Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
23. kvě 2009

Teda, tady to žije... Adéla už spí, byla hroooozně unavená 🙂 a hroooozně protivná... Já si jdu zapnout zprávy a mám tam metrovou hromadu na žehlení - hurá 🙂 mm je ještě pryč, tak jsme tu samy a je tu právě teď nechutný ticho, jdu zapnou tu TV...

Jo a díky za sraz, vždycky vás ráda vidím 🙂

koalice
23. kvě 2009

Petru, já tu na chvilku jsem... Moc hezké fotky, zejména ta šátková 🙂 Na rozdíl od Tvé Adélky mi tu ale Honzík vřeští a ta metrová halda prádla stále čeká....
Takže jdu uspávat....

berunka
23. kvě 2009

Peto staci maly rozmer ja si je kdyztak zvetsim 😉

berunka
23. kvě 2009

U nas je uz po dlabanci a Eli lezi v postylce a cuci na kolotoc.manza jel pro hadici k bombe na gril a budem delat vecu 😀

petruna26
23. kvě 2009

Beru, já ti pak něco pošlu, teď žehlím - a vůbec to neubývá 😝
manža pořád nikde, ach jo, to by mě zajímalo, kdo mi uvaří večeři.. 😀

Koal, tak ať brzo chrní 🙂 a žehlení ti ani málo nezávidím, já se u toho asi usmažím a mám toho tu fakt tak na 3 hodiny 😝

berunka
23. kvě 2009

holky taky se pridavam k teroru zehleni 😒 by me zajimalo kdo mi sem furt to pradlo nosi 😠 😝 😀

sonisek
23. kvě 2009

fotečky máte super, jste si to krásně užili 🙂 A Filípek zase šilhal po každý ženský, co měl kolem, co? Proutník jeden 😀 😀

Tak já mám vyžehleno, mordovala jsem se tu s tím od půl šestý a i manža šel v sedm sám koupat, no jsem ráda, že to mám za sebou, teď večeřím a Tomík už spí.

petruna26
23. kvě 2009

tý voe, mně z toho ale tak děsně bolej záda 😠 ☹ a mám hlad 😀 ..
nic, tak zase jdu, musela jsem si na minutu sednout 😀 a pokecat, když ten mm je čert ví kde.. 😝

sonisek
23. kvě 2009

a jak dlouho jste debatily?? A to jste byly jen v té Stromovce? Se podělte 😀

kacatko03
23. kvě 2009

čus holky ,my už taky doma...malej prostivnej, nechtěl ani jíst...za celej den spal jen tu chvilku v kočárku. tak sand bude spát celou noc. mléko vubec nechce 😕 jdem koukat na Bonda.

Holky moc ráda sem vás viděla, Jiránek statečnej...fotky jsou hozené zde:

http://rejli.rajce.net/lednacci_-_sraz_Stromovk...

zatím papa možná večer najuknu uvi.

jajinka27
23. kvě 2009

ahoooooooooooooooooj,

jako srazík supeeeeeeer 😀 Já jsem strašně ráda poznala Péťu a Míšu 😉 😵 ostatní už jsem znala 🙂)

holky jste obě moc fajn a Míša má super manžela 🙂)

my už jsme doma, Tom už usíná, byl docela hotovej chudík

berunka
23. kvě 2009

veru prosim te posli mi tu detail fotku Elis a ty kde je s ostatnima prckama a jeste tu z minuleho srazu jak jsi fotila me s Eli.dikyy 😉

petkakrutik
23. kvě 2009

Chelou,
tak jsme taky šťastně dorazili z5 k sestřence. Jdu vás trocu dočíst, i když teda na těch 11 stran nemám čas. jenom proletím.

Moooooooooc děkuju za dnešní srazík, bylo strašně suprtrupr a vůbec nelituju, že jsem tu dálku jela!!!! Jste fakt prííííííííma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacatko03
23. kvě 2009

zuzi ok jdu na to

berunka
23. kvě 2009

Veru jsi zlato diky moc 😉

kacatko03
23. kvě 2009

zuzi máš to tam 😉

luca30
23. kvě 2009

Holky fotky super..

veru akorát si oprav to datum..23.5.2009 tak nakonec jsem napočítala 9 dětí je to správně nebo se mýlím..všechno jsou to fešáci a fešandy... 😵 😵 😵

kacatko03
23. kvě 2009

luca: jeee nojoooo no to nevadí 😉

petkakrutik
23. kvě 2009

tak to nakonec nebylo 11 stran,a le jenom 5 🙂

Já jdu zkouknout fotky a pak si vzít PAtrika, bo mi ho tu rozblbujou a takhle nebude spát ai o půlnoci. Dobrou, kočky. Zítra se už ozvu z domova 😉

anaconda
23. kvě 2009

Nazdárek.

Tak už jsme taky doma. Pes tu vydržel, jen pro změnu chodbu zeblil. Asi si podám inzerát. 😠

Že by se šiknul Martince, co by maskot nového obchodu?? 😀 😀 😀

Kubík vše ustál ve zdraví a podržte se - i Jiránek!!! Nejdřív byl z té naší sestavy celý pryč, ale jakmile dostal papů a začalo téma "klepání kosy", viděla jsem, jak pookřál. Pak poodešel čoudit a hned mi opakoval úryvky z toho, co právě vyslechl. No, co Vám budu povídat, nejel se mnou naposledy! 😉

Fotky jdu taky vložit.

berunka
23. kvě 2009

Veru kujuuu 😉 😉 u nas probiha akce u uspavani s nazvem "mami pretoc me zpatky na zada,to lezeni na brichu me stve" 😀

jajinka27
23. kvě 2009

anac...no super, má můj obdiv jak to v pohodě zvládl 😉

kacatko03
23. kvě 2009

já se musím smát jak Petkakru vyjekla jak sem řekla že Fík není Toma "A VÍ O TOM???" 😀 😀 😀

petruna26
23. kvě 2009

Luco, správně 🙂
Veru, já bych chtěla tu fotku, jak jsme s A. na stromě, pls, jo? a pak ještě jednu, ale zas nevím jakou 🙂

jajinka27
23. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

petruna26
23. kvě 2009

veru 🙂 🙂 🙂, joo, to bylo hezký 😀
jo, pak bych chtěla, rposím, prosím, ještě tu, kde jsme s Míšou a Anac. (a dětmama) a pak tu samotnou Adelaidu...
Děkujeme předem 🙂 , a já jdu zas žehlit 😠

jooo, a ty svatební šaty ti slušely fakt všechny (omlouvám se za šmírování 😀 ), jseš prostě kost 😉

petkakrutik
23. kvě 2009

Verčo, mně to tak napadlo. To víš, stávají se různé věci 😀 😀 😀

petkakrutik
23. kvě 2009

teda mě to tak anapdalo, ne mně 😖

petkakrutik
23. kvě 2009

Peti (anac) a co ti Jiránek vyprávěl za úryvky, co konkrétně ho zaujalo? 😀

jajinka27
23. kvě 2009

ty jo a já se taky podívala, ty jo Veru ty bys mohla svatební šaty předvádět, jako faaaakt super 😉