Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
5. srp 2009

Marti,vůbec netuším,ale prověřím to 😉

nelinkav
5. srp 2009

Zdarec, u nás noc taky nic moc. Když jsem šla ve dvě spát, tak jsem našla Stelliš s hlavou pod kojopolštářem, kterej dávám k postýlce, aby se nepřeplazila do mýho pelechu. Chtěla jsem ji předělat, ale vzbudila se, tak dostaůa najíst a celou tu dobu i pak čtvrthodku koukala, což nikdy nedělá. No a pak jídlo po 3h. Na to, že jinak spí celou noc, tak dobrý....

Jinak se u nás trošku kucká (mládě) a máme afty (obě) 😝 Opět už týden nekadila (naposled 2x za sebou na nejdelší túře, když jsme neměli igelit.pytlíky a koše na odpadky nikde 😠). Teplotu jsem neměřila, když jsem po pěti prospaných hodinách vstávala, klepaly se mi ruce jak feťákovi, tak jsem jí nemohla nikam cpát teploměr... Ale teplejší na dotyk furt je 😒

Díkes za pochvalu fotek 😵

Anac, zrzavý nee!!! Holky jsou kočky, ale kluci se mni zdaj většinou hoood ně oškliví 😀

petruna26
5. srp 2009

neli, nápodobně - s těma zrzkama 😀

hele, pražský, kde se teda sejdeme?

febris
5. srp 2009

neli jste kocky, obe dve! 😵
u nas dnes noc otres, z nepochopitelnych duvodu jsem nemohla usnout, asi jsem se pretahla s tema fotkama a pak nemohla zabrat, pinda se pak probudil na kratke sosani v pul 1 a pak nas OBA probudil tatinek svym chrapanim ve 3 😠

anaconda
5. srp 2009

No to je jasný, že se ani mě zrzavý nelíběji!!! Dost na tom, že je moje máti přírodní zrz. Se ségrou čekáme, kde se to kdy projeví, protože jsme to ani jedna "neodnesla". Brácha taky ne 😉 😀 😀 😀

jajinka27
5. srp 2009

tak já se jdu ještě rozloučit 😉 máme toho jak na rok 😀

anaconda
5. srp 2009

Jaji,
pěkně si to užijte 🙂

petruna26
5. srp 2009

Anac, mě se holky zrzky líběj, ať ty světle zrz nebo ohnivky 🙂
jáji, hezky dovolenkujte, já chci takyyyyyyyyyy 🙂

jajinka27
5. srp 2009

petru...vždyť pojedete do Řecka, to je lepčejší 😵

ma12
5. srp 2009

jaji: uzijte si dovolenou a hromadu veci si dokazu predstavit - auto to prece uveze.

Fin. poradkyne prehozena na zitra, takze petru v jednu sraz na Pavlaku?
Ted jdem na kycle, pak honem domu najist se a vyrazime

petruna26
5. srp 2009

Ma klidně, jen musíme pak někde sbalit Verču a Věrču.. 🙂
jáji, já vím, ale je to za dlouho (a s tchýní 😝 )

nelinkav
5. srp 2009

Tak už třetí den 37,7 v zadečku. Je to normální? 😕 Jen co nažhavím služební mobil, jdu volat mudrovi.

Holky, ještě jednou děkuju za pochvalu fotek, ale mě z toho vynechte. Ta poslední fotka mě pořádně lichotí (omylem se tak jedna povedla, tak jsem ji sem mrskla), jinak jsem fakt machna. Včera jsem koukala na fotky, když jsme začli chodit s mm - neuvěřitelný, jak jsem byla štíhlá. A blbá, páč jsem si připadala děsně tlustá 😝 😀

nelinkav
5. srp 2009

Jaji, hezkou dovču! Juj, já bych jela zas a znova 😎

nelinkav
5. srp 2009

Hm, mě až teďka doklaplo, že nám asi 100x opakovali, že s tím srdíčkem je třeba větší opatrnosti, tak že bude sledovaná i při nachlazení atd. Tak jsem tam volala a sestra nás pozvala na zítra, kdy jsme měli přijít normálně do poradny. Tak zbytečně plašíííííííí.

Jinak super, pole vedle nás vydatně zalili močůvkou 😝 Tak nejenže jsem nestihla zavřít okna, tak máme voňavo, ale i musí mm sjet pro vodu, bo ze studny by to teď asi nebylo to pravý ořechový. Samý radosti 😝

hanka128
5. srp 2009

neli fotky jsou krásné 🙂 jo a tím probíráním starých fotek....drahoušek mi u rodičů projel všechny staré alba.....ježiš to je tak něco hrozného jak vypadám teď a kdysi....a přesně jako ty jsem si připadala tlustá 😅
a snad to nic nebude-třeba jenom trošku prochladla a je to slabá viróza.

a nám někdo taky vyměnil dítě-začíná se z ní stávat vzteklinka obecná 😅 nebude ani chvíli sama, nic ji nebaví, pořád by byla na rukách-pomooooooc 😅
a večerní usínání začíná taky pěkně sabotovat-furt se točí na břicho a ječí, že sama v postýlce nebude...takže tatínek jde uspávat stylem(šíííílím z něho)že hraje schovku u postýlky z maru-čímž ji ještě víc rozparádí a pak jde pryč-jo to je pak jekot...takže to pokračuje, že přijde s maru a mami dej nám prso....no tak tak si cucne a usíná na moji posteli a musím ji držet za pacičku a pak je moc spokojená....
no krásně se nám maruška vybarvuje 😅 😀

a já teda zrzky můžu 😵 a holky zrzavé jsou kočky 🙂 no maruška ma zatím hnědo lehce zrzavé tak jsem zvědavá co z toho bude-bo sem tam má i blonďaté 😀 a jedno z dvojčat od švagrové je zrzek 😵
no jedno naše dítě bude 100%zrzek-já su ta počůraná blod 😀 a mm je hnědovlasý se zrzavýma vousama 😀
omlouvám se za román 😅 😅 😅

cline
5. srp 2009

hlásím proříznutý zoubek!

