Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
10. čer 2009

Hele marti právě že nejdřív musíš do práce aby ti potvrdili tu výši a délku PPM. Formulář najdeš určitě na netu. A pak až na sociálku. A teď jdu dočítat.

anaconda
10. čer 2009

Petikruti,
s implastem drandíme doma po chodbě. Zatím. Musím ale po pravdě říct, že mě nijak nenadchnul. Vrže, jak sviňa a je to taková hrachovina. Zlatý můj stařičky bebecar. A tím nemyslím nic ve zlém, ale jsem holt starý šmelinka, tak ho pošlu někomu dalšímu 😀

K práci řeknu jediné -
buďte rádi, že nejste u policie. Pamatujete na hlášenku o dítěti z roku 1968 do 7 dnů po porodu? A to je jen zlomek krávovin, které Vám tu popisuju, páč je jejich daleko víc.
Peti,
pokud by na mě zkoušelim, to co na Tebe, zkrátka bych jim více do práce odmítala přijít a dělat vola. Jsi přeci na mateřské, tak ať si nějak poradí. Než se za ta léta (po 2-3 dětech) vrátíš, kdo ví, jestli tam ty dvě Tvé kolegyně budou a dokonce i šéf. 😉

hanta
10. čer 2009

Ahojte. Máme se?

anaconda
10. čer 2009

Nazdárek královno 🙂

Já se mám dobře. Včera jsem dokojila, tak zas postupně najíždím na vinný režim proložený pivem 😀 Kubík chodí plavat a dlabe mrkev i brokolici. Docela už se kulatí, jinak byl jak prdánek. Tchýni už jsem dlouho neviděla a fakt mš to hrozně mrzí. Vtip, vtip, vtip. Less tchýně, more freedom! Si tu už totiž píšeme i anglicky, kdyby ses divila? 😉

jajinka27
10. čer 2009

anac... 😀 😀 😀 😀 😀

hanta
10. čer 2009

Aha, takže ne že Vás jen nestíhám, už Vám nebudu ani rozumět. 😀 Kdeže jsou ty časy, kdy jsem končila střední školu s jedničkou z angličtiny. Teď bych to zvládla s odřenýma ušima na čtyřku. 😀

Jojo, rostou, je to děs. Anďa už měla půl roku. Zítra jdem do poradny a na očkování, tak jsem zvědavá, jak porostla. Tipuju už tak 6,5 kilo - je obrovká!!! Jí spoooustu věcí, doktoři by se divili. 😀

hanta
10. čer 2009

A jaktože už nekojíš?

urbi
autor
10. čer 2009

tak teď jsem si učurla... Anac, posílám ti praní, bo takové hlášky jsou na mě moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
10. čer 2009

jé, super fotky! moc slušet fšem 😀

Marti, do práce se vártit nemůžu, bo ji mám přes 100 km daleko.. .bohužel - a navíc je to třísměnný provoz, takže i kdybych se nepřestěhovala a měla furt práci 8 min busem, tak i tak by to nešlo.... ale furt tajně doufám, že mě zase vezmou od podzima zpátky jako lektora - tak aspoň občas.. i když to už je bez klientů a ti mi prostě chybějí

jajinka27
10. čer 2009

beru, marti...ty vogo a je tam ta fotka porodnice 😀

kacatko03
10. čer 2009

čau....holky já chci být taky mobilní a jezdit za váma na srazy 😕 🙂 měli jste krásně.....

holky co máte za chuvičky? já ted objednávala bo budou nutné 😀

kacatko03
10. čer 2009

sluni: ty voe jsou to vubec tvoje nohy???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

urbi
autor
10. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Veru, teda to je postřeh 🙂)))
my máme Philips 😉

berunka
10. čer 2009

Veru my mame Fisher Price 😉

anaconda
10. čer 2009

a já chůvičky prodala, protože nejsou třeba 😀

Urbi,
právě peru, takže smůůůůla! 😝 (jazykovej)

Královno,
nekojím, protože došlo mlíko, bohužel ☹

kacatko03
10. čer 2009

anac no nééééé a hele oni potřeba jsou.... 😒

tak já objednala tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14926813

prej je to značka co vyrábí vysílačky a Tom je používá na měření 😀

lednovky09
10. čer 2009

anac..Ty hlavn ěneodcházej,máme pro Tebe specíální foto..dodám jako poslední abys tu počkala 😀

anaconda
10. čer 2009

Jiran mě vyhání od PC. Včera totiž nestihl ordinaci, tak se na ní MUSÍ kouknout, aby mu to zítra navazovalo 😅 No jeliman...... 😀

A ještě jsem Vám zapomněla napsat, jak konstatoval náš sraz ve Stromovce.

.....a Pepane, ta, jak na konci běžela za manželem, až si kozama málem vyrazila zuby, to byla ta, co Vám furt tluče do hlav, že jí její manžel i zadek utírá, ne?............(myslel samozřejmě Urbi a jejího Toma, který mu evidentně leží v žaludku a chudáka Martinku, která nechtěla, leč musela pelášit za hlasem svého srdce..... 😀 😀 😀 😀 😀

Tak to jen zpátky ke srazu ve Stromovce 🙂

hanka128
10. čer 2009

fotečky pěkné 😉

my chůvičky taky nět 🙂

a pišta mě láme ať někam vyrazíme v sobotu večer,ale to by pak musela hlídat tchýně a to se mi nějak ještě nechce 😅

anaconda
10. čer 2009

tak na foto si ještě počkám! 😵 😵 😵

hanka128
10. čer 2009

anac to je jiran takový závislák jo 😲 😀

pišta zase nemůže propásnout comeback 🙄

kacatko03
10. čer 2009

anac: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda vy musíte mít doma veselo 😀 😀 😀 😀

jajinka27
10. čer 2009

jééé já así vím co to bude za fotku 😀

lednovky09
10. čer 2009

tak ode mě fotečky taky přidány a teď se načítá ta poslední 😀

jajinka27
10. čer 2009

teda Anac, že šmelíš kočárky to už víme ale že si vyšmelila i didžinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
10. čer 2009

tý voléééééééé, tak já mám didžinu?? Tak to je mazec! Tam musíme vyrazit!!! Kde že to je?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
10. čer 2009

v Neratovicích 😀

berunka
10. čer 2009

jo a to jsme zapomnely podat jeste jedno dulezite info - budeme v Nera planovat konikovsky turnaj v bowlingu tak doufam ze se vas prida co nejvic 😉 😉

sluninka
10. čer 2009

😀 😀 se mi z tý díízy zavařil computer 😝 😝 😝 😝 (bliják)

berunka
10. čer 2009

a jeste mrknete holky na tohle videjko z dneska 😉

https://www.youtube.com/watch?v=5SRpOfwLd1Y