Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
29. kvě 2009

Ahoooooooooj 🙂

Toni, budeme to muset nějak zkombinovat!

Peti, toho pejska jsem malému dělala taky. Není to zase tak složité a 6 hodin mi to rozhdodně netrvalo. Max 3 , a to ještě ne v kuse. 🙂

krevní skupinu mám taky jako koal 0-, tož nic moc. Patrik má 0+ .

Veru, posíláme moc moc moc energie, ať jste brzy zdraví ☹

petruna26
29. kvě 2009

jo a když jsme u těch skupin, já mám A+, když byste někdo chtěl mou krev - co má mm netuším, tak si ani nemůžu "vypočítat", co by mohla mít Adéla... ☹

hanka128
29. kvě 2009

peti tak to určo píchali po porodu antiD ať se ti při dalším miminku nevytváří protilátky proti jeho krevní skupině.

veru a jako první pomoc když začne fakt sípat,nebo štěkat-mají takový šílený štěkavý kašel...a nemáš doma tyhle léky, tak okamžitě otevírat okno, dítě vytáhnout pěkně ven-i když je třeba 2 hodniny v noci-chytne je to obvykle v noci 😖 a nejlíp mu dát lízat zmrzlinu, musí se to chladit,aby mu hrtan zevnitř moc nenatekl-některé děti se bohužel začnou i dusit 😒 ale chlad hodně pomáhá.
jako je to hodně dramatické,ale úzdrava je rychlá 🙂

ma12
29. kvě 2009

Verco: at je klukum obema lip a at zvladnete noc. Chudak Fila
Jaji: me baleni Nutrose vyzbyde na 2,5 nde 😒
Petru: me ex rekl, ze na vejsku nemam, tak jsem mu rekla, ze mam a dala se do uceni na prijimacky, udelala jsem je a promovali jsme ve stejnej rok (kdyz jsem nastupovala do prvaku, on byl uz ve tretaku)
Anac: co to je za policejni blbost????

Jo a dneska jsem jela do zabehlic hodinu a zpet hodku a pul a objizdela magistralu, ktera stala uz od budejovicky 😕, Anicka byla nastesti v klidu

jajinka27
29. kvě 2009

já mám 0+ a dokonce jsem i věděla co má Tomík ale zapomněla jsem

kacatko03
29. kvě 2009

koal: Fíla na lar. dlouho trpěl, dokonce sme byli 3 roky sledovaný na plicním a několikrát hospitalizovaný...takže v tomto mám už zkušenost. Prothazin už dostal před chvilkou a zvlhčuju mu vzduch.

Hanka: jj to znám, jednou sem mu už musela strčit hladu do mrazáku...a pak dostal v nem. injekci. máme tu i čípky proti dušnosti, snad to tak daleko nedojde.

hanka128
29. kvě 2009

tak to je mi ho líto ☹ většinou to nebývá opakovaně, se vůbec netěším až to maru někdy chytne 😒

jajinka27
29. kvě 2009

marti...ty jsi Ing??

kacatko03
29. kvě 2009

hanka není? jemu se to vracelo furt, měl to třeba 2x do měsíce 😠 pak už bral od podzima do jara Bronchovaxom, a musím řct že mu zabíral, a ted v 6 letech se to zlepšilo, nebyl do těd marod a vyškrtli ho z plicního, tak snad se zase k tomu nevrátíme.

petruna26
29. kvě 2009

tý voe, oni v tom Německu tu Teutonii ještě zlevnili - odpoledne byla za 114 euro, ted za 108... 😕

ma12
29. kvě 2009

Peru: tak nasedlej karu a sup pro teutonku do nemec. Ja si ji snad koupim taky 😀 a pak vyhodne prodam 😀
Jaji: no jo jsem Ing., ale ja to nejak nepouzivam. V cestovnim ruchu je to nejak kazdymu putna

hanka128
29. kvě 2009

no já taky šla na medinu, že bývalý šel do brna na magisterské na fyzioterapii,hm a nějak jsme se v půlce školy rozešli,já si udělala prázdniny-na školu se vykvákla 😅 o rok prodloužila,ale potřebovala jsem si odpočinout, pak jsem se nakopla a dokopala to 🙂
takže nebýt bývalého tak školu nemám 😀

ale se musím pochlválit sem tam byla jediná se zdravkou 😵

veru no mívají to nejčastěji tak 2-3x-je na to jen krátká imunita a nejvíce to mají děti okolo 2-3let

jajinka27
29. kvě 2009

marti...ty jo to jsem nevedela 🙂) kazdopadne jsi fajn pani ing 🙂))

petkakrutik
29. kvě 2009

Hani, jjj, já vím, že se dává antiD. Dostala jsem i po potratu ☹ a čeká mě i při dalším těhu. Mám na to i průkazku, kde je zapsána i Patričkova krevní skupina.

