Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
23. črc 2009

holky to pořád říká ex na rehabce, že se na to vyprdne a donese tam staré mobily a ovladače....štěrkátka fakt moc neba 😀
maru jde taky po ovladačích,mobilu....no drahý má za úkol do srpna koupit pojistky do všech zásuvek,no prostě to tady celé nějak zajistit 😅

jinak maru se mi totálně pos.....-(nemůžu napsat že pokakala,bylo toho mnogo 😀 )na válecí osušce-jo a mrkvička v ní byla-takže dobrý,střevama jí to evidentně prošlo 😀

petruna26
23. črc 2009

feb., no ta je vážně hustá... 😠

cline
23. črc 2009

feb 😠 😠 😠 zabít málo...

cline
23. črc 2009
jajinka27
23. črc 2009

cline...ten mantinel je pěknej, to je okolo celé postýlky?? můžu se zeptat kde jsi ho objednala?

nelinkav
23. črc 2009

Feb, a to jsem asi nepostřehla - vy jedete pryč a ona bude hlídat? To bych taky radši zůstala s prckem. Ale je to naprd nemít komu dítě na chvilku svěřit...
Já se musím přiznat, že my Stelliš ve stoje taky chvilku necháváme, jí se to hrozně líbí. Dere se do té polohy sama když ji mám sedět na klíně. A ještě si stoupá vždycky když ji chci položit do kočárku, to zatne nohy, mírně se prohne do luku a nejde položit 😀

Jinak já jsem svoji vycházku zakřikla. Je skoro poledne a tchýně nikde, tak jsem se šla optat přímo za ní do práce a dozvěděla jsem se, že právě odjela. Na švagrovou spadl sprchovej kout, tak jí jela podpořit. Stejně tak tchán. Jsem zvědavá, jestli to tentokrát bude něco vážnýho, nebo jako vždy jen prostě potřebuje asistenci rodičů... No, snad radši zas to druhý. I když musím přiznat, že mě by přišlo normálnější, abych se ve 30ti spoléhala na sebe a svýho partnera než na rodiče, ale asi jsem jiná povaha 😝

A druhou "dobrou" zprávu mi teď sdělil i mm - na dovču odjezd nejdřív v pondělí večer, v úterý, musí být v práci. Samozřejmě že se tím celá naše dovolená zkrátí, bo od pondělka má volno další kolega 🙄 No, fajn 😠

nelinkav
23. črc 2009

Cline, hezký... 😵 Justýnka je fakt hrozně moc krásná holčička, je ti opravdu hodně podobná.

nelinkav
23. črc 2009

a pro tuto chvíli naposled: se musím pochlubit, co se mi podařilo... Jak jsem si založila ten svůj vlastní účet, tak mi přišlo uživ.jméno a heslo na internetbanking... Furt jsem se k tomu nemohla nějak dostat, ten dopis se mi tu pořád válel mezi ostatníma ze školy, knihovny až jsem ho asi včera v tom kalupu poslala na olomouckou univerzitu spolu s přihláškou. Tak doufám, že mi nějaká paní ze studijního nevybílí moje dosud skoro prázdné konto 😔 Mě fakt jebne. Jsem měla spoustu starostí, bo mi brněnská knihovna poslala poslední přežalobní upomínku za knížku, kterou jsem loni vrátila 😝 Když jsem tam volala, že teda zaplatím ztrátu, ale že jsem si jistá, že se to vracelo, tak mi paní slíbila, že se ještě koukne - koukla, knížku našla akorát mi to zapomněla zavolat zpátky. Tak jsem jí včera volala zas já a prý že je knížka na světě, ať zaplatím jen pokutu za pozdní vrácení!!! Chápete, i když tam tu knížku rok měli!!! Tak nakonec to hradit nemusím, i když na svým knihovním účtu mám, že jsem to zaplatila. Pak se mám soustředit na ostatní věci 😝

jajinka27
23. črc 2009

jinak Justýnka je fešanda, já mám prostě pro holčičky slabost když už nemám tu Gábuli 😵

cline
23. črc 2009

jáji vyaukcovala jsem ho na mimiaukci i s poštovným mě vyšel na 418,-. Je to holka, co je šije. Takže bys ho klidně mohla objednat, myslím.

cline
23. črc 2009

neli to je teda fakt ironie, knížka tam je a byla tak jen zaplať, že jí nemohli rok najít 🙂

kacatko03
23. črc 2009

ahojda

teda Justík už je kus baby, a ten mantinel je dobrej 🙂

takže zítra v 1?

petruna26
23. črc 2009

Veru, jo... Půjde někdo z Holešovic - i když já na 100% nevím, zda budu stíhat..

