Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
1. srp 2009

marti...v úterý mi přijede kámoška a jdu ještě cvičit, takže až za dva týdny 😉 ty vogo se děsím že se to rozhodí 😅

ma12
1. srp 2009

Hmmm, tak za dva týdny, protože v pondělí absolutně nestíhám. Slavíme půlrok a svátek.
Nechci tě strašit s tím režimem, ale včera nám usla ve 21,30.

urbi
autor
1. srp 2009

Jaji, tak já tě strašit nebudu, bo u nás super! režim zachován a naopak zlepšení - ale je fakt, že jsme měli chalupu, takže večer spát a čus nazdar - a vlasntě další změna - dali jsme mu volnost 😀 a neucpali ho dekama a super! usíná na boku - jen mu pár vteřin trvá najít tu polohu, ale jinak super!

Marti, ale jinak Ani usíná dobře ne?

jo a dotaz? jak jsou na tom dětičky s mluvením? bo Fíla říká krásně táta a děda -říkal to dva dny, já tomu furt nevěřila, ale fakt to slyšeli všichni... ale teď zase dva dny nic.... ale to ještě není vědomé což? spíš asi opakování toho, že to říkám já..... no a samo máma ani ťuk 😀

jajinka27
1. srp 2009

urbi..u nás teda Tom neřekne ani slabiku 😅 a super že už spí Fíla volně, paráááááda 😉

urbi
autor
1. srp 2009

Jaji, jak by mohl mluvit -to on nestíhá... jemu dává zabrat pohyb 😀 😀 😀 😀

petkakrutik
1. srp 2009

Ahooooj, byli jsme pár dní na chatě a teĎ nestíhám ani najít stránku, kde jsem ještě byla v obraze 😕

Jak je u Ilonkovic?

MArti, že tě tu vidím, ještě jendnou moc díky za lamaze. 🙂 Taháme ty hračky všude s sebou, hehe 😀

ma12
1. srp 2009

Míšo: tak u nás s mluvení obcas dede, ale to je tak všechno.
Spala dobře, jen má teď asi růstovej spurt, že se budí ve tři ráno a vyžaduje svačinku 😀 😀
Tý jo a pokrok, že spí volně, jen tak dál...
Peti: není vůbec zač, je dobře, že se líbí 😅

petkakrutik
1. srp 2009

Hm, Páťa na chatě spal hůř než doma... Sice včera to bylo oukydouk, usnul MM na rukách u flašky, pak se asi po 3/4 hodině vzbudil, když se do jiné chaty vracela rodina a děcka dost hlučela, pak zabral, spal do 0:52 a pak byl hore cca co 2 hodiny 😒 Dneska usnul teprve před chvílí. Okolo 20:30 jsem ho ťapla do postýlky, za chvíli šílený hysterák, tak teda sosačka do 21, nezabral, čučel dookola. Při mém odchodu natahoval, ale jen chvíli, asi do 21:40 si sám vykládal a usnul. Hrůza s tím spaním ☹

petkakrutik
1. srp 2009

MArti, akorát to kousadlo od Fp jsme myslela jinačí, ale oni blbci asi majhí 2 podobná s názvem rybičky. Nevadí, u nás se žužlá se všechno 🙂

ma12
1. srp 2009

Peti: jejda, chybička se vloudila ☹ , já našla u dodavatele tohle - kousátka rybičky. Až bude eshop, tak to bude jednodušší, že se to uvidí na obrázku a nedojde k záměně 😅

petkakrutik
1. srp 2009

MArti, tamto bylo trošku jiné na materiál, takové měkoučké, ale nevadííííííííííííííí 😀

petkakrutik
1. srp 2009

Mňo, snaha dočíst přišla vniveč, 20 stran se mi nechceeee. Akorát teda nevím, jak to pokračuje u Ilonky, jestli JM přišel k rozumu, nebo je dál u rodičů???

ma12
1. srp 2009

Peti: tak to jsem rada, ze je to v poho, jo? 😀
Taky by me zajimalo co Ilca..

