Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
20. čer 2009

Tak u nás rozhodně první slovo nebude ani baba ani mama...ale HAM HAM 😀

jajinka27
20. čer 2009

brý večer,

jedna nelednovka juká 😉

soni...já jsem to taky chtěla vědět, takže je dobře že jsi to napsala

jinak Tom nemluví, neleze, nezoubkuje atd...mno ale je to hyperaktiv 😅

kacatko03
20. čer 2009

míšo..no tak to taky není žádnej drobek 😀 🙂 ještě plně kojíš? jj PP jsou dobrý, my je koupili ještě za dobrý prachy, ale líbí se mi ještě Inglesina....Tak u nás terém není žádnej a do hor se nechystáme výletit 🙂

sluninka
20. čer 2009

pal...já právě bojuju za to,aby Naty vydržela ještě nějakou dobu v hlubokým, nechci ji dávat do sporťáku, ale taky se pořád snaží zvednout, má věčně hlavu u břicha 😀 dneska se jí tam extra nelíbilo, tajně doufám,že to bylo tim,že měla jen špatnej den, tak tam snad vydrží...ono z toho sporťáku teda jde vidět ven, ale mě přijde na něj ještě malátam němůže tak blbnout jak v hlubokým a teda poutat ji pásama, no ta by mě asi dala pár facek,kdyby mohla 😅 😀

Péťo...si to přečteš ráno (zase ve 4h? 😀 ) fotečky jsem už skoukla,prostě andílci no, taky jsou z lásky 😉 (tím neříkám že osatní děti ne!!!! zase aby tu někdo neměl řeči, tak to radši podotknout musim)
na net tam přístup mám, ale pochybuju,že se na něj dostanu 😉 si připadám jak kdybysme se stěhovaly 😀

Zuzi..nejsi mrcha, jsi zlatíčko, některý monology tady přeskoč a pak si povyskoč 😀
cline...hele Naty se s tím ráno probudila, celej den samý bababaa celj den samý bababa maba a dnes to byla máma jak vyšitá 😉

moni..nemám to na kameře ale v telefonu, kamera byla bohužel v nedosahu..mi pošli Tvůj tel. pošlu Ti to MMSkou 😀

hanka128
20. čer 2009

hihi tak jsem myslela, že půjdu spát a dojde i na velké sblížení 😀 jenže mm je nakřáplý,tak byl jenom upuštěn ventilek 😀 😀 si připadám jako irina palm-jestli jste někdo viděli 😀 naprosto úžasný film 😵

sluninka
20. čer 2009

Veru...moje první slovo bylo blba a MM řekl něco jako kráva 😀 tak aspoň Naty je slušně vychovaná 😀 taky se divim,že to nebylo něco ohledně jídla, dneska se natahovala i po praseti,co se nám točí venku na grilu 😀 no po kom to dítko je 😅

pal..taky nemám puzzle, nejsi jediná 😀 ale pokukuju po něm, jenže než se rozhoupám,tak už tady bude mastit po čtyřech, to by musel být puzzle po celým bytě 😀

kacatko03
20. čer 2009

sluni/ pal. já kupovala puzzle do ohrádky kvuli zásuvce, mám z puzzle udělanou stěnu aby T neměl tendenci tahat za kabely a strkat prsty do zásuvky. jiank bych je asi taky nepořizovala,

sluni: tak po praseti bych se taky natahovala 😀

sluninka
20. čer 2009

Veru..jak velkou máte tu ohrádku? myslíš že tam vydrží Tobík dlouho??

říkám, tak soraž, masa tu je ještě pro celýho koníka a manža má zase tulivou náladu 😀 😀 😀

palenda
20. čer 2009

Verčo - jj, pořád kojím -až se tomu sama divím, protože jsem to viděla bledě už před dvěma měsíci, ale zase se to u zlepšilo, jen V. se občas u kojení děsně vzteká ... a Inglesina se mi líbí taky (já mám i hluboký Inglesinu a ty golfky vypadají taky super)

palenda
20. čer 2009

no nic, kočky, mějte se krásně, jdu do hajan - jsme dnes s Vítečkem sami doma, tatínka máme na organizační schůzce vedoucích na tábor (odkud jsem radši včas odjela do vlastní postýlky) 😉 Dobrou noc!

nelinkav
20. čer 2009

No, tak jsem si pochvalovala, jak to tu žije, ale jakou mi dá práci to dočíst, když každný písmenko vidím dvakrát, na to jsem nepomyslela 😠 😅 A zapamatovat si, na co jsem chtěla reagovat, to je naprostá věda... Udělala jsem si pár poznámek, leč ukázalo se, že ty dvouslovné hlášky pak po sobě nedokážu rozšifrovat, na co že to vlastně měla být reakce. Kurňa. Takže jen co chápu:

Moni, byt vyfotím, až budou splněny tři následuíjící podmínky, a to současně: bude nabytý foťák, bude uklizeno (kdo to udělá???) a bude slunečno, páč pak to vypadá hezčejí 😀 A hodím to na FB, ne sem nebo Střechu, přece jenom je to poměrně soukromá věc, tak to nemusí vidět každý cizí oko 😉 S tebou na FB jsme přáteli, takže žádná křeč, ochuzená o vzezření našich pár metrů čtverečních nebudeš 🙂

