Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
23. črc 2009

amac..zuzka to bude vědět 🙂 a martinka dělá manželku teď 😀

petruna26
23. črc 2009

jo, jak jsem psala, že jsou chlapi mimini, mělo to být mimoni 😝
adresu bohužel nevím..

ma12
23. črc 2009

Anac: IP
Jsem tu na moment.
Zitra ta stromovka plati? Ja se tam na chvilku ukazu a prinesu vam vsechno.
kacko doufam, ze se pridas 😉

Mno ad auto - pojistovna nam to schvalila, acka se evidentne snazili, no tak mame to kousek, takze bysme je tam jezdili otravovat ze 😉 , vedeli, ze se nas jen tak nezbavej.
No a kdyz jsem se vratila domu pro vsechny papiry, ze to budou urcite potrebovat, tak jsem NENASTARTOVALA. Ani prd mi to nedelalo. Takze zhavim tlf modrou linku mm a ten tchana a prijeli, zhodnotili, ze jsem vybila baterku (no je fakt, ze jsem nechala rozviceny svetla, ale pst) a jeli koupit kabely. Nastartovali jsme a dojeli presne v 17,00 na misto (delali do 17,00), kde nas uz vyhlizeli a papiry nechteli se slovy, ze se uz zname velmi dobre po 10 navstevach. Tak SNAD zitra vecer by mohlo byt. Bolina city tedy bude na poradu dne.

V sobotu razime nach Modrava, tak fakt nevim, co mam delat driv.

No tak mm by taky potreboval vystrelit obcas na Mars, jsou proste ti chlapi vsichni stejni.

jajinka27
23. črc 2009

marti...tak hezkou dovču, to se uvidíme až v půlce srpna 😀

ma12
23. črc 2009

Jsem mela na mobilu 6 neprijatych hovoru od Anac 🙂

ma12
23. črc 2009

ta po me hodne touzila, co 🙂

jajinka27
23. črc 2009

teda ta tě uháněla fakt hodně 😀

kalian
23. črc 2009

Ma, jj, přidám, doufám jen, že to stíhám na tu jednu, ale mám když tak tlf na tebe, Peťku a Verču. To víš, kdybys mi to náhodou nezvedala jako před chvílí Anac 😉
Jo a co kdybys mi vzala když tak jen to šněrovadlo a zbytek bychom pořešily, až se vrátíte z Modravy? Kdy se vůbec vrátíte? Já jedu začátkem srpna k našim, tak snad se nemineme.
Story s autem gooood 😀 😀

kacatko03
23. črc 2009

jaji tak to je mazec...ted sem viděla fotku...teda Tom je fakt šikulka 🙂

marti: jj u mě to taky pla..dorazím i s F s koloběžkou

jajinka27
23. črc 2009

Veru...díky 😉 on se snaží ale pak sebou plácne a většinou couvne 😀

kacatko03
23. črc 2009

jaji: no tak takhle to začíná...párksát to zkusí a šup najednou poleze...to tedá Toba je oproti němu lenoch 😀

jajinka27
23. črc 2009

cooo?? dej pokoj, jak bude na čtyřech tak už ho neudržím, už takhle se doplazí kam nechci 😅

kacatko03
23. črc 2009

hele a máš už dole postýlku? aby se ti nezačal klekat v postýlce a pak si stoupne na to tata 😉

ma12
23. črc 2009

Jaji: coze tomik leze? hmmm, tak to jsme nejak pozadu, kdyz se nase mura ani nepretoci ze
kalian: zitra dopo dovezou vse, jen to meli dovizt dneska a ani se nenamahali mi to napsat, jsem tam musela volat a oni se slovy "jo mam to tady poznamenany, ze asi budete volat, no oni to vcera nestihli nalozit, takze to budete mit az zejtra a ne dneska". A to je renomovana spolecnost PPL 😒
Na to snerovadlo jsem zvedava

jajinka27
23. črc 2009

veru...nemám, myslíš že bych to měla radši posunout o patro níž?? v postýlce se otočí zatím jen na břicho 😕

marti neleze ale už pod sebe dává kolena 😅 a kliiiid, má na to čas, to ten náš neposeda je nějak napřed 😅

bila.pani
23. črc 2009

Tak mm sliboval,že bude do půl osmé doma a nic..Mob.raději nebere Už mě fakt s**e 😠

jajinka27
23. črc 2009

ilon...hmm nakopat, chlap by neměl slibovat v kolik z hospody dorazi, pac ten muj to taky neumi dodrzet 🙄

petruna26
23. črc 2009

jájo, to je frajer... Je to fakt hubenej dlouhán, ty hubený nožičky 😀 To Adéla je proti Tomíkovi cvalík 😅

jajinka27
23. črc 2009

petru...mno já bych řekla že Tom je extrémně hubenej 😀 Aďa je akorát holka 😀

kacatko03
23. črc 2009

jáji no já postýlku dala už raději uplně dolu. bo on se z bříška přitahu za žbrdliny a jakoby zvedá na kolínka takže raději. ted je v té postýlce takovej utopenej 🙂 ale já mám klid.

