Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
22. kvě 2009

ahojky...

Sonule, sedni na vlak a přijeď.. my vás s A. vyzvedneme klidně na Masaryčce a můžeme jet dál spolu.. Pak buď pojedeme zpátky přes Lysou, nebo tě zase odvedeme na Masaryčku.. Tak ať se Martin nebojí 🙂 , stačí, když tě hodí do Lysý... 🙂

Neli, to chápu, že se ti nechce jet, máš to přeci jen z ruky.. 🙂

sonisek
22. kvě 2009

Dobre ranko,
urbi,vse nej k narozeninam,hodne zdravi,stesti,lasky a spiciho Filipka.

Petru,jeste uvidim,ja bych rada jela.

petruna26
22. kvě 2009

Mišáku, taky přejeme s Adélkou všechno nej.. nej.. nej.. a ať se Ti splní všechna přání 😵

cline
22. kvě 2009

Dobré ránko,
Míše všechno nej nej nej, ať jí Filda nezlobí a ať se jim povede koupě bytu.

urbi
autor
22. kvě 2009

ahoj zlatíčka, děkuju moc 😵

kacatko03
22. kvě 2009

taky se přidávám ke gratulaci Míšo 😉 vše nej

cline
22. kvě 2009

Leni, fotky přišly díky díky
Tak na kdy naplánujeme tu Jihlavu?

luca30
22. kvě 2009

veru: ty jdeš nakonec do toho jane ted nevim carera?? já mám zálusk na jané slalom pro máte ho tu někdo?? loňská kolekce..

Jinak Filípkovi vše nej a ať mamku nezlobí

My máme přští sobotu 5.měsíců...a já 29 let 😎 😎 😀 😀

jajinka27
22. kvě 2009

ahoj holky,

u nás ty noci jsou víc a víc zajímavější, mládě uslo až v 0:30 aby v 5 ráno chtělo vstávat, usnul teda ještě u prsa do 6:30cca 😖

urbíku já ti přála na minulé stránce, to jako že jsem nezapomněla 😀

hanta
22. kvě 2009

Přidávám se k přání k Urbi, sice netuším k čemu přejeme, ale přeju taky. 😀

petruna26
22. kvě 2009

Hanto, Míša má narozky..

Luci, Jané Slalom Pro má Míša...

Jo, do kolika vidíte ten sraz? 🙂

luca30
22. kvě 2009

Já to asi celé dopletla...jak se s Vámi neznám osobně tak mě jména nic moc neříkají, jen u některých si to už pamatuji ☹ ☹ takže míša je??? omlouvám se za to..vím, že jsem ho u někoho viděla...teď už jen aby nám ho ta paní co je před námi nevyfoukla..prý měla dojet včera nedojela..tak prý dnes dopoledne tak se modlím aby nám to vyšlo...

kacatko03
22. kvě 2009

luca neee nakonec sem ted objednala peg perego. mám ho v albu 😉

ma12
22. kvě 2009

Ahoj, tak vas zdravim od nasich. Bratr privezl modem, takze jsem konecne online.
Docitat vas nebudu, nakecaly jste toho spousta.
Urbi, Jaji: co noci?
Luco: Janecko ma Urbi, a dlasi moje 2 kamaradky, je dobry, ale ja bych trikolku nechtela, to radsi toho Jane nomad.
Ja kocar resit nemusim, sportak mam Bebecar a golfky uz mame na pude po svagrovy.

Jsem rada, ze hracky dorazily, mno a dalsi kolo bude brzo, chci to rozjet ve vetsim 😀

Co sraz? Vite neco blizsiho? Jestli teda bude prset.... Kolik nas tam bude? Mam vzit vsechny hracky nebo se nekdo nedostavi? Mam pro Anac, Petrunu, Vercu a to je asi vse. Nemam to tady sebou, takze jestli jsem na nekoho zapomnela, omlouvam se.

Vcera mi umrel deda, takze nalada na bodu mrazu.

petruna26
22. kvě 2009

Luci, Míša je Urbi

sluninka
22. kvě 2009

Marti...ahojky....to mě mrzí s dědou ☹ já jsem svoje prarodiče nepoznala ani jednoho, zemřeli když jsem byla malinká ☹
mě to vozit nemusíš,já na srazík nejdu,pak se nějak domluvíme a já bych se pro to stavila, budu muset zajet stejně na soc. tak bych to vzala najednou

petruna26
22. kvě 2009

Je, Marti, to je mi líto ☹ , upřímnou soustrast..

luca30
22. kvě 2009

Marti: tak to je mi líto, upřímnou soustrast 😔 😔 😔

Ver: a už máš prodaný ten svůj?? že jsi si ho už objednala..??