Ilčo, tak náš sraz si představuju víc než živě. Stojíme proti sobě, nesměle se usmíváme a .... mlčíme 😀 😀 😀 😀 Nevadí, aspoň se uvidíme 😉

Kači, jj, včera a dnes (včera, dnes a zítra, v sobotu ráno v neděli večer 😀 ) jsem se rozjela. Sorry. Když něco dělám, tak pořádně 😎

Palen, látkovky super, akorát jsem ještě nesehnala lanolin 😠 Jinak fajne, akorát dneska se naše hvězdička prosrandila durch. Ale nemám z toho tlaky, páč ve čtvrtek, když nejel proud a jeli jsme tedy na jednorázovkách, se jí to povedlo taky 🙂

Beru, Soni, nehádejte se. Každá jsme jiná, tak není nutný, se shodnout na všem. Každá tu máme lidi, který jsou nám bližší a ty druhý...

Anac, kde jsi???? Pevně doufám, že tě neserem víc než tchýně!!!! Doufám, že nás brzy oblažíš nějakou zajímavou story, páč ta naše potvora seká latinu, dneska nám dokonce uvařila a večer pohlídala dítě 😀 😉

Cline, krásně jsi celkový stav naší diskuze vystihla, a to v pár větách. Super a naprosto s tebou souhlasím 😉

febris
20. čer 2009

monco, kdepak, spadla jsem popredu 😒 prekracovala jsem padly kmen na lesni cesticce, soustredila jsem se na to, byla jsem opatrna (byl asi ve vysce lehce nad kolenama) jenze jsem mela na sobe takove zelene siroke kalhoty a nohavice se mi trochu zasekla za vetev ktera z toho kmene couhala... instinktivne jsem chytila malymu jeste hlavicku, ac ji mel pridelanou tou kapuckou pravou rukou, takze na tu jsem spadla na loket, druhou jsem se o zem oprela dlani a nejvic to odneslo leve koleno, mam tam modraka doted, bala jsem se ze nebudu moct na posl 2 kolovylety. Myslim ze kazda mama ktera sebou sekne instinktivne pada tak ze by radsi prizabila sebe nez dite 😔 mam z toho dlouhodobe hruzu, ze s malym spadnu, i doma kdyz ho jenom nesu v rukach, ze sebou seknu

jajinka27
20. čer 2009

neli...anac je asi na svatbě , teda byla dneska 😀

co si slavila 😀

berunka
20. čer 2009

Feb a malej je ok?z tohodle mam vzdycky hruzu kdyz jdu z byto po schodech ze si slapnu na tkanicku a poletime ze schodu ☹

febris
20. čer 2009

beru ani se neprobudil, jenom knournul, nastesti. Od te doby v terenu se radsi drzim manzi za ruku 😅 nespadla jsem ani nepamatuju kdy naposled a pak sebou riznu i s prckem 😒

monique_2006
20. čer 2009

feb - fuj, uplne to vidim ☹ no, hlavne, ze to je ok....

no nic, jdu chrnet, dobrou!

berunka
20. čer 2009

tak hlavne ze se mu nic nestalo,to verim ze jsi ani nedychala ☹

ma12
20. čer 2009

Feb: co si to vyvadela, si ctu, no hlavne ze se nikomu nic nestalo. Hele a za co pridelavas tu kapucku, ja v ty manduce porad plavu.... myslim v tom vyuzivani pouzivani.
Ja teda v Praze drandim do metra a z metra po jezdicich schodech v pohode, zatim 😀 , ale nejlepci je jezdit autem.
Monique: jo jo, ty puzzle s cislama jsou strasny. Holky nekupujte to, neustale to vypadava, je to smejd.

Super holky, ze se to tu zklidnilo - jen tak dal

Jo a eshop je na dobry ceste. Pan majitel (rozhoduje se mezi nami a jeste nekym) si me pridal do Facebooku jako pritele. Dobry znameni 😅 tak se divejte na Lamaze, Fischer price, cokoliv a dejte mi vedet. A cekam megaobjednavku. Slibuju, ze budem nejlevnejsi na ceskym trhu.

febris
20. čer 2009

ma na ramennich popruzich jsou takovy cerny hacky, tak za ty se zahakne ta cerna gumicka co vykukuje po stranach ty kapucky. Taky jsem nejdriv nevedela kam se chyta

nelinkav
20. čer 2009

Teda dámy, moje mínění o některých z vás vzalo za své... Pro ty, co jsou mimo úplně, můžou kouknout na novou diskuzi Jezinky ze Stromovky.... Jaksi taksi se nejedná o diskuzi regionální, kde by se třebas domlouvaly srazíky, ale naprosto regulérně tato diskuze slouží těm, co se cítili ukřivděné přispíváním jiných (nových?) v diskuzi domovské, tedy této 😲 😔 Nevím, co k tomu dodat, radši si to nechám min. do zítřka projít tou svou momentálně zatemnělou hlavou, ale je to fakt síla.
Teď bych jen dodala malou poznámku pro Jajinku, která zmíněnou diskuzi založila a která tam zmínila, že zde, v lednovské diskuzi už přispívat nebude, anžto není pravá lednovka. Milá Jaji, a že v té nové diskuzi drbeš s Anac, která hon na "nepravé lednovky" vyhlásila a s Beru, která ji mocně přizvukovala, to ti nevadí??? Měly byste se asi zamyslet, co je skutečným motivem k jiné diskuzi...

