Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
2. čer 2009

sluni, tady taky nic moc... 😒
jinak my psaly z těch Letňan - tam ej to za 2500,- to plavčo/10 lekcí.. Tak nevím 😕
samotný se mi mic nechce 🙂

jajinka27
2. čer 2009

chjo chjo kdo stojí o takové počasí?? 😠

sluninka
2. čer 2009

Péťo...jako z toho motýlku,jo? a to je od toho září někdy nebo kdy tohle začíná?

jáji...my teda ne 😅

berunka
2. čer 2009

ahoooojky holky,u nas zatim neprsi ale neni k tomu daleko takze budem asi dneska doma a vrhnu se opet na zehleni. 😝 😠
Peto a v Letnanech se plave v normalnim bazenu?

jajinka27
2. čer 2009

a příští týden to má být snad ještě horší, se na to můžu víte co 😠

sluninka
2. čer 2009

jáji...cooooooo? vždyť říkají,že má bejt pěkně

beru...taky bych potřebovala vyžehlit,ale mě to tak strašně neba to žehlení 😖

jajinka27
2. čer 2009

sluni...no zatím teda předpověd nic extra 😖

sluninka
2. čer 2009

už prosvicujéééééééééé 😵

berunka
2. čer 2009

ja jsem vcera koukala na netu na dlouhodobou a melo by byt sice polojasno ale 21 - 25 stupnu tak snad se to zlepsi 😉

ma12
2. čer 2009

Dobre rano,
Anicka je protivna, tusi ze jdeme za chvili na ockovani ☹
Petru: ja na Lagoon neslysela moc dobry reference, ale treba to vychytate a bude to fajn. myslim, ze se plave v normalnim bazenu.

ma12
2. čer 2009

Zto tady to vypada na dest

petruna26
2. čer 2009

No, Sluni, to jsou ty Průhonice, ne Letňany... Zatím bydlíme v HM a do letňan je to přes půl Prahy, takže jestli budeme někam chodit, tak zatím jedině tady 😝

sluninka
2. čer 2009

Marti...do Lagoonu bych nešla, byla jsem tam jednou,když jsem tam bydlela a ještě teď mi je zima 😀 vůbec se mi tam nelíbilo 😖

Péťo...my teď chodit určo nezačnem, budem celej červenec pryč, takže bysme přišly o lekce 😒

berunka
2. čer 2009

ja bych normalni bazen hlavne nechtela kvuli tomu ze ja trpimna infekce a nedej boze aby se neco takoveho projevilo i u Eli ☹

petruna26
2. čer 2009

Sluni, tohle je od září... Jinak voda má 30stupňů, tak snad bysme nezmrzly

petruna26
2. čer 2009

jo a je to vždy v úterý od 13hod. - 30min.

anaconda
2. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

U nás taky prší a je celkově hnusně. To zas bude den! 😠 Mám radost, že jsem včera vyplela tu moji zahrádku. 🙂

Plavání u nás stojí lekce 200,-kč + 10,-kč ta speciál plínka. Má to prý proplácet pojišťovna, ale i kdyby ne, ty peníze do toho vrazím. 🙂

berunka
2. čer 2009

holky oni ty kurzy plavani jsou vetsiou az do zari ale registrovat se musite uz pred prazdninama aby bylo misto 😉

petruna26
2. čer 2009

jj., beru - už mi právě přišly pokyny - my už jsme registrovaný od dubna.. 🙂

lehna
2. čer 2009

zdravím po ránu🙂

jak se bavíte o počasí,tak u nás je zatím slunečno. 😉

koalice
2. čer 2009

Dobré ráno, u nás zataženo, občas slunce vykoukne, ale nic moc. Pověsila jsem na terasu prádlo, tak snad to do večera uschne. Malej právě vytuhnul, tak jdu rychle něco vyžehlit, už tu más zase tři pračky 😒
Jo a Anac, pominulém nájezdu srn mi občas někde vykoukla nová růžová poupata, tak jsem to hned nařezala do váz, abych z nich taky něco měla já 🙂 Cos to tam doma na zahradě plela ?A ještě k tomu večer ? Já tady absolutně nemám šanci nic pěstovat, od potoka je vlhko a máme tu děsně slimáků, takže jsem to po pár pokusech vzdala a bylinky, rajčata a papriky mám v pařeníku na terase 😒

sluninka
2. čer 2009

teda jsem byla venku a tam je vedrooooooooooooooooo 😖 fuj, jsem jen prošla ze dveří do dveří a jsem spocená jak kdybych oběhla hřiště 😅

eximka
2. čer 2009

dobré ráno všem maminkám a miminkům, u nás počasí polojasné¨
a musím se pochlubit že jsem vyhrála tady na bazaru houpačku od taka, tak mám z ní velkou radost, prej jsem byla první mezi mnoha zájemkyněmi, tak jsem zvědavá co na ni niki bude říkat
a taky by nám měla konečně dorazit jídelní židlička, ale nějak se to podezřele táhne 😠

jajinka27
2. čer 2009

sluni...tak cooooooo???

lehna
2. čer 2009

já jdu za chvíli taky ven...

Teri- my máme taky houpačku, ale budeme ji prodávat, Štěpimu se tam extra nelíbí☹

sluninka
2. čer 2009

jáji...no co cooo? říkám,že u nás pěkně 😀 už...
Káťa píše, že tam zataženo..tak já nevim 😀

nebydlíte někdo u Stromovky,že byste napsaly jak tam je?? 😀

eximka
2. čer 2009

ahojky leni, jo a jakou? My jsme tuhle od taka viděli v obchodě za 1800,- a tak jsme tam niki zkusily posadit a ji se to právě moc líbilo, tak jsem si říkala že bych snad ty prachy i obětovala a koupila ji, no a když jsem tu viděla tuhle tak jsem neváhala

petruna26
2. čer 2009

Sluni, nejblíž asi Marťa 🙂

lehna
2. čer 2009

Teri- od Fisher price

ma12
2. čer 2009

Sluni: zacina se to vybirat, vidim uz modrou oblohu, vzadu nad jiznakem a nad cukrakem zatazeno. Teplota 17 stupnu.
Ja bych jela tak s vama, ale radsi ji necham v klidu doma