Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
15. črc 2009

Tak at uz bude sraz kdekoli, doufam, ze tentokrat uz to vyjde. Tu Boleslav mam kolem hodky cestu, to by slo. Prahu bych taky zmakla. Horsi je to vzdy najit termin. Jako neridic jsem zavisla na mm.
Koal - taky me mrzi, ze a ac jsi ze severu, tak z druheho konce.

Patrika taky zvatla jak o zivot...

Marti - to si pis, ze se v zari uvidime... 😀

koalice
15. črc 2009

Dinopark v Plzni je fakt pro větší děti, ale hned vedle je pěkná zologická zahrada, není to tam špatný. Pokud tam chcete razit, je to na Lochotíně. Pokud by to bylo o tomto víkendu, můžu se připojit. Ale pro změnu nemá být počasí nic moc. Budeme v Plzni, tchán má 60 let...

petkakrutik
15. črc 2009

Dinopark máme u nás v Orlové taky, a navíc největší ze všech hééééč. 😀 😀 Konečně tu něco posatvili. Je otevřený teprve od minulého pátku. Ale nic pro mimina. My se tam chystáme někdy v srpnu, jak opadne nějvětší zájem, teĎ je to masakr, máme zahradu skoro vedle, tak vidíme 🙂

jajinka27
15. črc 2009

tak to moje dítko je v tomto pozadu, nežvatlá nic 😒

petkakrutik
15. črc 2009

Jaji, Patrik zas bojkotuje přetáčení. Točí se kolem dokola, to mu jde (na břichu, cestuje po zemi, ale ze zad na břicho sám od sebe (ani z břicha na záda) ani boha. 😒 Je vidět, že fakt každé mimino umí něco jinak 😀

koalice
15. črc 2009

Tak mi právě doručili tu židličku Tatamiu, večer to s manžou dáme do kupy. Mohu vřele doporučit liberecký obchod www.batolata.cz. Měli jí jednak s nejlepší cenou, pro nás v dojezdové vzdálenosti kvůli ev. reklamaci a taky připsali 3% slevu, doprava pochopitelně zdrama, takže spokojenost...

Petko, každé dítě to má trochu jinak. Honzík se točí a stejně jdeme na rehábku 😝

hanka128
15. črc 2009

koal rehabky se neboj 😉 my to máme jisté aspoň ještě tak na rok....a jsme v poho 😉 jenom teda nevím jak ji budu zvládat ucvičit až bude větší bo sebou mrská... 😝 a mám depky, že mi nejde udělat ten jeden cvik 5x....jako než se maru rozhodne, že to udělá to je doba...pak začne pištět...koleno jde jinam než má a já šílím..máme 2 varianty jak to dělat...ale nevím nevím co mi poví za 2 týdny....uklidňuje mě jedině to, že i na rehabce se s maru natrápili,aby dělala ten pohybový vzorec....no vím co má dělat,takže se to pokušíme naučit 🙂

ma12
15. črc 2009

Tak to by me zajimalo, co umi anicka, nepretaci se, nezvatla. Tak spat umi, to jo, to ji jde 😀 😀 😵
Hani: je to trapeni, teda

kacatko03
15. črc 2009

koal: tak pak hod fotku jsem na ní zvedavá jak budete spokojeni a tu barvu máte jak si posílala odkaz?

sluninka
15. črc 2009

ahojte..tak nakukuju co se děje😉
co to probůh plánujete za dálky? 😀

jajinka27
15. črc 2009

sluni...nazdáááár 😉 jak se máte? kdy se vracíte?

