Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
26. čer 2009

Fakt vyslovujem píčus dlouze.
Urbi: diky moc za pochvalu, jen je to ještě takovej plešounek neboli lebkounek 😀. Jsem se už styděla, že jsem to dlouho neaktualizovala to album.
Feb: u nás je to zase, že bych mm vytrhla z úděsnýho seriálu Angel - dávaj ho na Coolu a já z něj rostu, tak to radši Aničku vykoupu, protože končí v 19,00 a to už Ani by měla být vykoupaná a krmit se.

No tak když je teda mm nametenej tak je to jak u Hanky, prostě dlouho a dlouho a dlouho a já nevím, jestli mám počítat žabičky na záclonách nebo ovečky 😀. A nejhorší je, že se po mě vždycky sápe.

Anac: a sex taky Max umí?

ma12
26. čer 2009

Neli, kde mas album? Ja jak si ho zaktualizovala, tak machruju co? Ale rychle se divejte, ty s mm budu muset rychle smazat

ma12
26. čer 2009

Hmmm, tak vsichni naraz odesly, no nic mm je nekde na Muzeu, tak budu hrat zase HHM (hrozne hodnou manzelku), co ho zazene hned spat.

nelinkav
26. čer 2009

Takže dle výslovnosti mám asi ostravsky předky 😀

U nás je to po pařbě stejně jak u Marti a Hanky, ale já si nestěžuju, jsem ráda, bo si můžu dělat co chci 😎

Jinak u nás dneska super den, kromě večerní invaze sťatých čtyřicet až padesátníků, jsem měla dost z mm. Byla jsem v obchodě, on hlídal a když jsem se vrátila, mládě spalo a on drhnul technickou od hoven těch našich nových koťátek. Byla bych ho nadšeně pochváli, ale dělal to v tom, v čem přišel z práce (a to dělá v kanclu) a čistil to metodou vyplavení. Abych náhodou nezapomněla, že je pošuk, tak se pak s náma jel projet na kolobce - přirozeně, stále v té kancelářské košili... Jistě chápete, že po tomto nemůžu mít myšlenky na sex... Tak vám to tu radši nebudu moc kazit 😉

ma12
26. čer 2009

😀 😀 😀 😀 , Soni, ty jses proste bozi

nelinkav
26. čer 2009

Marti, já se k albu furt nedokopala, jen když Luca toužil a vidět fotky s kočárkem, tak jsem jich tam pár dala. Asi dva dny na to mm chytla internetová schíza, zeptal se, jestli jsou někde jeho fotky a chtěl je smazat...

nelinkav
26. čer 2009

Tak jsem se přemohla a naházela tady pár fotek... Nějak mě to zmohla, tady jste se asi všechny tak vyhecovaly, že se po celé republice klepe kosa, tak jdu spát. MM se stejně nedočkám, tak se aspoň jednou pořádně prospím. A zítra hurá, mám volno!!!! Juj, se těším.
Dobrou noc, kočky.

PS. S Ilčou jsme si napsaly odpoledne, k nám přijet nechtěla a pak už se neozvala... Večer už jsem ji otravovat nechtěla, abych případně nevyrušila její bábi, tak snad je tam...

petruna26
26. čer 2009

teda, tu chvili nejsem a co tu neni. tak pohyby necitim, Petuly jsou vsechny OK.. picus se u nas rika kratce.. delku vybaveni mm neznam a v nejblizsi dobe snad k nasemu setkani nedojde, asi jsem taky hormonalne rozhozena a navrch toho me neuveritelne sere, takze bych se musela nejdriv opit, coz umim velmi dobre. jen se bojim, ze by to misto sexem skoncilo rozvodem. na fotky kouknu zitra, jen docist vas pres mobil bylo na 2 dny. pa jelimanky a dobrou noc fsem :o)

petruna26
27. čer 2009

krásný víkend, zlatíčka... u nás napůl tichá domácnost, ještě že jedu na odpoledne pryč .. 😝

ma12
27. čer 2009

Dobre ranko zlaticka
Neli: Stellinka je nadherna a koukam, ze vy byste taky mohli delat reklamu Lamaze 😀 😀
Petru: to se urovna, snad

Co ta Ilca?

pismenko
27. čer 2009

Dobré ránko 🙂
Adélce vše nej k 5 měsícům 🙂 🙂 🙂 🙂
Mrkla jsem na Aničku i Stellu a jsou to kočky kráásný 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
27. čer 2009