Já s naší starou dobrou lednovskou diskuzí končit nehodlám, jsou tu lidi, které mám ráda. I když se ukazuje pomíjivost internetových přátelství, přesto kdyby jedna jediná z vás se pro mě ukázala být opravdovou přítelkyní, která dokáže druhého respektovat bez výhrad, bez toho, že by za zády pomlouvala a pak mi mazala med kolem huby, tak budu šťastná a vděčná za tuhle příležitost.

ma12
20. čer 2009

Aha a kam to davas, kdyz nechce aby to mel Dan zakryty, volne? Tam jsou totiz takovy jakoby suchy zipy a to je na me fakt moc kam to zapnout a v navodu to neni. A pak co s novorozeneckou vlozkou?

monique_2006
20. čer 2009

marti - super s tim shopem. takze ro bude vylozene na hracky od techto firem? nebo jejich kompletni sortiment? nejlevnejsi, jo? 😉 no to je slovo do pranice!!

ma12
20. čer 2009

Moni: jeste nevime jestli celej sortiment, protoze treba Fischer price ma lahvicky, ohrivacky a to bysme rady Avent. tak aby se to nejak netlouklo. Ja mam takovou radost. Ale to se opakuju co.
Neli: tak jsem to nejak zakrikla s tim zklidnenim. Jo mame diskuzi, ale nemyslism si, ze bysme byli vsechny ukrivdeny. Jaks sis vsimla, tak prispivam do obou.

febris
20. čer 2009

ma (dan danielkovi nikdo nerika 🙂 kapucku kdyz nespi sruluju a zanda se navrchu do takovy pidi kapsicky- ty na suchy zipy o kterych mluvis, nebo ji spis nechavam jen tak volne viset, abych ho nebudila kdyz usne vyndavanim (usina v ni pravidelne) Novorozeneckou vlozku nechavam taky srulovanou a zajistenou tema gumickama co v blizkosti na to jsou.

neli! dik za dalsi vystizny prispevek... chtela jsem neco obdobneho napsat, ale nesebrala jsem na to odvahu narozdil od tebe.. 😔

nelinkav
20. čer 2009

Marti, neříkám všechny, ale některé... Je mi z toho smutno. Snažím se vyjít se všema, být milá i na lidi, který mi nijak extra nesedí, páč si říkám, že v reálu bych je třeba vnímala pozitivněji ,a pak se na stejným serveru dočtu negativní reakce na to, co se probírá tady... Sorry, že to nepřecházím tiše a rozviřuju tu vody, ale holt i moje trpělivost má určitý meze. Ženská drbárna je ten největší hnus na světě 😔

ma12
20. čer 2009

Feb: dik za popis, zitra jdu zkoumat manducu
A sorry za Dana, me to prijde normal. I kdyz je fakt, ze Anna nikdo Anicce taky nerika 😉

febris
20. čer 2009

ma jenze anicka se anna jmenuje, danysek je daniel 🙂 mne to neva, je jasny ze mu tak naky lidi rikat budou 🙂 jen ze zatim mu tak nikdo nerekl tak mi to prislo cizi 🙂

ma12
20. čer 2009

Neli: me je taky z toho smutno. Jsem si zrovna rikala, ze jsme spolu uz rok.
Zensky kolektiv je straaasnej, to z nas vi vetsina z prace

ma12
20. čer 2009

No jo, ja rikam Danielum Dane.

berunka
20. čer 2009

Nelinko ja teda nevim,ale konkretne Jaji porod jsme tu myslim prozivaly skoro vsechny takze jsem nejak nepochopila proc neni prava lednovka.Mrzi me ze asi tim mazanim medu kolem huby myslis me ale ja proti tobe nemam ani spetku,vzdycky jsem si s tebou dobre pokecala.Ale bohuzel se tady proste ukaze ze clovek i kdyz rekne svuj nazor a mysli si ze je to jeho pravo vzdycky to nekoho nastve ☹ Mocne jsem Anac nepritakavala,jen jsem vyjadrila souhlas s jeji myslenkou.
A konkretne o te nove diskusi - vis proc se mimo jine zalozila?protoze nam bylo vytykano ze jsme na ICQ a kdyz jsme tedy pak byly tady tak se s nama stejne nikdo nebavil.no tak je nova diskuse kde se tedy bavime misto ICQ.ale asi to proste tady uz nikdy nebude takove jako driv a i kdyz se snazime vzdycky se to pak nejak posmeje ☹