Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
25. čer 2009

urbi ja myslim ze to pocasi hraje velkou roli, potazmo ten domaci rezim, danysek je taky mnohem min unavenej, vcera a predevcirem pres den skro nespal a vecer nebyl taky unavenej 🙄 na dovce prospal skoro pul dne a vecer stejne padal vycerpanim ;) cyklistika je prej narocna 😀

l78
25. čer 2009

Petru 😀 😀 😀

Míšo, to je mi líto ☹ , snad se to dá brzy do pořádku 😉 .

cline
25. čer 2009

Míšo, viděla bych to taky na to počasí, včera byla Justík protivná, že jsem myslela, že ji pošlu manželovi do práce rekomando. Ale tím, že toho nenaspala moc přes den tak pěkně vytuhla hned po kojení, jinak poslední dobou ědlalla hrozné brikule. No u nás je zataženo ale neprší, já jsem za děšť ráda, protože se nám naplní rybníky 😅

cline
25. čer 2009

jo nazdárek Leni, tebe jsem tu dlouho neviděla, taky by ses přidala, kdybychom vyrazily za Peťou na ves? Já jsem obršpion a podle fotek jsem dononce na staelitní mapě našla i její barák 😎 😎

ma12
25. čer 2009

Karol: a ja se taky hlasim na navstevu, vezmu to zezhora 😀

ma12
25. čer 2009

Ted si ctu co se deje na Morave, to je des, holky doufam, ze jste daleko od vsech potoku a rek

cline
25. čer 2009

marti tak teď už jen to počásko aby se umoudřilo co?

ma12
25. čer 2009

Urcite, pristi tyden by melo bejt lip doufam

l78
25. čer 2009

Ahoj Karol, jasně že se přidám, pojedu rovnou z Táb., včera jsem s Peťou mluvila. Jen, neměly bychom počkat na nějakou tu úrodu 😀 ?
A kdy to máte v plánu, příští týden se má počasí umoudřit, ale ve čt jdeme na ko a hexu.

cline
25. čer 2009

jo to je fakt, přece nepojedeme zpátky s prázdnou, že? Tak Peťo, jak jsi na tom s úrodou? 😀

cline
25. čer 2009

jo já nemůžu ve středu, budou nám dělat tu skříň.

l78
25. čer 2009

Teď jsem přihlásila Toma na kurzy plavání od září, tak jsem na něj zvědavá.

Tak ještě uvidíme, jaký bude to počásko,jo?

sonisek
25. čer 2009

Holky, vy co budete s dětma chodit od září na plavčo, tak jste už chodili plavat nebo ne? U pár z vás vím, že chodíte...My právě nebyli vůbec a rovnou půjdem v září, tak snad to bude ok.

danusta
25. čer 2009

Ahoj holky, máme teď nějaké trápen s Toníkem. Od té doby co jsem mu dala poprvé mrkev tak se chudinka nemůže pořádně vykakat a celej den tlačí a pláče. Rouka občas pomůže, kapeme i probiotický kapičky, ale fakt jen chvíli ráno je veselej a pak už začne tlačit a skoro celej den propláče. Měli to vaše děti taky tak nebo si zvykli rychle? Díky moc. je mi ho strašně líto bobánka...

ma12
25. čer 2009

Soni: bude to v poho, my si mame koupit konvicku a kropit ji na hlavu, pak priste se naucime jak na heslo polivat Ani hlavicku a jeste mame mit na konci srpna 31-32 stupnu ve vane, aby si zvykla a nebyl by to takovej skok. Musi mit plavecky ne ty plinkovy plavky.
Danus: v tom ti neporadim, jeste nemrkvickujeme.

sluninka
25. čer 2009

danus...u nás to bylo podobný.... pomohl nám švestkový nápoj od Hippu 😉

sonisek
25. čer 2009

Marti, a co ještě chcete prodávat za hračky?? Myslím, že další hračka Lamaze by mi u manži nepřošla 😀 😀 Stejně mi přijde, že mu zatím stačí světluška, že ostatní hračky jsou skoro to samý 😅

l78
25. čer 2009

Soni, taky začínáme od nuly.
Ma, díky za rady.

