Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
15. črc 2009

Hoho, tak já dovalím od našich dřevěnou židličku (skládací, co je i jako stoleček+židlička v jendom), v které jsem baštila i já 😀

koalice
15. črc 2009

Petko, já je zatím malému nedávám, ale mám je připravené. koupila jsem je v obchodě se zdravou výživou

kacatko03
15. črc 2009

Petko. já je kupuju v lékárně. v obchodě jsem je taky neviděla. jinak je to stejně mazec, jak píšeš dřevěná v jteré jsme jedli ještě my, a ted chtěl za přiblblou židličku (obrazně řečeno, nerada bych nekoho urazila) tisíce 😒 😅

koal: aha, tak u nás by to rozhodně šetření na malém nebylo, ale.......

petkakrutik
15. črc 2009

Veru, v lékárně jsme je neviděla, ale zkusím jinou 🙂 Já zase zastávám názor, proč utrácet za něco, co už máme a je to k užitku. Tak či tak je třeba furt do něčeho valit prachy a ač socky nejsme, na zbytečné rozhazování taky není 😒

petkakrutik
15. črc 2009

Jéžiš, já jsem trubka. dyť ve zdrvaé výživě je budou určo mít 😀 PAk tam skáknu, mimi předchvíli uslo a stejně do toho hicu s ním nejdu, aby nechytil úžeh. Peče to od asfaltu jak blázen 😉

kacatko03
15. črc 2009

petka: jj asi tak. no je fakt že ne v každé lékarně sem je viděla ale ve dvou určitě. To je kdyžtak nakoupim až pojedeš do Pha 😀

petkakrutik
15. črc 2009

No ale nevadí, když mu nějakou dám, ne? Nic, co obsahuje lepek nebo kravské mléko do roka neuvidí, ale on je děsný žravec, kolikrát má venku hlad a už se mi nechce všude vytahovat prso. Zvlášť v tom hicu.

Jinak dneska se porpvé napil vody z flašky. Musím koupit někde hrneček sosáček 😉

petkakrutik
15. črc 2009

Veru, zase taková mizerie to tu není. Dyť tu máme dinopark 😀 😀 😀 😀

berunka
15. črc 2009

Veru a jste porad na tom mlicku od Hippu?po nem se to blinkani zpravilo?

kacatko03
15. črc 2009

zuzi. jj od Itáli jsme na mléku Hipp a neblinká, teda když se přejí tak si u krkání ublinkne ale nehází už ty svoje šavle, nemusím 10x za hodinu převlékat, bryndáky nestřídám po minutě. j to už mnoheeeeeeeem lepsí 🙂

berunka
15. črc 2009

tak to je super a je to mliko nejaky hustsi kdyz ho rozdelas nebo je stejny jako ostatni co jste zkouseli?

berunka
15. črc 2009

holk yco prikrmujete za kolik hodin od mlicka davate prikrm?ja se snazim tam nechavat aspon 2,5 hodky pauzu ale nekdy mi to nejak nevychazi nebo je po tom prikrmu brzo hladova. 😒

kacatko03
15. črc 2009

zuzi. po příkrmu dávám hodně vodu, bo je žíznivej ale jinak dodržuju ty 3-4 hodiny. to mléko nevim zda je tusčí já už to nepoznám, ale dává se víc odměrek

berunka
15. črc 2009

ja asi uz zustanu u toh Nutrilonu AR,po odrihnuti neublinkne skoro nic a kdyz si hraje tak na brisku ublinkava to je jasny to asi kazdej ale neni to takovy mnozstvi jako u tech ostatnich mlik.kdybych teda ale vedela z eji bude takhle sedet a nebude po nem blinkat tak bych do nej sla taky.jak velky je baleni a jak je cenove?

kacatko03
15. črc 2009

zuzi: dělá se jen malé balení 300g u nás ho mají za 92,- ale kupovala sem ho už i za 115,- a je bio a nebo plus. my máme plus.

