Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
30. čer 2009

Cline: myslis zitra? To nemuzu, pristi stredu je to neco jinyho.
Anac: to mate doma asi radost co? Ja kdybych prinesla kuli na vyzu, tak si tejden nesednu 😔

bila.pani
30. čer 2009

feb - tak všechno nej nej k půlročku 😵

ma12
30. čer 2009

My zitra 5 mesicu 😀 😀 😀

cline
30. čer 2009

Marti neboj, jen straším Anac, já taky zítra nemůžu. 😎

febris
30. čer 2009

holky kde kupujete detem plavecky?

cline
30. čer 2009

feb - byla jsem v tescu a tam je mají už v 50% slevě, ty co má třeba kacatko

febris
30. čer 2009

cline a to nejsou jednorazovy? ja tomu vubec nerozumim jak to funguje? 😀 a kolik stojej?

jajinka27
30. čer 2009

zdaaaaaaaar 🙂)))

je to taaaaaaaaam, máme zuuuuuuuub 😀

cline
30. čer 2009

jaji gratulka!!!!
feb - ne to jsou takové plavky a jsou nepropustné, mrkni ke kacatku na fotky má je tam někde jsou to takové růžové kalhůtky s křidélkama, cenu nevím, jen jsem je tam viděla v těch slevových stojanech. Někdo tu psal, že ty jednorázové se nedoporučují, že nasáknou vodou a táhnou to dítě dolů a ničí to pánev.

jajinka27
30. čer 2009

cline...díky 😉

moni...taky gratulka k zoubkům 🙂)) u nás bez breku, prostě o tom nevím, ty asi taky ne co?

ma12
30. čer 2009

Jaji: gratulka, tak mate ozubence 😀
my vcera poridili taky plavky v tescu, s kridelkama ale zeleny se zabickou.
Do bazenu musime mit plavecky, v zadnym pripade ne ty jednorazovy.

febris
30. čer 2009

ma ja myslela jen jako nouzovku, na chatu do bazenu, ja moc dlouho danyska machat nemuzu, je takovej suchanek 😢
ma kolik ty úlavecky staly prosim te? 🙂
vykadili se vam deti nekdy do vany? si rikam, ze bysme to zkusili sem tam bez plavek..

jajinka27
30. čer 2009

ma...no zatim ne, ma to jen prorizle a cinka to o lzicku ale je to tam 😀

ma12
30. čer 2009

Feb: jednorazovky mam babylove a budou k nasim do baziku, jinak je uz nevyuzijeme.
Plavecky nas staly 98 Kc, meli tam i za 70 a i klucici a hezky.

Jaji: takze bez revu jo? Ja doufam, ze to bude mit stejny prubeh i u nas 😀

febris
30. čer 2009

ma diky 🙂 tak tam pro ne vyrazime
jinak u nas oba 2 zuby bez place

bila.pani
30. čer 2009

Jaji,tak vy taky?Gratlujeme k zoubku 😵
feb - a jak moc už je má Daneček venku?

febris
30. čer 2009

bp ten prvni asi 2mm, ten druhy tak 1mm 🙂 peclive cistime a moc se mu to libi 😀

petruna26
30. čer 2009

ahoj, gratuluju všem zoubkovcům, u nás zatím bezzubo..
jinak do bazénu musí děti u nás mít jednorázovky 😝 , no co, to se nedá nic dělat, zase tu maj slanou vodu, což jsem chtěla, takže něco za něco...

