Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

danusta
12. srp 2009

Jo a jestli někdo frčí v UM Hami, tak v Tescu je ode dneška akce za 175Kč

danusta
12. srp 2009

tak aspoň v něčem je Tonda první 😀 MM z toho taky vyrostl a je z něj hubeňour...

jajinka27
12. srp 2009

danu...no klubou se mu dva a je protivnej 😒 a neleze, snaží se ale vždycky sebou plácne 😀 No a za chvilku bude říkat máma i když nebude naštvanej 😀

bila.pani
12. srp 2009

To Lucasek měl v půl roce 9 kilo.Byl to takovej tlusťoch,že místo lezení jen válel sudy a v roce začal ťapkat.Takže u něho žádné lezení neprobíhalo.Doktorka mi pořád nadávala,že je obézní..Ale jak začal chodit,rychle to vyběhal a ted je z něj žížala 😀

danusta
12. srp 2009

aha jáji, tak to jsem si vás s někym popletla. A pomáhá mu něco na ty zoubky? Nějaký kousátka nebo gely? Hele ale s tim lezením se aspoň snaží, to náš milostpán je nad věcí...

danusta
12. srp 2009

b.p. tak to děkuju, přesně takovýhle story potřebuju slyšet 😵

bila.pani
12. srp 2009

danu - 😀 😀

jajinka27
12. srp 2009

danu...asi nepopletla, 4 zuby už má 😅 Toník to pak vezme hupem, poplazí se, hned poleze a začne chodit , počkej 😀

ma12
12. srp 2009

jeeee to nebylo vubec mysleno na Ilcu, ale nastesti jste to pochopily 😉
Danus: co slon, uz funguje? Premyslim o nem... jo a jak bylo na chate?
Moni: vy uz jste prestehovany ze jo?

anaconda
12. srp 2009

Človek jen obejde ves a tady zas úplná pohroma! hele, jelimanky, nechme toho, jo?? 😉

Pište všechny o tom, o čem chcete a je hotovo. Já Vás mám ráda všechny - prsatý, chlupatý, kudrnatý nebo prostorově výraznější, ač napíšu nelibí názor nebo ne.

Pokud nebude mít Kubajs ty neštovice (jestli se mu do večera nevyrojí houf, tak to nejsou) přivalím v týdnu busem do Prahy na prochajdu. Kdo se mě vyzvedne na Roztylech, prosím??? 😅 😅 😅

febris
12. srp 2009

danus 🙂 ja slovo tlustinek miluju, danielkovi to zustalo jako prezdivka 🙂 myslim ze u nas budou cisla obdobna 😀 ale tonicek neni zadnej tlustoch 🙂 vahu ma ouplne prumernou a delku lehce nad prumerem 😀 to ti jen proto holcickam pripada jako obr ;)

jede sem mamka a ani nemam uklizeno ooo je

zvonil na nas nakej dedek, jako ze odecet elektromeru, ovsem danielek spinka tak jsme ho odpalkovala ze za prve odecet neni olasen a za druhy ze mu otevrit dolu nemuzu, neb mi tu spi miminko 😝
jen jesteli to nebyl jehovista v prestrojeni ;)

anaconda
12. srp 2009

....nelibý...... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

danusta
12. srp 2009

jaji, no to by zas nemusel, si pak budu muset zvyknout, že je pohyblivej.
ma, slon fachá úplně v pohodě a Tonda ho miluje. On už měl před tím toho slona Matese a toho má taky moc rád. Je zatíženej na slony asi 😀 Je tam dost melodií a dobře se T. drží.
Na chatě bylo báječně! Letos nám ty dovolený fakt super vyšli a T. zvládá suprově jak cestování tak i přesuny na cizí místa, takže paráda. Teď taky pendlujeme mezi Petrovicema a pak baráčkem mejch rodičů. když jsou ty vedra tak je to v paneláku hnus...

anaconda
12. srp 2009

skočí policajt do tramvaje a řve na řidiče: "Sledujte ten zelený vůz před námi......"

