Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
13. črc 2009

ahoj holky, jdu jen pozdravit, lehce jsem to prolítla - Karol, bych mohla jen ve středu, ale to hlásej brutální hic.... tak nevím teda....
Soni, vlasy skvělý! fakt ti to moc sekne, úplně ti to dělá jiný obličej a výraz, takhle si to určitě nechávej pořád, fakt ti to moc sluší!

no a jinak se těším na fotky ze srazíku!

já dneska měla lítací den - vyřizovala jsem návrh koupelny, kuchyně a hypotéku a jsem hotovson z toho vedra... ale pak jsem jela za ségrou a děti se koupali v bazénu, tak to bylo prima 😉

petruna26
13. črc 2009

Soni, moc pěkný... jen jestli si to budeš umět taky tak hezky vyfoukat, já to mám vždycky od kadeřnice krásný, ale my doma ani fén nemáme, takže moje úprava hlavy je pouze rozčesání hřebenem 😝

fotky ze srazu, jo? mno... jestli někdo něco fotil, myslím, že moc ne, my spíš krafaly a ty moje fotky stojí za prd... no, kouknu, zda je něco k použití..

taita
13. črc 2009

Peto jsi jedina kdo fotil. Ja jsem nekolikrat hledala fotak, ale v tom bordelu co mam v tasce jsem ho nenasla ☹
Pridala jsem alespon par fotek z dovci.

petruna26
13. črc 2009

Jířo, já vím 🙂
máte super fotky z dovči 🙂

ma12
13. črc 2009

Tak uz jsem u nasich. Byla jsem si zaplavat, Anicka taky, bozi.
Srazik byl jako vzdy super, jo a kdyz jsem sla na Vysehrade na druhou stranu, tak se mi nabidl jeste fesnejsi mladik nez ten prvni, ze mi kocar snese i vynese. Sam 🙂

jajinka27
13. črc 2009

čus bus,

holky Jiřko a Petro...nakonec jsem to stihla ale jako fakt o fous, bus mi jel v 16:27 a domu jsem dolítla v 50 a v 05 zase běžela na zastávku 😀

srazík super, musíme brzy zopáknout 😉

lednovky09
13. črc 2009
petruna26
13. črc 2009

Ma, já chci taky plavčit ☹ bych přijela hned, škoda, že to nemáte na téhle straně Prahy... Do kdy tam budeš?

petruna26
13. črc 2009

Jáji, jsi šikovná, žes to zvládla... Bylo děsný vedro, já myslela, že se ani nedoplahočíme domů... 😝

taita
13. črc 2009

Peto ja ti ji priste natahnu ty potvoro. 😉

bila.pani
13. črc 2009

ch jo holky,já vám ty srazíky tak závidím.. 😔 Luca už sem moc nechodí,Nelinkovic je někde trapu.. 😒

petruna26
13. črc 2009

Jířo, neeee, já bych utekla 😝 ... no, není to už ono, ale dnes těch fotek je málo, tak tam tahle přibyla do party 😝 🙂 😀 😀

petruna26
13. črc 2009

Ilon, tak pojeďte do Prahy 🙂 Je tu i celkem hezky, třeba dneska, jindy nuda asi jako všude... 🙂

bila.pani
13. črc 2009

Petru - 😀 no jooo..Když by to byla třeba jen hodka cesty tak jsem tam jako první,ale takhle.. ☹

sonisek
13. črc 2009

dobrý fotky, holky 🙂

Já doufám, že až budem mít novej kočárek, takže taky do Prahy vyrazím 🙂

petruna26
13. črc 2009

B.P. - já vím, Brno je daleko ☹
Soni, no, to jsem zvědavá 🙂 Jaký plánujete kočárek?

sonisek
13. črc 2009

Petru, právě že bude kočárek lehčí a skladnější, takže si s ním klidně troufnu sama... 😀
Už ho máme objednaný: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=110... i tu barvu

petruna26
13. črc 2009

Soni, aha, tak to jo, vypadá pěkně... Ale asi se nedá přehazovat rukojeť, viď? 🙂

ma12
13. črc 2009

Petu: to me mrzi, ze ta fotka, co jsem vas vyfotila, nevysla 😒

jajinka27
13. črc 2009

tai...a já se k tobě přidám, Petru těš se 😝 😀

jajinka27
13. črc 2009

jinak Tom bude muset do sporťáku, začíná furt brečet a nebo kňourat když leží 😖

petruna26
13. črc 2009

Ma, to je fuk, já to říkala už tam, ale nechtěla jsem tě otravovat znovu... Tys mě ale dneska nějak nevnímala, stejně jako s tím, že Anďula je vzhůru 🙂... asi jsi už viděla ten bazén 😀 😀 😀

Jáji, copak? 😀 🙂 😀 , proč vy mě chcete pořád ubližovat? ☹ 😀

petruna26
13. črc 2009

mě=mně... 🙂

taita
13. črc 2009

Jaji Tomik je nejvetsi adept na sportak. To jeho zvedani me dostalo

petruna26
13. črc 2009

Jiřko, souhlas, je to šikula.... Na tom klíně se Jáje regulerně sám posadil... 🙂 🙂 🤐

ma12
13. črc 2009

Petu: je, ja to fakt neslysela, stejne jako je Ana vzhuru, no hruza. Priste to musim teda napravit 😀 a udelam ti vystavni fotos s Adelkou
Tomik je prvni adept na chozeni. Teda jeste s TObikem od Verci 😝

ma12
13. črc 2009

Ja se fakt stydim 😕

jajinka27
13. črc 2009

holky dejte pokoj, chození jo? fuj 😀

jo a opět mi je divně od žaludku ☹

ma12
13. črc 2009

Jaji???? Udelej si ten test co nejdriv 😲

petruna26
13. črc 2009

Jáji? 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ¨

Marti, to je v poho, já to neberu osobně, myslím, že máš plnou hlavu jiných starostí 🙂