Ted tom vytrhl Fidelovi první zub 😀 jedničku dole 😀

koalice
15. črc 2009

Petko, já rozhodně nic proti starým věcem nemám, naopak mi to přijde milé, pokud je to po někom z rodiny. A židlička bude dělaná určitě líp než ty dnešní, které zrovna v té kombinaci se stolečkem nejsou moc bezpečné. Honzík se nám povaloval v kolíbce ještě po mimi-mužovi a Anička jí měla taky !!! ta se prostě dědí a určitě jí na půdě schováme pro vnoučata 😀 😀

Kačátko, Fílovi gratuluju a doufám, že dnes v noci přijde víla zubnička s dárkem 😉 A která to byla první,. pravá nebo levá ? Anička přišla nejdřív o pravou a před 2 dny jsem vytáhla i levou.

kacatko03
15. črc 2009

koal: je to levá jednička...v albu už je fotka pizizubáka 🙂 jj už hlásal že doufá že zubní víla najde zoubek...tak už sem mm říkala že se udělá průvaník v peněžence 😀 😀 tak na mě koukal co to že to nezná 😀

petruna26
15. črc 2009

Veru, gratulujeme Fílovi k prvnímu zoubku pryč.. 🙂 Je hezký, jak těm vašim větším začly padat zuby, když těm malým začaly růst 🙂

koalice
15. črc 2009

Víla zubnička se nám oparvdu osvědčila, Anička se dokonce na to vytrhnutí prvního zubu těšila !!!!! Pak ho měla hrdě celou noc u postele , aby ho v noci víla viděla a ráno měla u postele dárek. To víte, že to te´d u druhého zkoušela zase, ale vysvětlila jsem jí, že víly zubničky chodí jen na první zoubky, tak to v pohodě zkousla. Ale zoubek si zase vystavila na noc u postele....
Je to opravdu sranda, že nám ty starší zuby ztrácí a mrňousům rostou 😀

berunka
15. črc 2009

ja jsem zvedava kdy se nam taky zacne zoubek klubat zatim zadne naznaky 😀

kacatko03
15. črc 2009

koal faakt? tak to Fidel zná z pohádky že za každý zoubek dává víla korunku. tak si ho dá pod polštář a já musím někde sehnat kovovvou 50,. 😀 a je fakt že jima padají a menším rostou to je dobrý 🙂

no nic, táta koupe kluky, já jedu nakoupit zásobu mléka do lékárny

petruna26
15. črc 2009

veru, my máme 50,-ky v kasičce, si přijeď 😀 😀

jajinka27
15. črc 2009

tak jsme zase doma, Tom mi dneska jedl po 2-3 hod, čumím

hanka128
15. črc 2009

my tady máme dusno na zblití 😝 jsem zvědavá ,kdy tady přijde buřina...
jak jsou ty vedra tak už kočárujeme v 8 ráno 🙂 bo jinak je v tom kočáře uvařená 😢

a asi je buď gynekolog amatér a nebo 4%procentní orientace 😀 😀 😀 jsem vedle ní věčně jen v kalhotkách-a ty jak vidí... se k nim přetočí a začně mě za ně tahat 😀 😀

bila.pani
15. črc 2009

Tak jsem doma ze srazíku.Nelinka je krásná a sympatická maminka.Stellinka je kouzelná a hodnoučká,za celou dobu nezaplakala a nádherně se smála 😵
Neli,ještě jednou díky za prima den 🙂

berunka
15. črc 2009

holky me z ty moji holky asi klepne,pres den mi vypije tak max 150 vody,mlika ma za den tak cca 600ml a k obedu sklenicku zeleniny a dopoledne sklenicku ovoce.je to dostacujici aby nebyla dehydrovana?

bila.pani
15. črc 2009

Zuzi,já myslím,že to určitě stačí 😉

luca30
15. črc 2009

Beru náš malý taky tak pije má 2x denně mlíko 180ml vody+nutrilon, pak má na oběd 125 g jídla a 190g ovoce má dopoledne a na večer má kaši asi 200ml zatím ji dávám z láhve...a čaj dneska pil něco kolem 150ml ale ted mi z toho pořád zase blindí ostatně jako vždy po čaji. 😕 😕

berunka
15. črc 2009

no ja jsem ji nejprve davala caj od Hippu malinovy se sipkem,ted jsem zacala zkouset jen obycejnou prevarenou vodu a kdyz ma zizen vypije ji.nechci ji ucit na ty sladky caje.ale prave dneska mela tak 4 pocurany plinky.jak se ty plinky berou,musi byt uplne "nacucany" nebo proste kdyz je tam nacurano a jsou tezsi tak se berou jako procurany?

jajinka27
15. črc 2009

beru...neřeš to, kdyby měla málo pití tak by měla propadlou fontanelku, nebere se pročůraná ale počůraná 😉 klíííííííííííííííííd

ilon...jsem moc ráda že jste si to holky užily, budou fotečky?