Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
15. čer 2009

Ahoj ledňačky, jsem v jednom kole, vůbec nestíhám. Dneska jsem např. musela odpoledne v tom lijáku a s oběma dětma pro muže do Ústí, teprve před chvílí jsme se vrátili a probíhá proces ukládání.

Kačátko, ty Peg perego pliko jsou do úplného lehu ? Ten model v Německu byl nějak zaseknutej 😉

febris
15. čer 2009

ahoj koal jsem si na tebe v modrave vzpomnela 🙂 jedete nakonec do ty klostrmanky?

ma12
15. čer 2009

Feb: stavovali jste se na Modrave? My nakonec asi jedem do Hotelu modrava.

koalice
15. čer 2009

Ahoj Feb, jo v sobotu frcime do Klostrmanky...

koalice
15. čer 2009

A Ma, kdy tam jedete?

berunka
15. čer 2009

teda holky jak nevim ale pribuzny byli pred par dny na Sumave za dalsima pribuznyma - ti bydli kousek od Kvildy a tam bylo teda hnusne a prselo...
Koal: budu drzet palce at dovca vyjde.s dvema detickama by to byl v desti ocistec co?

sluninka
15. čer 2009

Peťul...ještě jsme se nedohodly...ale viděla bych to klasicky na 11 +/-
co holky...?

sluninka
15. čer 2009

Veru...tak u nás teploty zůstala..tak uvidim jak bude noc...

hele vy co dáváte kaši na noc? kolik toho připravujete? mě těch 130 co tam je napsáno přijde málo, Naty dneska sbaštila 150 a to ještě otvírala pusinku,tak jsem ji dala napít, to dala 30ml a teď spinká

monique_2006
15. čer 2009

marti, jaji - se srazem jeste uvidim, jonas mi rve v kocare, takze se bojim jet nekam daleko. ale diky za pozvani 🙂 kdyztak se jeste ozvu.
jaji, v kolik vyjizdis z budejarny?

btw. uz mam taky golfky a sou super, vcera jsme je testovali 😉

kacatko03
15. čer 2009

koal: no uplně do lehu (rovina) to není. ale i tak host leží. já nevím jestli to poznáš z fotky z alba? mám tam fotku jak tam Toba v kočáru spí.

Sluni: já doufám že f odjede a t bud ok a na 11 jsem tam jak na koni 😀

jajinka27
15. čer 2009

moni..nevím, až domluvíme čas tak bych ti dala vědět co ty na to?? a nebooj bude tam pro něj nová tetka, ak třeba bude v pohodě 😀

kacatko03
15. čer 2009

moni: jaké máš golfky?

sluni: u nás teplota 36,9 ale do ted knoural brečel. ted usnul. jinak nám malej sní kaše 210ml 😀

monique_2006
15. čer 2009

jaji - to by mohlo zabrat, je celkem spolecenskej 🙂 a do kolika jsi tak zhruba zpatky?

verco - maclaren techno XT 🙂

sluninka
15. čer 2009

Veru...joooo? no tak to je super 😀 tak tý mojí chudince hladový příště dám víc... 😀

holky dáme teda zase tu 11? a srazík klasika metro,Výstaviště a po cestě 😀 😀
doufám,že se nechstá zase výluka..ehm Marti a Zuzi 😕 😀

koalice
15. čer 2009

Beru, dik. Taky preju na dovcu pekne pocasi..
Kacatko, ja uz z tech golfek silim.Zatim mi do uplneho lehu sel jen ten Brius, mam ho v albu. neco mezi golfkama a sportakem

kacatko03
15. čer 2009

moni: ty voe ty sou taky frahý jako pr...e. co je na nich tak drahého?

jajinka27
15. čer 2009

moni...jak kdy většinou jsem doma do 5 hodin 😉

sonisek
15. čer 2009

Marti, dík, musím kouknout na ty jejich stránky...

Beru 🤐 🤐

ma12
15. čer 2009

Ha ha ha 😀 😀 😀 . Vyluka je, ale 17, 14 jezdi. takze na vystavisti v 11,15?
Koal: jedem 25.7. - 1.8.

sluninka
15. čer 2009

beru...jsem si poposedla a už mi to docvaklo 😀

kacatko03
15. čer 2009

koal: ty jo Honzík už je velkej....a krásňoučkej. ten kočár co máš v albu neznám....no já mužu čířt že Toba v PP spí i třeba 2hodniny a to se tam i otočí na bok a je spokojený. U Fíli jsme měla Inglesinu golfky a taky byl spokojený a chrupal. Já teda osobně neznám žádné golfky co jsou uuuuplně do lehu. To jsou prostě jen ty sportovní kočáry(nástvabky) (kromě klolébek 🙂 )

sonisek
15. čer 2009

Marti, prosim tě, ještě koupeš malou v té molitanové podložce, nebo už máte novou? Nám ještě teda drží, ale nevím, na jak dlouho to ještě bude 😀

sluninka
15. čer 2009

Marti..no znáš to,jedna plná tramvaj a vy jste k nedohledání 😀 😵

moni...pojéď, bude nás víc,nebudeme se bát vlka nic 🙂 ještě mě napadla jedna věc místo vlka, ale 🤐

sonisek
15. čer 2009

Veru, kamarádka tady má Chicco Liteway a ty jdou do úplného lehu 😉

kacatko03
15. čer 2009

Soni jako že jsou uuuplně rovné???? vždyt ty golfky tam mají tu konstrukci na kterou se to jakoby položí. 😕

ma12
15. čer 2009

Soni, my uz koupem ve velky vane, napusteny tak, aby nedosahovala na dno. takze molitanovy lehatko vezmem s sebou na dovcu a adie.
Verko: to vis, ty tramvaje to jsou previti.
Jo a btw: budu mit pro vas asi 3 dalsi trika 😀

ma12
15. čer 2009

Ja dnes pisu jak tatar. Aby Anicka nedosahla na dno. Ne aby vana nedosahla na dno. Boha jeho 😀

sluninka
15. čer 2009

Marti 😵 😀 už to zase začíná

monique_2006
15. čer 2009

verco - drahy sou, ale ja je sehnala v akci. drahy - asi proto, ze jdou do lehu, jsou lehky, maj vychytanou strisku proti slunicku a hlavne sou hodne kvalitni. ja na ne cetla jenom chvalu a 2 moje kamosky je maj a jsou moc spokojeny.
my meli teutonii bazarovou, tak jsme se s golfacema rozsoupli 🙂

sluni - kdyz ja na tyhle megasrazy uplne nejsem...to se tam stejne vsechny jenom prekrikujete 😉) ale uvidim a dam vedet, dik

sonisek
15. čer 2009

Veru, no mně to aspoň jako leh přišlo, ale já se v tom úplně ještě nevyznám, ale kupovala je právě kvůli tomu lehu....se do toho taky budu muset pořádně vrhnout 😀