sluninka
15. črc 2009

jáji...čauky..máme se úžasně a vracíme se zpátky 26.7. 😉

jajinka27
15. črc 2009

jůůůů tak to my se na vás už moc těšíme, Natálka už určo vyrostla za ten měsíc

sluninka
15. črc 2009

jáji..jojo, taky je těžká jak chrochtátko 😀 teď spinká, jinak se pořád otáčí a cestuje po obýváku, no už se to musí hlídat, málokdy ji najdu ve stejný poloze jak jsem ji položila 😕 🙂
Tomíkovi vše nej k půl ročku 😵 😵 🤐

sluninka
15. črc 2009

...tak já zase mizim

luca30
15. črc 2009

Holky chtěla jsem se zeptat těch co už miminka přikrmujete příkrmy, když je máte v jídelní židličce tak je máte v sedolehu nebo už ve vzpřímeném sedu...všude píšou že se má dát do sedu aby se mu líp polikalo...tak jsem se chtěla zeptat jak to praktikujete díky 😉

koalice
15. črc 2009

luco, já zatím krmím v lehátku, židlička dorazila pře chvilkou. Je to barva cacao a stejně ho ještě v úplném sedu nenechám

koalice
15. črc 2009

Hanko, já se nebojím, spíš jsem otrávená. Honzík rehábka ( a myslím, že úplně zbytečně) a Anička od září logopedie. K tomu její kroužky a školka, takže program přebohatý.....

luca30
15. črc 2009

Já totiž krmím někdy v lehátku ale oběd dávám v židličce v pololehu, prostě o jeden stupeň níž než úplný sed

Dneska jsem zkoušla zajímavou kombinaci od Hippu Kukuřice, brambory a kuřecí maso, moc se na to netvářil, ale nakonec to snědl celé...dopoledne už dostává ovocnou přesnídávku...a taky už zkusil první sušenku Safari od Hami a moc mu chutnala.Ale jen jí ožužlal a pak mu zůstala v ruce, takže z ní asi moc neměl...je to prostě něco jiného než když byl jenom na mlíčku... 😵 😵

petkakrutik
15. črc 2009

Luci, já krmím v polohovací houpačce a nemám ji úplně do sedu.

petkakrutik
15. črc 2009

Tak prcek tlačí hovňouska,až je celý rudý. Fuuuuj, už to smrdí 😀

luca30
15. črc 2009

Peto to znám to je občas takový puch a pak rozdělám plinku a tam takový malý bobek ale vydá to jak za celý regiment ten puch 😀 😀 😀

kacatko03
15. črc 2009

Luca já krmím v pololehu v židličce. na stupen co nejvíc jde položit. a už ho musím kšírovat bo se přitahuje a někdy mám pocit že by i vypadl, nepoužívám zatím ten pultík.

Sluni: nazdárek...už si zase pryč chjooo....sem ti jen chtěla říct že už tě nebudeme bavit blitím, bo už vuuubec neblijeme 😀 Teda krom ted, ted hodil hroznou šavli ale připisuju to té horečce.

koal: ta cacao je moc pěkná. opravdu krásná židlička. ale nějak mi nejde do hlavy proč tak drahou??? 😕

jajinka27
15. črc 2009

já krmím v lehátku

sušenku jsem taky zkoušela, chutnala mu ale musím dávat bacham páč se mu kousek přiepil na patro tak ať se mi neudusí

kacatko03
15. črc 2009

jaji: já místo sušenky dávám ty kukuřičné válečky, oni se rozpouští na jazyku tak mu nemužou zaskočit jako sušena 😉

luca30
15. črc 2009

No náš malý už se taky strašně přitahuje, hlavně v kočárku, židličce a v lehátku...

Pultík taky zatím nedávám, ale občas bych ho uvítala, protože malý tak kope nohama že čekám kdy mi to jídlo vykopne, taky si dává občas nohy do pusy ale to jen občas a pultík by tomu zabránil 😉

luca30
15. črc 2009

No mamka mi radila tu sušenku rozdrtit a dát ji třeba do té přesnídávky...

Jinak holky od nás taky hodně jedou v těch kukuřičných válečcích, tak je taky musím zkusit jsou dobré na držení a taky se dobře rozpouští...

koalice
15. črc 2009

Kačátko, neb mi manžel vyčetl, že chci na malém šetřit a tuhle vybral na netu sám....Já bych jinak volila tu Prima Pappa v naif cacao. Ale zase na druhou stranu v tom bude určitě dva roky, tak co...

petkakrutik
15. črc 2009

Verčo, kde jsi kouila ty kukuřičné válečky? já jsme je v hypernově nenašla, tak snad je budou mít u rosmanna, tam mají taky tyhle věci, anebo v Bille...?