Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
5. srp 2009

a kdo a co děláte zítra?? má být pěkně 😀

petruna26
5. srp 2009

sluni, my budem v Přerově odpo - přijeďte :o) - je to kousek..

http://leden2009.rajce.idnes.cz/Riegrovy_sady_5...
kdo nemá hesla, napiště si o ně, jsou ale pořád stejný.. 😝

sluninka
5. srp 2009

Petru..koukala jsem jestli nemají tu deku, bohužel už ne-e, ale koupila jsem tam super dečku z jedný strany je bavlna, jak mám já v kočárku a z druhý takovej ten ňuňatej fleec..za 200,- ale úžasná 😵 jen teplou asi nepotřebujete,co😉

petruna26
5. srp 2009

Sluni, teplou ne.. no, zkouknu ji a třeba zjistím, že ji potřebujeme 😀
nebo se můžu nechat odvézt k vám na hřiště, může dorazit i někdo další 🙂

kacatko03
5. srp 2009

Míšo: HIPP BIO...dělají i PLUS ale potom víc ublinkáváme než po BIU...prodávajího v Rossmenovi...jinde sem ho neviděla prodávat, já ho objednávám přes net, je to balení 300g takže kdyby nevyhovovalo tak tolik nezbyde. Snad vám pomuže jako nám. držím palce

sluninka
5. srp 2009

pánaboha to jsou fotky, no nevim, ale můj ksicht zdá se býti poněkud hrozným 😀 😀

Veru...četla jsi,že po tom Extra malá zase chrněla? se z toho picnu..jinak asi odcházíme od Hippu, dneska jsem jí dávala jiný mlíko a jedla normálně, na ten Hipp ji musim teď ukecávat 😒 čert aby se v tom vyznal 😨

nelinkav
5. srp 2009

Se vám tou prochajdou nějak zamotaly kebulky, ne? 😀 Já jen že je teď takk složitý z vás dostat nějaký info 😀 😀 😀

Urbi, děkujem za přání. Momentálně je zas teplejší, ale mm už ji zakuklil a byla moc ospalá, tak jsem ji nechtěla otravovat s teploměrem ☹

Krij, teda gratulujem k lezení, plazení nebo co to je. Já nevím, jakej je v tom rozdíl 😅 U nás se prostě jen couvá 😉 A teda těžce závidím doktorku, že podporuje plný kojení, o tom si můžem nechat zdát. Se vsadím, že ta Stellina momentální indispozice bude (opět) způsobena tím, že jen kojíme 😝

Kači, gratulujem Tobovi k osmiměsíčninám. To je strašný, jak to letí, to už fakt nejsou ty praví mimoušci...

petruna26
5. srp 2009

😀 Neli, jaký bys chtěla info 🙂 - ono to dnes bylo takový zamotaný... 😀

urbi
autor
5. srp 2009

holky, tak teď jsem si regurelně ukrupla! viděly jste tu scénku s donutilem? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelinkav
5. srp 2009

Petru, už žádný, Urbinkovic to vytáhla z Martinky, když s tebou není kloudná řeč 😀 😉 Beztak tě obdivuju, dítě, práce a ještě furt vymýšlíš koniny 😀 Koleje, koleje jsou dobrý 😎 😎 😎

sluninka
5. srp 2009

urbi...taky se nemůžu přestat smát 😀 😀 😀 😀

kacatko03
5. srp 2009

sem se dneska vrátila do dětských let a teda řeknu vám...dnešní prolezky pro děti jsou faaakt nebezpečný a náročný 😀 http://rejli.rajce.net/5.8.2009_prolezkovani

kacatko03
5. srp 2009

sluni: jj četla to je mazec....já to hajaja mám upně na ho bo mu to nedávám...po hippu mi spí od 7 do 12 večer a pak ještě od 12 do 6 tak nevím zda mu dát něco jiného, navíc po hami mi bleje natrávený mléko 🙄

kde domutil já nevidět :(

febris
5. srp 2009

cozeee, danysek tu neni nejvetsi chlap? 😀

byli jsme v ikea pred chvili jsme se vratili, doctu poradne pozdeji, to zas byla akce 😅 manzela dostat ven z obchodaku je problem (nemelo by to byt naopak??? 😀 😝

sluninka
5. srp 2009

Veru..tak to spí super, to bych asi nic jinýho nezkoušela a jestli po tom Hami bije,tak kord (nebo kort 😀 ) ne

petruna26
5. srp 2009

Feb, tak já mám opačný problém - do IKEY ho fakt nedostanu 😝 , leda, že bych mu slíbila asi celonoční sex nebo tak něco.. Tak to radši bez IKEY.. 😝

neli, není co obdivovat, makáme všechny, já to mám skoro jako hobby (ne tu práci, ale ty prachy samozřejmě 🙂 )

jinak na donutila bohužel taky nekoukám 😀

petruna26
5. srp 2009

jinak Veru, na tuhle houpačku chodíme s Adélkou 🙂

petruna26
5. srp 2009

a máte tam na fotce i kus našeho domu - jen tam máte tu neopravenou část bloku, my jsme v té již opravené.. njn., a já tu zrovna nebyla.. tak řekni, až sem pojedete, sem trefí i Věrka, může nás být víc (no, já chci taky na houpačky, to je jasný, en? 😀 😀 😀 😀 )

sluninka
5. srp 2009

Petru...já četla celoroční, fuj jsem se lekla,že by to bylo až tak moc hrozný 😝 😀

taita
5. srp 2009

cauky, zdravim z chatky. Peto posly heslo mam jinej pocitac a nemuzu si vzpomenout. Diky
Jo a do rana mi otekla cela leva strana az k oku. Je na mne bozsky pohled. Nastesti mne Anicka jeste poznava 🙂

petruna26
5. srp 2009

Jířo, tak to by ses k nám hodila... heslo pošlu 🙂

kacatko03
5. srp 2009

no já se picnu...nejenže sem byla u petruny před barákem, ale ted mi psala do IP maminka že koukla do alba a že mě dnes viděla na sídlišti v měcholupech 😀 😀 😀 😀 to je mazec 😀

febris
5. srp 2009

petru 🙂 taky jsem cetla celorocni 🙂 no je fuk jakej obchodak to je, manzel rad nakupuje, ja to spis nesnasim 🙂

petruna26
5. srp 2009

no, holky, nestrašte - já bych už z toho celonočního byla total death..
veru, jste měli jít na tu lanovou pyramidu... 🙂
ha v ložnici ruch, jdu tam asi hlad 🙂

petruna26
5. srp 2009

zatím zase ticho... hmm..
no, veru, upřímně - nejde si nevšimnout poněkud většího dítěte na prolejzačkách 😀 😀 😝

taita
5. srp 2009

Petko diky, moc pekne. Hlavne koleje 😀 😀

petruna26
5. srp 2009

Jířo, viď? - se mi hrozně líbily 🙂

kacatko03
5. srp 2009

petrun: na té pavučině F byl taky ale je na něj velká nedosáhl na lana tak jsme to tam obešli...ty voe tam je hřišť...a tady ani jedno chjoooo 😀 no ale když sme šli tak nikde nikdo, sme mysleli že je nějaká epidemie a všichni zalezlí doma. 😀

febris
5. srp 2009

kac ty vypadas tak mlade! bych snad i rekla ze jsi starsi segra filipka 🙂 moc ti to slusi!!!

kacatko03
5. srp 2009

feb...děkuju 😀 já mladá sem 😀 😀 no jo, F sem měla brzo 🙂 třeba mě bude brát sebou na diskoteky 😀