ma12
5. srp 2009

hlasim se zpet z kycli - vse OK a uz tam nemusime.
Cline: gratulka k zoubku, kdo je s nami jeste bezzubej? Vim o Věrce

cline
5. srp 2009

Marti myslím, že ještě Adélka od peti nemá zub, jo my už taky na kyčle nemusíme byli jsme tam ve čtvrtek. Jo a ještě jednou děkuji za Lamze a bublifuk, Justík je z něj nadšená. 😎

petruna26
5. srp 2009

Marti, jj Adélka a zatím nám nechybí.. Ještě myslím, že Hnzík od Koal.. 🙂

ma12
5. srp 2009

Karol: neni opravdu zac 😉 , ja diky za mily obchudek
PEtru: tak to nas uz moc neni 😅

febris
5. srp 2009

holky, danielek vcera normalne ukousnul kousek tech penovych puzzli 😒 a snedl to, neb jsem to nikde nenasla. Jsem z toho vcera byla dost spatna, ale dnes jsem se pohrabala v hovnech v plince a ejhle 😀 proslo to 😀 😝

ma12
5. srp 2009

Feb: a jaky mas puzzle, takovy ty vyndavaci vid?

petruna26
5. srp 2009

Feb - to je pěkný 😝 - ještě, že Adéla nemá zuby... já jsem včera koupila nerozkládací puzzle, aby mi nesnědla třeba vnitřek nuly 😝

febris
5. srp 2009

ma neee, nemam, ukousnul ten zubatej okraj, jen zdibec, ale hned jsem to poznala. Potvora nak nepochopil ze podlozka je od toho aby se na ni lezelo, odkutali se z ni na parkety a urputne s tim lomcuje ruckama a zakousava se do toho. Pres podlozku mam normalne ohradku, takze ty okraje jsem chraneny a nemuze na ne, ale naky kostkly mi zbyly a pouzivala jsem to jako mobilni podlozku kdyz kjsem ho potrebovala mit u sebe nekde jinde...

febris
5. srp 2009

hodila jsem 2 fotky do alba jak to s tema puzlema a dekou vcera vypadalo...

ma12
5. srp 2009

feb:aha, tak na co ti spunti nasi neprijdou...
musim krmit a pripravit se, za 30 min vyrazim

anaconda
5. srp 2009

Tak mi právě volala ségra, že jí vyšel blbě triple test, a to 1:75 s podezřením na Downův syndrom. Je z toho celá špatná a já se jí tedy nedivím. Půjde na plodovku, 18.8. tak to snad dopadne dobře. ☹

febris
5. srp 2009

an tak snad to dopadne dobre! mne mudr rikal, ze mel pacientku ktera u obou deti mela riziko kolem 1:10 a ma 2 zdrave deti 🙂

nelinkav
5. srp 2009

Feb, to je ale šikulka 😀 Mě by ani ve snu nenapadlo, že by jedno- dvojzubec dokázal uhryznout kousek toho puzzle... I když možný je všechno, Stelliš mi během chvilky sežrala pozvánku na zápis (a to je bežžubka).

Hani, my uspáváme prakticky furt tímhle stylem. Nějakej čas to bylo na rukách, teď ji dám do postýlky po koju a ona se buď přitulí, nebo mě drží pod krkem... Někdy je tak ospalá, že se usnout nedaří a pořád se točí na bříško. Mě ale nevadí, že mě v tu chvíli vyžaduje, stejně je to jen na chvíli (jako na rok, dva, v deseti letech už mě chtít nebude 🙂 ) Tulím se k ní strašně ráda.

Anac, a na tom prvotrimestrálním screeningu, kde se zjišťuje to šíjové projasnění či co (je to rok a už si nepamatuju název 😠 )? Jestli jo a bylo to ok, tak může být v klidu. A jestli ne, tak i přesto není nic ztraceno. Dyť ty výsledky tripplů bývaj často falešný (údajně až ve 40% případů!!!!!), páč je ovlivňuje mnoho věcí jako prodělaná virozka matky, neodpovídající termín ms atd. Diskuze s mnoha zkušenostmi je dyžtak tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Pokud budu ještě někdy těhotná, tak trippla odmítnu, půjdu jen na ten prvotrimestrální, kde je daleko větší správnost výsledků (přes 90 procent).

hanka128
5. srp 2009

neli já už taky půjdu jen na ten první screening mezi tím 11-13.t.,ale blbé je, že tady dělají jen sono a odběr na betaHCG a PAPP už ne...no tak se při dalším těhu objednám do brna k vašínovi.

anac držím pěsti,ať to dobře dopadne,ale ty triply jsou fakt ošidné....tam je falešných pozitivních triplů děsně moc, jsou hodně nespolehlivé-znám ze školy případy kdy-falešně pozitivní a dítě zdravé a nebo naopak-triply ukázkové a down jak vyšitý....já nevím proč to už sakra nezruší,zbytečně to stresuje, ten první screening je mnohem lepší a přesnější...

jo a maru se rozhodla následovat tomíka od jáji a kubíka od anac-měla úplně stejně nakročeno ven z lehátka 😅