Pane jo 😀 tady se včera ještě děly věci 😅 😀

petruna26
27. čer 2009

holký, jak se dá smazat album na rajčeti, víte někdo? ☹
ma, ty máš novej pas, jo? krásné

na fotky juknu, teď jsem trochu ve stresu, nemám zaheslovaný foto ze svatby, kdyyb to zjistil mm jsem mrtvá ☹

petruna26
27. čer 2009

ha, uýž jsem an to přišla... zajímavé, 10min nic, jen co napíšu sem, mám to.. 🙂

ma12
27. čer 2009

Petu: eee, tak to chapu, ja to mam na rajceti vse zaheslovany, jinak by mm padnul. I tady odsud to budu muset rychle smaznout. Nic vypinam komp a jdu balit Anicku a tak za hodku, dve vyrazime smer Chrudim

kocka5
27. čer 2009

Hojte,
mám pocit, že přispívám tak jednou za 100 stran🙂 Není čas.
MM taky nekoupe, nepřebaluje, nekr, nevoz, neobl....... ale když ho vidím, jak si s malým hraje, tak je mi to putna. Jo, kdyby mm ještě čhtěl aby bylo vše uklizené a dělal scény, tak to by bylo něco jiného. Ale domluvili jsme se, že se budu starat o malého a zbytek je mi u zadku. Uklízím, jen když je trochu času....zbytek musí uklidit manžel.

Feb: MM mi říká ...............a za měsíc bychom odjeli na týden do Bulharska.....tak říkám .....a jedeme autem nebo letecky.....a on na to ....ty nejedeš..... jedu s kámošema na motorkách. 😀 😀 😀 😒

A já mu to přeji.....na konci prázdnin beru Járu a zmiznu do Chorvatska.... nebo někde s kámoškou,,,,, jsem zvědavá co on na to............ už mám našetřeno🙂..... ovšem pokud mě nepřekvapí a nevytasí se s dovčou😀

kocka5
27. čer 2009

jo, ještě si myslím, že na nás dopadlo------ po půl roce --------uvědomění, že se vlastně staráme o mimi furt samy. MM mi říká, že po 5 min už neví co s ním má dělat.

petruna26
27. čer 2009

Kočko, tak tak.. on si sní neumí hrát, max. s ní dřepí u telky... blbosti s ní dělám jen já 😢 , njn., mě nevadí, ež se o ní musím starat, mě vadí, že chodí a říká, že je tu bordel a že nemá navařeno. Bordel tu není, uklízím průběžně pořád, ne vždy je čas, přes den to nechávám, kde mi to odpadne od ruky, ale večer kmitám - málokdy mám čas si sednout k TV na dýl než na zprávy.. ☹

jajinka27
27. čer 2009

Adélce vše nej k 5 měsícům, mlask 😵 to je jako pusa

jedem k babi paaaaaaaaa

nelinkav
27. čer 2009

Dobré ránko,
přidávám se do party těch, co maj tichou domácnost. Naše nově zavedené pravidlo - jednou vyrážíš ty a jednou já, totiž dle mm spočívá v tom, že on bude pařit do rána a já mám v 9 večer naklusat odkudkoli domů a uspávat mládě, který s ním nevydrží... Po tom, co byl včera jak svatoušek se zájmem o rodinu jen pro to, aby nasbíral plusové body a moh vyrazit bez výčitek a pak se stejně vrátil až těžce po půlnoci, nevěřím, že někdy bude líp, že se dá změnit. Tak teď jen vymyslet, co dál, bo smířit se s tím nehodlám. Vím, že to tak je ve spoustě dalších vztahů, třeba i hůř, ale mě vždycky zajímali ti, co jsou na tom líp (např. u Urbinků). Když člověk vidí, že to jde, tak proč si ničit život...
Jinak souhlasím s Kočkou, že to teď tak asi víc dopadlo na všechny naše maminy, holt už je to dlouuuuhá doba, co jsme omezeny v rozletu. Já i když mám Stelliš moc ráda, miluju ji, tak přece jen je to taková brzda jakýhokoli mýho svobodnýho rozhodování. Čímž si nechci stěžovat, že ji mám, jen říkám, že by ti chlapi mohli mít pochopení a pomoct nám, ať nemusíme milostivě čekat, až jim upadne kus žvance od držky (rozuměj až oni jednou budou unavení a laskavě svolí, že se teda taky postaraj o baby).

Jo, ráno jsem nevydržela, trošku jsem se totiž bála, aby jí ten její něco neudělal a napsala Ilonce - tak má babičku v nemocnici, je tedy doma a mm se zatím snaží. No, kéž by mu to vydrželo.

Petrun, Marti, ten můj paranoidní psychouš nechce mít svý fotky ani v zaheslovaným albu 🙄 Nedá si říct, že je to jedno, že stejně tak mu to může někdo heknout z počítače... No, jesti si myslí, že se někdo bude tak snažit, aby získal jeho fotku třeba jak koupe malou, tak je mírně na budku.

