Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
1. čer 2009

Miso u nas to vypada s kojenim hodne podobne.vcera si vzala prso asi jen jednou a to tak na minutku a potom jeste vyzahla 150 Um takze ode me si nevzala asi skoro nic a dneska rano jsem ji zkusila prilozit,2x cucla a konec.a prave prso uz nevezme vubec.vcera vecer vytahla 180 Nutrose a jeste rvala hlady takze jsem odstrikala 50 a to taky jeste vyzahla a pak teprve usnula.a presne chapu tve pocity ohledne kojeni.ja na nej posledni dobou nadavala,protoze to byl fakt boj,nechtela se prisavat,rvala a kroutila se ale kdyz jsem si rekla ze teda konec tak mi to taky prislo lito.najednou se mi promitlo jak byla malinkata po porodu,prvni boje doma.no depka no 😀 😀

ma12
1. čer 2009

Miso, uplne vim, jak se cejtis, ja obrecela prvni davku sunaru. To bylo strasny. Hlavne ten pocit, ja ti nemam ze sebe co dat, musis si brat flasku. A to posledni odstrikavani bylo pro me spis uz vysvobozeni, ale nostalgie tam byla. My taky vzpominali s mm na Aninku, jak byla v brisku a jak byla prcik malinkej.

Dneska ma 4 mesice a svatek k tomu.

ma12
1. čer 2009

jo a diky za odkazy. Ten prvni bryndak je presne ten, co si predstavuju. Takze vzhuru do Ikei, ale kdy b tomto tydnu fakt netusim.

berunka
1. čer 2009

holky a co dat v tydnu nedky tu ZOO jestli bude hezky?v pulce tydne by se snad to pocasko melo uz zlepsovat 😉

Marti zjistily jsme se Sluninkou ze bydlime ctvrt hodinky od sebe takze by mohla dorazit do Nera.tak by jsi mohla nalozit Jajinku a hura k nam.objevila jsem super restauracku se zahradkou 😉 😉

ma12
1. čer 2009

no tak to je super, urcite jsem pro. Ale az pristi tyden, tenhle je hruza. A mohla bych privizt oblecky a vy si muzete vybrat. Mam jich zase dost a budou za super ceny (jeste lepsi nez minule 😀 )

berunka
1. čer 2009

Marti ty jsi taky akcni kazdym coulem.jen oblecky privez tech neni nidky dost 😀 😀

prihodila jsem nove fotecky z nasi sobotni oslavy 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ma12
1. čer 2009

Zuzi: odkud ty dupacky znam 😀 😀 😀 , jinak jsou ty fotky super

berunka
1. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=xpZGKU196Wc


a tady jeste video jak se Eli řehní 😉

sonisek
1. čer 2009

Dobre rano,
vsem detickam vse nejlepsi.
Tak ja stale kojim,pokud to vydrzi,tak chci tak do 10-12 mes.Ale ja to beru jinak a tesim se az kojit prestanu a dopreju si to,co ted nemuzu.No,ale pokud by bylo mlika malo,tak bych s tim sekla a presla jen na UM.
A vcera jsem si dala jahody ze zahradky a malej je ok,tak jsem rada.

petkakrutik
1. čer 2009

Hezké ráno 🙂

ledňáčkům vše nej k svátečku, hezky to oslavte 🙂

petkakrutik
1. čer 2009

Holky, mně teď volal šéf. Jestli prý jsem ochotná tam přijít a s něčím jim pomoci ohledně pohledávek. Úplně mě polil ledový pot. Určo je tam nějaký průser. JAko je mi jasné, že jeho "jen pokud jste ochotná přijít, samozřejmě vás nemůžu nutit" je mi jasné, jako kdyby řekl, jestli nepřijdete, bude vám to spočítáno 😒

sluninka
1. čer 2009

dobré ráno

taky přeji všem lednáčkům vše NEJ a hlavně trpělivý a hodný rodiče 😵

anac...a jak Ti spinká v n oci? nebudí se Ti často na jídlo? jestli mu mlíko stačí, tak škoda dávat kaši...já si vůbec nepamatuju který dítko jak v noci spinká, tak se omlouvám, jestli jsou to šílený noci 😉

Marti...jsi tu? mě napadlo, že bych se Ti mohla teď v Ikee stavit pro ty bryndáčky a odpo Ti je hodit do těch Letňan 😉

petka...no tak to je jasný, si neví rady, tak Tě tam potřebujou...mám taky takovýho příjemnýho šéfa, jako já vás nenutim, ale kdybyste byla tak hodná a přijela...hm jasný, to je jako že koukej přijet 😖 v tomhle jsou ti šéfové jak přes kopírák

beru...fotečky šupéééér 😵 Ti nemusím říkat jaká je Elí kočka 😀

sluninka
1. čer 2009

http://www.novinky.cz/domaci/170130-teplo-bude-...

takže můžem pomalu zase plánovat srazík 😵

anaconda
1. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Noc byla super, na jídlo se budí jen 2x, tak z kaší fakt počkám, děkuji všem za rady! 😵 😵 😵

