Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
23. čer 2009

Hezký večer 🙂

Hlásím, že u nás je o kapičku líp! Výsledky z krve byly v normě, žádné léky se nasazovat (ztaím) nebudou. Horečku měl naposledy odpoeldne, sice pořádnou (38,8), ale terĎ večer celekm v pohodě 37,4. Tak snad to vydrží. Teď uvidím, jestli se teda osype, nebo ne. Ve čt jdeme na kontrolu. Akorát moc nejedl, na to, na jaké porce jsem u něj zvyklá- ráno vysosnul, co jsme měla na skladě, pak jsme byli u dokyhom po návratu spal do 14:45, v 15 snědl kousek banánu s 1/4 jabka, pak párx sosání (ale plné nádrže teda nebyly), no a na večeři ani ne 100 mlíka a zase trochu sosu )to spíš na uspání). Ale odpoeldne už vypadal 100x lépe, ta očička už nebyla tak zoufalá a sem tam se i zasmál.

Co mě se*e, je, že tento týden je psolední plavání, další až od září, tak se s holkama a miminky ani nerozloučíme. No uvidím, jak bude ve čt, možná tam skáknu aspoň na pokec, mamča by mohla vozit.

A zatím bobek spinká, uložila jsem ho 19:40, šla se osprchovat a ložnici klid. Ta asi usnul. Otázka ej, na jak dlouho.

sonisek
23. čer 2009

jaji, jen ty vlasy mi k ní nejdou 😀

petkakrutik
23. čer 2009

feb, normálně jako když jedeš za hranice. Buď si ho necháš napsat do pasu nebo do občanky nebo necháš udělat vlastní pas. zapsání do pasu je nejrychlejší, cca 3 dny. Možná ti to udělají na počkání, záleží na té které pasovce.

sonisek
23. čer 2009

Peti, to je dobře, že už je o něco lépe. Tak snad zítra bude ještě lépe 🙂

jajinka27
23. čer 2009

petko...tak to je supeeer, neboj on už bude lepší a lepší 😉

soni...no vypadá jako stará mladá co 😀

sonisek
23. čer 2009

budem si muse zvyknout, že to není Andrea... to VKV skončili kvůli ní?? Já je teda nesledovala, tak nevim...

My si chtěli vyměnit občanky a nechat tam napsat malýho, ale prej od novýho roku budou nový občanky, tak asi počkáme...

sluninka
23. čer 2009

Péti...no tak to je fajn, hlavně že se to lepší 😵 co čajíky? pije aspoň? mě dr říkala, že se stane,když měla málá horečky,že nebude mít hlad,tak ať se snažim do ní dostat aspoň nějaký tekutiny... (což víš určo i beze mě 😉 )

Morávková vypadá jak kdyby měla na hlavě helmu..děsný 😖

sluninka
23. čer 2009

kde je Péťa s Áďou??? halllooo koukéj 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petkakrutik
23. čer 2009

kuk na album, fotky z dneška 🙂

Na hlavičce je vidět, kam to doky namířil 😒

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jajinka27
23. čer 2009

já na VKV nekoukala 😀

sluni...ty nestačíííím 😀

jajinka27
23. čer 2009

petko...chudísek bubísek 😔

anaconda
23. čer 2009

A hádejte, na co se kouká u nás?? 😕

bila.pani
23. čer 2009

Soni,jaký nový občanky..??? 😕

febris
23. čer 2009

petko jde o kamarady, radi by za hranice ale maj jen RL prcka, v OP ho nikdo nema tak to jim asi neprojde hadam 😅

febris
23. čer 2009

an na ty letadlovy lode nebo co to je? 🙂

hanka128
23. čer 2009

peti my taky byli takhle olepený ☹ teda maru tam navíc ještě měla píchlou kanylu,která se pak ucpala 😒
ale perfekt, že se to lepší 😵 tak už jenom ať se osype a je po nemoci 😵

holky a já mám hlavu do krychle...kvůli očkování...na rehabce doporučují odklad...na neurologii by to píchli,ale dali nám odklad až na září...pediatrička by to taky píchla...chjo..no počkám co mi poví v pondělí na rehabce zda se pořád lepšíme....

sonisek
23. čer 2009

Ilon, manža mi tvrdil něco o elektronických, tak nevím...

anaconda
23. čer 2009

feb,
kdepak, přeci na ORDINACI!!!!! Jiran v úterý a ve čtvrtek jezdí domů včas, a to právě jen a jen kvůli ordinaci 😝 (blicí)

petruna26
23. čer 2009

Věru, jsem tady... musím taky "něco" dělat, však víš 😝 , ale krásný... Já neumím dát víc fotek do jedný, v čem se to dělá? já jsem děsný ucho na PC.. 😝 😀

bila.pani
23. čer 2009

Soni - tak to jsem vůbec nevěděla.. 😒

Hani - jak jsem tu skoro měsíc nebyla,tak mi asi něco uniklo..Capak máte za trable..?

jajinka27
23. čer 2009

tak to co jsem pekla je vynikajííííííííííícíííííííííííííí 😵

petruna26
23. čer 2009

jo, Peti, to je fajn, že je Patričkovi líp, já se toho děsím, až tý mý pusině něco bude... Já na tohle nemám vůbec nervy... Se sesypu asi do postýlky k ní... No, ťuk, ťuk, zatím vše dobré, tak snad jí to ještě vydrží..

bila.pani
23. čer 2009

jaji - co jsi pekla?

sonisek
23. čer 2009
bila.pani
23. čer 2009

jaji - jůůů,to vypadá dobře..A s jakým ovocem jsi to pekla?

jajinka27
23. čer 2009

ilon...s třešněma a jahodama 😀 ochutnala jsem jahůdkovej kousek a mňaaaamka

kacatko03
23. čer 2009

Feb: já mám oba kluky napsané v občance, pas si neberu. Mám ho ještě na staré jméno 😕 😅

petruna26
23. čer 2009

jo, veru, takhle mám už 5 let řidičák na starý jméno - no, stane se 😝

sluninka
23. čer 2009

bože ta Pavla je kráááá*a, zrovna Hruška takový jelito 😖bych mu omlátila hlavu o zeď 😀

Peťko..nad tou muchomůrkou jsme taky přemejšleli, asi ji taky budem kupovat, je úžasná 😵