jajinka27
1. srp 2009

Ilča je doma s dětma, manža je snad u rodičů, to bylo poslední info

jinak naše dítko dneska bylo vzhůru od 4 od rána do 5 určitě a to jsem mu musela dát v té době najíst, grrr to neznam

anaconda
1. srp 2009

Nazdar prdelky.
Tak jsme dogrilovali. Sami s Jiranem, páč nikdo zvaný nepřišel. Mno, zvali jsme je na rychlo pomalu před 21 dnes večer 😅 Tak jsme si dali pivko a vínko, nějaký klobásek a parádička. Sice jsem se dnes viděla v plavkách a stává se ze mě zas lochneska, ale grilování, to já můžu. 😉

Vítám dovolenkáře. Docela Vám ten oddych závidím, taky bych někam vypadla, ale mám tu moc "zavazadel" 😒

Kdy přivalíte, prdi?? 😉

petruna26
1. srp 2009

ahojky, jen rychlovka z mobilu. Pisnete pls nekdo llonce heslo na srazikovy rajce, to pres mobil nedam, diky.. ahoj Miso a Marti. Gratulujeme k zoubkum a prospane noci, Anci k pretaceni a pulnarozkam. Novinky od nas, zuby zadne, toceni se na vsechny strany, letadlo asi 6h denne a neustale neco keca a to dost nahlas. Jaja muze vypravet.. tak pa, jinak Marti, my v utery myslim muzem :o). Dobrou.. zitra se snad dostanu k PC

petkakrutik
1. srp 2009

Aha, takže aspoň že tak u Ilči. Jsem ráda, že se holka drží!

Peti, my bychom zůstali na chajdě déle, ale MM "musel" na noční rybaření 😠

ma12
1. srp 2009

Anac: az mi doopravěj auto. Vím, že se opakuju, ale blíská se na lepší časy voe 😀 😀 😀 😀
Zavazadla = kočáry? 😅
Petru: tak že by se nam rýsovalo úterý jako srazík?

urbi
autor
1. srp 2009

jen v rychlovce jsem se snažila mrknout, co Ilonka a i přes jednu ne příjemnou zprávu mám ze závěru radost - Ilonko, jsi mooooc statečná!!!!!!!! jen tak dál!!!!

a pochytila jsem cosi o hladovýuch nocích - jsem si ověřila, že u nás platí pravidlo - když odpo málo jí, je noc hrůza... takže dopo nejí a od oběda do něj furt něco cpu a dobrý 😀

petkakrutik
1. srp 2009

Míšo, Páťa by šrotil furt a stejně spí furt stejně 😒 Mňo, aspoň při tom nočním koju furt nemám krámy. Velké PLUS 😀

fotky z dneška:

http://cibulka11.galerie.cz/#page4

anaconda
1. srp 2009

Marti,
"zavazadla" - Kubík a hlavně MAX!!! 😀 😀 😀

Urbi,
trefný postřeh s tím jídlem! Jsem se tak zamyslela a je to tak. I když já Kubíka nenechávám nijak rozhodovat, co se jídla týče. Když se ofrňuje, čapnu ho za tvářičky, otevřu pusinu a pár lžiček dostane násilím. Vždycky tomu přijde na chuť a dlabe, jak o život. K obědu dá 2 ty malé skleničky s masem, a po 3 hodinách celou velkou přesnídávku s piškoty, pak ještě celý jogurt. Musím mu dávat ty bez kousků ovoce, páč se mi stále dáví, jakmile to není na pyré. Je to lupen!!

Jinak už mu dávám do přesnídávky rozmočené piškoty, a to celých 15 kusů do té jedné. 😅

anaconda
1. srp 2009

Taky už mu prý můžu dávat polivky zahuštěné jíškou a kaše s lepkem. Kubajs se pěkně rozjel s tím jídlem, to budete čučet, až ho zas uvidíte.

A co srazík v Praze?? Bude zase nějaký?? Jiránek už se nemůže dočkat 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
1. srp 2009

bůbébůbé nikdo se tu se mnou nebaví, tak já jdu chrnět a Jiran střílet. Max prdí, Kubajs spí, to jsme spořádaná rodinka, že? 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jajinka27
1. srp 2009

hmm mě doktorka řekla že můžu dávat krupicovou kaši, no tak já si jedu dle svého a s jídlem opatrně 😅 tudíže zatím žádné piškoty, lepek atd 😅

anaconda
2. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

U nás byla noc naprosto příšerná!!! Do půlnoci byl Kubajs snad 6 x vzhůru a ve 2 hodiny se na čisto probudil, takže jsem si s ním chtě nechtě musela hodinu hrát. Já tedy ne, ujal se toho Jiran, ale snaha umordovat Kubajse a donutit ke spaní byla k ničemu. Po hodině sice usnul, ale do rána byl ještě několikrát vzhůru. 😒

