Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
28. kvě 2009

Karol. u nás taky tak - včera než jsem šla spát, tak jsem ji krmila 2x (tj od 19 do 23 jedla 3x (i s večerním kojením), ty naše holky jsou asi taky nějak propojený 🙂

jajinka27
28. kvě 2009

holky Tom se občas vzbudí před 23hod, ne hlady ale v tu chvíli je vyspalej a blbne, vejská, směje se, cvičí 😀

danusta
28. kvě 2009

Holky a mlíko má mít cca 30stupňů nebo víc?

cline
28. kvě 2009

petru 😀 asi jo

cline
28. kvě 2009

danu, aby tě nepálilo na vnitřní straně zápěstí

jajinka27
28. kvě 2009

danus...musíš si kápnout na zápěstí a nesmí to být horké, tak to nejlíp poznáš 😉

danusta
28. kvě 2009

moc díky 😉

jajinka27
28. kvě 2009

danus...lahev mam aventku, puvodne ji nechtel ale jak zacal mit hlad tak se po ni vrhnul a v pohode

ma12
28. kvě 2009

Jaji: asi jo, a ja se tesila, ze konecne podrbeme. Ach jo, uz mam pradlo v pracce, umyty nadobi, ted jdu zehlit, vytirat, utirat prach, uklidit koupelnu se zachodem....a jako bonus udelat veceri a tvarit se jako hodnoucka manzelka.
Danus,URbi: tak ja kdyz jsem dala podobnou savicku jako ma Anicka dudlik, tak si to dudlala a nepila 😅
Tak se taky pokochejte fotkama, ale musim je dat za chvilku pryc

sonisek
28. kvě 2009

Dobré ránko,
všechny nevěsty jste byly krásné 😵 Že bych sem taky dala fotky? To by bylo už trapné, ale na beremku jsou, že 😀

Noc u nás dobrá a dneska jsme překvapivě spali do devíti, jsem nevěřila vlastní očím 🙂

A dnes nebo zítra odjžídím na týden k našim, včera se nám narodily 4 štěňátka - něm. ovčák - tak se na ně těším jak malá, jen větší sranda s nima teda bude až na konci června, co tam budem zase samozřejmě nakýblovaný kvůli nim 😀

Včera jsem si psala s kamarádkou, co byla se mnou v porodce, Max se jí narodil 25.1. a už má jeden zub venku a teď mu leze druhý 😕

danusta
28. kvě 2009

u nás je jen divný, že Toník vůbec nekřičí hlady. Doktor říkal, že je to možná tak hodný miminko, že prostě neřve, ale jako on je hodnej, ale todle mi přijde až divný navíc když dřív se tak strašně přežíral. Normálně se směje a tak, ale podle váhy vim, že třeba vypil jen 70ml nebo i míň. No tak hlavně aby nám zase začal přibírat, beruška naše. jsem zvědavá co bude říkat na naší premiéru s lahví 🙂

sonisek
28. kvě 2009

Marti, jééé tobě to slušelo 😵

ma12
28. kvě 2009

Soni diky, ja byla takova vysmata nevesta, hlavne kdyz hodina pokrocila 😀 😀
Danus: tobe ty kratsi vlasy moooc slusej a vidim, ze mate stejny lehatko jako my. Taky je tam Tonicek tak strasne rad?

petruna26
28. kvě 2009

Marti, taky krásné... No, asi si udělám ještě jednou svatbu - děsně mě to baví 😀 😝 jen, když by se ale našel někdo, kdo by mi to chtěl zaplatit 😝

danusta
28. kvě 2009

jé Marti děkuju za pochvalu 😵 Lehátko má strašně rád. MM mu tam namontoval ještě takový vibrační zařízení tak tomu říkáme elektrické křeslo 🙂
Holky já to nechápu on to vůbec nechce, bylo to moje odstříkaný mlíko, tak jako nevim jestli mu to vadí nebo co.
Má mít v puse jen tu vystouplou část toho dudlíku nebo jakoby celej?

ma12
28. kvě 2009

Danus: celej dudlik, musi si asi zvyknout. Ja jdu zase uklizet 😒

jajinka27
28. kvě 2009

danus,,,,celej dudlík, náš s lahví bojoval a vzal jí fakt až když měl hlad, dřív vůbec

marti...ty jsi akční, co vaříš??

jajinka27
28. kvě 2009

jééé vy jste se brali na zámečkuuu?? nebavily jsme se o tom spolu už?

danusta
28. kvě 2009

aha, tak to jsem mu to tam dávala špatně. tak možná ještě nemá přádnej hlad, uvidíme později. Jsem si to představovala jednodušší teda.

ma12
28. kvě 2009

jaji: no jo brali 🙂 a nebavily 😀
Danus: nezoufej, Anicce to teda slo dobre, mela hlad tak ji nic jinyho nezbejvalo. Jo a bacha, obcas se to ucpava, takze protrebat a zamichat 😀

danusta
28. kvě 2009

marti, dobrej návod 😀

ma12
28. kvě 2009

😀 😀 😀 myslela jsem samozrejme protrepat ze 😅

jajinka27
28. kvě 2009

marti...a v síni nebo kapličce? my v kapličce 😵

ma12
28. kvě 2009

jaji: to jeste nevim co varim. To je vzdycky to nejtezsi a kdyz neco vymyslim, tak mi mdm (muj drahy manzel) rekne, ze to neee 😕

ma12
28. kvě 2009

v sini, my bysme se do kaplicky nevesly. Bylo tam asi 100 lid 😅

jajinka27
28. kvě 2009

ma...ahaaaa, no Tom sám přišel s tím že to chce v kapličce že tam byl na svatbě kamarádovi 🙂) a bylo to moc krásný, jen vůbec nevím co říkali 😀 ale letos se tam bere náš svědek tak si to snad poslechnu, pokud mě Tomík nechá 😀

já musím taky něco uvařit a potřebuju typ na něco rychlýho 😒

berunka
28. kvě 2009

Marti teda ty jsi taky byla kocka nevesta 😉 😉 😉 😵
Eli prave prisla na to ze muze vejskat tak zkousi co jeji hlasivky a moje bubinky dovoli 😲 😲 😀

kacatko03
28. kvě 2009

jeeee marti: krásnééééé....tak holky další fotky nevěst 😉 kolik je vašim chlapum? 😕

jajinka27
28. kvě 2009

já mám fotky na beremku 🙂))