Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
24. kvě 2009

marti: jj četla, 😉 😉 😉

jaji: ty máš doma IT vid...hele neporadil by mi? musím změnit Tomovi webovky - aktualizovat do ted to dělal nekdo jinej, ale ty příetupový věci k tomu co mi dal jsou nějaký nepřístupný nebo co...poradil by mi ten tvuj???? 😉

petkakrutik
24. kvě 2009

Hezký večer, děvčátka 😀

Jsme konečně doma v Orlové. Uff. cesta byla oukydouk, Patriček ji zvládl na 1* 🙂 Fotky už mám stažené v kompu, ale hodím ej asi až zítra. Ale nemám přístupové heslo na lednovky, tak ti musím dát k sobě. nebo mi někdo hodíte do IP heslo?

Toni, to víš, patriček to ořval, že jste nepřijely. Ae Tomík je fakt kámoš, držel s ním basu, aby mu nebylo tak smutno, než se rozkouká po ostatních 😉

petruna26
24. kvě 2009

Marti, nevíš, co dělat s tou naší chobotnicí? ☹ Jsem už přemýšlela, že ji někde koupím tady v Čechách a pak jim vrátím tuhle, když má jedno chapadlo "nemocný"... Jenže nevím, co bych s tou druhou dělala, a vyhodit 800 za jinou se mi fakt nechce.... tak se asi budu muset smířit s tím, ež tahle má 2 tony stejný a háčko tam není... Proč já mám vždycky takovou smůlu? 😀 😝 😀 😝 - zase je to originální 🙂

no nic, jdu spát, tak se mějte fajn a dobrou...

ma12
24. kvě 2009

Holky fotky jsou bozi.
PEti: tak toje dobre, ze jste uz doma, byla to ale streka co? Pata s Tomikem jsou fakt jak dvojcata 😅

ma12
24. kvě 2009

Petru: copak se stalo? ty mas dva tony jo? Jezis. To je smula, zrovna ta co to pozna 😕
Poslu do IP

ma12
24. kvě 2009

Jeee a ja se nejak opila. Se divam na youtube na znelky "dva roky prazdnin" Skippy, sandocan.... av racim se do detskych let. 😀 😀 😀

jajinka27
24. kvě 2009

veru...se ho zeptám, pošli mi do IP co přesně potřebuješ ju? 😉

my koukali na film, za chvíli dostane papu prcek a jdem spát, oujeee to zas bude noc, po hodine dudel ☹

marti...tak jo, snad nebude lejt

ma12
24. kvě 2009

Tak ted jedem na Pavlu hornakovi 😀 😀 😀

jajinka27
24. kvě 2009

marti...ty už to nepij 😀 😀 😀

ma12
24. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty jo a neposlusny tenisky. ha ha ha

petruna26
25. kvě 2009

Marti, koukám, že bylo veselo 🙂
Jinak, já jsem amgor, od 2:13, kdy Adéla chtěla jíst, jsem vzhůru a rozebírám ze všech stran ty pozemky 😀 ... Bože... nicm, jdu pracovat, ať má to moje vzhůru aspoň smysl... ale nejdřív krmení, mládě je taky vzhůru 😀

petruna26
25. kvě 2009

teda holky, vy snad ještě spíte, či co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
25. kvě 2009

pořád nikdo? ach jo, nic, jdu zjišťovat SFRB... 🙂
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.

berunka
25. kvě 2009

cauky maminy,u nas taky docela veselo x krat jsem Eli v noci vracela z briska,nevedomky se na nej ve spanku otoci a pak ji to vzbudi 😒 ve dve se vzbudila na kojeni a pak s tema pretacecima vsuvkama spala do sesti 🙂

koalice
25. kvě 2009

Dobré ráno,
my už jsme taky víc jak hodinu vzhůru.
Kačátko, to je teda spousta nesrovnalostí s tou RD. Já už mám všechno vyřízené na sociáce i v práci a u mě je o tak, že 11.6. mi končí MD, od 12.6. začíná 3 letá RD a zároveň k tomu budu od 12.6. čerpat dovolenou a to i za letošní rok, takže 28 dní celkem !!!! Jak to, že Ti chtějí proplatit jen 10 dní ? To Tě berou na hůl, nedej se.-..

koalice
25. kvě 2009

Jo a Feb, na Šumavě se minem, jedeme až 20.6., takže minisraz nebude 😉

petruna26
25. kvě 2009

Jéé, super, že jste vstaly, už jsem se začínala nudit 😀 .... na to, že jsem spala 3 hodiny jsem nějak moc životaschopná, ale ono to přijde... Tak vymýšlím, kam vyrazím, když mám práci skoro hotovou, abych se nenudila doma..