Kočky, dík za pochvalu mláděte. Já včera ještě zkoukla Martinkovic Aničky a s potěšením musím konstatovat, že jí to mírné přibrání moc a moc sluší, už bych se jí nebála vzít do rukou. Prostě princezna. Jj, a ještě se mi líbila fotka s dědou, kde vedle toho klasickýho leštěnýho nábytku, co maj snad všichni naši prarodiče, trůní na pohled super hyper moderní tv sestava 🙂

ma12
27. čer 2009

Neli: právě proto, aby mi to všechno nelezlo na budku, se chci realizovat a otevřít si eshop. Pak budu spokojená, mm taky, že jsem spokojená a o Aničku se postaráme oba. Když Petru může pracovat 8 hodin denně, tak to zvládnu 😀 😀 😀
Díky za pochvalu Aničky, už má dvojnásobnou porodní váhu, teda ještě víc, a to ji budou teprve 5 měsíců ve středu. JJ, tchánovci maj hyper super TV a další blbosti, to je tchánův koníček, tchýně neumí zapnout ani dvd, ocž se ani nedivím, mají 9!!! ovládačů.
MM mi dal podmínku, aby to bylo zaheslovaný, jinak je mu to jedno a tady nesmí mít žádnou 😀
Jsem ráda, že Ilča je v pohodě, a doufám, že mu to vydží ne chvíli, ale celý život. 😔

febris
27. čer 2009

hoj holky, ilon drzim palce at manza seka latinu!
normalne, probudim se a uz se mi moc nechce spat, rikam si, ze uz je tak 9, tak vstanu... zamzouram se svejma 3,5 dioptriema na budik a myslim ze vidim spatne, tak nasadim brejle a ono opravdu 10.30!!! a panove spi!!! ze manzel, to neni nic divnyho- ale dite 😕

febris
27. čer 2009

jo a pozor, timhle clankem se vcera manzel ohanel, kdyz jsem jsem se negativne stavela k tomu jeho "panskemu Mácháči"
http://ona.idnes.cz/sedm-rad-jak-zaridit-aby-va...

ale ten clanek nak opomiji ze nektere manzelske pary taky maji male deti :-P

kocka5
27. čer 2009

Článek je super.....chtěla bych to vidět v praxi.😀

Ma12: Já pracuji přes noc.....náš Jarouš spí za den 4x20min. A pak jeden den za 14 dní prospí půl dne, jak to dohání. Jsem ráda, že se udržuji v praxi, ale někdy to je pěkná fuška. V desat Jára usne ...já udělám opťák a ve 23h se mi většinou dost nechce nic 🙂 ..........ještě že spí do 6h.

febris
27. čer 2009

kocko, kdyz mi manzel precetl kousek z toho clanku tak rikam- a to psali kde, na x-manovi? 😀 a manzel vitezoslavne, ne na ona dnes :-P

kocka5
27. čer 2009

Nelinkav: Minule jsem šla na sraz spolužáků.....tak říkám budeš hlídat....a on na to jdete na Skok? TO je místní restauračka cca 2km od nás...... Tak říkám jo.... A on na to....tak si vem s sebou chůvičku.🙂.....

U mě je problém ten, že já nemám zájem mu vnucovat, aby si Járu vzal do kočáru nebo ho hlídal. Buď se nabídne sám nebo nic...... Jaroušek je moje pusina a nikomu ho nebudu vnucovat, aby se nutil do hlídání.

Ale druhé dítě si rozmyslím.... rovnou řeknu..... neumíš se postarat ,,,,,tak nic. Až budeš schopný, tak možná. Myslím si, že až ty naše bubliny povyrostou, tak manželé začnou fungovat. Tedy doufám..... 😎

petruna26
27. čer 2009

Marti, Neli - jsou úchylný, taky nevím, kdo by toužil po jejich fotkách 😝

kocka5
27. čer 2009

Tak se mi zdá, že ty fotky řeší všichni muži...... 😉 .....asi něco v genech?

jonuska
27. čer 2009

ahojte holky..já jsem mamkou 3malích dětiček.mám Honzíka 12.12.2003,Tomáškam 14.1.2007 a ted Jonušku 19.1.2009....jak vidím chlapi jsou fakt všichni stejní.já jsem dnes seděla doma sama a dětma.celoubyl v tahu.nevypadá to moc dobře ted mezi náma 😒

petruna26
27. čer 2009

Kocko, jj, prostě jsou z jiný planety... 😝

Ahoj Jonuško, to mě mrzí, ale neboj, bude líp 🙂 Máš 3 prcky, jo? To musí být záhul, zvlášť, jestli ti manžel moc nepomáhá 😕