Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
20. čer 2009

lehna - no není zač 🙂

danusta
20. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Koukám, že to tady zase nějak vře. Doufám, že se vzduch pročistí a tadle diskuze bude zase fajn, tak jak bývala, když jsme byly těhule. Já pravidelně dočítám, ale nějak se mi nedaří se zapojit.
My jsme se včera vrátili z dovči na Šumavě. Bylo to super. Strašně jsme si s MM zamilovali Modravu 😵 Nejradši bych se tam odstěhovala. Jezdili jsme tam jen kočárkem na Manducu ani nedošlo.
Dneska jsem Toníkovi poprvé dala mrkev a byl po ní jak jetej 🙂
Moni: To je super, že se Jonášovi v Ergu tak líbí. To já bych si s Toníkem netroufla do centra. Ale je fakt,že co jezdí ve sporťáku, tak je fakt docela hodnej.
Jinak teda taky často myslim na Bejanu, Forensicu, Smajlíka a všechny holky co sem kdysi chodili, to bylo fakt fajn...

bila.pani
20. čer 2009

Danu- to je fajn,že se vám dovolená vydařila 😵

Taky myslím na naši dřívější diskuzi,bylo tu tu moc prima a nekažme si to..To,že jsme spolu všichni prožívali těhotenství,kontroly,porody se nedá jen tak zapomenout,všechny vás mám moc ráda.. I když nepatřím k těm ,,ukeceným",jsem ráda,že mezi vámi můžu být..

Anac - kde jsi?? Chybíš mi tu,chybí mi tvoje hlášky,vždycky jsi mi dokázala zvednout náladu.. 😔 😔

danusta
20. čer 2009

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se už všem děti přitahujou z lehu do sedu. Náš doktor to zkoušel u Toníka na 5ti měsíční prohlídce a když se Tonda nepřitáhl, tak něco mumlal o tom že by už měl. Tondovi bude příští tejden 6měsíců a pořád se z úplného lehu nepřitahuje a zaklání hlavu. Přitahuje se jen z polosedu, to už si i sám sedne, ale zase přeletí jakoby dopředu.

bila.pani
20. čer 2009

Danu,já myslím,že je to individuální..Malá si sice v sedačce už sama hačne ( z lehu ještě ne),ale zase byla poslední z lednáčků v pasení..Takže nebuj..On na to přijde.. 😉

danusta
20. čer 2009

ilon, díky. Já na něj nespěchám, ale přijde mi, že náš pediatr jo 😒
jaká je vlastně situace u vás doma? Manžel pořád zlobí nebo je to lepší?

bila.pani
20. čer 2009

Občas zazlobí,ale tuk tuk šel do sebe,a pomáhá 🙂 Děkuju za optání 😉

lehna
20. čer 2009

TAK jsme dali jen mlíko, bez jaše. vypil 180 a po půl hodině stejná situace, vyžáhl spousty čaje. no a nemůže usnout ☹, ach joo.

Danus- náš malý se přitahuje do sedu už skoro měsíc

danusta
20. čer 2009

lehni tak to je teda šikula...
ilon, no tak to mám radost! A co Lucásek, je na malou hodnej? Jak to zvládá, že už není jedináček?

cline
20. čer 2009

Nazdárek, tak jsme dneska byli s mamkou a ségrou na bruslích i s kočárem. Bylo to fajn. Musíme nějak mamku z toho dostat. Nazdárek Dani ty jsi tu už taky dlouho nebyla.
Jo ještě se vrátím k těm debatám, co tu poseldní dobou až moc často vedeme. Abych byla spravedlivá, je fakt, že někdy jsou tu taky dvě stránky toho, kde se Pražské sejdou jestli už vyráží a tak. Takže nehcme toho, nechme všechny co se účastní ať se tu vyjadřují jak myslí a přeci je jen na každé z nás, jestli se s ní budme bavit nebo ne? Je nás tu pravdu hodně, každá jsem jiná, tak můžeme mít i jiné názory. Ale už bych ukončila tyhle žabomyší války. AKorát to myslím znechucuje všechny.

bila.pani
20. čer 2009

lehna - zkus to prokonzultovat s dr. Uvidíš..Malá ale měla taky období,kdy se strašně napájela čajíkem..Ale těch 180ml by mu mělo stačit.. 😒