Jinak, jak to dopadne u nás s těma pozemkama fakt netuším, ono úspora milionu je fakt celkem dost... (když by nám Tomovi rodiče koupili ten pozemek)... I lokalita je to hezčí, jen je tam trochu horší dopravní spojení, bez auta fakt naprd.. No, to je důvod, proč jsem nemohla spát, protože ten mozek neumím vypnout, pořád vymýšlí nějaký kraviny.. 😀.. Takže to, abych šla v půl 3 zapnout comp se mi fakt dlouho nestalo 😝

koalice
25. kvě 2009

Petru, koupě pozemnku je to nejdůležitější, na tom místě pak budeš zbytek života.

A jinak naše chobotnice má taky vadu, chybí jí h a má dvě céčka, asi stejná vada jako u vás , ne ? Ale já to nijak řešit nebudu

petruna26
25. kvě 2009

koal, tak tak - stejná vada 😀 .. Mně to mrzí, já ji chtěla právě kvůli té stupnici... Asi bych to taky neřešila, ale když mi Marťa řešení nabídla, zkusíme to, když to nepůjde, neva - sice nemáme originál (když máte stejný problém), ale i tak je pěkná... Adélu fascinují její oči...

Koal, já vím, že je to důležité.. prostě utíkám z Prahy, abych nemusela žít s tchánovcema,a měli bysme mít barák na pozemku vedle jejich chaty... je ale fakt, že tam jezdí max. od května do žáří, ne každý víkend, ale věřím tomu, ež když tam budeme my, budou tam furt... nicméně ty víkendy mi asi vadí míň než v tom týdnu.. Nevím, uvidíme - místo je to fakt hezčí a i tam člověk všechno zná (a hlavně u nás hraje roli i ta finanční úspora, přecijen si vzít hypo na pozemek min na 20let nebo ne, je rozdíl)..

Tady bysme my stavili barák, ale okolo je vše už postavené, takže žádný bordel z okolních 11 pozemků, kde se bude stavět. Pozemek od rodičů je u lesa a rybníčka, tamto je uprostřed polí... Nevýhodou je tu trochu ta doprava, holt auto...

ma12
25. kvě 2009

Hele tak ty chobotnice byly asi ze stejnyho, suntovyho vrhu 😒
Nic jdu ji napsat a uvidime, jak se k tomu postavi.

cline
25. kvě 2009

nazdárek,
teda Peťo to ti nezávidím, to rozhodování, my jsme rozhodnutí, že tady budeme tak deset let a pak tradá někam mimo město, s velkým pozemkem. TeĎ jsme koupili pozemek za 600 000 a je to jenom 420 m. Každý tu má mini zahrádku, takže si všichni vidí všude, ale zase je tu plno malých dětí a školka kousíček a do města půl hoďky. Ale já bych do toho šla, Tchýně si postupem času zvykne, že tam u vás nebude nakýblovaná pořád (snad).

koalice
25. kvě 2009

My taky původně koupili pozemek 1000 m2, ale nakonec jsme nestavěli a máme chalupu na 2500 m2 a je to ideální vzdálenost od sousedů. Navíc z jedné starny je pás vzrostlých borovic- nevídíme sousedy vůbec, z druhé strany vzrostlé ovocné stromy, takže přes košatou třešeň nevidíme ani druhé sousedy....
Pozemek na stavbu zatím leží ladem, ale já to beru jako uložení peněz. Navíc jsem ho koupili neuvěřitělně výhodně od města. Je to v chráněné krajinné oblasti ( jako tady v okolí snad všechno), ale takový malý údolní satelit tam vzniká...