Vy, holky, nevíte, jakou KS mají vaše děti? To byla jedna z prvních věcí, kteoru jsme chtěla vědět 😕

No, dala jsme do cajku koupelnu, uff, až jsme s ezapotila a teď jdu spočnout při vyšívání. mám rozdělaný podzmní ubrus, tak abych ho vůbec stihla 😀

kacatko03
29. kvě 2009

petka já vím....Toba ma stejnou po nás AB-...a Fíla....ty jo to nevim 😕

hanka128
29. kvě 2009

peťo tak já to třeba nevím jakou má maru krevní skupinu 😀 😀 😀 nějak přitom frmolu co jsme zažily na novorozenecké jipce mi na to mysl ani nepřišla a v papírech to bohužel není ☹

a jakou má mm krevní skupinu tak to nevím též takže si taky nemůžu rozepsat co by maru mohla mít 😅

a já pletu+ vyšívám 2 velikonoční mini ubrusy-na další velikonoce ty letošní jsem ňák nestihla

ma12
29. kvě 2009

Jaji: diky, se cepejrim, ja se tim ani nejak nechlubim. Proste jo, mam vejsku, dala mi zabrat, znam odtamtud super lidi a byli to fajn 5 let v jindrichaci 😀

ma12
29. kvě 2009

jo a jakou mam krevni skupinu nevim. Ale chci jit darovat krev a byt pravidelnym darcem. Vim ze mam RH-

petruna26
29. kvě 2009

tak dobrou koťátka..
já už se těším na zítra, jdeme k tchánovcům - 3x hurá 😝 😝 😝

jinak o tý Teutonce vážně přemýšlím, ale mají ji až v Dorthmundu - musela bych se s nima domluvit, zda ji pošlou - do Čech normálně neposílaj, aspoň tam maj uvedený jen jiný země.. ☹

ma12
29. kvě 2009

Petru: my v nedeli a na obed k tomu. Bezva. A oni ti ji poslou anebo si udelate vejlet 😉

jajinka27
29. kvě 2009

já chci inglesinu nebo peg perego ale od někoho, no snad se zadaří

ty jo mám v sobě sklenku vínka a jsem docela vysmátá 😀

ma12
29. kvě 2009

Jaji: ja asi tri 😀 😀 😀 😀

petkakrutik
29. kvě 2009

teda, podle mého názoru by každý měl vědět svoji KS. Nikdy nevíte, kdy budete krev potřebovat. MM má A+ a od něj je tedy Patrik RH pos. tak má aspoň při transfuzi (kdyby ji nedejbože potřeboval) o jeden typ větší výběr. 😉

Jo a jinak krevní skupina se zjišťuje přece i v těhotenství právě kvůli Rh. Měla jsme to i v těhuprůkazce.

jajinka27
29. kvě 2009

petko..no já svou vím ale nevím Tomíka

petkakrutik
29. kvě 2009

Jaji, dětský dr. by to taky měl mít zapsané v kartě. V porodnici mu určo testy udělali 😉

jajinka27
29. kvě 2009

jo to dělali, dávala jsem i mudře zprávu, ale nejsem si jistá že to tam bylo, se musím podívat, mám to doma okopčené

petkakrutik
29. kvě 2009

TAky jsem si zprávy okopčila, svoji i prckovu 🙂

Mm čučí na telku, myslela jsem, ajký si neuděláme společný večer a nic z toho 😒 Tak jdu asi spát, bo ten film na nově me fakt nebere. Dobrou, ledňáčci 😉

jajinka27
29. kvě 2009

tak má A+ 😀

hanka128
29. kvě 2009

tak já mám otevřeného budvara,maru jsem jenom ošplíchala-se prostě už nechtěla vzbudit...pěkně chtěla hajat až do rána-se mi pomstila, že se mi 2xvyčůrala 😀 a vypouštěla takové prdy 😀 to zas bude zítra 3denní nadílka 😅

peti maru určo testili krev,ale v propouštěcí zprávě to nebylo a mě ani nenapadlo se zeptat-já byla šťastná jak blecha že jdeme konečně domů....

ty jo mám nějak moc energie, v tv lautr nic a mm tady není 😀 😅

ma12
29. kvě 2009

Peti no jo, tak to mam A- 😀 😀 , tdik za upozorneni