Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kalian
23. črc 2009

Holky, kde najdu lezouciho Tomíka? 🙂

Veru, šněrovadlo od Whoozit, je to hračka 🙂

PPL - shit!!! Buď volaji v šest ráno, že mi ve dvanáct přivezou balík a jestli budu doma, nebo volají v sedm ráno, že mi o půl deváté přivezou balík a že nebude mít drobné a ať to mám přesně. No minule jsem přesně neměla, stálo to 1968 Kc, já mu dala dva litry a on prej, jestli si to může nechat, že nemá na vrácení!!! Co jsem měla dělat, ale byla jsem pěkně vytočená.

petruna26
23. črc 2009

Mně PPL taky volá tak 4 hoďky předem - to se Soni asi nějak zapomněl...

sonisek
23. črc 2009

Veru, tak to máš dobrou zkušenost....
Jednou něco vezli manžovi a přijeli před barák a volali mu, že jsou tady! Manža v práci, já tu ani neměla tolik peněz na zaplacení, takže ádie.... 😠

urbi
autor
23. črc 2009

Kal, tak ohledně časů to mám stejné, to bych vraždila, kor když to bylo v dobách, kdy v noci Fíla nespal a oni mi voaljí v sedm, kdy zrovna spal a já naspané třeba dvě hodiny... ale to on neví že 😀
a ohledně těch drobných, tak to je mazec!!!!!!!!!!!!!!

sonisek
23. črc 2009

tak u nás pokud to jde, tak to radši zaplatíme předem, než se s nima handrkovat...
Ale pořád si řikám, že lepší PPL než Česká pošta 😅

jajinka27
23. črc 2009

petru..proč by mělo 😀 🤐 pusa

no tak manža slíbil že bude doma do 9 a kde nic tu nic, asi ho taky odstřelíííííííííííím 😀

petruna26
23. črc 2009

tak to já zase radši platím až na místě.. teda ty větší částky, třeba když mi vezli notebook... Ale prostě to mám radši z roky do ruky 😀

sonisek
23. črc 2009

tak MM do hospody nechodí, ale zase tu sedí s mobilem a čučí na telku...a ja na druhé straně gauče s noťasem 😀

kalian
23. črc 2009

Urbi, mm mi řekl, že jsem měkká, že on by mu řekl, že za rohem je krám a ať si jde ty dva litry rozměnit. Ale ještě lepší je PDP nebo DPD? To nevím, čí je odnož, ale přijel dvakrát (a naposled) a vždycky z něj byl cítit chlast a cigára, jak celou noc prokalil, no fůůj. A to jsem objednávala začátkem prosince knížku, abych ji měla na leden k narozkám mm, samozřejmě jsem zaplatila 150 Kč navíc za to, že to tahle společnost doručí do druhého dne... a knížka přišla před Vánoci a ještě to byl ten vykalenec. Takže jakmile vidím u nějaké firmy, že používají tuhle přepravní společnost, tak si raději nic neobjednávám.

petruna26
23. črc 2009

no, mm řekl jen, že přijde včas - mně to je celkem fuk, on musí vstávat zítra v 6... Taky bych vstávala, ale bylo by mi to naprd - jsem tak nasratá, že to až možný není 😠 , ale já to zvládnu !když mi Adéla nebude moc kopat do klávesnice 😝 , pořád mi ji kope zpátky pod stůl 😀 )

sonisek
23. črc 2009

tak jestli mi dovezou ty dvě hračky, co jsem si objednala, tak jim to dám taky hotově...to nám dala peníze babička, tak proč je posílat z účtu 😀 Ale to tu mám připravený aspoň přesně 😀

kalian
23. črc 2009

Tomík dobrý 😉 A na fotce 27 je strašně podobný na tvého muže!

urbi
autor
23. črc 2009

ach jo, jdu žehlit - fakt už je to nutný.... škoda, že Sandra není starší a tu žehličku jí fakt nemůžu zapnout ☹ 😀
dobrou a zítra si to užijte!

kacatko03
23. črc 2009

Kal: taky vidím v Tomovi tatku....

jdu na kutě, nevim zda ráno zapnu PC nebo nudu chrnět kdyby byla změna tak na mobil prosíííím papa

jajinka27
23. črc 2009

kali...fakt? mě to ani nepřijde, ale je fakt že většina lidí říká že je mu podobnej 😀

ma12
23. črc 2009

Anac: zidle je doma 😀 😀 😀 😀
petru: koukej dorazit, cervik je uplne suprozni, fakt.
Ad PPL me by ani nevolali,ze maj sluzbu, ze volat nemusej. no proste jsem vytocena. my budem pouzivat General parcel. Uvidime.

