Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
7. čer 2009

Ahoj,
tak vas zdravim po hodne narocnym vikendu. Vcera svatba byla fajnova, jen jsme se s mm hodne pripili. Takze dnesni rano bylo teda hodne narocny. Anicka chtela vstavat uz v pul sedmy.
Na svatbe jsem se dala do reci s jednim chalanom (bratr nevesty) a teda holky musim rict, nebejt vdana a nemit dite a nemit predsudky, nevim nevim jak by to dopadlo 😀

Volala tchyne, ze by k nam rada prisla na navstevu, ze dlouho nevidela Anicku (od patku), nastesti mam tak nabity program, ze to nejde. Jediny kdy by to slo, je doba, kdy jdu na zapis do bazenu,ale to ona nemuze (ma od sesti spanelstinu a Anicku by hlidala od dvou do cca ctyr 😕 ), ale kdyz to nejde, tim lip, my si s Anuli poradime sami.

Soni: Tomisek je celej ty.
Petko: tak snad to bude u segry dobry.

ma12
7. čer 2009

Anac: sem psi muzou: http://www.horskydvur.cz

sonisek
7. čer 2009

Tak my se zpakovali a odjizdime jeste ted domu,takze 2 hodky jizdy pred nama,uf uf.Uz ted nadavame na debily na silnici a ujeli jsme zatim deset km.Aspon ten mobil mi zabavi,malej to pomalu zalomi.

berunka
7. čer 2009
https://www.youtube.com/watch?v=0DvhAVU0d4Y

tak takhle se dneska Ela rehnila na tatku 😀

kacatko03
7. čer 2009

ahoj holky jakej byl víkend? dočítat nebudu 😝

jinak jsme byli v tescu...koupili jsme v akci plenky hagís (nevim jak se píšou), zkusila sem jednu plenku a jako NEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ty nechciiiiiiiiiii takže rádá pošlu balík plen 4 dál kdyby snima byl někdo spokojen ráda vezmu na sraz 😀

berunka
7. čer 2009

ahoj Veru,dneska by jsi toho moc nedocitala,tady je mrtvo 😀 Huggiesky nevyhovuji?my mame doma jeden balik a zatim je zkousim obcas.jsou Ele jeste vetsi 😀

eximka
7. čer 2009

ahooooooooooooj holky, tak u nás víkend docela na prd, ale jak se to vezme, malá se osypala, nejdřív jsem si myslela že po jablkové přesnídávce nebo jablkovo- medunkovém čajíku, ale nakonec jsem dospěla k názoru že to má po boloňských špagetách,takže máme útrum, niki na mě měla reakci, byli jsme s ní včera na pohotovosti, protože 2 noci předtím skoro nespala, asi ji to chuděrku svědilo, ale ted už je to v pohodě.
kaci to ty si mi myslim říkala že je taky malýmu dáváš vid? a u vás asi nic co?
no jsem ráda že to nakonec byla taková banalita ale člověk se zákonitě bojí.

kacatko03
7. čer 2009

berun: no já ani nekoukala 😀 jinak Hugg nám nevyhovujou, jsem zvyklá na ty pružný sucháče.

exim: jj u nás žádná reakce nebyla 😉

taita
7. čer 2009

Ahojky
Verco huggies nam vyhovuji ty premium. Koupila jsem balik tech clasik a obcas je dam abych se jich zbavila. Davam je jen kdyz vim, ze A. Bude jen curat. Dnes jsem zapomela, ze jeste nesrandila a dala ji tu spatnou plenu a mela to az za krkem. Takze huggies super, ale jen ty premium.

monique_2006
7. čer 2009

presne tak, premium jsou skvely, ty s medvidkem pu. ted jsme nakoupili v hypernove v akci. ty classic jsou na houby

jinak taita - krasny fotky z vitani obcanku!! 🙂

taita
7. čer 2009

Moni diky. Koukala jsem, ze Jonasek je z chobotnice vyvalenej jako Anicka 😀

ma12
7. čer 2009

Nikde nikdo?

ma12
7. čer 2009

Tak mam ICQ 😀 😀 😀 😀

sluninka
7. čer 2009

Petko..teda s tou Tvojí ségrou mě to mrzí,ale držíme palečky ať je vše v pořádku 😵 😵

