Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
26. kvě 2009

Míšo 😀 tak nějak jsem to udělala já, mazali jsme na hermelín, k obědu knedlo zelo a pivo 😀

sonisek
26. kvě 2009

urbi, Filípkovi vše nej k svátku a i na jeho počest všechno zblajzni 😀 😀

sluninka
26. kvě 2009

taky přejem Fildovi vše NEJ a NEJ 😵 😵

berunka
26. kvě 2009

Verus saticky jsou kouzelny ja myslim ze to Naty zvladne 😉 jinak ohledne dovolene ja jsem posilala pisemnou zadost v predstihu doporucene primo reditelce a myslim ze s tim nebude problem.budu to cerpat zaroven s rodicakem a mam narok na celou letosni dovolenou a 4 dny z lonska🙂
Miso vis ze ti na jednu stranu docela zavidim ze se budes moct napucnout a nabumbat toho co jen budes chtit.u nas se to mliko trochu jeste drzi.dneska spala Eli az do sesti do rana bez nocniho kojeni takze rano prsa neskutecne bolely a nality jako blazen.takze jsem nakojila a uz je to 2,5 hodky a porad chrupe.jinak uz jidlo tolik neresim,vcera jsem mela nalozeny zeli s krenem a zatim dobry a dneska jsem dala jogurt tak uvidime 😀

berunka
26. kvě 2009

Prejeme s Eli taky hodne stesticka,zdravi a spokojenosti Filipkovi at se ma jen lip a lip 😉 😵

urbi
autor
26. kvě 2009

tak jsem Filípkovi vyřídila gratulace, za které moc děkuji a jeho odpověď - equeeeeeee, jéééééééjéééééééj .. a pak se poblil, dneska má taky blicí, včera vůbec a dneska od rána

Sluni, já na takové šatičky moc nejsem, asi bych jí dala jiné, pohodlnější 😉

kacatko03
26. kvě 2009

ahoj holky,

Petrun: 20 kg??? to má filip 😀 😀 a nedokážu si představit že bych ho nosila v manduce 😀 😀
slunii: no asi záleží jaké bude vedro 😖

taky Fikům vše nej...ten náš tu má připravené dárečky 😀

jinak radostná zpráva hned po ránu....muj učetní včera po mém dopise zjištoval jak to je s tou dovolenou, a pak uznal že sem měla pravdu...ha a dnes mi to poslal do mailu ze aaaano mám nárok na 20dnů +2dny v 08 😀 😀 takže díky za ty odkazy bo sem mu to vpálila 😉

berunka
26. kvě 2009

Veru super 😉 no me to ucetni uz i pocitala a za kveten to s materkou dela neco kolem 15 tisic a za cerven skoro 18 tisic takze aspon nebude tak bolestivy prechod za rodicak 😀

sluninka
26. kvě 2009

Veru..autorizuj si mě na icq ☹

cline
26. kvě 2009

Nazdárek, taky vše nejlepší Filípkovi. A už se těším na kolaudaci nového bytu 😀 😀 😀 My dneska máme zase 4měsíční oslavu 😀 😀 😀.
V neděli jsem vyrazili s mamkou na kolečkové brusle, tak jsem na tom stála zase po tak 10 letech. Museli jsme vzít útokem v neděli krám (ještě že ho máme 😎 ) a vybral ajsem si nějaké extra rychlé s velkýma kolečkama a čekala jsem, kdy s zabiju. No a přežila jsem.
My s manducou chvilku bojovali, neviděla z ní a zrovna měla období padání hlavy dopředu, takže byla pořád zabořená ve mně. Ale teď jsem jí to zkrátila a super včera jsme byli v Penny a jak koukala 😀

kacatko03
26. kvě 2009

sluni ale já tě tu nemám pošli ještě jednou 😉

ma12
26. kvě 2009

Dobre rano,
tak uz jsem zpet z uradu a auto je moje. Ufff.
Filipkum vse nejlepsi k svatku
a ja jdu hledat ze se da dovolena a RD cerpat soucasne. Protoze to musim mit podlozeno v zakone nebo ze socialky...
Ted Anulka spi a ja jdu pofackovat byt a pak jedem za babi.

sluninka
26. kvě 2009

Marti..týjo,tak super,už konečně to máš hotový 😵

ta mamina je dobrá,že tohle psychicky zvládá 😵 je to nádhera,ale mít to doma 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

koalice
26. kvě 2009

Dobré ráno,

tak dneska je to blití nějaké univerzální. malého jsem ráno oblékla do čistého, vrazila do autosedačky ( museli jsem do města, já skleróza zapomněla, že dneska uklízecí paní bere 🙂 🙂 ) a on se mi totálně poblil včetně potahu, takže ranní radovánky...A když jsem se vrátili, pro změnu se poblil kocour 😒

