Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
27. kvě 2009

Veru...jsem je odstranila 😅

kacatko03
27. kvě 2009

ty voe já to nestihla...sem převlíkala peřiny...chjoooo ☹ 🙂

kacatko03
27. kvě 2009
sluninka
27. kvě 2009

tak já ji tam ještě hodim,aspoň tu jednu😉

simtěěě co s deštným pralesem, by Ti to stejně Tobík poblil 😝 😉

kacatko03
27. kvě 2009

sluniiiii: jeeee sluší vám to....
hele nech si to joooo ale je fakt že kdyby hopsal tak by se zeblil ještě víc 😀

kacatko03
27. kvě 2009

tak já se loučím papapaaaaaa 😉

petkakrutik
27. kvě 2009

holky, nevěsty jste byly nádherné 🙂 Zuzi tam vypadá o dost vyšší 🙂

sluninka
27. kvě 2009

třbajs by se vyblil tak,že už by nikdy nic nehodil 😀 i když,to by byla nuda,ne? přece jenom sis už zvykla..já taky, tak proč nejíždět na novej režim 😀
chudák Tobík,stejně to pro něj musí být peklo 😒

sluninka
27. kvě 2009

dobróóóu 😉

urbi
autor
28. kvě 2009

ahoj holky!
tak u nás posledních pár nocí tragédie.. nevím, co se děje - jednak selhává můj zádržný systém dudlíku, bo vyndavá ty hračky, asi mu ho tam regurelně přilepim.... a navíc má hlad nebo co..... a bolení bříška - takže neřešitelný problém - z kaše a mrkve ho bolí břicho, ale zároveň má hlad a chce mlíko, ale už přesahuje tu denní dávku.... tak netušim, co mu dávat.... kaši večer jí, ale po pár lžičkách se mu z ní začne zvedat kufr.... asi jí zkusím řídkou a do flašky, přestože se to moc nedoporučuje - ale vlastně nevim proč....

no uf, celkem jsme s manželem vyřízení... ale je vidět, že i on, protože poprvé já jsem vstala a on spí....

anaconda
28. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Svatební foto sluninky mi taky uniklo ☹ jinak Vám to ale moc slušelo všem, to je jasný 😉

Dnes jdu k holičce na melíry a asi se taky objednám na nějakou masáž, záda mě taky dost bolí. 🙂

urbi
autor
28. kvě 2009

jinak mám doma manducu a asi budu potřebovat radu od Cline, jak se to tak různě povoluje a tak, ale jinak dobrý - i když teda netvrdím, že je v tom Fíla nadšenej... ale rozhodně víc než z brýlí, které jsem mu k tomu objednávala a ze kterýfch je hysterickej

urbi
autor
28. kvě 2009

čus Peti, já jdu taky dneska na melír 😵

Veru, to hopsadlo je super designově - mám ten samý kolotoč a ty hračky jsou skvělý, ale miminu bych to nekoupila, podle mě se v tom maří záda stejně jako v chodítku

anaconda
28. kvě 2009

Urbi,
to je teda děs!!! Kolik je vlastně ta denní dávka UM? Kubík mi teď vypije 2x denně 140ml a víc ani prd. Co chvíli mu nutím kozeny, mlíka mám zas dost. Ptala jsem se v lékárně na něco hutnějšího, ale lékárnice mi řekla, že pokud má za 24 hodin 6 počůraných plen, je napapaný a hydratovaný ažaž. Tak to neřeším 😉

urbi
autor
28. kvě 2009

Anac, dávka je litr

anaconda
28. kvě 2009

Ahoj Mišičko 😵 😵 😵

S tím hopsadlem máš recht. Navíc se tím odrážením mus křivit prckům nohy, ne? Jinak se mi taky moc líbí.

Max pokračuje ve svém sracím marathónu. Včera i dnes. Ach jo, asi mu díry zašpuntuju, zevlovi jednomu! 😠

Melíry si chci nechat hodně světlé, tak jsem na to zvědavá. Už jsem ale vcelku opálená, tak to půjde. 🙂

ma12
28. kvě 2009

Miso: co to zase Filipek provadi 😒
Verko: jeste jednou pls to foto, ja pak taky nejaky hodim 😉
Beru: byla si kocka, ty cerveny prouzky ti moc slusi
hopsadlo taky nebudu porizovat, i kdyz to vypada super, ale taky kvuli zadum.