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

trocha ze života 😀 😀 😀 😀 😀 😀

febris
12. srp 2009

an 😀

jajinka27
12. srp 2009

anac...na roztylech můžu já ale jsou tam jen pevné schody 😖

danusta
12. srp 2009

Feb, tak to jsem zvědavá na vaší váhu 🙂 ty to máš ale poctivě nakojený, to já kojila jen do Toníkovejch 7 kil, zbytek má z UM 🙂 Ale mě se stejně strašně líbí jak vypadá, taková mišelinka naše.
Jo holky a perlička.Včera kámoška měla sícaře v Podolí a Matyášek měří 57cm a váží 4,7kg 😀 Se tam prej na ně sestřičky choděj dívat 😀

jajinka27
12. srp 2009

ty vogo 57 cm jo??

danusta
12. srp 2009

hustý, ona kámoška je vysoká,ale todle nikdo nečekal. nejhorší je, že jí ale málem nechali rodit přirozeně. To ani nechci domejšlet jakej prod by měla...

ma12
12. srp 2009

Danus: to je obr teda. Tak jsem rada, ze vse facha jak ma 😉
Anac: hele a nechces prijet karou, abych ti mohla dat tu zidlicku 😀 a cetlas muj prispevek o tom, ze budes mit kategorii v eshopu - bazar kocarku???? Zcela zdarma samozrejme. Sazim na tebe, ze to tam trochu rozhybes, uz mame prvni ovecku Ilcu 😀
A kdy ten vylet nach Prague planujes? ze bych se pridala, a s Jajou ty kocarky vytlacime nahoru spolecne
Feb: toho bych taky hnala svinskym krokem

petruna26
12. srp 2009

my se taky přidáme, pokud to půjde

anaconda
12. srp 2009

Marti,
tak to jsem nějak přeskočila ve čtení, ale tak to bude paráda!!! Budu Vám eshop pilně zásobovat ojetinama 😀 😀 😀

ma12
12. srp 2009

Anac: s tim pocitame 😀

koalice
12. srp 2009

ježíší, holky, to snad ne. Mám te´d opravdu jiné starosti na řešení. A Anac a Nel, to opravdu nebylo myšleno ve zlém !!! Mám vás obě, virtuální přítelkyně, ráda. Anac pro svůj životní postoj, "ranařství " a smysl pro humor, Nelinku pro lidskou stránku a moc poučné úvahy, které ráda čtu a dle mého mají hlavu a patu. Všem ostatním děkuju za podporu a mějte se fajn ( všechny !!!!)

danusta
12. srp 2009

holky zkoušeli jste dávat malejm nektarinky nebo broskve? Já teď pracně propasírovala nektarinku a koukám, že na kojeni.net maj psaný i broskvě až od roka...

bila.pani
12. srp 2009

danu - já ještě ne..

monique_2006
12. srp 2009

marti - jojo, uz jsme prestehovany, je to parada!!

anac - jak se ti osvedcilo to solano pls? doufam, ze nic moc, protoze ja nakonec vybrala jiny golfky 🙂

febris
12. srp 2009

tak dneska brokolice zase hit! hura! 😀 tak mu jeste zkusim koupit kvetak, kdyz mu jede hnusna brokolice, treba i hnusnej kvetak 😀
kdy bude pristi tyden sraz? kdyby nebylo nak moc vedro a bylo to jakstaks dosazitelny mhd z naseho konce phy, pridali bysme se 🙂 jestli teda muzem

febris
12. srp 2009

http://hf.cz/titindex.php?id=16&zobraz=predplatne

tohle mi poslala kamoska, predplatny za 399 a k tomu 4 listky do kina neni marny ne? ;)

petruna26
12. srp 2009

Feb., to je pěkný, ale kdybych si přeplatila takovej časopis, musela bych vařit 😝 😀 , tak to u nás asi nevyjde... 😀