Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
3. čer 2009

ma a na PB koukas? a heroes?spolu s lostama to jsou moje 3 nejoblibenejsi serialy 😵

febris
3. čer 2009

exim nikca je fesanda 🙂

ma12
3. čer 2009

Verko: presne, a jsem v obraze co? Ale to je teda u ordinace to samy.
Jaji: jsme nejak stejny co? A na kolikatou mam zitra dorazit? Me je to fuk v kolik odjedu. Nastriham jen rano buksusy aby mela kamoska myrty a venecky na auta na patek a razim za tebou.

sluninka
3. čer 2009

exim....tak ta je úžasná 😵 😵 😵 😵
jo Ulice, v tý jedem s Naty obě, koukáme při koupání 😀

ma12
3. čer 2009

Odlozeny pripady vedou. Ty jsou moje nejoblibenejsi. Taky jsem to zacala koukat kdyz jsem byla na nemocensky v tehu. A docela dobra byla Policie New york na prime, ale to prestali davat. A co chirurgove, divate se?

eximka
3. čer 2009

feb díky však jsem ti chtěla včera napsat že daník je taky krásnej fakt se mi moc líbil, byl by to hezkej ženich, ale pak jsem si říkala: jsi tady nová nechval aby si neřekli že si moc vlezlá 😲
ale jinak holky jsem prošla albíčka všech 😀 a jestli se nebudete zlobit že jsem podlejzavka tak máte všechny krásná miminka 😅 😅 😅 😅 😅

ma12
3. čer 2009

PB me nejak nenadchnul, ale divala jsem se na to v cestine, takze to asi bude tim. Pak kamaradi se divaji na neco s "mum neco"

petruna26
3. čer 2009

teda holky, já se nějak nechytám - já koukám max. na zprávy, Krause a Poštu pro tebe (u toho si můžu asoň beztrestně pobulet..).. na víc nemám čas, jediné, co jsem fakt žrala jsou Gilmorova děvčata - to bych mohla koukat furt.. Mám nahraný asi 3 díly, tak koukám furt dokolečka aspoň na ty... 😀

ma12
3. čer 2009

Nikca je uzasna a ta deka. Jen chval, to my rady 😀 😀 😀

sluninka
3. čer 2009

no u Ordinace vždycky dají do ukázek to nejlepší a pak celej díl čekáš až to tam bude a oni to dají na konec 😠

ma12
3. čer 2009

A mlade se mi probudilo. Tak zatim pa

jajinka27
3. čer 2009

ma...já chirurgy můžu 🙂)) prison break docela dobrý, heroes děsný, Lost moc dlouhej

a jdu paaaaaaaaaaaaaaa

jo a Gilmorky jsem taky mohla když jsem stíhala

sluninka
3. čer 2009

Péťo..na Gilmorky jsem taky koukala, mě štvalo že skončily..tak jsem pak koukala na Nova Cinema na starý díly..aspoň

eximka
3. čer 2009

sluni s ordinací máš pravdu, to mě taky štve
marti jojo deka u nás vyhrála, tatka můj zrovna včera říkal že si myslel že jsme koupily kravinu, ale ted když vidí jak se na ní malá spokojená tak změnil názor
jojo gilmorovky jsem taky měla ráda

petruna26
3. čer 2009

sluni, já taky - každý den jsem koukala na oboje... snad je zas někdy daj - si je enchám od někoho nahrát na DVD... nebo si kvůli tomu koupím nahrávací DVD 😀 , prostě je musím mít.. 😝

febris
3. čer 2009

no ja nevim, my na vsechny ty 3 serialy koukame v puvodnim zneni, kdyz jsem neco zahlidla v telce dabovany je to HRUZA. Takze doporucuju stahovat stahovat stahovat 😀 nechapu proc to musej prznit a nemuzou k tomu prihodit titulky

sluninka
3. čer 2009

ale když odbočim uplně tak nejlepší jsou pro mě Simpsonovi, jsou bezkonkurenční, viděla jsem snad všechny díly, závislák na nich...to kdyby měl někdo všechny díly na DVD,tak jdu do nich 😀 já mám jen pár kazet u našich,ale taky jsem je jela pořád dokola