Se to tam venku nejak kaboni 😠

Jaji: dnesek musim zrusit, neb dnes musi byt uklizeci den. Bych se prihlasila do klubu "vystrelim sveho manzela na mars", jsme se dost pohadali, nic nedelam, jsem porad na netu....

urbi
autor
28. kvě 2009

Peti, to budem jak dvojčata, já chci být taky blondýna 😀

hele, ty máš výdrž, já už bych ho lifrovala na jinou planetu

urbi
autor
28. kvě 2009

Marti - včera jsem na tebe myslela, snad to nějak šlo.....
hele a je normální? makáš jak šroub, staráš se nejen o Ani ale i o celou rodinu v téhle době a on takhle jo? 😠

ma12
28. kvě 2009

Miso: diky. Jsem rada, ze to mam za sebou, ted uz budou jen vzpominky.
No jo, on je proste v tyhle dobe tak trochu na pest. Vyleti kvuli kazdy blbosti, jsem se pokousela s nim promluvit, a chvili je to dobry a pak to sjede zas do starych koleji.
Fakt teda je, ze binec tu je.

bila.pani
28. kvě 2009

Dobré ránko...

Hani - mm takový nebyl,je to poslední půlrok opravdu krize..Chci zpět toho svého Honzu.. 😔

Jů,tady se ukazovaly krásné nevěsty.. 😵 Tak já se přidám,tady je naše sv.foto 😀

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

petruna26
28. kvě 2009

ahojky kočky...

ty kadeřnice vám závidím, já byla naposledy loni v srpnu.. ale vzhledem k tomu, že odmítám Adélu nechat jen u tchýně, tak se tam hned tak nedostanu, leda, že by přijela moje máma...

Jinak tchýně je teď na pěst, asi se budou s tchánem rozvádět, takže jsem jedině ráda, že jsme se rozhodli odstěhovat, protože představa, že tu zůstane sama, tak tu bude furt... Teď pořád chodí a naříká, že jí utíkáme, kdyby tušila, že jediným (nebo hlavním) důvodem je ona, asi by se divila.. Naštěstí odmítá řídit auto, ač řidičák má, takže se k nám ani jednoduše nedostane, ať už se odstěhujeme tam či tam 🙂 - jejda já jsem hnusná, ale není mi jí ani trochu líto a nemůžu si pomoct, já ji fakt nemůžu..

berunka
28. kvě 2009

Cauky holky tak u nas noc celkem ok akorat ma asi Eli porad hlad.Vecer vytahla 180 UM a ve ctvrt na dve byla uz zase vzhuru,trochu si cucla ode me (mliko jde asi fakt uz do haje protoze z praveho nevzala nic a z leveho tak dve minutky) a pak se jeste dorachla 120 UM. Prsa nebyly nallity ani rano takze dostala zase 150 UM 😲
Misul a jakou davas kasi?me po ryzove Eli taky hrozne vyvadela a bolelo ji brisko a to stacilo i kdyz jsem ji dala jen jednu odmerku do mlika.takze zkusime nejakou jinou.a taky nevim proc se nema davat ridsi do lahve 😒

urbi
autor
28. kvě 2009

Ilon, ty jsi byla nádherná!!!!!!!!!!! a jsi teda furt, ty jsi tak krásná ženská, ten tvůj by si tě měl hýčkat, nechápu, má doma takové poklady a dělá píč.viny 😠

Petru, haha, dobrý, chápu 😀

Beru, a jakou jinou než rýžovou? všude je lepek

sluninka
28. kvě 2009

dobré ráno
hlásim, že naše noc po kaši uuuuplně supeeeer, spala od 20, ve 23 čajík a vstávačka v 8 😀 , mazec 😀

urbi
autor
28. kvě 2009

Sluni, tichá závist, ale moc ti to přeju - dávala jsi jí to z lahve?

berunka
28. kvě 2009

Miso lepek v kasickach neni 😉 ja jsem koukala na nejake mlecne obilne kase a ty jsou prirozene bezlepkove.akorat nejsou ciste ryzove.vypada to ze Eli uz mliko nevadi - vcera jsem si dala kakao a je v pohode bez prujmu a boleni briska tak zkusimnejakou mlecnou vybrat.

Verus a jakou kasi davate?jestli vam ryzova nevadi tak bych ti je mohla na nejaky srazik privezt 😉

petruna26
28. kvě 2009

sluni, dobrý..
Ilon., krásné fotky...
Prolítla jsem i celé Berunčino albíčko, tý jo já bych se chtěla vdávat ještě jednou 😀 (prosím bez komentáře 😀 😀 😀 😝 )

urbi
autor
28. kvě 2009

Beru, tak jestli nějakou kaši objevíš, tak dej vědět jo? ti naši prcci mají to zažívání stejné co?

teď se otočil z břich na záda a čučí jak puk, neví, co si o tom myslet

petruna26
28. kvě 2009

jo a taky nevím, proč ne kaši v láhvi, my ji bráchovi tak dávali (je to už pár let, ale já mu ji vždycky upíjela 😝 )