Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
16. čer 2009

nicméně Tom jen tak z ničeho nic nebrečí

kacatko03
16. čer 2009

jaji jo tááák....u nás na bolest pomohl vlhký kapesník na vpich jinak na dotek toho vtichu taky řval....

zuzi: tak to brečení z ničeho nic máme hlavne v noci....to vždy vylítnu co se děje a srdce mám v kalhotech.

sluni: hele včera večer malej normálně hodil takovou šavli (nám do postele) že sem byla jak opařená bo tohle sem tea nezažila..... 😀

jajinka27
16. čer 2009

veru...no já se toho vpichu ani dotknout nemusela, davala jsem bacha a plakal, no snad mu uz je dobre, spinka

kacatko03
16. čer 2009

jaji: tak hlavně aby spinkal celou noc a teplota nevylítla 😉 my jdeme zítra k dr tak nevim zda nám dá konečně poslední hexu. furt se to odkláda jak měl ten zánět prudušek, ted je taky načatej tak nás asi pošle domu 😠

jajinka27
16. čer 2009

nás čeká za měsíc a kousek a pak synflorix, si to neumim predstavit dat dohromady kdyz fnuka po jednom ocku

berunka
16. čer 2009

Jaji u nas teda kombinace hexa a Synflorix celkem v pohode,knourala ale ne nejak vic nez normal a ani teplota nevylezla ani pres 37,5 po odectu.
Veru jsou ty nasi bobisci nejak propojeny s tema naladama co?u nas to breceni je hlavne kdyz usne na brisku a pak ji neco vzbudi a ona se zvedne jako na paseni koniku a zacne brecet neb se neumi otocit zpatky 😀

petkakrutik
16. čer 2009

Dobrý večer 🙂

Dneska jsme zkoušeli kaši. Zpočátku to vypadalo nadějně, pak začal prcek plivat. Snědl ani ne polovinu a musela jsdem ho dokrmit flaškou. Vysosnul jen 120, takže něco z té kaše měl. už jsem mu pak ani nedala mateřské. zítra zkusíme zas, na oběd mu udělám brambor, tak jsem zvědavá, jak mu to pojede. Odhaduju, že moc nee 😀

Jinak má patrik průjem, může to být reakce na očkování? minule mu nebylo nic. Taky ale nespal, zato dneska zabral po cestě od dokyho na 1,5 hodiny. Pak do večera už ale byl vzhůru kromě asi 20 minut u koja.

ma12
16. čer 2009

Se konecne dostanu k netu a jsem tady sama. tak nic, tak dobrou 🤐 (pusa)

berunka
17. čer 2009

cauves holky tak jak to vypada dneska po ranu? 😉

pismenko
17. čer 2009

Ahojky,
bledě Beru 🙄 Už tady čumákujeme od 5:00 😅 😕 🙄 Dorče je značně nevrlé, dneska máme 3.hexu,tak se nemůže dočkat 😒

berunka
17. čer 2009

jezisi tak to nezavidim.Ela vstavala pred sestou a ted je nejaka uknourana.takze si musim pockat i se snidani.porad meteli na brisko takze tak vidime jeji snidani podruhe 😀

pismenko
17. čer 2009

Beru, malá je krásná, mrkla jsem na fotečky 😵 😵 to už ani není pravda, jací to byli drobci, když se narodili.

berunka
17. čer 2009

to mi povidej,zrovna vcera jsem si prohlizela fotky kdyz jsme prijeli z porodnice,mela 2,2kg no sila.a ted ma 6kg a radi jak torpedo 😀 😀 ale jsem strasne rada ze ji mame a hlavne ze je zdrava a nejsou zadny komplikace.kdyz to vidim kolem sebe tak jsem fakt stastna za tehu jaky jsem mela.i kdyz to nebylo ruzovy.

pismenko
17. čer 2009

No Dorotka moc drobek nebyla, vážila skoro 2x tolik co Vaše Eli 😅 (4050g).

petruna26
17. čer 2009

ahoj kočky, přidala jsem pár foto ze včera a těším se na zítra (snad mi to vyjde)..
pa a krásný den
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

berunka
17. čer 2009

Peto teda holkam to moc slusi na tech fotkach 😉 😉 a co by jsi zitra preferovala ty?ZOO nebo Stromovku?

pismenko
17. čer 2009

Jsou fakt kouzelný 😵 😵

petruna26
17. čer 2009

Zuzi, ZOO 🙂
a děkujeme za pochvaly 🙂

berunka
17. čer 2009

ja bych taky brala spis ZOO tak uvidime jak jeste holky 😉

sluninka
17. čer 2009

ahojte
mě se tam moc nechce,ale jestli bude většina pro,tak dorazíme stejně 😉

jajinka27
17. čer 2009

ahoj holky,

mě se taky do ZOO moc nechce ale taky se podřídím 😉

jinak ufff uffff

petruna26
17. čer 2009

kam se ti nechce - do ZOO nebo na sraz? 🙂

jajinka27
17. čer 2009

mě do ZOO, na sraz to snad zvládnem, ale neslibuju ☹

petruna26
17. čer 2009

Zu, tak půjdem samy do ZOO - mně se zase nechce do Stromovky, tam jsme pořád... 🙂
No, když nebudete chtít do ZOO, tak my se s Adélou trháme, slíbila jsem jí zvířátka 🙂 a sobě taky... Ale nám to neva, my bysme to zvládly i samy 🙂

ma12
17. čer 2009

cus bus,

me je to jedno. Do Zoo mam rocnio kartu....

petruna26
17. čer 2009

Marti, fakt? To se máš - já bych si ji taky pořídila, ale dostanu se tam fakt tak jednou za rok, je to od nás dost daleko - možná až bude Adéla větší, tak budem jezdit častěji - no, nevím 🙂

sluninka
17. čer 2009

tak já na vás budu koukat přes plot 😀

tak jdem do zoo, teda jestli vůbec jdem..na 100% zítra dorazim já a Marťa koukám ta taky nic nepsala,že by náhodou nemohla

co Verča??

sluninka
17. čer 2009

aha..no tak se domluvte a já se večer podívám co teda bude

mizíme

berunka
17. čer 2009

pro me by byla ZOO i lepsi protoze zajedu autem az k ni a pak zase to budeme mit kousek k autu,takze by mi to snad i casove mohlo lip vyjit.

ma12
17. čer 2009

Ja muzu. Pocitam s tim.
Holky tak ten bracha kamaradky se nasel - na Slovensku v hotelu nekde u Kosic. Teda mel tam rezervaci, tak tam snad dojel, tu zpravu nemam.

Dneska jdu na socialku, tak drzte palec