Danu - malej to zvládá suprově..Sice jednou do malé ošklivě drcnul,až se chuděrka bouchla do hlavičky,ale dostal nadáno,pak jsem mu to vysvětlila a ted je z něho brácha ochránce..S malou se na hřišti chlubí kamarádům a Janulka se na něho tak hlasitě chechtá,že já s MM na ni můžu dělat psí kusy a nejde z ní nic,ale na Lukáška se může usmát.. 😀 Vůbec nežárlí,snažíme se mu k tomu nedávat důvod..A pořád se ptá,kdy už si s ním malá začne hrát..Zatím mu jen všechny hračky oslintá 😅

lehna
20. čer 2009

bila.pani-j, asi prokonzultujem, jinak to není možné.

tak dobrou....

danusta
20. čer 2009

ilon, tak to je úplně super, jak to Lucásek zvládá 😵 Musí to bejt hroznej záhul rozdělit pozornost mezi dvě děti. Ono je dobrý, že Lucásek už má jakž takž rozum a můžeš mu věci vysvětlit. já se bojim jak to jednou budu vysvětlovat tříletýmu Toníkovi...
cline, naprosto souhlasim 😕 . vždyť to by tu nikdo nemohl napsat nic, kdyb to pokračovalo v takovejhle kolejích 😖

bila.pani
20. čer 2009

cline - souhlas 🙂

danu - tak vy už máte za dva roky v plánu druhé..? 🙂

sonisek
20. čer 2009

Karol, taky s tebou souhlasím, napsala jsi to přesně....Navíc mi přijde, že se tu spojila ta parta "pražských", které se vídají často a nejvíc tu toho prokecaj (včetně domlouvání srazů), a pak když tu prokecá pár stran někdo jiný, tak je to pomalu špatně....Ale nechme toho 😎
Karol, a jak se jezdilo na bruslích?? Jsi celá? 😀

cline
20. čer 2009

Soni jsem celá a dokonce jsem ještě ani hubu nehodila. 😎 Ale co není může být. 😀 😀 😀 ALe je hrozný jak čím jsem starší, tím víc se bojím, když jsem byla malá tak jsem jezdila na bruslích i do školy a teĎ vidím kopeček a radši ho jdu po trávě 😅 Ale snad se do toho dostanu zase. Ale s lyžemi to mám stejně, dřív jsem jezdila černé jen to hřmělo a eď jedu, uši našpicované jesti za mnou nejede někdo a jestli mě nesejme. No hrůza.

Jo a psala mi Míša Urbi že se mají krásně, Filípek spinká jak když ho do vody hodí. Tak jsem jí odepsala a popřála za nás všechn yhezkou dovolenou.

ma12
20. čer 2009

Danus: tebe jsem nevidela ani nepamatuju. Kde jste bydleli na Modrave?

danusta
20. čer 2009

koukám, že se mi v příspěvku popletli smajlíci 😠
ilon, jojo, ráda bych zase měla ledňáčka, i když Tonda byl nakonec vlastně prosinčátko. Takže začneme zkoušet příští rok někdy na jaře nebo tak nějak. I když teď nedávno jsem vysadila HA, tak snad se mimi nepřihlásí dřív 😀 To by mě kleplo... 😀

cline
20. čer 2009

Ještě jsem si vzpomněla na Nelinkovou otázku. No nebyl to první sex po porodu ale poprvé mě nic nebolelo 😨 Akorát se bojím aby mm to nevzal jako, že má vybráno na 3 měsíce dopředu, když jsem teď tak řádili. 😀 😀

danusta
20. čer 2009

Ahoj Marti, my jsme bydleli v Kubově Huti. na Modravě jsme byli jen na výletě. Ta krajina na Modravě je fakt dokonalá. Jde se tam k té Tříjezerní slati a je to fakt pohádková cesta 😵 Ne nadarmo tam má Bakala svůj "domeček" 😀

danusta
20. čer 2009

teď to po sobě čtu a má tam bejt, že začneme zkoušet přespříští rok, tak snad jsem si to teď fakt nepřivolala už ten příští rok 😀

berunka
20. čer 2009

Soni ja nevim kdo tu vykrikoval jak kdyby neco rekl tak to vetsina nerozdycha a ted kdyz jsme ti nekolikrat psaly at to tedy reknes tak nic,asi to nebude tak zhavy co? 😎

ma12
20. čer 2009

Jeee danus, a kde v Kubove huti? Daj se tam delat prochajdy? Premyslime jestli Modrava (hotel Modrava) anebo Kubova hut (hotel Arnika), rezervovany mame zatim obe, do zitrka se musim rozhodnout

sonisek
20. čer 2009

tééda, ta Šumava tady vede, co? Mi ještě zlákáte a pojedem taky 😀
Danu, budou nějaké fotky?

