Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
20. črc 2009

kacat to je super 🙂 sikula!
koukam, ze mate uz taky postavenou ohradku 🙂 manza ji sestavil vcera

jsem ted uplacala merunkovy knedle, ze se na to nevys... na takovy veci musim pouzivat gumovy rukavice, neb se mi okamzite horsi ekzem na rukou, ale moc dobre se v nich nepracuje 😝

berunka
20. črc 2009

Veru vidis mi ani tyhle veci jeste nedochazeji.ale dneska zrovna holky jsem si rikala ze taky budem muset jit do ohradky protoze nez jsem prisla z koupelny Ela se prekoulela pres celou hraci deku skoro az pod jidelni stul aby mohla studovat cedulky na druhem konci hraci deky 😀 😀

kacatko03
20. črc 2009

Feb: máme ohrátku už asi 3 měsíce, od doby kdy se malej nevešek do košíku 😀

febris
20. črc 2009

fakt jo? my mame doma hraci deku a puzzle penovy, tak posl mesic je co chvili mimo podlozku na parketach, tak ted je ve vezeni a jeho uteky jsou zmareny ;) aspon teda v dobe kdy neco musim delat...

berunka
20. črc 2009

jak jsi s tim penovym puzzle Feb spokojena?ja prave premyslim ze ho Eli koupim taky,protoze po te dece nebo osuskach ji to klouze a nemuze se poradne snazit jit na kolinka 😒

febris
20. črc 2009

beru moc, danysek uz je pokadil, pocural, poblil... jsou skvele omyvatelny, nenasakavaj, prach se do nich taky nechyta. Mam tech 24 dilu, je to velka plocha kdyz se to cele sestavi, coz je super (mame vsude v byte parkety). Jsou to ty obyc, bez cisel ci obrazku, kamoska ma ty s tema obrazkama a vetsinu dilku musela vyndat, jsou dost male aby je mala nesnedla.

jajinka27
20. črc 2009

kuk, jen jukám, já v pátek asi nic, manžu mám doma, ve čtvrtek maj prej bejt slejváky tak nevim

jinak mám asi po koníkovi, nebo spíš začínaj mi krušné časy, Tom se plazí víc a víc a neustále je u dvd nebo šuplíku 😅

berunka
20. črc 2009

ony se ty cisla daji z tech dilku vyndat?ja jsem ted na mimibazaru prave na ty s cislama koukala.takze jsou lepsi ty bez?

hanka128
20. črc 2009

ahojky 🙂 tak máme za sebou první včelku máju a zatím vypadá maru ok 🙂 byla tam zase za exota-plakala asi 15 vteřin 🙂 😵 mudra nadšená, že všechno pěkně dohnala 😵 za odměnu dostala na hraní špachtli-měla úspěch 😀
váží už 7100g a měří 67cm-takže konečně začla zase více nabírat 😵
a od zítřka nás čekají příkrmy-mám začít zeleninou pak za nějaké 2,3 týdny + maso a žloutek a olej máme přidávat jen 2x týdně..ovoce až za měsíc. pití vody,čaje nemám řešit-což jsem ráda bo maru je zatím sabotérka 😀

no a tchýně-dneska se dozvěděla na nějakém vyšetření-tipuju echo, že má zúžené srdeční tepny..takže jí čeká ve čtvrtekk koronarografie a případně hned ošetření tepen....jako je to síla...je jí 50,nepije,nekouří,pořád v pohybu... ☹ no tak dufáme, že to bude dobré...

feb,veru držím pěsti ať je filip zase ok, feb tobě dobré výsledky-což mi připomíná, že musím zavolat na výsledky své cytologie z 8.4.-no stydím se...jsem zapomnětlivka 😔

ma12
20. črc 2009

Beru: neber ty s tema cislama, je to sileny, rozpada se to. Mam to u nasich a je to pro zlost.
Mam tyhle: http://www.malygenius.cz/index.php?page=shop.pr...
ve skutecnosti jsou daleko vic barevnejsi a nekde jsem nasla i levnejsi.

