Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
12. srp 2009

mně se FB líbí,ale tady je to fakt přehlednější 🙂 a mně tady hrozí jen, že by to četla máma,ale tak snad bude soudná a hledat mě tady nebude 😅

jajinka27
12. srp 2009

neli,,,napsalas to dobře, já bych teda do očí neřekla že je kráva apod 😅

jajinka27
12. srp 2009

no hele mě na beremku vyhmátla ex manžela a pak mu psala meil, no docela síla 😠

monique_2006
12. srp 2009

ja jsem teda pro stavajici diskuzi tady, ale kdyz mi date vedet o jiny, budu rada

krijin
12. srp 2009

Ahojte, tak jak čtu, většina Vás je na FB, tak vehementně žádám o přátelství, kdybyste jen nevěděly kdo to je 😅

ma12
12. srp 2009

Krij: odhalila jsem te, takze jses pridana

petkakrutik
12. srp 2009

Mňo, já si teda rozmyslím, že něco napíšu o někom z rodiny, resp. píšu jen, když mě něco zvedne ze židle a v tom případě by mi bylo jedno, že si to dotyčný přečte. Nemá šmírovat. Povídat si s někým o něčem je moje svobodné právo. Rozhdoně bych ale nikomu nenadávala, to si můžu myslet, ale psát to enbudu 🙂 Jo, když si postěžuju, že MM je hňup, když se ožral a vyvedl to a tamto a že by zasloužil pár po papuli, to je něco jiného! 😀 😀 😀

Ad dovči a víkendy. vždy píšu až poté, co jsme z5 doma, když jsme někde byli. právě z toho důvodu, aby si to tu někdo nevyvodil. i když k nám chodí mamka krmit zvířata, když nejsme doma, takže snad klídek 🙂

krijin
12. srp 2009

díkes 😉

urbi
autor
12. srp 2009

hrozně mi blbne net.... zítra to snad přijdou opravit...

FB jsem navrhovala kvůli tomu, že vím, že je tu víc lidí, kteří prostě mají věci, o kterých na veřejných serverech psát nebudou... mezi ně patřím i já.... čte mě tu bohužel dost lidí a i takoví, kteří mi znemožňují, abych psala o věcech, o kterých bych ráda... na FB, ačkoliv mu naprosto nerozumím, se dá založit diskuse, kam smějí jen ti, které "povolíme", takže všichni ledňáčci by věděli, kde jsme a my bychom věděli, že si opravdu můžeme říkat vše... ale když nechcete, jasan... už jsem zvyklá své příspěvky omezovat....

berunka
12. srp 2009

ona uz se diskuse tvori??? 😲

ma12
12. srp 2009

jeste ne, ale Jirka to vzala preventivne 😀

urbi
autor
12. srp 2009

no jsem pozadu.... ale to není o tom, že se tam bude někdo zvát - jedno use přidáme a šlus...a tady by se dala zpráva pro všechny ledňáky, abychom o nikoho nepřišly....

nejde o to, že si nestojím za svým.... ale jsou témata, která jsou pro mě na veřejných serverech tabu - nestojím o to, aby si tchýně četla o ní, nebo o sexu, třeba i těch tamponech apod....

nelinkav
12. srp 2009

Bereš to z hurta, Krij 😀

Jinak u mě to není o tom, že bych tady chtěla na někoho nadávat (i ta tchyně byla jen příklad, víceméně je spíš na pochvalu 😉 ), ale mmj. někdy cítím potřebu např. dát věci do souvislostí a už musím brousit do soukromí,často nejen mýho, ale i ostatních z rodiny a to se mi tak moc veřejně vystavovat nechce 😎 A s tím hlášením, když už jsme zpět... Já mám třeba schízu, když jsem sama doma některej pátek, jestli se vám jako svěřit nebo ne (páč když jsem sama, tak tu krafu o to víc). No, takže můj postoj znáte, tak kdyby něco, dejte vědět.