jo a potkali jsme se u MUDr. s Mončou a Jonáškem 🙂 tak zase známe o jednu lednovku víc 😀 při injekcích Adélka nebrečela, jen kníkla (2x ☹ ), zato teď je protivná až hrůza... chtěla by spát, ale nejde jí to - klasika 😢

hancazivocich
30. čer 2009

gratulace k zubu - jinak ahoooooooooooooooooj
jinak milé matinky - při kontrole v 5 a půl má malá ehm mno...8,3kg. Neměřila, ale doma je to tak 73 - 75cm - podle nálady a natažený nožičky 😉 Tak budeme mít asi doma ,,baskeťačku". 😅 😕 Mno, ale kámoška říkala, že podle nějakejch tabulek - když si vzala moje míry a míry od taťky, tak by měl Kikoušek mít tak 175cm .... Hm... hm..... Kdyby byla kluk, tak 185asi 😉 Jinak dr. říkala, že ji budou sledovat, že se vymyká.... Já jí asi taky vymknu.... No, tak si roste - jak dříví v lese 😀
Akorát v kočáře se jí nelíbí - nevydrží tam spinkat... Chjo - nemáte s tím někdo zkušenosti? Nejradši furt čučí ven (v náručí, nebo jí teď chlap tahl z lesa v klokance a já kočár) - pak jsem padla s angínou a bylo 😝
Jinak je postýlkový spáč... V kočáře dá tak 20-30 min... zuří a ve vchodě u baráku už je děsně spokojená, v postýlce padne a klidně ,,dá" i tři hoďky

bila.pani
30. čer 2009

hanca - téda,máte doma kus ženský..Malá se vážila včera u dr. a má 6050g Jinak s tím řevem v kočárku je to i u nás stejné.Nejraději se nosí v náručí,aby mohla všechno vidět..Právě proto řeším,jestli už nevytáhnout korbičku na sporťák,aby mohla koukat 😒

jajinka27
30. čer 2009

marti...no jo, já v sobotu akorát objevila prasklinku nebo co a dneska už to cinká 😀 kéééž by to tak šlo dál 🙂)))

dneska půjde mladej ven s babi a dědou hihi a já dám nohy hore 😀

febris
30. čer 2009

hani, to je dobry 🙂 danysek nejspis bude mit 195 +-10cm, holcicka by mela 183+- 10 😅

pocita se to tak, ze kdyz je to kluk, k matcine vysce se pricte +13, to se secte v vyskou otce a vydeli se dvema. To je prumerna vyska, kterou dite dosahne, pocita se k tomu +- 10cm, to je rozpeti ve kterem se dite bude vysoce pravdepodobne vyskytovat.
U holcicek se od vysky otce odecte -13, secte se s vyskou matky, vydeli dvema. Vysledek +- 10cm

petruna26
30. čer 2009

feb - tý voe - to jsou počty... Adéla bude prcek po nás 🙂 +-167 podle febrininýho výpočtu 🙂
jinak v 5 měsících má 6350g, takže asi normal 🙂

jajinka27
30. čer 2009

hmm tak to u nás 195 😀

febris
30. čer 2009

petru to neni muj vypocet 😀 tak se to pocita v endokrinologickejch ordinacich a na antropologii a opravdui to funguje

ma12
30. čer 2009

BP: jdu ven, a beru s sebou fotak.

U nas bude Anicka prcek

petruna26
30. čer 2009

feb, já vím, ale tys nám ho sem napsala 🙂

petkakrutik
30. čer 2009

Ahoooj 🙂

Výšku kluka jsem už jednou počítala, myslím, že tuhle rovnici máme v knize o mateřství. u nás to vychází, že by Páťa měl mít +-178 cm (já 158 a MM 185), tak snad se přikloní spíše k MM a nebude krpce po mně 😀

Je tu vůbec někdo, komu s emimi ještě neotáčí a je starší 5 a půl měsíce????? Nebo je Patrik divný? Vím, že má do 11.7. čas se převalit, ale jemu se vůůůůbec nechce. Pomáhám mu, nastavím nožičku, on se překulím na boko-břich,a le hlavu nezvedne, aby se překulil. Teda párkrát měl snahu a viděla jsem, že mu to vyloženě nejde 😖

petkakrutik
30. čer 2009

Jo přetočí se, jen když mu tu nožku přidržuju 😒 Málo jsem s ním válela sudy 😒

jajinka27
30. čer 2009

petko..jako že se sám neotočí na bříško? neboooj, to bude ze dne na den, uvidíš 😉