Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
28. kvě 2009

čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus.

Tak táta po operaci dosti trpí, ale co si budem povídat o chlapech a jejich nemocech, že? 😉 Rodit bych je poslala všechny do jednoho a pak se hned muset starat o dítě!!! 😠

Jste toho nakecaly, sakra.....

Urbi,
tož jsem zvědavá, jak budete s Filípkem pokračovat v léčbě, ale jistě bude líp. 😉

Bílá paní,
ty vado, ty jsi mládě! To já už jsem to opravdu stará páka.... 😅 Už teď, když mě někdo osloví "mladá paní" statečně říkám, že jsem starší slečna 😀 😀 😀

Jinak golfky mám tyto, za úžasných 2 000,-kč, No nekupte to, že?

http://www.spuntik.cz/teutonia-solano-2009-golf...

ma12
28. kvě 2009

Petu to ja taky, vybrala bych teutonii, ty penize bych do toho vrazila.

ma12
28. kvě 2009

Jaji, ja vim, me taky s...e
Anac: ty jsi teda smelinarka 😀

kacatko03
28. kvě 2009

Petrun: inglesinu jsem měla u Fíli a byla sem s nima spokojená ty ´hle zipp jsou to samé co to peg perego pliko a do lehu jsou skoro uplně. 😉

anac: ty jo ty jsou teda 🙂

jajinka27
28. kvě 2009

marti...ho jednou zabim a budu mít klid 😀

ma12
28. kvě 2009

Anac ted jsem si vsimla ze mas Teutonku, za 2 litry, tyyy brdo, teda ty jsou bozi

ma12
28. kvě 2009

Jaji: a pak pomuzes zabit toho myho?

anaconda
28. kvě 2009

Jaji,
a pak toho mýho, taky má dnes den..... 😠

Jojo,
jsou boží, ty golfky a na příští srazík už s nima třeba vyrazím 😉 Kdy že bude?? Jiran už se moooc těší. 🙂

Jo, prý pojedeme příští týden do ZOO Jihlava. Jede někdo s námi?? 😉

jajinka27
28. kvě 2009

marti...jo jo pojedem v tom spoluuuu, kdyby na to přišli tak budeme mít celu spolu 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

Já asi kuknu příští rok po golfkách na aukru. tam jsem už sehnala věcí! 🙂

jdu plést košík.

petkakrutik
28. kvě 2009

Holky, dneska mi normálně spadla čelist z Mm. o víkendu mu psala jeho tetka, že se budou všichni skládat babce na ledničku, jestli taky přispějeme prašulema. Dneska psala mně (nevím proč, je to jeho teta), že oslava bude příští týden v sobotu. tak to Mm po návratu domů říkám a on na to, že to tam teda nejedeme, že babce akorát hodíme prachy a jedeme na chatu, jak máme v plánu už asi 3 týdny. Normálně čumím, že chlastačku bez keců oželí!!! 😕 Že by si ještě pamatoval, jak mu minule u našich bylo blbě? To je dost divné. Anebo je mu taky jasné, že bychom stejně jeli cca v 19 hodin domů, tak že ani nemá cenu tam jet. 😀 😀 😀

Jaji, Marti, uniklo mi, proč chcete bít VM?

ma12
28. kvě 2009

Petko: protoze jsou dlouhodobe na pest

jajinka27
28. kvě 2009

petko...protože má opět kecy že jsem nevšímavá 😠

sonisek
28. kvě 2009

Tak tu mám akorát mm po ruce a prej, jak dlouho ještě budu na toho Koníka chodit a že bychom asi potřebovali dvě děti, abych na tohle neměla čas....ale to on má takový kecy furt a nemyslí to tak...a víte, co pak dodal?? Prej jestli taky budu chodit na Modrou hůl 😀 😀 😀 Se z něj picnu 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