No a auto ma pokracovani. Dneska mi volali z Acek, at se tam zastavim s tim papirem (diagnostikou), ze mi teda hned reknou, jestli to pojistovna proplati nebo ne. Jela jsem tam, sepsali reklamaci a ze to predaj pojistovne, ktera se ozve do 4 dnu !!!! jestli to vezmou nebo ne. Ale ze tohle na kryti neni, ale ze udelaj maximum. Tak jsem jela domu a tlf z Acek, at se vratim, ze se na to mechanici chtej podivat (jednou uz se divali), ja na to, ze to auto tady nemam, tak at s nim prijedu zejtra. Takze me ceka cesta k nasim a zpet. Je u nasich, protoze se melo zejtra opravovat ve vedlejsi vesnici, kde je autorizovany servis Skoda. Ja se z toho asi pos...u. A nejlepsi na tom bude, ze nam reknou, ze pojistovna nic nekreje a at si to opravime sami

hanka128
20. črc 2009

beru puzle jen bez čísel a obrázků-musela by jsi to podlepit..jinak děti rychle přijdou na to, že se to dá vyndat a žužlat-a některé se bohužel drolí 😠

ma12
20. črc 2009

Hani ☹, at to tchyni dobre dopadne.
Verco: doufam, ze nam ta ZOO ve ctvrtek vyjde i s tebou
Feb: drzim palce na vysledky, ale to cekani

Mno a Anicka se stale nepretaci, vypada to na rehabilitaci...

sonisek
20. črc 2009

Ahojky holky,
tak jsem zkoukla videa a super 🙂 Toba je teda šikuláček 🙂

Marti, ty máš taky pech s tím autem teda....

Feb, snad výsledky budou OK.

My byli odpolko venku a zmokli jsme, jsem přišla durch, tak jsem si hnedka udělala čaj 🙂

A čekám, zda dneska dovezou kočárek a sedačku, ale zatím se k tomu nikdo nemá...To bude buď zítra nebo nevím...

My máme puzzle s vyndavacíma obrázkama, rozebratelnýma, a až to malej plně pochopí, tak to bude teprv sranda, to mu asi zabavíme 😀
Ohrádku máme ještě po mě, vejde se nám akorát mezi počítačovej stůl a sedačku, tak super 🙂 Jen nemá dno, tak tam budeme muset něco dát, sice tam je koberec, ale to nestačí...ale zatím v ní být nemusí...

Jo a Marti, my se taky netočíme, nějak to malýho nebere a hlavně se mu ani nechce být na zemi...nejradši na ruce nebo tak, aby mohl sedět a koukat...
A malej konečně objevil, že má nohy, takže má pořád mokrý ponožky, jak si je ožužlává...jen kdyby tam nebyly ty žmolky ☹

ma12
20. črc 2009

Jo a Zuzi: jses dobrej ridic, nebuj. Prijedes ke me a pojedes za mnou. Hele kdyz si troufnu ja 😅

febris
20. črc 2009

beru mam stejny co dala odkaz ma, akorat 24ks.
jdu si dat ty tvarohovy merunkovy knedle, uz mam hlad 😵

berunka
20. črc 2009

Marti a je to po dalnici?nemame totiz znamku ☹ tu ma Petr na sluzebaku a kdyz poztebujem tak si ji pujcime 🙂

berunka
20. črc 2009

ja jsem totiz posera,bojim se jet pres Prahu ☹

kacatko03
20. črc 2009

já mám puzzle Pat a mat ale nám to slouží jako stěna v ohrádce aby nebyly vidět zásuvky

feb: máme plovoučku a teda jako deka je jak nic takže puzzle dobrý??? a kde je odkaz na těch 24ks? to asi pořídím taky bo malej muže asi bejt věčně nastydlej i z té podlahy tady ☹

marti: no já doufám že to klapne....s F tech chodím na inhalace zase takže by mu to mohlo pomoct ale otázka je zda bude lepší T bo mu teče z nosi jako prase a nestačím odsávat, aspon že to jde dobře.