Jaji,
s jídlem si jedu samozřejmě podle svého a protože vidím, že mu samotná přesnídávka nestačí, dám mu do ní pištoty. Kubíkovi to chutná, nemá to na něj evidentně žádné nežádoucí účinky a konečně začíná proporcemi zapadat do naší famílie - pěkně se kulatí. 😉
Tím zase nemyslím, že by na to měly piškoty vliv, ale pokud nemá absolutně žádný zdravotní problémy a má na to věk, nevím, proč bych mu je neměla dávat, není na tom snad nic "neopatrného", nebo je?? 😕 😕 😕 😕

Já v jeho věku jedla už mixovanou svíčkovou s knedlíkama, jak jsem vyčetla z poznámek ve fotoalbu mojí mamky a je ze mě děvče, jak lusk. Jó, to kdyby měl sklony k alergiím, ekzénům a dalším podobným komplikacím, vyčkám, ale opatrnost v piškotech mi přijde opravdu humorná..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
2. srp 2009

Ahojky,
Peti, sraz v Praze - kdykoliv 🙂
-jinak já bych piškoty taky ńedávala, je tam podle mě moc cukru, ale nic mi do toho není 🙂

Ilon, nevím, jestli ti někdo poslal to heslo, tak ti ho pošlu, konečně jsem an PC, ale jen na chvíli, za chvilku jedem na chatu - právě jsme dodělalai palačinky.

Míšo, krásné fotos z dovolené, ještě musím zkouknout ty Peťčiny... 🙂 ale asi až odpo, mm mě vyhazuje od PC 😝

anaconda
2. srp 2009

Petru,
jojo, cukru tam je víc, ale Kubík je zvyklý na hořký čaj, takže se to vyrovná. Navíc cukr = energie, a že jí Kubík opravdu fest spotřebuje 😉

Dnes jdeme k tchánovcům na oběd. Vařeji houbovku, na kterou se tedy mooooc těším. To je ale jediný pozitivum.

Jaji,
prodle místních odborníků dávají houbám 10 - 14 dní a zase prý budou růst ve velkým, tož Vás budem očekávat, yes?? 🙂

Můžete vlastně přifrčet všechny, jak jsme plánovaly. Jsem to přednesla Jiranovi a mám mu prý říct kdy přesně přivalíte, aby vyklidil pole. Hodný to chlapec 😉

urbi
autor
2. srp 2009

holky, tak kdy Bolina city? já můžu zatím kdykoliv, tak rychle hlaště - Kájo, Leni, Marti, Jaji a spol.? Petru, ty máš možnost auta? a kdy by mohl Jiránek vyklidit pole?

😀 😀 😀 😀

kacatko03
2. srp 2009

Ahoj holky, večer sem vás dočítala z mobilu, ale z dneška ještě ani písmenkko 😀

hele Míšo: zdárec...fotky super, Fidel už je teda velikej...a fešáááák. jinak ohledně toho blití? nám v itálii došlo mléko beba, furt blil, tak jsme koupili od Hippu BIO...a vubec nebleje, jen ublinkne ale žádný šavle...už ani nepoužíváme bryndáky jak je to v poho...tak to zkus...akorát já ho nemužu sehnat tak si ho objednávám na netu, dělají malé balení 300g cca 119kč...nám fakt zabralo...prej je jinak složené....jinak u nás shrnutí:
Toba 96100g,73,5 cm, za měsíc přibral už jen 100g 😀 a vyrostl 0,5cm. plazí se jak drak, má jeden zub, šklebí se, a žvatlá babababa....táta mama ani omilem....a od dovolené má přezdívku babu...bo opakuje babu babu...a slyší na to víc než na Tobu 😀 😀 😀

kacatko03
2. srp 2009

jinak mě tom pojede na ryby tak kdyby jel tak bych se k vám přidala, nechal by mi tu auto tak bych mohla přifrčet taky....

no nic. všechny se sluníte, já jdu na zahradu připravovat grilování a balit tátoi dárek...slavíme u nás jeho narozky tak bude veselo. napustila bazenek tak paráda 🙂 akorát sem na nej zapomněla tyk mírně přetekl 😀