Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
26. čer 2009

Ilon: kdybysme nechtely, tak ti to nenabizime, jeste si to promysly a kdyztak dej vedet. JJ, rozlezi se mu to v hlave, chvili bude hodnej ale co za 2 dni, za tyden, za mesic nebude to zase to stejny?

Petu: a kdyz chci jeden jako zivnostnik a jeden jako soukromej, tak to bude trvat oboje tejden co? ja vim, ze je tam jeden hezkej sporici. Jo a vypisy jdou vytisknout z netu? A dostanes k tomu embosovanou kartu, je to tak?

kacatko03
26. čer 2009

Ilčo no tak kdybys zustala doma a mm odpustila, zkus být k němu chladná, nevšímat si ho, mít s dětma svuj program když on bude doma....být nezávisla zkusit to. A´T on vidí že ho zas tak (v uvozovkách) nepotřebuješ. já vím je to těžký být sama. Já byla sama 3 roky s Fílou ale taky mě to naučilo být samostatná. Peníze ti on musí posílát, dávat. jinak ho v nejhorším případě mužeš dát k soudu a dostane to písemně (ale k tomu doufám nebue muset dojít).

jajinka27
26. čer 2009

ahoj holky,

Ilon...ten tvůj manža je ....... Nechti ti radit, ale já bych mu to teda neodpustila ☹ Protože ač byl opilý věděl moc dobře co říká, protože já když jsem opilá tak ztratím zábrany a řeknu pravdu ☹ Asi bych využila nabídku Neli a prostě si jela na pár dní oddychnout. Proberete to spolu a ty se dáš trošku do pořádku.

Co se týká penízků, nemusí ti to být hloupé, chceme ti pomoct, takže kdyby něco tak ráda přispěju, mě to nic neudělá a tobě to pomůže 😉

jsi super ženská co zvládá dvě děti, tak proč by sis měla nechat sr... na hlavu jako?

ma12
26. čer 2009

my se za tech 11 let, co se zname porad hadali a dohadovali a mm byl ten, ktery rikal, ze to skonci. No a minuly rok v lednu uz mi dosla trpelivost, poprosila kamaradku, at pro me prijede, ze se stehuju k nasim. no a v sobotu vecer jsem mu rekla, ze je konec, ze se v nedeli stehuju. Pak jsem se opila na zal, ale rikala jsem si, ze nez byt s chlapem, ktery na me rve a je sprostej, tak to radsi budu poslouchat reci o tom, ze jsem byla vdana jen pul roku. No a v nedeli rano za mnou prilez, ze beze me nedokaze bejt a kdesicosi. Dala jsem si chvili na rozmyslenou, protoze jsem vazne byla rozhodnuta odejit. Choval se uplne vzorne, snazil se a snazi do ted 😀 . Muselo mu proste dojit, ze jsem schopna se sbalit a jit. Byli jsme bez deti, to je jina situace. I kdyz jak se znam, tak bych tento radikalni rez udelala znova, ale ja mam kam jit, sice k nasim, kde bych to byl napor na moje nervy, ale mam

kacatko03
26. čer 2009

marti to jsi mi připoměna předešlí vztah když byl Fíla malinký....taky sem se zbalila a odešla...ex pak přišel že teda se zasnoubíme a kdesicosi sliboval....Oni ty chlapy jsou trochu na hlavu v tomhle....no já odešla a už se nevrátila....ale nebyla sem vdaná a ve stresu sem F vychovávat nechtěla. a to byla velká láska, kamarád z dětství co chodil platonicky s mojí segrou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
26. čer 2009

marti, já mám jako ŽL taky normal účet, měla jsem Profi,a le výhody 0, takže sjem ho zrušila a udělala si normal, je to levnější.. kartu nemám embossovanou, to možná u toho Profi je (já měla od RB profi), výpisy si nechávám zasílat do mailu, pak je můžeš vytisknout.. jinak ten týden je orientační, možná je to rychlejší, mám pocit, že ty papíry vozil kurýr...
Adéla mě právě poblila 😝

anaconda
26. čer 2009

Ilonko,
číslo účtu koukej napsat! Zajdi si zřídit svoje vlastní konto, jak píšou holky, budeš se už jen tím hodně osamostatněná, uvidíš 😉

petruna26
26. čer 2009

Marti, jj, ex taky když už šlo do tuhýho, tak začal plánovat dovolenou, na který jsem za těch 6 let nebyli ap., jenže to bylo pozdě, to už jsem byla rozhodnutá, že odcházím

ma12
26. čer 2009

Verco: jenze ja mu narozdil od tebe na to skocila...a teda nelituju, ale kdybych nebyla vdana, tak je konec. ten list papiru at si rika co chce kdo chce, tak je dulezitej. Anac to jsi necetla

Petru: a to jde mit na ZL normal ucet? No oni na strankach pisou, ze i ten mbussines je zdarma. A da se z ty karty co mas platit po netu?

kalian
26. čer 2009

Ahojky! Dori už má za sebou druhé spaní, mě bublá obídek na plotně a pak přijde domů taťka, konečně taky jednou za světla. Snad si konečně chvíli odfrknu.