Z tříkolky mám taky strach, ale vyzkouším a uvidím...kdyžtak ho brát nemusím, je z duhé ruky, ale paní má synka něco jako my, malý ji nechce být v kočárku...

petruna26
22. kvě 2009

Věrko... napadlo mě, že bych na to plavčo zkusila jít už od srpna - bylo by to za to snížený kurzovný, ale aspoň bysme viděly, jestli A. na to nebude nějak reagovat, co ty na to? nechcete to taky zkusit, psala tam, že o prázdninách není problém za snížené kurz. absolvovat pár lekcí..

sluninka
22. kvě 2009

Péťo...třebajs,mě to je v celku jedno,to už budem mít i po dovče,takže není problém 😉

kacatko03
22. kvě 2009

marti: to mě mrzí....

sluni: JSTE POŘÁD NEMOCNÍ? jak je malý?

luca: nene ještě sem ho neprodala 🙂 ale aspon tamtem přijde a ten na prodej nebude ježděnej do prodeje 😉

luca30
22. kvě 2009

Já jen myslela, že mm Ti povolil koupi, až když tenhle prodáš 😀 😀

sluninka
22. kvě 2009

kacat...jojo, pořád, malý je už trochu líp, se konečně prospala, i když jsme teda vstávaly v 5 😅 no ale spinkala v kuse, tak je to na ni vidět, že není takovej ufňukánek 😉 ale ještě pořád chrochtá, odsáváme už míň, ale ještě se ve spánku zakuckává těma tím hlenem...v pondělí jdem na ko, tak snad to bude ok, už chcem konečně někam pořádně ven 😕
mě napadlo Tobík ještě pořád tak blindí? se mi normálně o vás nedávno zdálo 😀

petruna26
22. kvě 2009

Super Sluni, tak já to nějak zjistím a řekla bych, že jsme 2... 🙂

sluninka
22. kvě 2009

Péťo...jojo, zeptej se na to, třebajs termíny a na kolik to vyjde😉

petruna26
22. kvě 2009

no, cena jedný hodiny je 250,- - to snížené je ve smyslu, ež neplatíš celý kurz (2500,-), ale ejn ty hodiny, které navštívíš... Zjistím, který den se to koná a v kolik a tak... pak ti písnu do IP

kacatko03
22. kvě 2009

lu: mám rozumného mm 😉 navíc kupujeme novej za 4500 z pc 6999. 😉

sluni: jj mléko bleje stejně...ale pevnou stravu vubec, tak má 2x pevnou a zbytek holt mléko. 😉 tak to ti už taky dobře hrabe 😀 😀 😀 mě se taky zdají občas sny kde se tam vy holky mihnete 😀

brianna
22. kvě 2009

urbi blahopreju 🙂 vsechno nejlepsi

sluni at je maly uz lepe a at ko dobre dopadne 😉 🙂

marti to je mi lito ☹ uprimnou soustrast

l78 co ten tvuj Tom ji? 😕 Baru ma 6960g a 64,5cm a muz si delal srandu, co ji do toho mlika davam 😀 😀 velka nema byt po kom. oba jsme tak normalne vysoci.
doktorka rikala, ze kojeni staci, ze ji nemam nic jineho davat. takze pokracujem jak doted 🙂 dostala druhou hexu, tu skoro ani nevnimala, protoze byla plactiva hned po prichodu do ordinace. dr. tam mela jeste jine lidi a byl tam dost hluk a ona ma spis rada svuj klid a nejakej velkej rumrajs ji desi. sestra mi vysvetlovala, ze to jsou proste ruzne typy lidi a ze Barborka patri proste mezi tyto.

luca30
22. kvě 2009

veru: to je jasný v čem by taky Tobík jezdil..když tam ten prodáte a než dojde ten nový a kde jsi ho tak dobře pořídila?? jestli to není tajný.. 😀 😀

kacatko03
22. kvě 2009

v prachaticích v jednom krámku pres mimibazar je to doprodej rok 2008