Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
7. srp 2009

tak my jsme dneska dopolko mely jizni ovoce s ovesnyma vlockama a k obedu brambory kukurici s krutou a docela si mlaskala 😀 na noc jsme dneska zkusily kasi na dobrou noc od Hami a svete div se chvili po jidle si Eli jeste hrala v obyvaku na dece,pak jsem ji dala do postylky,napila se a v tu ranu usnula 😉 tak ted jen otazka na jak dlouho.MM ma dneska narozky tak snad nas necha slavit 😀 😀 😀 😀

petruna26
7. srp 2009

Sluni, kde jste to byly? 😨

petruna26
7. srp 2009

Beru, ty jo, Eli měla dnes lepší jídelníček než já 😀 😀
Feb., tak ať Danýska ty zuby moc nezlobí..
No, Moni a ty se rozmysli, Mařenko, rozmysli... Já pořád nevím ani zda tu ohřívačku mám pořizovat, asi bych ji potřebovala jen na dovču - stejně to ohřejvám v mikrovlnce, já vím, že se to nemá, ale ty 2 lžíce 😝
No a pak budu časem taky asi vařit - jen musím koupit pořádnej mixér - to by možná byla lepší investice než ohřívačka... - ach jo, to je dilema... 😝

berunka
7. srp 2009

Peto vid docela to vypadalo i lakave 😀 mela tu sklenicku od Hami od 6.mesice s kousky a uz si na ne celkem pekne zvykla,vetsina uz skonci v puse a ne okolo rtiku kam to donedavna jeste vytlacovala 😀 😀 😀

sluninka
7. srp 2009

Petru..tady v Brandejse

sluninka
7. srp 2009

kam se všichni poděli? 😕

Koukáte někdo na Dědictví? 😀 😀 😵

sonisek
7. srp 2009

Ahojky, jdu nakouknout jak se máte 🙂
My jsme s Tomem stále u tchánovců a zatím to tu ujde...v neděli nás povezou domů, tak už aby to bylo. Ještě, že tu táta byl s náma do včerejška.
Jinak jsem Tomíkovi objevila horní levou jedničku, že se klube, tak bude zachvilku venku. Takže občas brečí kvůli zubu, kvůli břichu (příkrmy nás trošku trápí - nemůžem moc dávat mrkev...dneska měl první lžičku brokolice a celkem i baštil, ale vypadá to dost nechutně 😀 ). Dneska se konečně zase vykadil asi po 5ti dnech, to teď nějak nesleduju, ale budu si to muset zase zapisovat.
Je tu etwas neues??

berunka
7. srp 2009

toz holkyyy kde jsteeee? 😀

sluninka
7. srp 2009

beru...pak nemá bejt člověk nalepenej na icq 🙄

berunka
7. srp 2009

Verus to je fakt tamje ten pokec jednodussi kdyz si tu stejne povidame jen my 😀 😉 😕

petruna26
7. srp 2009

Hele, já se s váma nebavím, páč podle pasu vás neznám 😀 😀 😀

petruna26
7. srp 2009

Tak a ted jsem vám to nandala 😀 😝 😀

petruna26
7. srp 2009

No, tady nikdo není, na ICQ taky nikdo není ☹ - tak nic, aspoň jsem dodala na rajče fotky, tak se můžete kouknout. Pokud by někdo toužil po našich soukromých fotkách a chtěl hesla, napište 🙂
Jinak já se jdu najíst - ano, slyšíte dobře (teda čtete 😝 ), je sice skoro půlnoc, ale já jsem dostala právě děsnej hlad 😝 😝 😝 (to je blicí, blicí a ještě jeden blicí, páč jíst o půlnoci je fakt nechutný..)

tak dobrou 🤐

monique_2006
7. srp 2009

tak ja prave zpracovavam dyni hokaido - celkem mazec 🙂 ale aspon bude mit jonatan zasoby

jinak peti tu ohrivacku si asi jeste necham, pardon 😉 ale jestli chces doporucit mixer, tak ja mam etu eclipse a je super

anaconda
8. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Včera tu chcípl pes, že? 😀 😀 😀 Myslím, že to bude dneska stejný. 😉

Holky,
nemáte někdo na prodej karavan?? Nebo někoho známého?? Včera mě totiž napadlo, že by jsme tak mohli vyrazit na dovolenou i s tím naším Maxmiliánem 😉

Jirana z toho mého nápadu sice málem klepla pepky, nic méně přes noc mě to nepustilo, naopak, už čučím po inzerátech. Jirka se bojí kupovat od někoho cizího, aby to nebyla skrytá past.

Tak sem s nabídkami, prdelky!!! 🙂

sluninka
8. srp 2009

ahojte

anac..hele n našich sousedi se ho chtějí zbavit, zkusim zjistit proč a za jakých podmínek,ju? 😉 hlavně v jakým je stavu, spávaly jsme v něm jako mladiství😉

Petru...mám špatnou zprávu s HM to vypadá bledě, naskytly se opět problémy 😨 😒

tonica
8. srp 2009

Ty voe, tak jsem si uz myslela, ze jsem se omylem nabourala do jine diskuze, kdyz na me vykouklo tolik novych ikon... 😀 Jsem zase na manzove compu, manza vzal na prochazku Patricku, ja si udelala kavicku a ted vas docitam.

Neli - ta tvoje tchyne me pobavila. Taky bych chtela tak nestihat v praci. 😀 Hele, Stelus ma s Patuli stejnou fialovou mikcu. At zije Tesco. 😉

Soni - tak u nas problem s nekandenim obraceny. Vcera to probehlo 5x a fakt vydatne.