Valím do hajan, dobrou noc všem.

urbi
autor
12. srp 2009

nejde o žádné zvaní ale o přesun někam, kde to bude jen naše.. bez součků apod. 😀

Danu, jak vlastně přišel zrovna na součka?

urbi
autor
12. srp 2009

jj tak tak...

dám příklad - mně se třeba stalo, že si mě pozval můj nadřízený - ředitel a že si mě nevím jak vyhledal na beremku, kde jsem řešila svatební punčochy.. a upozorńoval mě, že to není zrovna košer... nebo bych vám třeba řekla o své práci, když jsem tam ještě byla.... veřejně to neexistuje... atd atd atd

nelinkav
12. srp 2009

Urbi, taky mě napadlo, proč zrovna lada součková 😀 Ale obávám se, že pokud se nebudem logovat (jakože já jsem doma přihlášená nonstop), tak nějakej podobnej výpad ze strany manželů hrozí. Teda od toho mýho ne. Ne, že by byl tak slušnej, ale chlastá v hospodě 😎

Co bude s tím účesem, Míšo?

Já dneska opruzuju, až sejřím sama sebe 😔 😝 Tak už fakt jdu, čus.

urbi
autor
12. srp 2009

bože, na tohle připojení fakt nemám... brou brouci.. zítra mi to snad opraví a snad mi to bude líp fachat

urbi
autor
12. srp 2009

účes je hezkej Soni 😀 jen Míša se nerada fotí víš? 😀

sonisek
12. srp 2009

však v té diskuzi na FB se může psát o tom, o čem by se tady nedalo, ale zůstat se tu také může, ne?

Chcete tu diskuzi někdo vyzkoušet?? Aspoň byste viděly, jestli to k něčemu bude 🙂 A ani ve vašech profilech by se neukazovalo nikomu, že jste momentálně přispěla na tu a tu diskuzi 😉

jajinka27
12. srp 2009

😀 soni...já to klidně zkusím, já se ničeho nebojím 😀

petkakrutik
12. srp 2009

MM má na FB profil kdosi mu to poradil stejně tam asi nechodí, ale zobrazuje se mu každá kravina, kterou tam někdo z těch, co má přidané, plácne, jaký stupidní test si udělal apodobně... Strašně to znepřehledňuje stránku. Jasně, že když se budeme vyskytovat i tam, jdu do toho, sexuální pikatnosti stojí vždycky za tu srandu 😀 😀 😀

sonisek
12. srp 2009

tak jsem to zkusila založit, kdo chce, tak ať napíšu, přidám ho tam...jen ho musím mít v přátelích, že 🙂

Jdu na kutě, malej začal pobrekávat 😒

cline
12. srp 2009

Já do fb taky klidně jdu, tak mi pošlete pozvání, budu tam ale až zítra. Dobrou.

berunka
12. srp 2009

jelikoz nechci o nejake lidicky tady prijit tak me tam taky pridejte.akorat pro takove jako ja asi i s navodem jak na to,protoze jsem tam nidky nebyla 🙂

petkakrutik
12. srp 2009

Pro dnešek to balím.
papa zlatíčka zase zítra 🙂

jajinka27
12. srp 2009

heeeelp, Soni musím pokaždé vyplňovat kod, když chci něco napsat?? 😕

hanka128
12. srp 2009

tak jestli můžu tak bych se taky chtěla přidat 😨 🤐

petruna26
12. srp 2009

tak ja su tu jeste z mobilu.. tradicne jsme se pred spanim pohadali s mm a kdybyste chteli vedet proc, tak prosim kvuli kartackum na zuby.. no, diskuzi na FB prip.jinde beru.. Tak jen napiste, kdo to bude zakladat, at si ho pridam. Tak dobrou..

ma12
12. srp 2009

Soni: ja to zkusim
Petko: to se musi mazat toto, jinak je to bordel.
Zuzi: pomuzu stejne jako jsem dneska pomohla pete pri registraci na ebay
Miso: tak to je husty, jenze internet je proste verejny

Odeslana zprava o spusteni eshopu. ja se bojim 😕

ma12
12. srp 2009

jjo a Miso jedes do ty Prahy stovezaty?

Jinak dalsi zpravy o aute - nevi se stale cim to je 😕