Neli, ty se hlásíš na studia? Čeho? 😕

Cline, Justy je ti fakt podobná.. 🙂

kacatko03
23. črc 2009

z holešovic jdu 100% já

petruna26
23. črc 2009

budu se snažit tam být včas, kdybysme nestíhaly, tak ti písnu, jo? 🙂
jinak Adéla se dneska otočila 1x zpět na záda a 1x doleva (jinak je pravotočivá 😀 )

kalian
23. črc 2009

Ahoj ahoj!

Petru, já se možná přidám, ale určo né v jednu. Jinak bych jela taky z Holešárny. Nechcete mi poslat prosím prosím někdo do IP tel číslo, abych vás našla?

Cline, tak mě teda přijde Justík celý tatínek!!! A ten mantinel je fakt moc pěkný. Můžeš mi prosím poslat kontakt na tu holku? Díky.

Neli, oni jou fakt hustý, hlavně když by ti pak klidně přišli exekutoři zabavit majetek - přitom neoprávněně 😠

kacatko03
23. črc 2009

petrun: ok ok písni dle stavu
Kali: jj dej vedět 🙂

jinak já se taky přikláním že Justík je celej tátínek

cline
23. črc 2009

jojo taky všichni říkají, že je celý tatínek
kal IP

sonisek
23. črc 2009

Karol, kde jsi to objednávala, ty žirafky??
Já vyaukcovala na aukru povlečení se stejnýma žirafama, ale v zelené barvě...ony jsou tak rozkošný 😅 😅

Neli a studovat?? Copak???

cline
23. črc 2009

soni na mimiaukci

cline
23. črc 2009

Neli že se na to studium nevys... já ještě na diplomku ani nehrábla, a to ji mám v zimě obhajovat 😅

jajinka27
23. črc 2009

cline...můžu taky kontakt do IP? 😵

sonisek
23. črc 2009

tady jsou snad samé studentky, bo co 😅 😅

nelinkav
23. črc 2009

No, mě nejvíc naštvalo, že z tý knihovny poslali doporučenej dopis a když se milostivě podívali a zjistila, že nějaká blbka nebyla při převzetí knížky načíst čárovej kód, tak se nenamáhali ani zatelefonovat 😠

Cline, mě už se studovat nechce, ale musím, abych měla po mateřské co žrát 😝 Já jsem totiž poloúča, mám jen bc. a s tím už bych od roku 2010 učit nemohla. Nechce se mi do toho hlavně z toho důvodu, že nepovolí prý žádnej individuální plán, takže budu muset s malou dojíždět 60km. Snad to ukecám aspoň s nějakýma kantorama...

Jinak klasika, jako vždy. Přijela do práce tchýně s očima navrch hlavy, že je švagrová celá pořezaná. Asi za minutu přijela švagrová, na ruce a noze celkem asi 6 škrábanců, jak od miminkovskýho nehtu 😝 Tchýně páč ji jela zachraňovat, tak neměla udělanou práci, takže z našeho dne u vody ve stínku sešlo. A nejlepší na tom je, že jsem ani neměla rozmražený žádný maso na jídlo, anžto jsem neměla být doma, tak musel mm sjet pro gyros (nudle a spol. on nepapá). No a švagrové, aby se chudinka vzpamatovala z toho šoku, tchýně oběd udělala. Jsem myslela, že padnu. Pevně doufám, že tohle jsou výsledky špatné výchovy a ne otázka povahy, páč to kdyby měla S. zdědit, tak nevím nevím, jak bych to rozchodila...

petruna26
23. črc 2009

jsme byli venku - tam je fakt děsně - fuj, ještě, že jsme nešly do tý ZOO 😒
myslíte, že zítra bude líp?

jajinka27
23. črc 2009

zítra má být hezky do 25 stupnu 😀

berunka
23. črc 2009

Peto ja sla jen od nasich domu coz je slaba pulhodinka a byla jsem uplne hotova,u nas ve stinu 34 stupnu 😲 😲

bila.pani
23. črc 2009

Neli - poslouchala ji normálně stetoskopem,a brblala že se jí cosi nelíbí,tak máme jít na to EKG a asi dvakrát se ptala,jestli ji v noci monitorujeme 😒 Ale minule bylo EKG i NEU vyš.v pořádku
Mno,a sporťák - ještě jezdíme v hlubokým 😀 Holt jsem srágotka 😅
A děkujeme za přáníčka 😵

jajinka27
23. črc 2009

já mám na teploměru ve stínu 38 😖 já ven nešla

kalian
23. črc 2009

Libeň hlásí 34, taky jsem ani nevystrčila nos. Ale žene se bouřka, jupí, do půl hoďky je to tuuuuu... 😵