Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
16. črc 2009

tý jo, teď jsem ještě zkoukla Tomíka, hustej 🙂 ... Ten fakt poleze co nevidět, šikula 🤐 😵

petkakrutik
16. črc 2009

P=ťo, nevzvencla by ses, nic jiného by ti nezbylo, že sebrat síly a nervy do hrsti a vydržet 😉 Hlavně ať už jsu mminka zdravá. Konečně je venku léto a oni si ho neužijou 😒

petruna26
16. črc 2009

Jo a Jiřko, to neva, že se ptáš, já už zase zapomněla, že ses ptala, no aby ne, jsme toho nakrafaly 😝 Tak já jdu zase makat 😝

kacatko03
16. črc 2009

Petka: jj vydržet, to čekání je hrozný, ale vím žeto přejde 🙂

jajinka27
16. črc 2009

petru...mnoo se obávám jako 😅

berunka
16. črc 2009

teda Jaji ja ti povim ze jsem na jednu stranu rada ze se Eli jen otaci dokola a pretaci se.i kdyz je fakt ze si solidne cpe kolinka pod brisko a mame to i cvicit co nam rekla sestricka na rehabce.

jajinka27
16. črc 2009

já už koukala, pěknéé 😵

berunka
16. črc 2009

ty jsi ale rychlik 😉 🤐 🤐 🤐 (pusinky) 😉

petruna26
16. črc 2009

Mm už dorazil domů, snědl večeři - prostě super den, jsme na sebe milí jak dlouho ne, noo, Jířo, asi budu muset chodit častěji s tebou ven 🙂

Zuzi, fotky pěkné.. 🙂 🤐

Dobrou noc všem... To naše hládě mělo už v 9 hlad (žízeň), tak jsem zvědavá na noc... 🙂

anaconda
16. črc 2009

nazdárek prdelky.
Tak jsem teprve dorazila ze zahrady. Jiran tu zas střílel Němce, ale pak šel taky makat. V té to tmě jsem sekala kosou. Nejprve jsem jí pěkně naklepala......a teď půjdeme klepat tu druhou 😀 😀 😀 😀 😀

Jak se jinak vede?? Než Vás dočtu, bude ráno, neřádi ukacení!!! 😠

petruna26
17. črc 2009

Dobré ráno, krásný pátek a tak...
Doufám, že marodům už je líp 🙂

ma12
17. črc 2009

Dobre rano:
co marodi?
Jaji, Verco: videa jsou super. Teda rika se, ze holcicky jsou rychlejsi, ale u vas to teda neplati. U Ani je stav stale nezmenen, co se tyka pretaceni, vidim to na rehabku, ale co, aspon se zkoukne, ze je vsechno OK.
ZOO bych brala, co pristi tyden? Ale me na kozi stezky nedostanete, taky prece jen mam leta a hlavne tezkej zadek 😀
DIky za podporu auta, ACKA opravdu nebrat, ani kdybyste tam znali samotnyho reditele.

A my slavime prvni noc bez vzbuzeni. V 19,30usnula, budicek v 5,30

kacatko03
17. črc 2009

dobré ráno holky,

zuzi fotky krásný eli kloboučky moc sluší

tak u nás teplota nízká, ale mokrej kašel. jo a nevíte co je ješt dobré na moučnivku místop genciálky? malej má uplně bilej jazyk a afky všude...chjo, mě z toho brní muj jazyk.

cline
17. črc 2009

Tak zdravím po šílené noci. Včera když jsem byla dopoledne ve městě tak mě začaly pobolívat záda, no a večer už jsem sotva lezla, k tomu zvracení a průjem a teplota. V noci jsem byla pořád vzhůru a ráno jsem si šlehla paralen a teď je mi božsky. Takže ani k doktorovi nepůjdu, stejně mi nic neporadi když kojim. Ale teda to byla bolest jsem myslela, že snad znovu rodím. Za chvíli vás dočtu.

petruna26
17. črc 2009

Marti, tý jo, takhle spát bych chtěla taky 🙂 Jinak my kozí stezky v plánu neměly, ale nějak to nevyšlo... ZOO by se nám hodila asi nejvíc ve čtvrtek :o)