Hani, Koal,
Vám taky děkuji za rady ohledně oparu. Volala jsem naší doktorce a ta nám taky dala přísný zákaz návštěv, ovšem drahá paní tchýně k nám může! 😝 😝 😝

A Kubíka jsem přihlásila na červnový kurz plavání, ve čtvrtek máme první hodinu. Je to jen pro 2 mimina v pidi bazénku, instruktorka byla po telefonu velice milá a řekla mi, že nám dá na červen lekce 2x týdnně, aby si to Kubík užil. Mám hroznou radost a je mi jasné, že to tam pěkně obulím, až ho uvidím, jak jde prvně do bazénui. Bulet už se mi chce i teď..... 😅 Jsem to ale jeliman, co? 😀

ma12
1. čer 2009

Verko, pls pls jestli jedes do Ikei, tak mi to prosim kup. Ty plastenky. Ale kdyz ti to nevyjde, tak my tam pojedem v patek, prikrm budeme davat asi az od nedele.
Zacina se kasickama je to tak zejo?

sluninka
1. čer 2009

Marti...já musim do Glóbu, takže se Ti v tý Ikee stavim 😉

my jsme začaly jako první s mrkví, tak nějak dopoledne, když jsme měly fajn náladu a malá nebyla ani moc hladová ani po jídle😉

ma12
1. čer 2009

Verko, super. my prave budeme mit takovou tu pohodu az v nedeli, jinak to mame priserne rozlitany

sluninka
1. čer 2009

Marti..tak to klíďo počkejte, je to šupér zážitek, tak ať máte na co vzpomínat 😉
hele v kolik budeš v těch Letňanech?

jajinka27
1. čer 2009

ahoj holky,

Aničce vše nej k 4 měsícům, už je to veeeelká holka 😵

Sluni...no dobrá, já myslela že na mě jako prdíte, to bych byla mooooc smutnááá 😔

ty vogo naše dítko objevilo další hlasové dispozice, mě z něj asi jebne 😀

jinak dneska zase zkusím mrkev a když nesní tak pojedem jen v bebě, v noci hlad nemá takže kaši dávat nebudu, od půlnoci vydrží bez jídla do 6 cca tak to je fajn

sluninka
1. čer 2009

¨jáji..ahojky...co ten net? jako že sem nebudeš moc chodit,jo??
jinak taky zkoušíme hlasivky, hroooozně tady křičí, mi to rve uši 😀

jajinka27
1. čer 2009

sluni...jo a mrkev mi z bryndáku pustila, ale prala jsem to hned, dala jsem na to ten gel Ariel professional a pohoda 😉

jinak beru, míšo..u mě jde kojení taky do háje, prsa se mi nalejou až po nějakých 10hod, přes den když ho kojím má hlad za hodinu, takže na prd, už mám termosku 😀

ma12
1. čer 2009

Verko, ve tri nam zacina plavco. Ty budes primo v centru letnany?

Jaji: dekujeme. a co mrkev? neslo to?

sluninka
1. čer 2009

Marti...jojo,jedem pro nějaký věci

jajinka27
1. čer 2009

sluni...no docela mě včera naštval, si myslím že tady jako bordel nemáme a uklízečka fakt nejsem 😠

jajinka27
1. čer 2009

marti...nešlo, tvářil se jako kdybych mu dávala citron 😀 no zkusím ještě dneska ale pochybuju, zatím mu stačí jen mlíčko evidentně 😀

tonica
1. čer 2009

Ahoj holky,
tak vas jdu zase pozdravit.

Miso - netrap se. Udelala si vse mozne a nemozne a naopak myslim, ze ti to kojeni vydrzelo poradne dlouho. Jsi bojovnice stejne jako Marti. Hele, ja znam i pripady, kdy se zensky zamerne rozhodly nekojit s tim, ze by to pro ne byla komplikace. Pravda, trochu extrem.

Marti - jak s tou dovcou? Uvidime se? 😉

Petka - zvladni to v praci. Taky bych asi vymekla a jela, se znam. Jinak jsem taky jeste kojici a bez prikrmu.

Beru - tuhle jsem cetla, ze tancujete s manzou salsu. Ty vogo, to jste tridy. To byl vzdycky muj sen... 😵

ma12
1. čer 2009

Verko, tak ve ctvrt na tri na parkovisti pred? Kde parkujete dole nebo nahore?
Petko: no jo sefove jsou stejny v tomdletom teda
Tonico: nakonec spis jizerky. Ale vypadalo to dobre, nechavam si to tak za 2-3 roky, az se tam deti budou moc vyblbnout. Takze dik za tip

berunka
1. čer 2009

tonic manza tancoval zavodne latinu a spolu jsme se vrhli na salsu,je to super relax a odvaz 😉 meli jsme rozjizdet i kurzy v materskem centru ale otehotnela jsem takze to padlo.

ma12
1. čer 2009

jsem objevila uzasnej hotel za dobry ceny v bedrichove. Jeste cekam na cenu za postylku, at me neprekvapi jako minule a mrknu na recenze na netu a asi tam pojedem.

sluninka
1. čer 2009

Marti...parkujem uplně tam vzadu jak staví bus a vrací se tam lahve 😉