Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
17. kvě 2009

soni: ty pro větší děti mají ti pítko plastové 😉

jaji: ted jsem to četla co se ti děje v noci...a co mu třeba dát napít čaje? nebo já dělám to když se mi malej v noci probudí že mu vypadl dudel a chci mu ho dát tak se na mě začne tplemit, mávat rukama kopat nohama a povídat tak mu kápnu dvě kapky babykalmu rychle strčím dudel přikreju a zmizím, on začne tahat dudel s fenyklem a usne.

urbi
autor
17. kvě 2009

jé Ilonko, vy jste byli na Veveří 😵

bila.pani
17. kvě 2009

Míšo,ptala jsem se a nemají.. 😖 Leda mu vyměnit hlavu.. 😀

urbi
autor
17. kvě 2009

Ilon, tak mu ji uříznu a přebarvím na zeleno 😀

bila.pani
17. kvě 2009

Míšo,jj..Byl tam šermířský festival,tak tam mm nesměl chybět.. 😝

kacatko03
17. kvě 2009

míšo a co mají v quelle a chcete tomu měnit hlavu??? 😀

bila.pani
17. kvě 2009

Veru,polštářek s tweetym 😀

sonisek
17. kvě 2009

nekoukate na Novu?? To je sranda 😀 😀

jajinka27
17. kvě 2009

urbi...no leda to, protože se fakt takhle nikdy nebudil :(( vypadl mu dudlik a on spal v pohode dal

bila.pani
17. kvě 2009

Koukáme,já se hlavně rozplývám nad tím barákem 😵

sonisek
17. kvě 2009

ta vilka je super, no 😅

nelinkav
17. kvě 2009

Ahojte bambulky,
tak jsme strávili rodinnou neděli. Ráno jsem vstávala s mládětem dřív než mm, pak mi to vynahradil tím, že musel do práce... Ale po jídle, který uvařil, jsme byli na výletě v lese (mádě čučelo jak tele na nový vrata, tolik stromů ještě nezažila 🙂) a na večer se nám pozvali tchánovci, že přivezou maso a ugrilujem. Tak jsme nachystali zeleninu, mm roztopil gril a oni zavolali, že je zdržela návštěva, tak že už nedorazí 😀 U nás jak u vyjedenýho krámu, jen okurky a rajčata, tak mm zabručel, ať pošlou aspoň maso... Tak se tchýně zasmála a nakonec dorazili. Měli to výborně naložený, takže chuťovka 😵

Jinak gratuluju Anetce k svátku, doufám, že to pořádně oslavila a něco hezkého dostala🙂

Soni, tak super, že se to Tomínkovi povedlo vytlačit. A pak že to maj těžký jen ženský u porodu 😀

Kočko, třeba si to tvoje postýsknutí TM tady přečetl... Kéž by to udělali všichni a pak jim to "osvícení" vydrželo. Můj se o víkendu celkem staral, ale pořád je trošku mimo a celodenní péči si představit nedovede. Takhle potřebuje jít kadit, tak mi ji strčí a stráví tam půl hodiny, to můj časák zůstává na wecku netknut 😠 😀

Ilčo, jů, ty máš ukovanej prstýnek? Taky jsme s mm měli od našeho kamaráda, krásnej, akorát jsem díky němu málem přišla o oko 😅 🙂 Jo, ten barák bych nechtěla ani za zlatý prase, nevím, kdo by to uklízel a cvakal za topení a elektriku 😝

Jaji, po referencích Urbinkovic Filípka bych asi taky zkusila tu masáž, zatím to vypadá, že mu to pomáhá... Fakt bych ti už přála, aby se to všechno dalo do kupy... A vystřídal tě aspoň chlap v péči o víkendu? Když sem tam dáváš flašku, tak to jde, ne?

bila.pani
17. kvě 2009

Neli,tak k tomu baráku ny to chtělo i movitého muže samozřejmě.. 😀 😀 😀
Prstýnek mám krásný.. 😉 Naštěstí bez újmy na zdraví

jajinka27
17. kvě 2009

neli...no dneska rano teda vstal v 8 nebo tak nějak a šel s ním do obýváku a já spala asi 45min 😅 A v noci on spí, jeho skoro nic nevzbudí, leda když už Tom řve jak na lesy, mě vzbudí každej jeho pohyb a kníkání

kacatko03
17. kvě 2009

neli, jaji, míšo: o jaké to masáži mluvite????

urbi
autor
17. kvě 2009

tak jsem nahrála video z dneška

https://www.youtube.com/watch?v=KEe1WpmI7Kk
jajinka27
17. kvě 2009

veru...Míša byla s Filípkem na nějaké masáži a jemu to pomohlo

urbi
autor
17. kvě 2009

Veru, chodím s Filípkem na thajskou masáž

kacatko03
17. kvě 2009

jaji: ohledně spinkání???? nebo i tomu blití?

urbi
autor
17. kvě 2009

chodíme jednou týdně... postupně mi ho tam dávají dohromady, šmudlu mýho..

kacatko03
17. kvě 2009

míšo: a jako proč? nějak mi to uniklo...já myslela že máte problénmy jen s tím blitím

urbi
autor
17. kvě 2009

Veru chodíme tam hlavně kvůli tomu, že špatně zapojuje pravou stranu a to spaní je bonus 😀

urbi
autor
17. kvě 2009

Veru, tak to ti toho fakt dost uniklo.....

kacatko03
17. kvě 2009

míšo aháááááá 🙂

urbi
autor
17. kvě 2009

blití jako problém neberu, to je to nejmenší... je chudina celý zablokovaný, budil se třeba 30x za noc, konec kojení..... bylo toho víc

jajinka27
17. kvě 2009

já už bych dala nevim co za to aby se nevzbudil vypadnutim dudliku 😔

sonisek
17. kvě 2009

Míšo, to video je super 😵 😵 😵 Jak se Filípek krásně řehní 😵 😵

urbi
autor
17. kvě 2009

ten Budař je borec! 😀

urbi
autor
17. kvě 2009

Neli, tak koukám, že se k sobě mláďata budou hodit - Filípek miluje stromy, když se ho chci na chvíli "zbavit", dám ho v kočárku pod strom 😀

bila.pani
17. kvě 2009

Míšo,video je paráda.. 😵 Fiípek je náhodou šikulka!Malá tak dlouho hlavičku nevydrží držet.. 😔