Petru, počítej, že tchánovci budou taky v důchodu a to tam na té chatě můžou být od jara do podzimu nonstop... Na druhou stranu by se to do budoucna mohlo hodit, až bude A. starší, budeš jí potřebovat občas pohlídat a takhle bys to měla přes plot 🙂 🙂

My a manduca taky dobrý. Včera byl moc hodnej ne celopu cestu do školky a zpět, dokonce na chvilku zdřímnul. Takže trénink na ŠUmavu započal, dneska zase někam pomažem...

kacatko03
26. kvě 2009

Sluni: a hlavně jak jsou jí podobný holky 🙂

koalice
26. kvě 2009

ježíš, tak trojčata bych fakt nezvládla.... já si ani neumím představit ta dvojčata, co jsem původně v sobě měla

sluninka
26. kvě 2009

Veru...to jo,hlavně jsou jak přes kopírák

koal...to já taky ne, ale ono se to nějak zmáknout musí 😅 ale spaní,papání,no to je asi sranda 😕

kacatko03
26. kvě 2009

to jo na to že taky mají IVF, tak si sou holky hrozně podobný. já si taky nedovedu představit že bych měla 2. 😕 😅 mě by teda faaakt kleplo.

sluninka
26. kvě 2009

mě by asi tak vezli....vždycky když vidíme s MM maminu s dvojčatama, tak se chytáme za hlavy 😅
pěkný na pohled,ale starat se,no potěš pánbůh 😀

anaconda
26. kvě 2009

Tak děkuju za tipy ohledně té manducy, prdelky 😉

Filipíků taky všechno nejlepší, i tomu od Kačí 🙂

monique_2006
26. kvě 2009

cau, chci se jen zeptat - jaktoze tady hromadne kupujete manducu? mne se zda ergo lepsi, mela jsem moznost vyzkouset oboje...

berunka
26. kvě 2009

tak se taky pridavam k blicimu miminu.pred chvili po jidle mi nahodila nohu,zidli a svoji ruku a bodynko 😠 a to mame jit ven,takze supky prevlikarna 😀

cline
26. kvě 2009

monique - já někde vyčetal, že manduca je lepší pro prostorově výraznější osoby a ergo pro hubeňoury 😀 takže proto ji mám já.

kacatko03
26. kvě 2009

hmmm tak u nás se bleje taky jak o závod ale žádná novinka že? 😀 už sem musela hodit hrací deku do pračky...kudy chodím tudy cejtím blitky a ha já mám poblité i tričko na zádech 😅

kacatko03
26. kvě 2009

anac: to je právě klokanaka a je do 12kg Nosnost 😉

petruna26
26. kvě 2009

vidíš, koal, to mně nenapadlo...
no, my tam půjdem jen pokud slíběj, že se tam nikdy nenastěhujou... 🙂

monique_2006
26. kvě 2009

cline - dik, to je fakt, to jsem taky cetla. ale u erga se mi popruhy a matros zdaj lepsi. a i kapsicka je vetsi a da se na nej pripnout batuzek, takze pak nemusis nic tahat...ale manduca ma ted pekny vzory 😉

koalice
26. kvě 2009

Anac, Manduca je z příjemného materiálu , kvalitně šitá, má široký pás. Dítě v ní mlůžeš nosit čelem k sobě, na boku nebo na zádech. Na Aničku jsem měla jen klokanku a nedá se to srovnat. ( běžně klokanky jsou jen na nošení na břiše) Mně taky přišlo těch pěněz za nosítko dost, ale co bych pro malého neudělala, že ? Navíc jsme turisticky laděni a ne všude se kočárem dostaneš. Ergo neznám, nemůžu sloužit...
U Aničky se nám opravdu osvědčila krosna, tu měla snad 2-3 roky. je jako nová, takže malej v ní bude pokračovat. ( Chicco caddy)

petruna26
26. kvě 2009

já nevím, já jsem celkem outlá a manduca mi sedí dobře... a až A. ještě kousek povyroste, můžu i překřížit ty popruhy a bude to ještě lepší... Kamarádka má taky Ergo a taky v pohodě... Mně se asi líbilo, že je Manduca z konopí 😀 😀 😀