Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
26. kvě 2009

Praha 9 zatím hlásí slunečno 🙂

koal tak už je to tam jo?

petruna26
26. kvě 2009

Praha 10 slunce, vedro hnus - těším se na buřinu... Koal, pošli ji k nám 🙂

jajinka27
26. kvě 2009

Praha 4 hlásí kousek sluníčka a kousek polozataženo 🙂))

febris
26. kvě 2009

pha 13 (5) hlasi dusno pred bourkou 🙂

berunka
26. kvě 2009

¨Neratovice hlasi postupne zatahovani,dusno jako blazen uz aby prselo 🙂

anaconda
26. kvě 2009

Bolina hlásí, že se mračna stahují. 😖 Kubajs je v kočáře jen v triku, i plínu jsem mu musela sundat. Byl pěkně otravnej i v kočáře a to je co říct! Asi divný tlaky, či co 😅

Jdu zajistit lětající předměty na zahradu. Loni mi při bouřce vítr roztočil bidlo na větnání peřin a to prorazilo čerstvě udělanou fasádu na baráku. Jiránek měl radost, to je přeci jasný.... 😀 😀 😀

sonisek
26. kvě 2009

Ahojky, tak ja tu dnes mela spoluzacky.Po 12 hod jsme sly ven, na zahradce v pizzerce jsme se nabastily a pak jeste couraly venku a sly do cukrarny, tak parada az na ten hic. Tomik celou dobu spinkal.
Tady e pomalu taky zatahuje.
Jinak my mame vsechna okna na zapad, takze slunicko jde az navecer a navic tu mame obr strom, tak nam cloni obyvak...je tu 23st.

hanka128
26. kvě 2009

tak mi dorazili z brna 😝 uvaření, prsa jako silikony 😲 -maru totiž nějak odmítala baštit 😠 ale už mi vyžahla aspoň jedno 😅

a závěr na rehabce, je hypotonická, máme "zatím" jen 4 cviky-dva lehké a 2 težší,další kontrola příští středu a vyfasujeme další 😲

sluninka
26. kvě 2009

holky...mám problém, máte tady někdo to vibrační lehátko Fisher price?
mi dneska přišlo a není u toho návod a mě nejde do hlavy jak to tam namontovat 😖

jajinka27
26. kvě 2009

sluni...myslím že ho tady má většina 😀

petruna26
26. kvě 2009

sluni, my taky, já bych to bývala bez návoduu nedala... ale už ho nemám :o(

hanka128
26. kvě 2009

my nemáme 😀 máme tady jen nějaké obyč..ale vůbec ho nepoužívám, až jak začnou příkrmy tak ať máme v čem krmit 🙂

jajinka27
26. kvě 2009

návod ale už nemáme 😅

sluninka
26. kvě 2009

ale když jste ho skládaly,tak určitě víte jak mají být ty šrouby,mě by to stačilo i na fotce 😀

jajinka27
26. kvě 2009

sluni...mě ho skládal manža, já neeee

koalice
26. kvě 2009

Tak je po bource, posilam ji na Prahu...

ma12
26. kvě 2009

Holky, kdyz se to s..e, tak se to s..e, tatu odvezli do nemocnice. Bolelo ho bricho. Za hodku se snad dozvime vic

kacatko03
26. kvě 2009

sluni a na netu nejde najít ten návod? jinak já neporadím 😒

tak zítra máme poradnu a poslední hexu, malého sem zkusila zvážit na naší váze a má jako 8,5kg 😕 tak sem zvědavá kolik bude mít u dr 😀

tak Pha 9 začíná být od Pha 4 zataženo 😀

marti: tak hlavně aby to nebylo nic vážného.

jajinka27
26. kvě 2009

veru..ti to tam posilam to zatazeno aby ti to nebylo lito 🙂))

marti..drzim palecky at to nic neni

sluninka
26. kvě 2009

Veru...na netu to právě nikde není,jde mi jenom o jedinou věc,ale už půlka Prahy hledá návod😀

Pha-východ hlásí dusno,mraky a já hlásim, že nám bagrujou plochu na parkování...v pr...je že bagr je za oknem ložnice kam má jít spát za chvilku Naty 😒

hanka128
26. kvě 2009

marti to je fakt pech ☹

my stále nazataženo 😀
a zítra razím k dr. taky ať jukne na to očko TBC, po včerejším pokusu něco vymáčknout je to furt stejné a uvnitř pořád něco je 😠 protože bych už druhý týden v červnu nebo v 5 měsících ráda měla aspoň první hexu...když pořád někde trandíme vlakem a tak....a ještě když bude konečně hexa tak pak nemůžem cvičit vojtovku tak to potřebuju všechno pak zase domluvit kdy dojet na cvíčo..

ma12
26. kvě 2009

my to tady mame jako na dlani. Od zapadu se to hezky blizi 😉

Ja taky doufam, ze to neni nic vaznyho, cekam na to, az dojede bratr domu k mati, sedam do auta a jedu na karlak, kde se s maminou potkame a uvidime. Pak jedu do domu nasich. Anicka spi doma s mm a zejtra vyzvedavaj babi a jedou do Motola, kde je ten pohreb

febris
26. kvě 2009

sluni u nas taky montoval manza, takze bohuzel neporadim 🙂

ma12
26. kvě 2009

Jo Feb, delala jsem ten kolac a mel uspech, diky za tip

hanka128
26. kvě 2009

jo a klasika, málo nám u té vojtovky řve 😅 máme se snažit,aby byla jako fakt naštvaná...takže budeme cvičit před papáním-snad ji to zdravě naštve 😅
jako já nevím pokom to dítě je tak hodné 😅 bych měla pomalu bobky esli není autistická-ale vzhledem k tomu jak je vysmátá jak sluníčko a ukecaná,tak je v pohodě 😵

berunka
26. kvě 2009

Hani a jake cviky mate?
Martinko drzim pesticky a doufam ze to bude ok.znam co to je tatka byl v lete na operaci srdecni chlopne a kdyz jsem za nim byla v nemocnici na jipu jeste kdyz jsem byla tehotna mela jsem co delat ☹
jinak na Neratovice se zatazeno taky prihnalo a navic teda jsem zacala chystat koupani a Eli hadejte co ano usnula 😠

hanka128
26. kvě 2009

tak na zádech tlačit ramena, lopatky dolů + stimulace bodu v mezižebří a tlak směrem do ramene a pak do kyčelního kloubu, pak na boku-fakt makačka ji srovnat do správné polohy 😅 a mám zatím jen tlačit pánev k podložce a fixovat rameno a srovnat druhou horní končetinu 😝 no tenhle cvik se bude dál ještě rozvíjet 😝
pak cvik jen pro láďu-mám malou ruku 😅 prsty obemkne hrudník v úrovní poslední žeber a maru zase posiluje břišní svaly. a pak při pasení koníků-fixovat dupku a jednu ruku v lokti

akorát je to problém,aby se fakt vztekala 😅 jen ten cvik na boku ji trochu sejří a zbytek neeeee 😅

berunka
26. kvě 2009

nam Eli rvala taky jen u jednoho cviku a slysim teda poprve ze se to ma cvicit tak aby vysledek byl ze bude dite nastvane 😲 nam fyzioterapeutka rekla ze proste nektere deti nebreci ze to lip snasi.

hanka128
26. kvě 2009

no když dítě řve, tak více zapojuje svaly 😉 než když leží spokojeně na boku 😅

febris
26. kvě 2009

ma to jsem rada 🙂 mam ted recept od mamky na takovej jednoduchej jablecnej, vybornej, pak taky poslu 🙂