Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
10. srp 2009

to jsem sice byla, ale mám to stejně trochu na krku a pro malýho je to děsně přitažlivý 😀

kacatko03
10. srp 2009

míšo tak to už jsme 3 takto ostříhaný...zuzka já a ty 😀

urbi
autor
10. srp 2009

Veru, fakt to taky máte takhle vystříhaný? no tebe jsem asi zezadu neviděla a v těch Zuzkky kudrnách se to ztratí.. 😉

hanka128
10. srp 2009

tak jsem tam šoupla 3 nové fotečky, tak kdo chce jukněte 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

monique_2006
10. srp 2009

ahooj, miso, presne ten samej uces budu mit pristi tejden 🙂 vypada to, ze tady hodne holek jede v mikadu, coz? ja ho nosila uz dlouho, akorat ted jsem desne zarostla....

ma12
10. srp 2009

Jsem nastvana nejen z auta, ale pohadala jsem se dost s mati. Fakt hodne. Ach jo. Nemam naladu, takze moc nereaguju 😒
Miso: nahod foto, se tesim

hanka128
10. srp 2009

marti tak to je na pytel-já su ráda, že poslední 2 návštěvy s mamčou nebyl žádný konflikt 😔

a já se nechala taky oškubat 😀 na kraťučko,ale maruška mě rve statečně i za ty zbytky 😀 a to jí pořád 😀 učím, že děláme malá malá 😅 mm si jednak díky svatbě a hlavně teda kvůli maru musel nechat dát pryč vousy-bo maru byla depilace zadarmo 😅

a všem co jsou na kolínkách gratulka 😵 😵 😵 maru nevím kdy to dá....teď se snaží obracet zpátky na záda,ale furt si tam blbě strká ruku a vzteká se a vzteká 😀 a možná začíná konečně žvatlat 😵

berunka
10. srp 2009

Misul taky jsem zvedava na fotecku vlasku.a dekujeme za pochvalu nasi bucliny,no dlabe pekne jen co je pravda.ted zacneme zkouset ten jogurtik.
ja mam teda taky neco jakoby mikado ale presne jsi uhodila hrebicek na hlavicku,u me to moc poznat neni 😀 😀 😀
Petruna by ti mohla rict jak vypada moje mikado kdyz jsem lina a nevyfoukam si hlavu 😀

cline
10. srp 2009

Nazdárek, jsem vás prolítla a koukám, že Míša šla do mikáda. to já se rozhodla jít nakrátko. Jdu tam ve čtvrtek, tak pak mě asi nikdo nepozná.

berunka
10. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
nove foto pro zajemce,kteri chteji videt nasi komplet rodinku 😀

berunka
10. srp 2009

vypada to ze tady to dneska fakt uz zit nebude tak teda aspon dobrou si rekneme ne 😉

ma12
10. srp 2009

Zuzi: dobrou 😅

berunka
10. srp 2009

Marti 😉 😉 😨 😨 😨 (pusinky)

bila.pani
11. srp 2009

Dobré ráno 🙂
U nás je teda počasí na prd.Zataženo,přeháňky..To zase bude den 😔

Míšo,Karol - taky jsem zvědavá na fotky,jaké jsou z vás kočky 😉

petruna26
11. srp 2009

ahojky.. včera jsem dočetla přes mobil a shlídla fotky 🙂 , ale pak mi to spadlo, tak už jsem nic nenapsala...

Ilon, tady počasí taky vypadá děsně, ale já jsem za ten chládek fakt ráda...

jinak se těším na fotky "změněných", já bych bez svých 2 culíků asi umřela, takže stříhání na krátko ap. u mě nepřipadá v úvahu 😀

sonisek
11. srp 2009

Dobré ránko,
tak u nás taky počasí na nic, ale aspoň večer sprchlo a dá se aspoň dýchat....však se zase oteplí a bude líp 😎
Tom nám tu zase řičí, fakt nevydrží si snad sám hrát, pořád potřebuje, aby tam někdo u něj seděl, nebo aby se nosil... 😒

bila.pani
11. srp 2009

Soni - Janinka je to stejný.Taky nevydrží sama dýl jak pět minut ☹ Toto je to nejhorší období..

sonisek
11. srp 2009

Ilčo, a bude čím dál hůř, že...já se zatím teda uklidňuju aspoň tím, že snad až bude sedět, tak bude zase nachvilku klid 😀

petruna26
11. srp 2009

Soni, fakt, u nás je to naprosto stejné... 🙂
občas má i delší samohraní, ale když ona si chce hrát jen s foťákem, mobilem ap- po kom to dítě je? 😝

sonisek
11. srp 2009

jo, mobil u nás taky vede, hlavně ten můj, protože se dá otevírat 😅

petruna26
11. srp 2009

u nás vede foťák, kvůli němu je taky ochotná i kus popolézt (nebo spíš poplazit).. jenže mi do něj slintá, tak to mě moc nebaví 😀 , půjčili jsme jí starej - můj první foťák, ale ten nechce, není to digitál a asi ví, že to není ono... vyčůraná je, no.. 😝

sonisek
11. srp 2009

tak už ho mám na klíně a tlemí se jak jelimánek 😀

Ilčo, k nám můžeš doplnit míry z půl roka - 7250g a 70cm.

bila.pani
11. srp 2009

Tak u nás na zabavení nepomůže ani mobil.Jedině chovat a nosit po bytě,aby měla přehled..Já myslím,že až začnou sedět a lézt,bude to lepší a zabaví se..Aspoň u Lucase to taky bylo 😅

sonisek
11. srp 2009

Ilčo, ale jestli se toho dočkáme 😅 😀

febris
11. srp 2009

kri- pokojicek krasny, jste sikulove 🙂 ja se takhle chystam na krtecka 🙂
soni my uz maso dali, celkem mu to smakuje. Nas mudr ho doporucuje pridat 3. tyden prikrmovani a protoze byl danysek takova bledule, rikala jsem si ze ma asi malo zeleza, kteryho v mlice neni tolik aby pokrylo jeho tezkovahovou potrebu ;)

hura, dnes konecne pod mrakem, ale nak dusno, v noci jsem se zas dusila chjooo, tak jsem si musela dejchnout inhalatoru 🙄

bila.pani
11. srp 2009

Soni - 😀 😀 😀

febris
11. srp 2009

jooo, mobil to j u nas taky hit... a mlatit do klavesnice a smatrat po mysi 😀 rozenej ajťák 😀

sonisek
11. srp 2009

feb, dík...
dneska mu udelam zas domaci obed - mrkev, brokolici, bramboru
A chci se jít podívat do drogerky, co tam maj za Aventacky hrnecky s mekkym pitkem...ten co mame doma je blbej a na ten mam dobry reference, tak ho radsi poridim

bila.pani
11. srp 2009

Soni - já jsem ho Janulce pořídila,ale zatím se na to teda moc netváří... 😀 Teče jí to všude 😔