petruna26
23. črc 2009

Míšo, mně to čeká zítra či v pátek - no, to jsem fakt napsala, tak pro pobavení... Myslím samo zítra či v sobotu a to tenhle víkend jedem v sobotu k našim a v neděli k tchánovcům na chatu 😝 To si člověk fakt nemá kdy odpočinout 😝

sonisek
23. črc 2009

já jdu taky na kutě...asi bude bouřka, tak ať jí radši zaspím 😀

nelinkav
23. črc 2009

hoj, tak se připojuju furt ještě se špatnou náladou... manžova návštěva se zdržela dosti dlouho na to, aby pes v nestřežené chvíli sežral Stelle bazén. Tak jsem vyjela pro změnu já, páč to je přesně mm styl - když řeknu, ať psa nepouští, že je tu to nebo ono, tak je mu to fuk a pak ho zapomene hlídat... Viz. ten zadávenej kocour... Nicméně jsem z toho opět vyšla jako fúrie 😝
Dohra se konala ještě před chvílí, ale moc jsme nepostoupili. To mě štve úplně nejvíc, že když si o něčem s ním chci promluvit, tak buď nechce, nebo při tom kouká na telku nebo se tomu vysměje.

Ilon, Krumlov je pro mě celkem z ruky, ale popřemýšlím. Jestli už nebudu kojit, tak si asi pojedu vyrazit z kopýtka. A pořádně, ať vidí, co umím! 😀

jajinka27
23. črc 2009

marti...jaká židleee, my jsme zvědavéé 😀

petruna26
23. črc 2009

Marti, máš tu Fabulu?
Červíka chci, nějak to zkusím pořešit ☹

Mm, je doma, tak vypínám, brou noc, kočky 🤐 😵

petkakrutik
23. črc 2009

Hezký večer, kočky. Už vás tu asi ani moc není, co...

MArti, došly prachy?

Aktualizovala jsem albumek, kdyby chtěl někdo juknout.

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Ad chlapi - u nás totéž v bleděmodrém...

Tak dobrou 🙂

bila.pani
23. črc 2009

MM pořád ještě není doma.Venku fujavice,bouřka..Až dorazí,tak bude mít zase akorát hloupý řeči,pohádáme se..Já už takhle dál nemůžu.Copak se nemůže chovat normálně???To je stále jen spousta slibů..Za co mě život tak trestá?

ma12
23. črc 2009

Petru: mam fabulu a dobry jen jsem si puvodne myslela, ze se daj polohovat zadicka az dolehu,ale dobry.
BP: hmmm, je to porad do kola vid? Mluveni nepomaha, sliby taky ne...co vubec babi, jak je na tom
Petko: platby zkontroluju zitra, rano tam zatim nic nebylo, ale ja to zitra poslu 😉 , to kousatko je moc hezky, uvazuju o koupi.... 😀
Jaji: no ona se Vam anac pochlubi, ze hraju roli v tom jejim kseftovani 😀 😀 😀 😀
No nic, proste si vybrala jednu zidlicku na inzerat, holka kousek od Prahy, ze je ochotna dojet do Letnan, jenze ja nejsem pojizdna, ze 😒 , tak ta holcina jela ke me domu )proto) mi tolikrat volala.

tyjo ja jsem volaka opila. Vino, bohemku v sobe, pletou se mi pismenka, hyk skyt, kdyz ja oslavuju, ze mame navrh eshopu a ze se to stava skutecnosti.
na albumky se juknu zitar

ma12
23. črc 2009

Petru: no prave ze chces 😉 , tak koukej dorazit do stromovky 😉 . hele ja v sobotu odjizdim na dovcu, a neni nic zabaleno a ni pripraveno, ale to se zvladen, sice se u toho pohadame, ja budu zustavat doma, ale bude to dobry.

ma12
23. črc 2009

Neli: taky vsechno co reknu, mm obrati proti me 😠 , a vzdycky obracel.

si tady trpim samomluvou co 😕

bila.pani
23. črc 2009

Tak jsem se před chvíli MM dovolala a zvedla to nějaká holka,že prý Honza nemá čas,že hraje na kytaru a zpívá!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢

bila.pani
23. črc 2009

Marti,babička je stále na JIP.Zítra za ní jedu.

ma12
23. črc 2009

Ilco: drzim palce a davej zpravu.
Ty jo, tak to bych asi nevydejchala. To chce resit. Nema cas jo 😠 😠 😠 😠 😠 😠