Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
27. kvě 2009

coze? kopii op po me teda nikdo nechtel, to je zas to ze kazda urednice si diktuje jiny podminky, nakopat je do pr... 😀

petruna26
27. kvě 2009

u nás OP chtěli taky 🙂 , mojí i manži a rodný list Adély... a pro zapsání do pasu chtěj i potvrzení o státním občanství dítěte, a museli jsme dokládat i rodné listy rodičů (aspoň jednoho z našich, rpotože není nikdo starší než 53. ročník - někdy je těžké pochopit 😝 )

sluninka
27. kvě 2009

tak jsme doma, venku celkem teplo, čekala jsem větší hrůzu 🙂

holky na tu sociálku musim tam kam patřím bydlištěm nebo prací?? 😕

petruna26
27. kvě 2009

sluni, já myslím, ež bydlištěm - ale jde to i poslat.. 🙂

sluninka
27. kvě 2009

Petru..radši tam zajdu,oni si pak navymýšlejí,že nám něco chybělo a tak, známe naše úřady, jenom problémy 😖

febris
27. kvě 2009

petru RL na urade v databazi meli od zadosti o porodne tak ho znova nevyzadovali

petruna26
27. kvě 2009

njn. Feb, my to podávali najednou s porodným... 🙂

febris
27. kvě 2009

tak to jooo, teda petru to jste byli rychlici 😀

febris
27. kvě 2009

holkyja jsem uplne paf z toho naseho klucika, spal asi od 21,30 do 7,45, pak byl asi hodinu a pul vzhuru max, usnul a ted se teprv probouzi, zaspal kojeni v 11... asi je vyrizenej z toho pocasi a taky jak ma tu rymu a chyceny prudusky... chudinka 😕

febris
27. kvě 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Ggemfn_eD1c

tak tohle byl 1. zachyceny zachvat smichu ve 3m a 1t 😀

hanka128
27. kvě 2009

feb nám taky chrní-kojo ve 4.30 pak v 7,pak spaní do 9-a to jsem ji ještě vzbudila,ať se na ní může juknout děda, vzhůru do 11.30 a zatím ješte spí...mám pocit, že taky dospává včerejšek...hlavně když jsme šli zpátky z rehabky na vlak tak usla hned po položení do kočáru-byla chuďatko utahaná z toho cvičení..a já ji bobka za 20min musela vzbudit bo jsme nastupovali do vlaku a už jsem fakt potřebovala ať už konečně něco vypije...

berunka
27. kvě 2009

holky tak jsem prave domluvila dovcu pro me a mamku na prodlouzeny vikend v lete tak mrknete kde: 🙂
http://www.hotelesprit.cz/FrameSet_CZ.htm

febris
27. kvě 2009

beru to vypada dobre ;)

berunka
27. kvě 2009

uz ted se tesim.za tri nedele jedeme s manzou kousek od Nachoda do penzionku i s Eli a tohle bude damska jizda 😀 mame to pres program Eurorest takze je to i za babku 😉

kacatko03
27. kvě 2009

tak už máme doma káru...tyrkysová se šedostříbnou a kostičky 😀 malej chrní tak foto až se probudí 😀

luca30
27. kvě 2009

ahoj holky...tak jak se vede?? Manžel je tento týden doma tak na net moc nemůžu...

nevíte mi poradit jak jsem vyplňovala ten dotazník na rod. příspěvek tak jsem místo r. příjmení psala rodný číslo..myslíte, že vadí že je v tom škrknutý nebo si mám raději zajet pro nový formulář...bo je tam potřeba i manželův podpis a když tu příští týden nebude tak jsem namydlená

kacatko03
27. kvě 2009

po mě taky chtějí kopii OP toma, RL taky mají od žádosti porodného 🙂 a podepsat to musí taky

kacatko03
27. kvě 2009

zuzi to je fajne a na kolk to vyjde ten prodlouženej vík?

luca30
27. kvě 2009

Já jedu taky na dovču s holka tady z koníka do Mikulova...jedeme na tři dny už příští týden 😀

banda dětí a maminek a my budem nejmladší...teda Kubík

http://pension.falkom.cz/foto.html

berunka
27. kvě 2009

na 4 dny to vyjde na 1800 s ubytovanim a plnou penzi na osobu 😉 a Eli to ma zadarmo 😀

febris
27. kvě 2009

myjedem na dovcu kamaradama co maj kluka o 3t mladsi a dalsima co maj kluka 2,5 a dalsi na ceste ;) meli jet jeste dalsi 2 pary s malejma klukama ale nakonec nejedou.

luca30
27. kvě 2009

Tak jsem zpět, byla jsem na poště doklady od MSSZ dorazily a ještě navíc i balíček pro Kubíka, jsem ho zaregistrovala v Hami klubu, tak nám zaslali mlíko Hami 2, první mrkvičku ( ta jejich malýmu moc nejede spíš ta od Hippu) a taky frutapa dětská přesnídávka, no zadarmo neberte to..akorát nevím s tím mlíkem jestli zkusit přejít na jiný, jen aby se malýmu to ublinkávání nevrátilo...

luca30
27. kvě 2009

Tak golfky vypadají suprově, teď jen aby se v nich Tobíkovi líbilo už je to velký chlapík .....

sluninka
27. kvě 2009

tak jsme byly ještě venku, je tam super 🙂

luca...být Tebou tak si asi zajedu rovnou pro jinej, já jsem jednou škrtla v daň. přiznání a taky mi to vrátili 😒

beru..teda tak my takový víkendy neznáme, když jedu k našim, tak jsme pohromadě celá rodina, ale to beru jako dovču a s manžou víkendy moc nehrozí, páč máme každej týden fotbaly, se těšim na léto to bude 14dní pauza 😀

Veru...jsem očumendovala ty fotky, ale teda ta jak tam Tobík chrní v tý plíně s bryndákem, ta mě teda fakt pobavila 😀 😀 podle toho bryndáku poznám, že je to vážně on 😵 😀

sluninka
27. kvě 2009

luca...taky jsem min.týden posílala tu registraci do Hami klubu 😵 tak jsem zvědavá co nám pošlou 🙂

luca30
27. kvě 2009

Já ji teď dostala i od doktora, ale to už tam asi zasílat nebudu... 😀

sonisek
27. kvě 2009

ahoj holky,

Veru, krásný kočárek a malému sluší 🙂

Já jsem se asi registrovala v Nestlé (si to teď nevybavuju, jsem snad všude) a minulý týden přišel takový metr na zeď a dva malinké pytlíčky s Bebou 😀 A ješě něco v tom bylo.

Tak dneska bylo venku nádherně příjemně, žádný vedro a to mi vyhovuje mnohem víc 🙂

sluninka
27. kvě 2009

😀 já jsem taky zaregistrovaná snad ve všech možných kravinách, pořád mi chodí nějak vzorky, ale dá se z toho nějakou dobu i žít 😀

sonisek
27. kvě 2009

jj, já se taky přihlásím kam to jde 😀

Už aby vyšla nová Maminka, jsem tam posílala fotku malého, tak mi zajímá jestli vyhrajem ten Nivea balíček nebo ne 😀 😀 😀 Nebo mám jít koupit zásoby 😀 😀

A už nám přišla jídelní žídlička, co jsem objednávala použitou na mmb, je super, za tu cenu a je použitá, ale jsem spokojená 🙂