Ahá, tak to s vámi naprosto souhlasím. ☹

mrně dneska uslo samo bez keců, chvilku si hrálo, občas kňourlo a spí asi od 20:45. Akorát jak jsem mu šla vypnout CD, zkontrolovala jsem ho (miluju pohled na něj, když spinká 😵 ) a obávám se, že je pokaděný. Chjo, bobek, to bude mít v plínce, dokud se nevzbudí, a to pak bude plakat, že ho tahám přebalit, místo abychom si lehli ke mně do postele a on mohl při sosání zase usnout. ☹

sonisek
28. kvě 2009

petka, ty malému pouštíš CD na spaní??

petkakrutik
28. kvě 2009

Soni, oni si snad fakt myslí, že když je dítě, tak nemáme nárok si sednout a chvilku se věnovat tomu, čemu chceme. Ale když oni hlídají mrně 15 minut, už už vymýšlejí, jak ho zase vrátit k mamince. Banda neřádů!

petkakrutik
28. kvě 2009

Soni, jojo, skladatele Telemana, klasiku. je na to zvyklý skoro od narození. bohužel Mozarta celé CD nemám, u toho prý děti taky krásně spinkají.

sonisek
28. kvě 2009

já se ho dneska ptala, jestli jako tu máme bordel a jestli tu vůbec něco dělám, že si tady stěžujete na vm a řekl mi, že se mu zdá, že tu makám až moc 😀 uffff 😀

sonisek
28. kvě 2009

tak to joooo....
Náš malej nemá v postýlce nic, ani hračku ani kolotoč, prostě má postýlku na noční spaní 🙂 🙂

petkakrutik
28. kvě 2009

Tak to máš ještě v klidu. Ale neboj, taky se něco najde. Dočkej času... 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

Patrik ji má taky na noční spaní. Sice je v ní pár plyšounů, ale ti ho vůbec netankujou. Jsou spíš jen tak v rohu za jeho hlavou, kam stejnak nevidí 😉

jajinka27
28. kvě 2009

soni...tak jestli denně vysáváš, utíráš prach, vytíráš atd tak klobouk dolu 😅

sonisek
28. kvě 2009

jaji, seš blázen? 😀 😀 😀 Vysávám tak jednou, někdy i dvakrát týdně, utírám prach podle toho jak ho vidím, hlavně tady v obýváku...zametat teda musím skoro každej den, děsně se tu práší...a vytírám tak jednou, max. dvakrát týdně....tchýně by ze mě dostala psotník, páč ta když měla kluky malinké, tak vytírala i dvakrát denně 😀

jajinka27
28. kvě 2009

no tak já mám tchýni co tohle snad dělá denně, odtud vítr vane 😠

sonisek
28. kvě 2009

tak ještě že MM to po mě nevyžaduje 😀

febris
28. kvě 2009

haha, dnes tu byla tchyne, valela se na podlaze vedle daneckovy deky v CERNYCH kalhotech a kdyz se zvedala tak to okomentovala, ze nam prave vytrela... (cerne kalhoty se staly sedyma :-P

az pinda poleze, budu muset vytirat fakt casto... ale ted prece nebudu vytirat kdy v so jedem pryc... 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

u nás se taky před Patrikem vytíralo častěji. A to prosím Mm vytíral většinou sám od sebe, teď si nevzpomene. Já mám málokdy, protože doma mimi nespí. teď už je to lepší, občas je i delší dobu sám v obýváku a já můžu něco udělat. Častěji jenom zametu, a i to je poznat. jeden by nevěřil, kolik bordelu se tu nasmyká. Prach utírám většinou večer (kromě ložnice), tak 2-3 týdně.

feb, měla jsi jí říct, ať chodí vytírat častěji 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

Jdu spát. Dobrou 🙂

ma12
28. kvě 2009

hmm, u nas se vytira 1xtydne, jo budu vytirat jak pisete az Anicka poleze. ale ted ne.
Dneska se Anicka prekulila z paseni konika na zada. Hurrraaa. A desne se u toho tlemila. Jo a porad zvedala zadek a odrazela se nohama. Pomoooc 😅