Veru, já bohužel nevím, ale holky určitě poradí, Zuzka taky pak mazala myslím něco jiného a zmizlo to cobydup... 😎

petruna26
17. črc 2009

Cline a co to bylo? 😒

cline
17. črc 2009

Podle mě to zvracení a tak byl úžeh, a ty záda nevím, nijak jsem si s nima nehnula, ale v těhlech místech už mě to bolelo a na orto mi na to dohromady nic neřekli. Asi by mi obvoďák dal obstřik ale když kojim tak ani to. Takže na to prdím a snad se to uklidní. Justík tu se mnou zatím leží v posteli a je hodná, asi cítí, že mi není nejlíp.

petruna26
17. črc 2009

Tak hlavně, ať už je to dobrý 🙂

jajinka27
17. črc 2009

brý ránko,

my máme příští týden od středy doma tatínka, jupííííííííííííí, takže já srazík neeeee 😀

anaconda
17. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Tak já jsem opět nasraná na Jirana. Za týden dovolený neudělal doma ani prd. Já už jsem z něj fakt zoufalá! celý dopoledne prochrápe nebo jde na houby a pak má plno výmluv - buď je hnusně nebo vedro a těžší práce na zahradě zkrátka stojí. To je fakt vopruz, jak zlěnivěl. Jenže když mu něco vyčtu, urazí se, protože si myslí, že toho dělá dost. je to normální??? No není, já vím, ale aspoň jsem se zkusila zeptat..... 😅

Za chvíli jdu na čumendo, páč se vdává holčina ze vsi. Tak aspoň přijdu na jiné myšlenky. Jen lituju báby, které se mě budou jistě ptát, kdy se už budu vdávat já. Jsem nasraná tak, že to odnesou právě ony. 😉

ma12
17. črc 2009

Peti: tak tenhle druh mam doma taky. Uz rok a pul opravuje splachovani na zachod. Staci zavolat firme a zeptat se kdy muze, kdyz jsem doma ze.
Jaji: se mas

jajinka27
17. črc 2009

marti...taky se moc těším 😵 teda ale ač mě Tom občas vytáčí tak doma maká jako šroub 😅

kalian
17. črc 2009

Čus bus!
U nás nic výživná, od sedmi, kdy jsem se ji pokusila uspat, se budila co půl hodina, takže až do půlnoci jsem odsávala, mazala dásně gelem, nosila kvůli odříhnutí, páč pořád grcala a řvala a řvala. Pak to zalomila u nás v posteli, ale občas ze sebe vyloudila skřek, až jsem leknutím nadskakovala Nicméně druhý zub pořád nikde, tak se těším na dnešní noc. A je nějaká moc čilá, od rána nespala a to se touto dobou už budí podruhé. Že by to počasí?

Marti, cha chá, u nás se opravuje protékající záchod a splachovadlo už skoro dva měsíce, tak nestraš, že to bude trvat rok a půl 😀

kalian
17. črc 2009

Veru, králíček skvělý 😀 😀 😀 Tak snad už bude Tobíkovi líp, vy si to vyžíráte za všechny ledňáčky, ne??

kacatko03
17. črc 2009

choj...jsme zěpt od dr...Tak Toba je bez horeček, zahleněj je hodně takže mucosolvan, prujem dobrý, neubral ani deko, pusinka osypaná takže mazat genciálkou a nenutit do teplého mléka ale spíše chladit a hodně ovoce, takže večer jedu koupit mixer 🙂 No a aby toho nebylo málo tak mi volala máma že jede s F do prahy, že má zánět prudušnice, záchvaty kašle atd. takže bude přes víkend u ní a když se to zlěpší tak se vrátí na chatu jinak bude doma. ACH JOOOOOOOOOO POŘÁD DOKOLA, SE Z TOHO NEVYHRABEME...už je to na palici 😖

kali: aspon že i přes ty nemoce je Toba vysmátej, i když má i plačtivé, asi jak hobolí ta pusa.

venku je vedrooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

petruna26
17. črc 2009

Veru, no to je fakt na palici ☹

ma12
17. črc 2009

Veru: ☹ ☹ ☹ ☹ at je lip
Kato: v tomhle vedru te asi ven nevytahnu co?

kacatko03
17. črc 2009

Se už hrozím školního roku....no jo no to jsou prostě dvě děti 🙂 aspon že nemají ATB 🙂 ty jogo jak se muže dlouho neočkovat 3 hexa??? už to bude skoro 3 měsíce kdy jí měl dostat 😕

petruna26
17. črc 2009

Marti, my můžem ven...