berunka
20. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=tEVyDmcF7u0

holky a pak ze my by jsme mely mit nejaky mindraky 😀 😀 😀

urbi
autor
20. črc 2009

ahoj holky, zdravím, zatím nemám dočteno...

tak dopadla jsem tak nějak asi celkem dobře - na vaječníku cysta, ale jen 3 cm, takže to je zatím OK, sliznice jen 2,5 mm, tzn., že to prostě neudrží, a proto krvácím.... takže vysazena antiko, nasazeny léky a ty by to snad měly zlepšit - takže je vše snad hormonální, tak jsem ráda

mám novou doktorku a jsem nadšená! fakt velká spokojenost, byla jsem tam půl hodiny, vše mi vysvětlovala, paráda, jsem nadšená 😵

berunka
20. črc 2009

Miso to jsem moooc rada ze to vypada dobre.to uz by jsi fakt mela hroznej pech kdyby jeste ty jsi nebyla ok kdyz chudinka Filipek si to taky vybira za dalsich 5 deti ☹

urbi
autor
20. črc 2009

Beru, díky 😵
krásný video! a Tobík na videu taky bomba! šikulátka to jsou 😵
ha, dámy, můžu čtvrtek, ale teda počasí hlásí zvláštní! tak se rozhodněte 😉

a jinak už si pamatuju kulový 😀

o víkendu jsme byli u tchánovců na Moravě, bylo to fajn, Fíla se válel v neděli ráno s dědou v posteli, tak jsem ráda, že i když je vidí málo, tak s nima nemá problém - oni jsou z něj celí pos..aní a my si mohli přispat 😀

v sobotu jedeme na týden do Jeseníků - nemáme to k někomu blízko? ozvěte se! 😀

berunka
20. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=HVuoMzSIJs8


neco pro pobaveni 😀 😀 😎

jajinka27
20. črc 2009

čus bus, jsem si pěkně dala do těla na stepíku a jsem tu 😀 koukám že mě všechny vaše srazy a výlety akorát tak minou 😒 no snad někdy jindy

pismenko
20. črc 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
Urbíku, koukám, že jedete do Jeseníků, kde budete přesně??třeba do Karlové Studánky to mám asi 25km, přímo do Jeseníku asi 40km.

kalian
20. črc 2009

Zdravím při večeru. Jsem brutálně nastydlá a během víkendu jsem nemoc úspěšně rozsela mezi mm a Dorotku 😒 Holky, ZOO pro mě padá, jako celý týden počasí pohoda a jediný den, kdy jsem se těšila, že vás poznám, hlásí 31 stupňů. To je asi naschvál 😠

Teda Beru,na co ty všechno na to youtube nenarazíš 🙂 Jinak otáčení Elinky je moc hezké.

Taktéž chválím Tobíka 😎. Už se nemohu dočkat, až mi tu bude dítko takto šmejdit po bytě.

Jinak já dneska byla taky u zubaře a zítra jdu na gyndu - to jen abych dodržela kolorit 😉

jajinka27
20. črc 2009

mi něco uteklo? Tóba leze??

kalian
20. črc 2009

Jaji, myslim, že se to tak dá nazvat 🙂 koukni na minulou stránku, odkaz od Kacatka

jajinka27
20. črc 2009

aaaa už vidííím, pěknééé 😵

ty vogo my mít plovoučku tak už ho nenajdu 😅

berunka
20. črc 2009

Kal na tohle prisel MM,ale i ja jsem dosla od Lambady a Lou Begy k Vyvolenym a Hvezdne pechote ze SuperStar 😀 😀 jsem mela nejakou tanecni naladu odpoledne tak jsme tu s Eli delaly tanyny 😀 😀 😀 😀