Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
9. čer 2009

Marti ty uz si to tam zaridila????no ty jsi andelllllll 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 (pouzity jako pusinkyyyyy) 😉 jak ja se ti odvdecim?

ma12
9. čer 2009

To vis, zaridila. Muzes mi rict zejtra, jak jsem bozi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Co Eli?

berunka
9. čer 2009

no prave to vidim se zitrkem blbe protoze Eli ma porad teplotu,je uknourana,place a ted teda konecne usnula.i my dost ublinkava asi po tom Nurofenu ☹ ☹

ma12
9. čer 2009

☹ ☹ ☹ , tak se rozhodnem zitra anebo to odlozime na ctvrtek

jajinka27
9. čer 2009

urbi,,,no to je dobrý teda, mě zaklání hlavu taky a dost 😖 mudr mi řekla že nemám dávat za něj žádné předměty

jajinka27
9. čer 2009

já hlásím že bych šla max ven, ale mezi děti eeeee

kacatko03
9. čer 2009

holky máte zítra sraz jo? chjoooo já nemužu :/

jo a ve čtvrtek: JDEME NA PRVNÍ TŘÍDNÍ INFORMATIVNÍ SCHUZKU DO ŠKOLY 😀 😀 😀

sluninka
9. čer 2009

teda..tak já nevim jak to udělámeteda... Péťo a jak můžeš Ty? nebo se sejdem teda někde venku? nebo já nevim..mě nic nenapadá 😒

sluninka
9. čer 2009

Veru... čauvésss
TEDA TAK TO UŽ JE FILDA VEEEEELKEJ KLUK 😵 😵 počkej až si vás tam pak začnou zvát, že bude samej průšvih..a až půjde Tobík, tak zase bude všude nablito 😀

berunka
9. čer 2009

no holky a co tu navstevu v Nera presunout na ctvrtek nebo patek?

jajinka27
9. čer 2009

beru...to je Martina u rodičů

sluninka
9. čer 2009

tak zítra k Martě, ve čtvrtek Nerátky,Pátek Jája ven 😀

nebo Marťa vezme zítra jídlo a pojedem do nerátek ven na procházku 😀

nebo nevim 😅

Péťo a co s Tebou? já vim, že vaříš (jednou za rok taky) 😀 ale víš jak 😀

hanka128
9. čer 2009

urbi tak super-cvičíte na boku nebo na zádech?
přitom cviku na bok taky vidím, že se to maru lepší,jenže pak ji zase začne zajímat něco za hlavou....jako já už nevím jak ji odnaučit ať to nedělá.....

a jsem na mrtvici bo snad asi jediný dětský neurolog tady byl dnes odvezen do nemocnice se srdečními problémy...jako já su tak naštvaná bo to snad není možné, okresní město a je tady ho.....zítra volám do nemocnice jako kam mám jít....
zkusím zítra ještě obvolat jihlavu, brno....jako oni fakt chtějí ať přijdu o mlíko díky tomuhle nervačení a neustálemu cestování 😠

petkakrutik
9. čer 2009

Ahojky, tak už nám zase funguje net. v neděli po návratu od tety se na něj celá třepu a ona ta mrcha do dneška do oběda nešla 😠 😠 připravím prcka na spaní a snad po 20. přisednu a cosi dočtu. zítra musím do práce dát žádost o čerpání dovolené a RD, vůbec se mi tam nechce 😖 Odpoeldne jedeme za ségrou, tak se tu ukážu asi zas až večer. Se ségrou špatné, má vysoký tlak (160/110 a při její výšce 154 cm nic moc že...), špatnou srážlivost krve (doteď o tom nevěděla, nebo ji měla normální) a zřejmě placentu praeviu... takže bude ležet do konce těhu, možná ji aspoň sem tam pustí domů 😒 😒

hanka128
9. čer 2009

peti to si asi ségra poleží ☹

jo a toho doktora je mi líto-aby to nevyznělo zle 😉 jen nechápu,že tady je jen jedna ambulance dětské neurologie s ordinační dobou jen v pátek odpoledne...nechápu 😔

tonica
9. čer 2009

Ahoj, klasicky nestiham, neb mi manzel vyrazil s ditetem a ja se dala do gruntovani.

Petka - at se segra drzi. Za to lezeni v nemocnici to stoji!!!

Hanka - jezis, to by me taky prudilo. Delas dobre, zkus zavolat do nemocnice, musi ti poradit, kam s malou muzes zajit.

Marti - IP

kacatko03
9. čer 2009

Holky jakto že návštěvy jdou mimo mě????? TO SE MI TEDA VŮBEC ALE VUBEC NELÍBÍ 😠 😀

sluninka
9. čer 2009

Péťo..teda tak to držíme ségře palce...hlavně aby vše dobře dopadlo, chudák to bude mít dlouhý ☹

Veru...nenéééé,jsi říkala, že zítra nemůžeš 😕 🤐 (pusa) 😀

anaconda
9. čer 2009

Zdar a sílu, ledňáčci 😉

No vida, jak se to tu rozběhloooooooooooooooo. Mám neskutečnou radost! 😉

Kubík dnes plavání přežil, i když nejdřív opět řičel, pak to bylo fajn a dokonce se i žulit. Foto pak přidám.

Snad Vás dočtu..... 😅

hanka128
9. čer 2009

no já už se tak těším na září až budeme taky plavčit 😵 akorát je blbé, že tam kam půjdeme může jen jeden rodič do bazénu, ale druhý může být aspoň na kukandě 🙂
maru to ve sprchové vaničce při koupání fakt baví-jo a už má za sebou první lok 😀 láďa se nějak nekouk, že v kelímku co má na hraní ve vodě je vodička 😀

sluninka
9. čer 2009

fuj..koukaly jste teď na Novu?? 😒

hanka128
9. čer 2009

co tam bylo? 😕

hancazivocich
9. čer 2009

hanka -
jihlava má dobrýho dětskýho neurologa - Hřeben se jmenuje... Je milej - i k dětem i k rodičům. Chodí k němu kámoška s malým.. Málem jí ho v Ji při porodu zamordovali!
jinak ahoj holčiny

jajinka27
9. čer 2009

sluni..koukala a asi mě zavřou 😅

jajinka27
9. čer 2009

sluni..teda pokud myslíš to natřásání?? nebo to mrtvé mimčo 😢

sluninka
9. čer 2009

tam bylo,že je nebezpečný třást s dětma..takový to vyhazování do vzduchu a tak..a pak video kdy myslim nějaká chůva v USA třepala s uplně malým miminem,protože nemohlo spát..šílený,fuj až mám husí kůži...říkájí že je to psychický u rodičů...ale můžem ty děti zabít, že se nějak může přetrhnout v mozku nějaká "věc" a že to způsobí zakrvení

jajinka27
9. čer 2009

sluni...noo to říkám, mě zavřou 😔

sluninka
9. čer 2009

jáji..jojo ten třes

hanka128
9. čer 2009

hani díky a dělá v nemocnici nebo má soukromou amblulanci???prosím prosím info 🙂

hanka128
9. čer 2009

tak už jsem si ho našla tak hned zítra žhavím drát, pokud už tady v hb nic není....a snad ho ukecám na co nejdříve 🙂