Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
2. srp 2009

Zdarec, my se vratili z tesca a jsme mirne receno upeceny. Na jihu a zapade Prahy to zacina cernat, tak uvidime.
Co se tyka pristiho tydne, tak muzu az budu mit auto a to SNAD budu mit v pondeli hotovy, takze si pro nej v utery nejak sjedu. To bolina city muzu v utery az si vyzvednu autiko nebo ve stredu, jdeme na kycle na 10,30 tak potom. No a jelikoz ani Jaji ani Kacka (Kalian) tu nejsou, tak u me muze jedna matka najit azyl. Ve ctvrtek jdem na posledni hexu, tak nevim jakou bude mit reakci...

sluninka
2. srp 2009
petruna26
2. srp 2009

ma, tak my bysme třeba jely, úterý se nám hodí víc než středa... ale mohly bysme asi až okolo 12., ale to to auto asi dřív nebude.. 🙂
sluni, jdu kouknout na foto a přetáhnu je na rajče 🙂

febris
2. srp 2009

ahoj holky, tak jsme z chaty zpet, vysluneny, vykoupany 😎 bylo to bezva. Dokonce tatinek udelal prekvapeni a z panske jizdy z machace se vratil o neco driv a dnes rano v 9 se najednou objevil na chate 😵

ma12
2. srp 2009

Petu: ja musim pro autiko do Revnic,takze to stejne nebude. Jo a hod mi pls odkaz a hesla do IP
Verko: Naty vyrostla, uz je z ni normalne velka holka

ma12
2. srp 2009

Teda si procitam co za poslednich 14 dni pisu a dost se opakuju co? Bud resim auto anebo eshop. Snad vas tim mocneotravuju. 😉

sluninka
2. srp 2009

Marti...neotravuješ 😉 a eshop je taky přece kvůli nám :_D
Naty je náš malej melounek..roste nevim po kom 😕

petruna26
2. srp 2009

Tý jo, Sluni, jsem koukala na ty starý natálčiny fotky - to mimi-poprvé v postýlce 😉 , hrozně to letí... Jinak na tý úvodní fotce (nahoře, kde je psaný kdy a v kolik se narodila), mi přijde, že je to celej Honza 😕 Ale jinak je ouplně tvoje 😉

Marti, odkaz a hesla chceš asi na lednovkový fotky, že? 🙂

sluninka
2. srp 2009

Péťo...letí to strašně, když si představim, že nedávno jsme byly v porodnici a dneska máme plenky č.4 😀 to je mazec no 😅
aspoň je poznat,že ja naše holka jedna 😉

holky jaký je heslo na album lednáčkové od 6měs.? přidám tam naší fotku

jajinka27
2. srp 2009

ahoj,

dneska to bylo moc náročný, mám všeho plný zuby, takže jdu čumět na televizi....

já příštích 14 dní nemůžu 😉 tak snad v druhé půlce srpna bude taky srazík

anac...my se asi domluvíme na nějakej víkend co???

petruna26
2. srp 2009

Sluni, ledňáčky od 6 měs. obhospodařuje Ilonka, jen ona má heslo, pošlu ti na ni mail a můžeš jí Natálku poslat (teda jen obrázek, Natálku samozřejmě nedáš 😀 )

sluninka
2. srp 2009

😀 😀 jsi mě rozesmála

no s tim mailem teda asi nic, mě ta fotka neproleze 😀

petruna26
2. srp 2009

ani ta zmenšená? vždyť na koně ji taky musíš zmenšit, ne? Teda ten váš net je ještě zábavnější než jsem myslela 😒

kacatko03
2. srp 2009

sluni tak ji dej na koníka do albumu a Ilča si ji muže uložit z tvého alba a dá ji na lednáčky 😉

sluninka
2. srp 2009

Péťo..mám porouchanej modem, ale nechci to dávat spravit,protože bysme byli bez netu 😀

Veru...sis dala grilovanou klobásu a teď budeš chytrá jo? 😝 😀 ale díky za tajnej tip, to tak udělám 😀

ma12
2. srp 2009

Jaji: copak copak? ti tu dovolenou normalne zavidim, jela bych jeste jednou, to byla pohoda pohodicka.