Ma, ty jsi taky sympaťanda, jen si nemysli 🙂 A Anička je sladká 😵 Modrooká blondýnka, jednou si z ní chlapi budou sedat na prdel. Včera jsme teda byly jak vodníci, než se nám podařilo dostat domů. Co vy? Btw. nevíš, jak je to s tou dovčou? Včera jsem tu psala o radu, ale buď se to přehlídlo, páč se řešily podstatnější věci anebo nikdo neví, ale pro jistotou zkouším ještě jednou.

Ilčo, budu se opakovat, ale sbal si pár věcí a jdi k Neli! Přesně jak už bylo řečeno, týden max bude tvůj muž sekat dobrotu a co potom? Chceš čekat, až ti jednu vrazí? On by se možná pročistil vzduch na obou stranách. A pokud by mu to nedocvaklo a ještě dělal uraženého, tak nemáš čeho litovat.
Jak psala Jájinka, já si taky pamatuju, co jsem řekla, když jsem opilá. To, že se zrube, jak zákon káže, jej neopravňuje k tomu s tebou zametat a pak vše svádět na paměť a chlast.

bejana
26. čer 2009

Zdravím do ledna 🙂
Dlouho jsem tu nebyla, občas kouknu, občas ani to ne 😔 Já nevím, co na tý mateřský pořád dělám 😅 😀 😅
Ilon, četla jsem teď zpětně, co se u vás děje. Moc mě mrzí, čím teď procházíš. V každým případku, pokud budeš mít svůj účet, ráda taky přispěju. Drž se holka, mysli na děti, bude líp!
Nečtu poctivě, tak prosím, až nejaké to číslo účtu bude, písněte mi prosím některá IP. Díky moc 😉

petruna26
26. čer 2009

Marti nedá se z ní platit, ale nevím, zda není možnost i k tomu normal dostat za poplatek tu emboss. kartu, jdu na to kouknout..

jajinka27
26. čer 2009

kalian...dovču proplatí, nebo spíš si jí vybere až skončí mateřská, než začne rodičák, ale někde dělají problémy

jajinka27
26. čer 2009

já mám kartu u Mbank a platím s ní po netu, viz ebay

petruna26
26. čer 2009

Marti, na tom Business kontu ta karta taky není embossovaná, ale platit se s ní dá (Naše karta není embossovaná (vypouklá), ale to neznamená, že s ní nemůžete platit na internetu! Naopak, chápeme, že naši zákazníci chtějí nakupovat on-line, případně prostřednictvím systému PayPal a proto jim v tomto neklademe žádná omezení.). Je tam rozdíl v poplatcích za odchozí platby, na soukr. mBANK účtu jsou zdarma do všech bank v ČR, na tomto jen v rámci MB.. Myslím ale že z toho normal účtu nejde platit přes net, nikde to tam nepíšou, to by ses asi musela optat přímo na mLince. (ale neříkala bych že to chceš jako ŽL, to by ti nutili ten busines..)

jé, ahoj Jani, jak se máte?

petruna26
26. čer 2009

🙂 Jáji, aha, Marti, tak vidíš, ještě že máme Jájinku 🙂

jajinka27
26. čer 2009

jinak hlásím že jsem pěkně nastydlá 😠 mám rýmu jak trám a trochu kašel, chjoooooo