danusta
25. čer 2009

sluni, Toník moc nechce pít nic krom mlíka, ale zkusíme to. Za jak dlouho se to u vás zlepšilo. Já právě nevim jestli třeba teda mrkev úplně nevyřadit a dávat teď brokolici.
Marti, objednávku pošlu dneska večer, včera to tu bylo divoké, tak jsme se k tomu nedostali.

sluninka
25. čer 2009

danus...tak mu ji zkus dávat po lžičkách, aby to bylo pro něj zajímavější😉 Naty se ulevilo další den ráno, tam měla chudák takovýho tuhýho bobíka a pak srááánděru jak blázen 🙂

ma12
25. čer 2009

Holky v pohode s tema objednavkama, ja muzu stejne zacit plnit sklady az od 3.7., kdy nastupuju na rodicak.
Soni: IP, zatim to nechci moc zverejnovat. Tak pockej na e-shop, tam to bude prehledny, s obrazkama. Tohle je jen, abyste na to pak necekali, ze to objednam spolu s tim, co pujde do skladu.
I78: kdybych si jeste na neco vzpomnela, dam vedet.

danusta
25. čer 2009

sluni dík moc, určo to zkusíme. Třeba mu ta šťáva bude šmakovat 🙂

luca30
25. čer 2009

Ahojky holky,

tak já bych ráda taky začala s malým chodit plavat zápis má proběhnout v srpnu tak snad ho nepromeškáme, je škoda, že jsem o tom nevěděla dřív, nikde jsem o tom nic tady v okolí nenašla až přes jednu kamošku tak přes její kamošku. Plavou od 6 týdnů do 6 měsíců myslím doma a pak v reh. bazénu...

Viděla jsem video od kamarádky co chodí plavat a pěkně jsem si u toho pořvala, pán tam dal velmi pěknou hudbu, no bylo to skvělý 😵 😵 😵

Pošlu Vám na něco odkaz, co mě vyrazilo dech, ale nakonec o tom plavání asi je...že prckovi může zachránit i život...aha tak vložit to sem nejde ale kdo bude chtít tak mu toho mohu poslat na email, škoda že nemám zvuk...

sluninka
25. čer 2009

teda ty záplavy jsou hrozný, už zemřelo 8lidí... ☹ v Praze se taky začínají zavírat ty protipovodňový vrata

ma12
25. čer 2009

Verko ☹ , je to sila. Praha uz taky jo?

l78
25. čer 2009

Jojo, to máte pravdu, člověk si hned uvědomí, že nad některýma věcma zvítězit nejde. ☹

febris
25. čer 2009

danus mudr me na to upozornoval ze po prikrmech maji deti nekdy zacpu, takze je to urco bezne 🙂 nam to snad naopak pomuze, danielek kadi 3x denne.

dopo jsem vyuzila ze prcek spal a vytrela byt, uf... takovyho bordelu... kdo nema koberce chape 🙄 se fakt "tesim" jak budu vytirat co chvili az danielek poleze...

jdu to risknout a vyrazim na brusle, treba nezmoknem 😅

sonisek
25. čer 2009

koukám tu na zprávy a tý vody teda zase je ☹ Je to živel a na něj nikdo nemá 😢 Chudáci ti lidi, co mají vytopené domy atd.
Já si vzpomínám jak v r. 2002 byly záplavy, jsem pořád doma sledovala v telce, co se děje a hlavně, co bylo v Praze...

Magdi, taky jsem vytírala, už to bylo hooodně třeba 😀

Teď byla bouřka a začlo pršet, tak jsem malýho teď uspala v košíku a půjdu si dát obídek.

jajinka27
25. čer 2009

ahoj,

jen nakukuju, ukážu se až večer, mám srazík s holkama. Byla jsem na gyndě na nové, hmm super až na to že paní doktorka je těhulka, fňuk

naše dítko se konečně začlo obracet z bříška na záda tak mi ubyla práce 😀

tady je docela teplo a neprší, jupajdáááá

Míšo...teda to je mi líto, že Filípkovi vzkazuju ať mamku nechá vyspinkat 😉

luca30
25. čer 2009

Tady na Moravě sem tam svítí a je dusno, takže večera si bude pršet, když teď je to u Vás v Praze. ☹ ☹

Dneska jedem kouknout na tu trojkolku GT3 a doufám, že si ji i odvezem... 😉 😉