Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

palenda
26. kvě 2009

anac - já kupovala Manducu na babyprofi.cz - tam jsem ji našla nejlevnější - ale koukala jsem, že teď už tam mají jen tu černou barvu.

ma12
26. kvě 2009

Jo a uz mam potvrzeno, ze muzu cerpat soucasne dovolenou a RD. Holky diky.

jajinka27
26. kvě 2009

já už o dovču zažádala tak se těším na penízky 😀 a zítra musím na tu sociálku, snad mi tam poradí s vyplněním papíru 😅

petruna26
26. kvě 2009

jejda, vy jste provokatérky s těma penězma... 🙂 , já chci taky peníze za dovolenou... Jenže já jaksi žádnou nemám 😀 😝 😀 , chudinky živnostníci, že? :o))))

cline
26. kvě 2009

😀 😀 😀 Peťo a chudinky studenty, pracující jen na dohodu u manžela ve firmě, jsi zapomněla, 😀

cline
26. kvě 2009

studentky jsem myslela 🙂

petruna26
26. kvě 2009

Karol, promiň 😀
jinak hexa zážitek, jsem ji pak nemohla utěšit ani kojením 😢 ..
Statečně jsem se otočila pryč, když jí to píchal, jinak bych asi brečela taky 😲

febris
26. kvě 2009

ahoj holky, jsme zpet od mudra
miry 5m: 8050 (nevykadenej ;) , 68cm, hlava 44,5
bohuzel ma ale rymu a ma to i na pruduskch, nenaockoval nas teda, dostali jsme kapky do nosu atb a sirup na prudusky. Na dovcu muzem, ale at neprochladne ... coz teda v tech "mrazech" ktery maj bejt jsem zvedava 🙄

pak jsme zjistili ze ma vlevo nadpocetny zebro 🙂

a jak jsem tu jednou psala ze ma jemny chloupky okolo pndika, tak jdem na sono ledvin a nadledvin "k vylouceni zvetseni ci tumoru nadledvin" kdybych nebyla mudr tak nas tak asi neposle ;)ú :-P
a pozdeji na krev na hormonalni profil...
to jsou zas radosti, doufam, ze to nic nebude a jen je peclivej

jajinka27
26. kvě 2009

feb...ty jo to je kus chlapa, my budeme mít prohlídku až v 6 měsících, v 5 jen hexu víc nic 😀

monique_2006
26. kvě 2009

febris- ty chloupky okolo pindika jsou problem?

febris
26. kvě 2009

tak pozor 😀 koukam ze danysek je stale hubenejsi 🙂 uz jsme s pomerem delka/vaha presne v populacnim prumeru 😵
a s delkou kousek nad prumerem
neuveritelny, my, zcela nadprumerny rodice zatim mame uplne prumerne mimino 😀

ale prezdivka "tlustinek" mu uz zustane tak jako tak ;)

jen obvod hlavy ma na horni hranici normy 😀 lebkounek 😀
jak rika tata muj "kdyz bude mit jednou 2 metry, prece nebude mit hlavicku jak tasemnice" 😀 😀

ma12
26. kvě 2009

Cline: nechces si dat na Mafii vic predmetu, mam karty, mozna i nejaky obraz a sochy by se nasly...kdyz ne ja, tak kamosi joo

koalice
26. kvě 2009

feb, Honzík měl obvod hlavy 44.5 před 14 dny 😉 , takže taky žádná tasemnice. Ale váhově je teď oproti vám podvýživa, bude mít něco málo přes 7 kg, v pátek jdeme na ko, tak ho převážím....

cline
26. kvě 2009

marti něco tam teda hodím, když jsi v rozdávačné náledě 😀 😀 😀

ma12
26. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

cline
26. kvě 2009

ty vado já píšu 😝 náladě jsem myslela

cline
26. kvě 2009

hele marti a pojď hrát i tu restauraci, já potřebuju mít okolo nějaké hospody abych mrkla na ingredience 😀 😀

febris
26. kvě 2009

koal a jak je honzik dlouhej?
helejd prosim te co si myslis o tom nasem "endokrino problemu"?

kacatko03
26. kvě 2009

cline - ma co to máte za šifry??? 😀

koalice
26. kvě 2009

Feb, jak je dlouhý , nevím, protože to náš pediatr nesleduje. Ale oblečení má 74...
Endokrinologie bude určitě dobrá, neboj. Ten USG chce Váš pediatr určitě pro sichr, když jsi zdravotnice. Honzíkovi začaly růst bílé chloupky bez pigmentu na obou předloktí. Prostě máme chlapáky

jajinka27
26. kvě 2009

se na to můžu vybodnout, už mu zase moje mlíko nestačí ☹

ma12
26. kvě 2009

karol: mam jo? tak jo

febris
26. kvě 2009

koal no snad jo, s tim sonem- vlastne se me spis ptal, jestli tam chcem jit nebo ne, ze je mu jasny, ze tumor nadledvin byla 1. dg ktera me v te souvislosti napadla 😀 😝
pred casem jsem volala do motola na detsky endokrino, tam mi na to mudr co resi pub. praecox dnes a denne v ambu rekla, at to jen sleduju, ze to zatim vysetreni nepotrebuje.. tak to me uklidnuje
ad ta hlava- velkohlavci uz od nitrodelozniho zivota ze ;)

petruna26
26. kvě 2009

Jáji, my měli včera taky mlíčnou krizi 😖 , ale tím, že jsem odpoledne vůbec nepila... Hrůza... Jdu se zase napít.. 🙂

koalice
26. kvě 2009

feb, no tak aspoň budou chytrý 🙂 🙂
jinak tady stále parno, ale začínají se i objevovat mraky a hodně daleko hřmí, tak že by ta slibovaná bouřka?

cline
26. kvě 2009

já měla mléčnou krizi dneska, mladá zese dělal u prsa jak šakal, tak dostala poslední Nutoš, co jsem tu měla od doktorky (zítra by mu stejně prošla expirace) tak jsem jí ho lupla a byl pokoj, teď spí. Taky moc nepiju, budu muset přidat. Uvidíme co za týden řekne váha, podle toho se zařídíme.

jajinka27
26. kvě 2009

petru...no já už mám v lednici černý pivo, u mě je to fakt o tom pití, jak začnu pít míň tak je to v háji :((((

byla jsem venku a to je teda masakr, hnus vedro fujtajbl

koalice
26. kvě 2009

Tak sever uz hlasi bourku...

febris
26. kvě 2009

si uvedomuju ze jsem dnes skoro nic nejedla :(
bily jogurt + 8 suchych susenek, musli tycinka, 3 ctverecky bile cokolady 😕 jo a kousek tiramisu od babi bez kakaa... to je jidelnicek panecku :-P
nic tu neni za prve a za 2) jsem jeste nestihla varit 😀 jdu na to ;)

cline
26. kvě 2009

já doufám, že u nás bouřka nebude, nasazujemem do rybníka rybí embryo, to by chcíplo, kdyby napršela studená voda ☹