bejana
26. čer 2009

Já si dovču vybírám právě teď, budu mít ještě za červenec slušný příjem, než zas spadnu na 7.600,- na tři roky. Už mi přišlo ze sociálky, že mi to schválily.
Ahoj Petru 🙂 Máme se vcelku fajne, děkujeme za optání 😉 Jindříšek roste jako z vody, strašně se natáhl a úplně ztratil svou druhou bradu 😅 V půl roce měl sedm kilo, ale neměří ho tu, tak nevím. Vidím jen, že mi strašně rychle vyrostl z dalšího oblečení. Markétka má za sebou první nemoc, měla ATB - náběh na levostranný zápal plic. Tak jsme od ní všichni chytli kašel a já i rýmu + bolehlav. Naštěstí už je to za náma a jsme všichni fit 😎 Od pátku min. týdne (to bylo Jindřichovi půl roku a jeden den) jsme začali přikrmovat a zatím statečně papá jako Marky. Ta byla úplně úžasná, snědla vždy vše 😅 Jindru musím krmit, když je vybitej neb po spaní mi dělá u jídla tělocvik a já si říkám, kdy mi vykopne tu misku z ruky 😀 Zatím se mu to teda nepovedlo. Máme za sebou mrkev a teď dojíždíme brokol. Zítra se vrhnem na květák a po cca pěti dnech začnem kombinaci s bramorem, špenát, cuketu a tak. Taky přidáme večerní příkrm a doufám, že ho kaše trochu zaplácne a nebude se v noci tolik budit na kojo.
Pořád kojím. Myslím, že na UM je ještě čas. Zuby žádný nemá a jen tak mít asi nebude. Majda měla první zub až deset dní po té, co začala chodit. (Začala chodit čtyři dny před dovršením jednoho roku.)

ma12
26. čer 2009

Jaji: diky za zpravy. my to presne na ten Paypal potrebujem. No tak to budeme mit normal, kdyz jsou zdarma odchozi platby zdarma. Nastydla? Tak to caj s citronem a medem a zalizt do postylky.
kalian: presne jak rika jajinka, jo ale musi to presne na sebe navazovat, ani jeden den nesmi chybet, jinak se to krati.

jajinka27
26. čer 2009

marti...haha do postýlky a kdo bude hlídat dítě?? 😅

ma12
26. čer 2009

😀 😀 😀

jajinka27
26. čer 2009

se nemůžu ani otočit aby něco nevyváděl 😅

kalian
26. čer 2009

dík, předám dále 😉

Anac: k těm Kubíkovým prdům - nedávala jsi mu včera ten banán? Mě osobně třeba banány strašně nafukují, tudíž si dávám cca jeden za čtvrt roku. Tak jestli nemá podobné zažívání 😉

petruna26
26. čer 2009

Jani, jsou to zlatíčka. A jak to stíháš, musí to být hroznej záhul. Budeš posílat Markétku do školky? Nemyslím teď, je malá, ale jestli to máš v plánu - ono je ale asi problém, že jak jsi doma s Jindříškem, tak by ji stejně asi nevzali 😒 , co? Tohle mi přijde fakt ujetý...

petruna26
26. čer 2009

Kal, nestraš, já měla včera dva a dneska jeden? A Adéla zas dneska střílí jak o závod, tak snad ne z toho 😒 , už fakt nevím, co bych měla jíst 😝

urbi
autor
26. čer 2009

čus holky, byli jsme venku a čekám, až se Fík probudí, dám mu najíst a pojedeme k našim - jsem tele, jsem si zase koupila boty no... a včera fíkovi hračku a drahý album.... a to od pondělka šetříme.... ale nekup ty boty za takovou cenu že..

no a ještě jsem chtěla napsat, jak mě dojímá, jak je moc fajn, jak se přidá každý se svou troškou možné pomoci pro Ilonku - je to úžasný.... jasné, že nemáme asi nikdo natolik, abychom mohly Ilču finančně podpořit tak, jak by bylo třeba, ale i jenom to, že prostě je tu ta ochota... no dojímá mě to - tak ať si kdo chce co chce říká o int. diskusích, tak je to tu fajn - bouřka byla, už je jasno a asi nejlíp, jak to jde. Těší mě to...

dost sentimentu... s tím samostatným účtem pro Ilču to je bezva nápad!

zlatíčka jste 😵

urbi
autor
26. čer 2009

tak s banánama souhlas s Kal.. u nás to byl problém, když byl mimino, jedla jsem jen jabka a banány a chudina jak trpěl.. až mi nědo řekl o banánech, že ne.....a fakt to tak bylo

petruna26
26. čer 2009

Jani, ty tvoje děti jsou kouzelný. Majda už je slečna, v těch džínách na houpajdě je už velká holka a Jindříšek je prostě slaďoušek 🙂 Jinak Markétka je ti hrozně podobná.. 🙂

petruna26
26. čer 2009

Ach jo, takže už ani banány ne 😝 , ještě že aspoň jabka můžu.. 🙂
Jinak Míšo, já taky šetřím, teda až na ty aukce, že? 😝

jajinka27
26. čer 2009

chjo já tak strašně nesnáším když mám rýmu ☹ a do toho mi tady mručí Tom a mě není nejlíp, pomoooc, budu s nim muset po jidle ven i kdyby měli trakaře padat 😅