Marti, kvli mě tu chobotnici řešit nemusíš, Honzíkovi se líbí i tak

petruna26
25. kvě 2009

Cline, takže bys šla do toho s nima? Já to nejdřív rezolutně zamítla, ale když jsem přemýšlela o těch pro a proti, vyšlo to na stejno. Jen ten faktor ceny nahrává hodně tomu pozemku u tchánovců. A když bysme je viděli o víkendu, bude to stejný jako teď. Já se nejvíc bojím období, kdy A. už bude ve školce ap., že by pro ni tchýně měla tendenci chodit, to by tu nebylo, takže OK.. Není to na 100%, ale zatím to vypadá spíš na tohle... Tak díky za názor 😀 ..

petruna26
25. kvě 2009

Koal, to jo, ale pozemek 2500m2 tady v okolí Prahy bysme si dovolit nemohli... 😢 , ale je to fajn, s ex jsme měli zahradu taky tak nějak velkou.. 🙂 My bysme měli něco jako Cline, ale hned vedle toho i tu jejich zahradu, takže třeba prolézačky Adéle bysme nakýblovali k nim... 😀

anaconda
25. kvě 2009

Dobré ránko, ledňáčci.

Tak se podržte!
Včera jsme byli pro sazenice rajčat u Jiránkový báby, kde byla i drahá paní tchýně. Hned se zas vrhla po Kubíkovi, ať se mi to líbilo nebo ne, ona si ho zkrátka právě teď vezme, zase mu mlela, že je jeho babička, kterou on ale vůůůbec nezná..... 😝 Zase kecy o tom, jak se mu do 8, měsíce věku utváří sociální vazby s tím, že po tomto věku už si k sobě nikoho nepřipustí....hračky Lamaze jsou chlupaté a on je tedy nesmí cucat, jsou jen na koukání....Jiran řekl, že se jde vychcat, tak dostal kázání, že se takto před jejím vnukem nesmí už nikidy vyjadřovat, protože do 8. měsíce věku on přijímá nejvíce podnětů a má je uložené v mozku, tedy i sprostá slova......pomóóóóóóc, já jí asi zabijuuuuuuuuu 😠

petruna26
25. kvě 2009

anac, jojo, to že ji Adéla nezná a že se vidí málo, jsem včera taky slyšela.... Co má asi říkat moje máma, která ji vidí jednou za 14 dní 😝 .. Ty tchýně jsou fakt prdlý 😝

koalice
25. kvě 2009

Anac, na to má kámoška vždycky krásně zanotuje... " jdu se vychcat na malou stranu ", poté co jí pro změnu buzeruje manžel 😀 😀

febris
25. kvě 2009

koal skoda, jedem do borove lady, byly bysme od sebe kousek 🙂
hani- haha, to jo, uz se vidim jak nastupuju do prace ve 30i 😀

jajinka27
25. kvě 2009

brý den,

anac...to poslouchám od tchýně furt, že brečí protože je nezná 😀 no nevím, včera opět u ní brečel, pak sem u nich jezdila na rotopedu kvůli kolenům a malej začal poplakávat a co udělal táta? položil ho na zem, no to ho nasralo ještě víc a začal brečet docela hodně, byl unavenej takže chudák brečel, no to jak jsem slyšela tak sem tam hned běžela a že jdu domu 😠

jinak noc, no nevím jak dlouho se to dá vydržet, ufff

ve 2:45 ráno se někdo rozhodl že tady snad bude nakládat auto nebo co, byl tady náklaďák a bordel jak nevím co takže jsem byla opět vzhůru 😠

cline
25. kvě 2009

Petru, já s tchýní bydlela 4 roky ve velké vile, kde nahoře byl náš byt a dole jejich. Když jsme řešili, jestli stavět, tak jsme i přemýšleli o tom udělat tam ještě z půdy jeden pokoj a zůstat tam, ale jen pokud by barák napsali na manžela, aby neinvestoval do něčeho co není jeho. Když jsem to probírala, tak jsem se rozhodla, že to s tchýní přežiju za cenu toho, že by nás to stálo maximálně 500.000,- a mohli bysme si užívat života. Jenže tchýně řekla na vyplacení manžovýho bráchy takovou dardu, že jsem se sebrali koupili pozemek a do roka byli pryč a teď tam ten byt tchýně po nás organizuje a pořád tam něco vymýšlí (tenkrát si ho manžel za dost peněz předělal, kdyby si místo toho koupil byt, tak ho může aspoň prodat a měli bychom něco na barák) a organizuje. CHtějí ten byt pronajímat, tak jsem řekla ať nám pak z toho něco dávají, protože nebýt nás tak tam nemají ani koupelnu, ani kuchyňskou linku ani záchod no prostě nic. Tak jsem zvědavá jestli někoho seženou za ty prachy, co za to chtějí a jestli nám něco dají. 😒