Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
3. čer 2009

Ha, není tu nejen Anac ☹
Tak se mějte fajn, prdelky, musím opustit své vyhřáté místo u PC, mm chce jít spát 😝

kacatko03
3. čer 2009

ahoj holky, tak jsem přišla mrknout.

feb: neee Fíla nebude vyplnvat ve formulářích 2 jména....má jen jedno 🙂 přepsal se novej rodnej list, tam už to puvodní jméno nefiguruje jako u mě 😉

holky co je za srazík v Jindřicháči???

cline: ty voe nějakou takovou tapetu chceme my do ložnice za posteeel tak díky za tip 😉 😉 😉

jajinka27
3. čer 2009

urbi..hihi to je šikula 😀 náš spí pěkně nezavinut a už to docela jde, někdy spí v kuse 5 hodin někdy se vrtí po 3, což mě vzbudí, dneska mě to vzbudilo a on byl v postýlce naštorc, tak jsem ho vrátila do původní polohy, otočil se na bok a chrupal 😀

jajinka27
3. čer 2009

koukám mrtvo, tak čuuuuuuuuus

febris
3. čer 2009

tak jsem prenesla pred chvili vytuhliho broucka do postele. Dnes prospal den, tak se to dalo cekat.jediny stesti ze vecer nebreci, kdyz je na kline, nebo v manduce je spokojenej. teplotu myslim nema.

sluninka
3. čer 2009

Marti, Jáji...co máte za plány na zítra? a já nic? tssssssssssssss 😝

jajinka27
3. čer 2009

sluni...ty jsi éro 🙂) jdu koukat na telku, písla jsem ti smsku 😀

anaconda
3. čer 2009

Už jsem tuuuuuuuuuuuuuu, ovšem s křížkem po funuse, co? ☹

Žehlila jsem prádlo a Jiran tu zas střílel Němce. Tak pic zítra 😉

Kubíkovi jsem objednala slušivý župánek, na to jeho plavání. Jsem na něj zítra hrozně zvědavá. 🙂 🙂 🙂

ma12
4. čer 2009

ahoj.
Jaji: vyjedu asi pozdeji az se dam dohromady, neb je mi zle, vsechno co snim, vyzvracim, mam sragoru... Ach jo.

anaconda
4. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

U nás noc zase peklo...... ☹ Kubajs má evidentně hlad. přes den toho moc nesní a v noci by se přetrhl. Vypil 4 x 140 ml sunaru a to jsem ho ještě kojila. Není už tedy čas na nějakou sytější kaši, prosím?? 😅

Marti,
to chci slivovicu 😉 Co si snědla, holka jedna ušatá?? 😀 😀 😀

koalice
4. čer 2009

Dobré ráno,

no tak Ma, to Ti ani ten náš požadovaný jídelníček psát nebudu, aby ses po přečtení nevrhala do mísy 😉

Anac, pokud Ti v noci vyžahne tolik Sunaru, tak s klidem na noc tu kaši zkus, veliký je na to dost.

sluninka
4. čer 2009

dobré ráno

tak u nás noc hnus..vstávaly jsme ve 3h a do 5h jsme koukaly na TV 😖 pak jsem ji uspala u sebe v obýváku a vstávaly jsme v 7

Marti...a copak Ti je? to Ti nesedlo jídlo? hlavně se dej dokupy 😉 přijedu možná za vámi,ale teď musim uklidit kabiny,srovnat dresy...v sobotu je u nás na hřišti dětskej den 😅

anac...hele zkus na noc tu kaši, určitě tím nic nezkazíš, max. se aspoň trochu vyspíš 🙂

cline
4. čer 2009

nazdárek, tak od rána žhavím dráty - kvůlui té kartě, v tom krámě ji samozřejmě našli a dovezli ji na čsob, jenže já mám účet u regionální banky, která má karty přes ně, takže u nich naní a prý se chvíli čeká a pak se skartuje ☹ no na platebním centru mi řekli, že je ještě aktviní a na pobočce čsob, že správně by se měla odvézt a skartovat, ale ať si tam zajdu, v devět, to otvírají, jestli ji tam někdo nemá na přepážce. Uff, bych toho prodavače nejradšči uškrtila. Mně se teda nikdy nestalo, že bych na kartu zapomněla, když u nás někdo s ní platí.

eximka
4. čer 2009

ahooooooooooooooooj 😀 a krásné dobré ráno

febris
4. čer 2009

cau hoolky. jednou nemusim vstavat a co myslite- sousedi debilove vrtaj od 8-8.30 a ted nic. Vcera jsme sli k mudrovi , zitra taky. Takze jsem se dnes mohla vyspat 🙄

kacatko03
4. čer 2009

Ahoj holky...padá mi hlava na stůl....NOC...Tobik klidnej, spinkací...ale Fíla....záchvaty kašle, blití..asi do 3 do rána, nakonec usnul vyčerpanej, já pak nemohla zabrat bo sem ho furt slyšela kašlat a čekala kdy poletím zase do pokoje. tak jakmile malej usne jdu takyyyyyyyyyyyyy.