Péťo...kde v H.M bydlíte?

febris
3. čer 2009

holky nemate nektera zkusenost s tiskem fotky na tricko, na hrnecek nebo tak neco? jsem si rikala ze by to byl peknej darek pro manzu k svatku... s prckem 🙂

sluninka
3. čer 2009

feb...my oblednávali z Fotolabu..trika na dvě věci,hned se ty fotka oprala, ale na hrníčku je to nádherný, máme Naty i synovce...

koukni na www-fotolab.cz jsou tam nádherný věci, třeba sněhová koule s fotkou, puzzle, fotokniha...fakt krásný

sluninka
3. čer 2009
febris
3. čer 2009

diky sluni, proto se prave ptam, jak to maj kde kvalitni 🙂 takze zkusim ten hrnek 🙂

monique_2006
3. čer 2009

cau, koukam, ze resite zidlicky..

hancazivodich - proc jsi mela spatny reference na tu klasickou drevenou???? ja do ni asi jdu, libi se mi ty rostouci, jsou na dlouho a drevo je prece jen drevo. jsou teda drahy, ale zase vydrzi.

taita - kara je super!!! ja mam mistral S a celkem spokojenost. koukam, zes poridila spoustu vychytavek 😉

ad serialy - u me vede jednoznacne cervenej trpaslik, nedavno jsme sjizdeli how i met your mother, IT crowd a ted big ben theory.....no, trosku maniaci 😉

petruna26
3. čer 2009

tak my asi koupíme tuhle, jen nevím jakou barvu...
http://www.kocarky-lvicek.cz/Jidelni-zidlicky-3...
jo a koupíme ji jinde, tady jsou drazí, to jen, abyste ji viděly :o))

ahoj moni, ty ještěžiješ? 😀

petruna26
3. čer 2009

moni, já myslím, že Hanka myslela tu dřevěnou, co jsme měli my jako děti...
http://babyshoping.svethostingu.cz/?p=productsM...
ale co je na ní špatné, nevím, snad jen to opěrátko, teď dějaj ty polstrovaný ap.

koalice
3. čer 2009

tak jsme zpátky, Hypernova úplně narvaná, malej vřeštěl, zážiteček. Ani jsem netušila, že mají nějakou akci na plíny, ale to nešlo nevzít. Dvě balení Huggies premium za 419 Kč( sleva 50%)....

Stále řešíte ty seriály ? Přidávám se k Monique, červeného trpaslíka máme taky doma na DVD, IT jsou bezva...
VKV, růžovku ani ulici nesleduju a ani nebudu. Chirurgové jsou prý taky dobrý, ale koukat se na špitální prostředí ještě doma se mi nechce.

petruna26
3. čer 2009

jo, vlastně jsem ještě měla ráda doktora House, ten mě vždycky bavil 😀

febris
3. čer 2009

koal fakt za 419 2 baleni to je uplne super akce 🙂 to jsou takovy co maj na zadech gumicku?

koalice
3. čer 2009

Ad židličky. Já myslím, že ještě není kam spěchat, pokud dítě jistě samostatně nesedí. Malej má sice tendenci na klíně sedět, ale je vidět, že si ještě není jist .
Na Aničku jsem měla jen tu Ikeáckou, někde na půdě bude ....Ale ještě jsem něpřemýšlela, jakou pořídit, tak to všechno otestujte a podejte reference...

koalice
3. čer 2009

Febris, jsou to právě ty lepší, co mají vydržet 12 hodin. To prostě nešlo nevzít.....

febris
3. čer 2009

jo ty jsme meli jednou a byli jsme s nima spokojeny, Nrmalne pouzivame tesco fialove, podle me zkusenosti stejna uroven jako tyhle hagis 🙂 potrebujem naky dokoupit a v tescu ted ale myslim neni akce, v akci je tam mivaj za 200 stejne jko ted tyhle 🙂 tak super, stejne zitra musime do hypernovy na nakup na dovcu. Pleny dopredu jsme nekupovali, mela jsem strach aby malej nemel za chvili tech 9kg a pak by nam byly 3ky maly 😀