Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
17. črc 2009

supeeer, tak ještě řekněte v kolik, ať vím, kdy mám vstávat 😝

berunka
17. črc 2009

no asi by to bylo lepsi az po obede co vy na to holky?treba na jednu hodinu?

jajinka27
17. črc 2009

vše nej Martince k svátku 😉

dítko spalo 30min a konec a to jsem s nim byla v posteli, hmm 😕

Věrka je u rodičů do konce příštího týdne

berunka
17. črc 2009

Martinko i my s Eli ti prejeme mooooore stesti,zdravi a spokojenosti k svatku.at ti Anicka dela jen radost 😉 😎

petruna26
17. črc 2009

Beru, to mně by ouplně vyhovovalo.. ale co na to holky? V jednu před ZOO?

berunka
17. črc 2009

Peto 😉 my by jsme aspon zvladly snad zdlabnout zeleninku nez by jsme vyrazily a pro me dopoledne je ta cesta horsi,prijezd na HOlesky byva zasekany 😒

taita
17. črc 2009

Ahojky, Marti vse nej k svatku.
Do Zoo dorazime, jen musime byt brzo doma, ale to se nejak udela.
Jaji co Tomik? Uz zase radi ze?
Verco vy si teda uzivate.
Jsme venku. Maminka dostala hlad a je lina si neco udelat. Takze jsem ve sve oblibene bageterii a Anicka prave bez reci usnula. 🙂

kalian
17. črc 2009

Já vás holky taky moc ráda poznám. Akorát se když tak nezlobte, kdyby bylo až moooc hezky, to bych nešla. Mě se pak z toho sluníčka motá hlava 😔 Mám asi nějaké severské předky, můj taťka vypadá jak Viking, jsem zdědila po mamce jen barvu očí a vlasů
Ale do ZOO se když tak dá jít i když je babí léto, ne? 😎 To mám moc ráda. Třeba je to tím, že jsem se narodila v říjnu 😉
Taita, kam chodíš do bageterie?

ma12
17. črc 2009

Petru: chapeme 😀 😀 😀 u me je ctvrtek taky OK. nebudeme po ockovani, auto snad bude vyreseny... 😅
kaci: a my muzem jet spolu, to je bonus co?

Ja dostala taky hlad, mazu si housky s marmoskou - vcera jsem byla poprvy v Lidlu a zjistila jsem ze zas tak spatny neni, koupila jsem tam ubrousky na prdelku za 40 Kc (80 ks) a jsou dobry a pliny, to vam jeste poreferuju no a tu marmeladu vyyybornou s kusy malin velkou za 29,90

ma12
17. črc 2009

Ono zas tak hezky byt nema. dite zase rve, jdu na nej.

kalian
17. črc 2009

A ta jedna je pro mě oki.
Marti, jak se tam nejlíp dostanu od nás? Mám vyjet do Kobylis, metrem na Holešárnu a odtamtaď busem?
Óóó, dítě vytuhlo. Uvidíme, na jak dlouho.

jajinka27
17. črc 2009

tai...díky že se ptáš, už zase řádí jako černá ruka ale je dneska ukňouranej asi z tepla, fuj

heleee a půjdete pak taky se mnou někam?? já bych taky ráda poznala Kačkuuu 😉

kalian
17. črc 2009

Jo, tak jsi byla rychlejší 🙂 Prostě přijedu nahoru k vám a povedeš mě 😉

jajinka27
17. črc 2009

marti...dej vědět jaké jsou plíny od Lidlu, já teď koupila Huggies 3 a dobré jsou Albert plenky

jiřko...joo a asi nám bude i tesco, jsem na to koukla a vypadá to že jo 😀

petruna26
17. črc 2009

🙂 Jáji, s tebou nikam nejdem 🙂
ty máš dotazy, to je jasný, en? 😉

Jiřko, že já vím, kde sedíš? 🙂

jajinka27
17. črc 2009

bůůůů, béééééééé 😢 😀 😀

kalian
17. črc 2009

Už je vzhůru 🙄 Tak jsem jen stihla umýt nádobí.

ma12
17. črc 2009

Urco dam vedet ty pliny, ale ty ubrousky zatim dobry. U tech plin jsou flexi pasky, bez tech uz nekupuju.
Kato: nejlepsi je jet tramvaji z Kobylis na Trojskou (ja pristoupim na Hercovce a odtamtud to dojit pesky (asi 10 min chuze) a asi s 2 kocarama i nejrychlejsi.

ma12
17. črc 2009

Ditko mi usnulo, jsem zvedava.
Jirko: a je ta baget boulvar dobrej? Ja zatim jen mela Subway a ta mi moooc chutna 😀

berunka
17. črc 2009

tak u nas uz je po spanku,ale i ta hodinka dobra.stihla jsem aspon trochu neco vyzehlit.ted uz to budu mit s dozorem Elinky 😀

petruna26
17. črc 2009

Ma, Jiřka si ty bagety včera nemohla vynachválit 🙂

kalian
17. črc 2009

Jo, už vím, já si na ně chodím na Vítězné náměstí, když jedeme ze Šárky. Jsou fakt VYNIKAJÍCÍ

cline
17. črc 2009

Všechno nej nej nej Martě k svátku! Já se tu celý den válím a průběžně spím a Justík se tu koulí okolo mě a je úplně zlatá. Teď jsem si dala sprchu a chystám se na další paralen. Jak to vůbec vidíte s tím příštím úterkem za Anac?

taita
17. črc 2009

Tak, tak je to bageterie Boulevard ve Vodickove ulici. Zacla jsem byt trochu zavisla. Dobre bagety, ledovy caj a ulitavam na zmrzline s nutelou a orechama. Marti Subway mam take rada. Tyhle bagety jsou jine, ale hlavne vetsi 🙂
Ja do Zoo pojedu asi tramvaji. Tak si muzem dat na Trojicky sraz

jajinka27
17. črc 2009

Tak Tom spal hodinu a půl ale ležela sem s ním a koukala na telku v ložnici

až přide Tom z práce tak jdu se známou na chodov jukat po slevách, next 50% slevy 😀

bila.pani
17. črc 2009

Ahojky
Vložená Anička od Jiřinky 🙂 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Tak kluci už jsou v Polsku.Je to nezvyk být tu sama.Už se mi po Lucaskovi moc stýská. ☹

Vrátila jsem se s malou z venku,a je tam vedro na padnutí.Fuj.Jsem ráda,že už jsme doma.

Martince taky všechno nej nej k svátku 😵

kacatko03
17. črc 2009

dneska sem si hrála 😀 http://www.albumsmisku.cz/83216 + zvuk

ma12
17. črc 2009

Jiri: tak to priste vyzkousim 🙂

Na Prahu se blizi od jihozapadu pekna burina 😒 , prozmenu

jajinka27
17. črc 2009

néé buřina nééé, já jdu s holkama utrácet neeee

sluninka
17. črc 2009

ahojík

Veru...pěěěěěkný,taky se na to chystám, přišlo mi to mailem...ale až budu doma a bude víc času 😵