Sluni: Bohemka je dobrá 😀 😀 😀 😀 a ten dudel...kde ste ho koupili?

Feb: a co Daník a ten kašel? Tobík už je ok.

koalice
4. čer 2009

Ježíš Feb, u nás se vstává tak v 5:30-6:00 a nikdo nevrtá široko daleko ☹
Cline, tak dobře pořiď

sluninka
4. čer 2009

Veru...všechno máme z fanshopu 😉

sluninka
4. čer 2009

mizim...papa

kacatko03
4. čer 2009

sluni ten overal chápu ale i ten dudlík je z fanshopu? 😕

febris
4. čer 2009

kaci vcera nas mudr naockoval, takze dobry. Teplotu z toho nemel zatim nema, tak to snad bude ok. Nemel zadnou reakci ani na ty pedchozi 2 hexy. Zitra jdem na sono nadledvin 😖

koalice
4. čer 2009

Kačátko, naprosto s tebou soucítím, podobných nocí s Aničkou mám za sebou taky požehnaně. Momentálně to máme ale zařízeno tak, že já jsem s malým v ložnici a pokud malá stůně, je s ní manžel v pokojíčku. ( Co je malej na světě, tak tam teda spal jen jednou, A. zatím OK)

kacatko03
4. čer 2009

feb: jo ták tak super že už je ok, nás snad po 14 dnech naočkujou 3hexou přříští středu, a v červenci jdem do toho prevenaru. No hele já si pamatuju že sF sem taky byla na sonu ledvin, to byl ale hodně malinkej a s T vubec 😕

sluninka
4. čer 2009

Veru...jojo, z fanshopu 😉 je na něm taky klokan

jáji, Marti..tak dneska za vámi nedorazim hedu pro auto 😅 a pak musim na technickou,páč jsem zjistila,že ji mám do dneška a v servise nemějí nikoho volnýho kdo by mi tam honem sjel 😨

berunka
4. čer 2009

Veru teda vy jste chudaci asi po¨... od much ☹ drzime palce aby to do odvci bylo v pohode.u nas noc taky nic moc me se rozjizdi klasicky nachlazeni stipe me v krku,nose,hlava boli.a Eli ma rymu a lehce zvysenou teplotu tak uvidime jak se to bude vyvijet dal.v pondeli mela dostat hexu a Synflorix takze se to taky posune

cline
4. čer 2009

hurááááá karta je na světě, včera ji nechali na přepážce v čsob a naštěstí tam nebyl žádný aktivní debil, aby ji rovnou nechal skartovat. 🙂 😎

cline
4. čer 2009

Veru na sonu ledvin jsme my byli už v porodnici, je to podle mě povinné už tam.

nelinkav
4. čer 2009

Dobré ránko!
Tak jsem po dlouuuuhý době na netu a koukám, že mě Karol shání na FB 😀 Kočky moje milovaný, já teď totálka nestíhám, nějak se to se mnou vleče už od pondělka a má to hned tři důvody: jednak jsem lemra pomalá, která si neumí zorganizovat čas a druhak jak jsme v novým, tak tu máme kolem baráku hafo práce - pleju, sadím do truhlíků apod. (a poprvé v životě mě to strašně baví, super relax) a do třetice všeho "dobrýho" - mládě se cuká s jídlem. Po ránu cucá vydatně, přes den ji stačí chvilka a pak dělá delfína (přišla na novej zvuk, mmch. je příšernej 😝 ). Včera jsem ji zkoušela převažovat a protože nemám poblíž přesnější váhu, tak jsme to spáchaly na digitální paleťáku a podle všeho těch 200 vycucne... Přesto jsme včera dali večer trošku rýžové kaše, pak ještě hooodně pila, asi se přežrala, protože ji to tlačilo v břichu a vzhůru byla dřív než jindy 😠 Ale jinak z ní mám radost, tak 1-2x denně čůrá, příp. kaká do číňáku, poprvé jsem z toho měla pomalu orgasmus 😀
Teď mám chvilku, tak jsem hodila pračku a musím si fofrem zkrátit nehty, bo je mám delší než tchyně superdrahý gelovky 🙂
Zatím pa, jestli bude mládě líp spát než poslední dny, kdy zalomila v 10-11h, tak se vrátím do vašich řad 😎

sluninka
4. čer 2009

kde je ta jája? 😕

Veru...my byly na sonu ledvin asi ve 3týdnech

nelinkav
4. čer 2009

Jo, začala jsem tvořit nový album - prvopočin byl ten, že jsem sepsala porod, jehož popis tam chci prdnout, smazala starý, vybrala nový fotky... Skončilo to tím, že Stelliš odmítla spát v mé nepřítomnosti, takže nový bude časem 😝 😀