marti/ kal: jaké snerovadlo??? 😕

kacatko03
23. črc 2009

Ilčo tak opět pevné nervy, já už bych mu psala sms at jde do pr....a to se pak většinou hned ozval 😅

jajinka27
23. črc 2009

veru...no to on se taky přitahuje za ten horní rantl, mno asi to pomalu dáme doprostřed 😅

sonisek
23. črc 2009

Jaji, Tom je pěkný šilkulka 🙂 Ten náš lump patří spíš taky k lenochům 😀 😀

Marti, s PPL mám taky svý zkušenosti...včera nám dovezli ten balík, ale já nechápu - zavolal a prej, že má pro nás balík, že by tu mohl být tak za 3-4 minutky...měl štěstí, že v tom vedru jsme byli zrovna doma....nechápu, proč nemůžou zavolat třeba o hodinu dřív...
A to ještě jsme objednávali nějaké hračky a taky to má přijít PPL, tak jsem na to fakt zvědavá!

petruna26
23. črc 2009

Veru, ty jsi hustá - to já bych mu to písemně nedala, by mě tím pak vydíral 😝
Jáji, jojo, hubeňour to je.. 🙂 ale šikulka.. 😉

urbi
autor
23. črc 2009

brý večír! jdu zase lehce pokonverzovat, bo už jsem uspala obě děti -teda to druhé zatím nespí, ale pohádka už je přečtená, tak je to OK - mám tu dnes na noc Sandru - ale teda zapomněli jsme zatáhnout žaluzie a obávám se, aby na nás zítra nepřišla sociálka za najímání dětské práce - nejdřív vyluxovala celý byt, pak uvařila Fílovi kaši, namazala si rohlík a vyžehlila celý můj obr koš prádla (samo žehličku neměla zapnutou) - a my si tu s Tomem jedli a pili víno - no fakt rodinka k pohledání 😀 😀 😀

koukám,že Tom je na čtyřech - šikulka 😵

😵 a koukala jsem, že se opět řešili ti vaši mizerové--- zabít fakt 😠

petruna26
23. črc 2009

Teda holky, ohrožení našeho srazu - nejde nám jedna debilní databáze, tj., nemůžu teď nic dělat a bohužel ani nepomůže vstát dřív, bo IT "vstává" až na 8mou 😝 😝 😝 😝 😝 (těžce blicí) - takže jestli bude Adéla po ránu prudit, tak nebudu moc nic nadělat - to by se jeden pos.al... Ale nebojte, já to snad nějak zmáknu.. Nemůžu ani nadávat, mm někde chlastá, tak by mě nikdo neposlouchal 😝 😝 😝

urbi
autor
23. črc 2009

Soni, PPL mě taky štve- prý osobní dohoda - haha, vždy mi zavolají, že tu budou např. v jednu a když jim řeknu,že ale to já nemůžu, tak je to nezajímá...

kacatko03
23. črc 2009

soni: tak to mě PPL volá vždy ráno mezi 7-8h a by u nás byl v tu a tu hodinu jestli se mi to hodí....takže já mám obrou zkušenost.

Petrun: on ví že sem držka nevymáchaná....a jakmile napišu tohle tak ví že sem fakt už nasraná 🙂

petruna26
23. črc 2009

Já chci mít taky doma manžu ☹ , on jde pryč vždycky, když ho tu chci - no, to je asi normálka, co? 🙂
Se omlouvám, ale teď tu budu furt něco psát, bo si nemám s kým povídat a jsem děěěěsně naprdlá.. 😠

urbi
autor
23. črc 2009

Petru, to je zákon schválnosti co?

jinak jsem asi magor, ale dnešní vedro bylo fajn - byla jsem celý den u ségry, přijela kámoška s Toníkem a pak mamka a proseděli jsme to u bazénu - Fíla se cachtal, ve vedru dobře spal - takže prima 😉 - ale já mám teplo ráda, nesnáším dusno ale denska foukal příjemný větřik tak to bylo prima -a le vedra v Praze jsem nesnášela, tam bylo dusno vždy