Feb - prikrmy u nas probihaji naprosto stejne. Nejdrive hezky papala mrkvicku, ale ted ma nejakou sabotaz a taky do ni nedostanu vic nez 1/3 sklenicky. Nekdy jsem pekne nastavana, kdyz ty nedojedene vic dni musim vyhazovat do kose.

Anac - tak dovca s karavanem byl vzdy muj sen.

Beru - to je fajn, ze uz nemusite cvicit Vojtovku. Super, ze jste to tak zvladly.

Vcera uspech. Mala si v postylce pobrekla ctvrt hodky a usnula. Kez by to tak bylo porad. 😵 Tak hezky vikendik vsem lednackum.

febris
8. srp 2009

caues, byli jsme na koupalisti na petynce, jsem si pekne zaplavala po dvou letech 😝 😀
razime na 1 den ke tchyni, ma posledni sanci 😝

berunka
8. srp 2009

teda holky tady to dneska zase jede 😀 😀 ja jsem byla dneska u tchyne od pul 11 do pul 4 😅 😅 😅 😅 byla koupacka v bazenu a celkem to uslo.

urbi
autor
8. srp 2009

ahojky! teda tady je dnes provoz 😀 😀 😀 😀 ale to je dobře, je vidět, že jsme všechny někde v tahu 😉

my měli moc prima den - byli jsme v Zoo v Jihlavě a paráda! Dokonce i Fíla z toho měl zážitky, koukal na zvířata - je nteda některá - třeba surikaty, psouny, kapybary, opice.... moc fajn to bylo!

jen teda byl dneska trochu okňouranej, což neznám, měl i průjem, tak nevím co to... zkoukla jsem pro jistotu horní zuby, ale tam se mi nic nezdá...tak třeba jen neměl den.. ale jsem ráda, že je po mně - nejvíc se mu líbili hlodavci, což mě více než těší 😀

teď je v televizi Hra - miluju Seana Penna, ty jeho oči...ach ach...

sluninka
8. srp 2009

a my měly den na hov.. 😒

urbi
autor
8. srp 2009

Sluni, jak to?

nelinkav
8. srp 2009

ahoj holky, já mám poslední dobou nějak veselý večery 😝 Včera jsem se skoro hodinu chystala, šli jsme s mm a kamarádama posedět, hlídat měla tchýně...leč mládě mělo hysterák, tak jsem to po necelé hodině musela zabalit. No a dneska tu opět sedím sama, bo mm musel jít do práce 😠 A teď mi napsal, že do hodiny je doma!!!! Do háje zelenýho...
Ale jinak dobrý, výletili jsme na motorce, v Příboru jsme si dali zmrzlinovej pohár a potkali jsme tam maminku s dvěma holčičkama, jedna podlě všeho měla Downa a vypadala úžasně spokojeně 😵 Nechápu, proč se v ČR na maminky tlačí, aby těmhle dětem braly právo na život 😔

Jinak Anac, o karavanu taky uvažujeme 😉 Ale vzhledem k fin.náročnosti asi až na stáří, prodáme barák (kterej ještě nemáme 😀 ) a budem kočovat 😎

Tonic, tu mikču má prý i Justýnka 😀 Holt když není moc jiných možností nákupu... Ale musím přiznat, že mě to naše tesco začíná silně štvát, bo asi pochopili, že jsou jediní v okolí, kde se dá koupit oblečení a všechno zdražují! Ty originály cenovek přelepují vyššíma ciframa, tak jsem se zařekla a na sebe tam nekoupím už ani fusekle 😠

Urbi, zoo je dobrá inspirace na zítřek! Ještě jsme nebyli ani v olomoucké ani ostravské, tak zkusím nadhodit.

sluninka
8. srp 2009

urbi..já Ti ani pořádně nevim..znáš to, ráno vstaneš kopneš se o postel, pak rozliješ vodu a celej den se táhne, pak Ti někdo něco řekne a Ty bys vraždila... aspoň že ty děti jsou tak úžasný (i když celej den brečí, slintají a blinkají a nic je nebaví, ale ten úsměv, ten je pak k nezaplacení )

urbi
autor
8. srp 2009
urbi
autor
8. srp 2009

čus Neli...
jj děti s downem vypadají spokojeně... ale já i přes to všechno, kdybych za včasu zjistila tuto diagnozu, tak mám asi jasno ve volbě... i bez jakéholiliv tlačení... ale to je i moje deformace povoláním...

a zvedají ceny jo? no v době letních slev teda div více než nevídaný 😀

Sluni, když se něco s... tak řádně co?

urbi
autor
8. srp 2009

abyste to dámy neměly tak jednoduché... chacha! po letech, ale donutily jste mě ke změně profilu! 😝 😀

urbi
autor
8. srp 2009

jo a bacha - příští víkend se asi chystáme do Prahy!!!!!!!! tak kdyby se zadařilo, mohlo by se něco spáchat 😉

nelinkav
8. srp 2009

I ty, Brute???? To už tady mám jen já a Monča původní ikonku???

nelinkav
8. srp 2009

Jinak já bych si dítě s Downem nechala. Kdyby se dítě stalo postiženým v průběhu života, taky bych ho nezabila. Ale to je tady fuk.

Chlap furt nikde a mě se nechce dělat nic užitečnýho 😝 Tak koukám na toho zdatnýho hasiče...