Marti...takže to úterý platí?

berunka
7. čer 2009

Marti supeeeeer tak ja ti pisnu svoje cislo na ICQ 😉 😉 to teprve uvidis to točo 😀

sluninka
7. čer 2009

mi spadlo icq, asi přetížený 😀

jajinka27
7. čer 2009

marti...jůůů ty máš ICQ??

marcelapetrikova
7. čer 2009

ahoj holky nevím zda si mě ještě pamatuje ale sonisek si vzpomenul 🙂 byla jsem s vama v lednu ale nedopadlo to ale ted už to dopadlo a konečně je naše opička na světě 😵 😵 😵 😵 😵

nelinkav
7. čer 2009

Ahoj Marcelko, já si tě taky pamatuju, nedávno jsem někde zahlídka tvůj nick a čučela jsem jak puk, kolikátej tt už máš... Moc a moc gratuluju k narození Elišky, ať ji Jiřík dobře opatruje 😵

Holky lednovky, a vy jste kde? 😕 Už jsem asi dvě hodiny sem tam nakukuju a tu ani noha... To všechny frčíte jen na ajsíkjůůůů???? Proč?

My si udělali "kouzelný" den, byli jsme na kolobkách, což bylo fajn, ale předtím jsme se chytli, bo mě naštvala tchýně a podařená švagrová. Jednak mě sejří, že tchánovcům přes týden tak 2x vařím a oni o víkendu zvou na oběd švagrovou a taky babka včera nabídla, že by v neděli odpol. pohlídala, ale než jsme ji tam vezli, tak jsem se dozvěděla, že jdou na návštěvu k jedné neteři (kterou ona furt jen pomlouvá, tak nechápu, proč tam leze) - chtěla teda zas jen přede všema sousedama vypadat jako skvělá babička, která pořád hlídá(to aspoň tvrdí své kadeřnici, kosmetičce, pedikérce, manikérce, masérce, léčitelce...prostě všichni ví, jak je skvělá). Škoda jen, že to dělá jen když se má před kým ukázat a ne když je potřeba 🙄 No a švagrová, která se mohla z mláděte potentit, ale jak si našla chlapa, tak ji vídá jednou za měsíc, si Stellišu hned převzala jak svůj majetek, hubou ji začala jezdit po obličeji (to u cizích fakt nemusím), nechtěla ji dát do kočárku, ale nést na ruce, z brutál kopce v sešmajdaných pantoflích... Když jsem se ozvala, že se mi to nelíbí, tak nafučela čuňu a mm tomu dodal korunu, páč pravil, že jsem hysterická matka 😝 😔 Možná jo, možná ne, já to holt vidím tak, že svý děcko miluju, jsem s ní takřka nepřetržitě a pořád se k ní chovám tak, aby se cítila dobře a byla v bezpečí, tak nějak nechápu, proč by kvůli namyšlenosti a sebestřednosti některých bohužel příbuzných, neměla mít stejný komfort. Jestli si moje mládě chce někdo půjčovat na machrování před sousedama, tak má smolec, to ji radši budu všude tahat s sebou 😠 Kurňa, asi se vám to ani nebude chtít číst a když už jo, tak vám budu připadat ještě střelenější než doposud, leč potřebovala jsem se vykecat 😅
Zítra musíme pořádně vyšůrovat, nějak jsme poslední dobou nestíhali, opět je tam kupa prádla, bo jsem převlíkala postele a taky mi poprvé v životě bude svěřena sekačka na trávu, tak jsem zvědavá, jak si to s broukem užijem 🙂 A asi bych měla zajít zařídit tu RD. Fuj, to se mi chce míň, než ta tráva 😝 😀

Končím monolog, posílám hezký sny všem mimískům i maminkám, ahojte.