Ani byla dnes na pest, ale to nesmim rikat 😕

jajinka27
2. srp 2009

joo dodatečně Ani vše nej k půlročku 😉 Mno hele jako den debil fakt 🙄

Měli jsme jet k babičce, na zahrádku, Tomík do bazénu, super. No a Tom zabouchl dveře a najednou koukí jak puk a ptá se: máš klíče?? a já : nemám a on: tak to je v prdeli já taky ne 😖 Takže mě hodil k babičce a jel do jižních čech za rodičy pro klíče od jejich bytu a oni mají od našeho, takže zabitej celej den, páč díky zácpám se vrátil až v 19:45 a to vyjížděl v 13 z Prahy ☹ Tomík už byl poslední hodinu ukňouranej, unavenej a chtěl být jen u mě a nosit se 😖 Pak jsme se ještě chytli, no super 🙄

petruna26
2. srp 2009

Jáji, to je skoro jak z filmu, kdybys z toho nebyla hotová, přišlo by mi to i celkem vtipný, ale chápu, že pro vás to asi moc vtipný nebylo.. 😝

sluninka
2. srp 2009

jáji..ježiš to je smůla, den D jak vyšitej 😅

ma12
2. srp 2009

Jaji: jezis, to je peklo. To znam - ja si nechala klice od braku nasich v zamku, kdyz jsem sla vencit hafana v deset vecer....takze si to zive dokazu predstavit jak ti bylo a do toho uknouranej Tomik, no des bes. A zes nezavolala, tos byla v Kobylisych nebo v Milovicich? Do K. me P. mohl hodit a aspon bys prisla na jiny myslenky.

DIky za prani k svatku 😀 😀 , slavime zitra i s pulrocnima narozkama. Prijdou tchanovci i nasi a bratr.

jajinka27
2. srp 2009

marti...no byla jsem v Ďáblicích, no vidíš, to mě nenapadlo 😅 škoda

jinak holky jako fakt na palici a jako kdybysme chtěli otevřít tak by nás to stálo 1200,- + novej zámek 3000 😠

ma12
2. srp 2009

Jaji: no jo Dablice vlastne 😉, hmmm, takhle jste zase projeli benzin.... ☹
U me to bylo spestreny tim, ze nasi na lyzovacce ve Francii, ja na celym baraku sama, venku bez mobilu, vyborny. Dostala jsem se tam okynkem pres garaz,ktery je vysoky cca 2 m nad zemi

sluninka
2. srp 2009

my s manžou zabouchli klíče v mým bývalým bytě,když jsme stěhovali, venku pršelo,celkem zima a my v tričkách,bez peněz, telefonů,tak jsem šli volat z hospody mojí mamce aby mi dala číslo na kámošku co se mnou bydlela a taky se odstěhovala - měla klíče,tak jsme za ní jeli na černo busem v deset večer,a čekali na ní a ona nikde,tak jsme prosili jednoho kluka jestli nám půjčí telefon,že si potřebujem zavolat, on radši řekl,že tel.nemá 😀 se nás bál, asi nějaký dva blázni v takový zimě v triku venku 😀
ale mělo to happy end,po půlnoci jsme už se hřáli v postýlce 😀 zima jak sviň,fuj 😀

jajinka27
2. srp 2009

sluni...taky dobrý, no ještě že rodiče nebyli na Slovensku 😅

sluninka
2. srp 2009

jáji...štěstí v neštěstí,co 😉

taita
2. srp 2009

Dobry vecer, nebo spis noc. Jen vas zdravim. Doctu zitra. Vikend byl narocny, ale fajn. Byla jsem nastvana, nesel mi net. Dobrou noc, zitra se prijdu podivat

koalice
3. srp 2009

Dobré ráno, zdravím narychlo z babího pobytu ...Ma, budu tu asi 14 dní, ale klidně mi balík pošli na trvalou adresu, já si to pak na poště vyzvednu. 😉 Přeju hezký den

jajinka27
3. srp 2009

brý ránko 🙂)

tal Tesco plenky mi nesmí přes práh, 2x Tomovi protekla plínka, včera i dneska 😠 Zlatý Huggies nebo pampers, si radši připlatím 🙄

jinak budu muset začít asi balit, jen teda nevím co všechno 😀

ma12
3. srp 2009

Dobre ranko i ja 🙂
Koal: poslu tedy na trvalou adresu
Jaji: takze tesco pleny nekupovat, zapisu si do denicku

anaconda
3. srp 2009

Dobré ránko, lednáčci 😉

Nevím, co se tedy děje, ale to naše dítko si chtělo opět ve 2 hodiny hrát. Noci má poslední dobou fakt divoký. přes den spí naprosto úžasně. Dopoledne 2x a odpledne taky 2x, kdy spí cca 6 hodin dohromady. Jenže držet ho vzhůru přes den taky nejde, je pak fakt otravnej. 😕

Máte některá recept jak na něj??

Jaji,
to jsou teda komplikace s plínama. ještě, že já toto řešit nemusím..... 😉