Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
25. čer 2009

jojo jsou jednovaječný

sonisek
25. čer 2009

Magdi, mně ještě nekouše 😀

tonica
25. čer 2009

Sluni - ja zezacatku cumela na VKV, ted zjistuju, ze me nejak nic nebere a nejak nestiham, pac kolem 20h nastupuju se svym uspavacim peveckym repertoarem.

sluninka
25. čer 2009

jáji..jo jenom občas si to kupuješ,co? 😀

Peťko..buď ráda,že takovej tuhouš, mě se malá s prominutím zes*ala když byla malinká, teda takovým fofrem jsem ji vytáhla jak nikdy 😀 MM šel měnit vodu, se mi dělalo špatně a já nemohla popadnout dech jak jsem se smála 😅

holky přišly vám vzorky od Hippu?? teda že ty vzorky nedělají ještě menší 😀 je to zadarmo a člověk aby je prosil o další balíček 😀

Peťul...já už jednu slízla, takovou malou,protože chtěl abych mu normáolně odpověděla a já jsem furt dělala tss a smála se,to psychicky nezvládl..já být na jeho místě tak se mlátim od rána do noci 😕 🤐 a huš s tim ex....jedna procházka a už zase vzpomínáš? příště vyberu trasu já 😝 😀

jajinka27
25. čer 2009

toni,,,stále jedeš Ježíšku panáčku joo? 😀

l78
25. čer 2009

Holky, tak vás dočítám, nahlas se směju, Tomáš neví čemu a ještě k tomu sleduje tv, tak doufám, že se nenaštve 😀 .

Děkuju za pobavení 🙂 . Peťo - TM je velkej sportovec - cyklista
Toni - otáčkoměr 😀 😀 😀

febris
25. čer 2009

soni tak drzim palce at tomik nezacne! Danysek zacal dnes, hlavne vecer, to vzdycky blbne, odpojuje se a je protivnej, tak si do toho jeste hloda 😝

petruna26
25. čer 2009

cline, to je super... 🙂
Feb., já vím, že je to s nima těžký - myslím zdravotní komplikace ap. - ale je to tak pěkný.. Teď už bych 2čata nechtěla, 3 děti by byly moc - teda u nás... Leda, ež ybch odstěhovala manžu, pak bysme se vešli, bohužel byt ej jeho 😝

petkakrutik
25. čer 2009

Soni, tý jo, to bude akce!

Mě teda na ordinaci naverboval MM. Do té doby sjem nekoukala. Začala jsem na konci první serie, ale teĎ už mě to moc nebaví, už asi vyčerpali témata. Mňo možná po przdninách zase bude nějaký ekšn. Já ty prázdniny nemám ráda. Pubertální fracci se flákají a vyřvávají venku do noci myslíce si, že jim patří svět a všichni jsou povinni jejich hlučení poslouchat 😠 BYch jim to zkrátila na 2 týdny, hejskům 😠

jajinka27
25. čer 2009

sluni,,,,tssss občas 😀 Jo přišli, se moc nepředvedli coooo

sonisek
25. čer 2009

Magdi, včera a dneska mi i začal dělat to, že jí třeba čtyři minuty a pak se začne odtahovat, tak má asi dost...i pak při krknutí ublinkával...občas u toho brečí...tak jestli ho to třeba taky bolí, nevim...
Jen poslední dobou se naučil ječet, piští jak myš 😀 😀

petkakrutik
25. čer 2009

Ad dvojčata, mám k nim rodinné dispozice a jelikož se u nás rodí dvojčata zásadně jako druhá po prvním dítku, už teď mám bobky, jestli na mě nečekají příště...

sluninka
25. čer 2009

toni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda teď jsi mě rozesmála až se MM lekl 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sonisek
25. čer 2009

Peti, tak toho se taky bojím, až tu budou parchanti hejkat do noci a jestli mu budou malýho budit, tak na ně asi vykouknu 😀 😀 Dřív jsem to tak neřešila, ale teď, když je mimčo, tak člověk vnímá všechno jináč.

tonica
25. čer 2009

Petka - na dovcu se chystame 22-26.7. Doufam, ze se ale nejak sejdeme. My jsme primo v LBC nebo se muzem rovnez nekam priblizit. Budu moc rada.