cline
8. čer 2009

nazdárek, koukám, že všude se ještě spí. Marcelko moc gratuluju, nedávno jsem si na tebe vzpomněla, že se musím mrknout jak na tom jsi. Kackark už je taky těhotná. Takže už jsme mimo Berušky všechny spokojené. Neli nezávidím ti, nám se tchánovci vrátili ze Slovenska, takže nás čeká asi návštěva, to mě zajímá, jestli aspoň teď něco Justýnce dovezou. 😝

berunka
8. čer 2009

cauky holky,teda Neli tchanovce a svagrovou ti nezavidim vim o cem mluvis.u nas je to podobny.akorat ze po obliceji smejdi Elince mladsi synovec a kdyz jsem se ozvala ze se mi to nelibi tak me tchyne sprdla ze on takhle dava najevo pozornost a jak si jako s ni ma hrat z velke vzdalenosti 😠 fakt na ranu.ale svagrovou samozrejme musime respektovat do sebemensiho detailu.kdyz ja reknu aby respektovali moje prani ze ji taky beru tak mi je receno ze u nas je to neco jinyho.a podrz se ze ona je matka (v tom pripade nechapu co jsem ja) a ze se o deti boji tak to musim pochopit.to bych v tu chvili strilela 😠 😠

sonisek
8. čer 2009

ahoj holky,
konečně dneska u nás byla normální noc, bez řvaní, zub prořezán, tak snad by mohl být chvilku klídek, než poleze další....

Prosím prosím, smutně koukám, hoďte mi někdo do IP, jak jste formulovaly, nebo jak jste si žádaly o to, aby vám zaplatili tu dovolenou s přechodem na RP ..... Co tam mám jako napsat...Díky moc...

berunka
8. čer 2009

ja to mam jen v Aj tak nevim jestli ti to pomuze 😒

sonisek
8. čer 2009

zkus to 😀

anaconda
8. čer 2009

Zdar a sílu, ledňáčci 😉

Protože jsem od včera totálně nasraná na slavný facebook, kde jsem se snad 1000x pokoušela vložit fotky, vložila jsem je na rajče a jsem mooooc spokojená. Tak tady máte odkaz na celou mojí fotodokumentaci ze srazu z Pelhřimova

http://petrunapl.rajce.idnes.cz/sraz_Pelhrimov/...

Jinak noc již v cajku. Došlo mi, že to Kubíka peru jídlo pod tlakem a on má pak chudinka bolení. Začal taky kakat tvrdý bobíky a fakt docela macky, až si říkám, jak se mu to tou pidi prdelkou protlačí 😀

Tak dobrou chuť ke snídani 😀 😀 😀 😀

jajinka27
8. čer 2009

tak naše dítko spapalo 110 rýžového mlíčka od nestlééé, mě by taky chutnalo je krásně sladký, pěkně mu šmakovalo a vůbec mu nevadilo že je to hustší a musí táhnout pořádně 😀

cline
8. čer 2009

hele Peťo já když shlídla ty tvé fotky tak z Jiránka jde strach - bojim bojim, doufám 😕 😕 😉 🙂 😀 😀

cline
8. čer 2009

to doufám už tam být nemělo 😅

ma12
8. čer 2009

Super fotos. Karol: davej bacha na Justynku, s tema 3 chlapama se porad otacela za jinym 😅
Moc vam to tam vsem slusi.
Anac: tak nakonec rajce jo?

sluninka
8. čer 2009

"dobré ráno"

tak my jsme teď vstávaly 😅 ale teda noc šílenost...Naty tam pořád hledala dudlajze a nakonec jsme vstaly v půl pátý a šly do obýváku, Natálka si spokojeně hrála a já padala na hubu 😅 v 9 jsme si šly znovu lehnout a i když tam breptala,tak nakonec usnula... nevim čím to je,že si zvykla vstávat tak brzy..a to usnula včera v půl devátý

Marcelko...já jsem akorát četla, že jsi tu brousila...moc gratuluju k Elince a ať vám dělá jen samou radost 😵

Neli..koukám, že u Tebe taky akční..ty rodiny od manžílků jsou vážně tak hrozný..nevim jsetli je to tim, že chlapi nemůžou rodit, tak jsou ty jejich maminy nalezlý u nás, i když mají vlastní dcery...no nevim jestli jsem to napsala dost chápavě, já jsem se do toho trochu zamotala :_D ale vy mě určitě pochopíte,co tim básník chtěl říci 😅

anac...fotečky huuuustýýýýýýý, super rodinka 😵 😵 😵 😵 😵