Karol, taky bych měla zase někdy na brusle, jsem v podstatě přes rok nejezdila a ráda bych si zajela, ale zatím není nějak příležitost 😒

hanka128
20. čer 2009

danus a už má ten domeček postavený?
jo a naše marušátko díky tomu, že hlavičku zaklání při přitahování- tak cvičíme vojtovku....
a ten "neurolog" nás ještě včera dorazil tím, že nám řekl že tohle ještě neviděl,aby dítě tak "vzdorovalo" a zaklánělo hlavu...já fakt nevím co on má společného z neurologií když "tohle" ještě neviděl...
a co bylo nejvíce smutné tak to vyšetření odfláknul hlavně díyk tomu, že má vyměněné kyčelní klouby a nechce se mu hýbat...no tak si honí ego a sedí tam a prdlajs dělá 😠

petruna26
20. čer 2009

Danu, takže chcete mít 2letý rozdíl? To je mazec...

Jinak hlásím, že Adéla se dneska konečně sama překulila... Byli jsme u toho i smm, a bylo to super... Do sedu se už přitahuje a Danu, buď v klidu, ty děti jsou hrozně individuální.. Prostě se mu jen nechce 🙂 A náš MUDr. jede podle tabulek (asi 30 let starejch, jako bys to nevěděla..) 🙂

kacatko03
20. čer 2009

čauves babyce...

vvšechny zdravím...ale nemám sílu reagovat....jen sem prolítla....

ha Danu: ty vogo kde seš pořád? 😀 😉

Neli? uf uf ty ses rozjela 😀 😉

marti: 😀 ok na vedomí IP neberu 😉 😠 😵

ještě si v rychlosti postěžuju: mm mě naštval...já padám na hubu, futruju do sebe ibalginy, hlas mi stále přeskakuje, krk bolí ale on musel na bar. v týdnu se dušoval jak bude k malému v noci vstávat abych se taky vyspala nerušene celou noc. a bum, kde nic tu nic. a ještě se diví že sem naštvaná, a to odpoledne spal u tchínovcl bo byl hroooozně unavený 😠 ach jo. když se ozvu tak je to špatně, bo on prostě nechápe že si taky potřebuju odfrknout a vypnout. a to byl minulý víkend na vodě, v týdnu chodí 3x týdně na sport. No jooo ale vím, jsou na tom i huř. jen sem to potřebovala pustit ven....písu si na skyou ještě s tchýní ale tý si postěžovat nemůžu 😀 o jejím drahém synáčkovi 🙂

cline
20. čer 2009

Beru já bych to tady cekově už nerozmazávala. Myslím, že pokud by něco chtěla Soňa řešit tak to řeší, ale ne každý musí svůj názor prezentovat. Když nechce, tak přece nemusí. Jenom chtěla naznačit, že ne všechny třeba sdílí tvůj nebo Sluninky názor na Feb. Přijde mi že tady se teď jen čeká kdo se přikloní na jakou stranu a popravdě já už taky trochu měním názor, který jsem si udělala o některých z vás. Vždyť tu vždycky bylo více skupinek, které si povídaly a bylo to v poho. Jen teď se to tu začíná hrotit.

cline
20. čer 2009

Petru gratulka, no nevím jestli gratulace jsou na místě, teĎ už jí musíš hlídat pořád, co?

petruna26
20. čer 2009

Cline, já myslím, že jo.. Já se na to tak těšila a i mm byl u vytržení a to se až tak často nestává.. Už se popravdě těším na zítra a na její otočky, snad to nebyla jen náhoda, ale myslím, že ne.. Jen musí přijít na to, že když si drží nohu, tak se na břicho fakt nedostane 😀

Veru, to jo, chlapi vůbec nechápou, jaký to je... Jsou fakt z Marsu 😝