Jaji - z Jeziska panacka mam uz osypky, ale ano, melu to dokola. Manzel to dnes musel splachnout vinem, neb pronesl, ze doted mel celkem rad Vanoce. 😀

Luci - nemusim dodavat, ze o papiry jsem policajta pri zaverecne jizde primo ukecavala a cestne slibovala, ze nikdy do ulic nevyjedu.

jajinka27
25. čer 2009

petko...mě to těch puboších ani nemluv, mě ser... jak nikdy, hulákaj nám pod oknama třeba o půlnoci, tak já pak hulákám na ně 😠 😀

jajinka27
25. čer 2009

toni.. 😀 😀 to je na oboje jak na konstatování manži i na řízení 😀

febris
25. čer 2009

petru,kdyz pominu ty zdrav. duvody, jednovajecny bych nechtela protoze sama bych nechtela mit jednovajecny dvojce. Musi byt hrozny jak ty dva lidi vsichni srovnavaj- na pohled skoro stejny, ale prece jiny, me by to vadilo. Mit holcicku a chlapecka, to musi byt prima 🙂

tonica
25. čer 2009

Petka - u nas taky rodinne dispozice na dvojcate. Ty by se mnou seklo. Uz ted mi lupe v kostech a zadech a litat za 3 svistema, to by byla moje konecna. 😀

febris
25. čer 2009

no holky tuhle v parku jsem videla maminku s tak max. 3 letym chlapeckem a dvojcatama v kocarku 😀

petkakrutik
25. čer 2009

MY to máme těžké, do setmění tu jčí jiřičky a po setmění puboši 😖

MM je doma z práe, tak se tu chlamu, on že čemu, tož mu lehce v kostce vyprávím, jak tu perem chlapy a on dělá krky, že taky mohl jít na pivo ale né, on jde poslušně domů... nepraštily byste ho? 😀

tonica
25. čer 2009

Feb - tak ja predevcirem potkala maminku s trojcatama ve sportaku. Si to drandili skrz autobusak, kocar jako transporter, ze pred nima vsichni uskakovali.... 😀 😀 😀 Fakt mazec!

l78
25. čer 2009

Ad dvojčata - sama jsem ráda za jednoho mimiska, ale moje kamarádka, má dvojčata o 14 mladší než je Tom, páreček. Ze začátku mazec, nekojila, práce s Um a věcí kolem toho, ale teď si začínají hrát spolu a je to lepší i pro ně.

petkakrutik
25. čer 2009

ježišku na křížku, dvojčata bych asi s poukazem k dr. Chocholouškovi ještě nějak zvládla, ale obávám se, že 3 nikoliv 😲

petkakrutik
25. čer 2009

Kam zmizla anac, Že oni šli zas klepat kosu?

ma12
25. čer 2009

Danco 😀 😀 😀 😀
Verko: ja si myslim, ze my zensky jsme stejny
Soni: uzij si oslavu
Petko: tak to je u nas doma stejny, ceka me to zase zitra, kdy si pujde do hospy.

ja dvojcata nechtela ani za nic

Holky neznate nekdo graficky studio co se zabyva i pronajmem eshopu? Pan u kteryho jsme to objednali s nami prestal komunikovat.

l78
25. čer 2009

o 14 dní

sluninka
25. čer 2009

Marti..tak to já jsem asi na půl chlap nebo já nevim 😀

petkakrutik
25. čer 2009

Marti, na víkend k nám přijede právě ta sestřenka, u které jsme v květnu byli a jelikož JM si taky s promilemi slušně rozumí, o víkendu si iluze nedělám.

Nic, jdu spát. Pa zítra. 🙂

ma12
25. čer 2009

Verko: ty a chlap, no tak to ja bejt zenska, tak te balim 😀
Dani: ty mas uzasny historky he he
Petko: tak to prezij, vim ze ty moc nepijes, vid?

Jste mi zvedli naladu 😀 😀