Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
17. kvě 2009

😵
Ilon, on s hlavičou problém nemá, tu drží dobře, má problém s těma rukama.... ty mu jdou tam, kam nemají

nelinkav
17. kvě 2009

Ilčo, já si tím prstýnkem nezpůsobila úraz při jeho tvorbě, ale při nošení 😀 Ukoval na něm jakousi ozdobnou růžičku, ale samozřejmě byla taková větší...takže krom vytahaných ok na svetrech jsem měla časem škrábance i po tváři a když jsem se dostala blízko k očím, tak jsem si řekla dost 😀

Urbi, tak to zas prrrrr... Stella na ně koukat bude, ale musím jí stát za zadkem 🙂 Např.když jsem pod stromy kojily, tak se cítila tak úžasně v bezpečí, že furt všude hleděla. A já seděla u cesty s kozou ven jak úchyl 😠

Jinak naše mládě krom toho, že se poslední dobou u koja vzteká jak blázen, tak ještě furt blije. Ráno ohodila chlapa od prsou až ke kolenům, pak chodku, postýlku... Je možný, že by to bylo těma mýma krámama???

nelinkav
17. kvě 2009

Jo, Urbi, Filip pase daleko líp než Stella. A ta u toho ještě brutálně slintá 😝

bila.pani
17. kvě 2009

Neli- a jééé,nestraš,já mám taky tu ozdobnou růžičku.. 😀

holky,tak dobrou noc všem.. 😵

jajinka27
17. kvě 2009

ouuu jeeeeee, uz brecel, on vydrzi spat 2 hodiny a pak je vzhuru, zjistí že mu chybí v puse dudlík a už neusne

sonisek
17. kvě 2009

ten film byl fakt super 😀 A příští týden to se Zedníčkem a Paulovou bude určo taky sranda 😀

Jsem tuhle někde četla, že děti můžou takto ublinkávat až do 18ti měsíců 😒 😒

Neli, já ho včera převlíkala asi čtyřikrát za dvě hodiny, furt blil...

urbi
autor
17. kvě 2009

a ještě jedno jsem nahrála - trochu podobné, tady povídá...

https://www.youtube.com/watch?v=udeKgs-GKZY
berunka
17. kvě 2009

cauky maminy teda clovek tu vikend neni a uz ani nenajde diskusi 😀 😀 😀 u nas bylo na dnesek taky veselo.vcera jsme byli na zabave,spat jsme sli kolem pul jedne a Elis ve trictvrte na jednu vzhuru a hrozny rev.tak jsem nakojila no ale nez jsem uspala byly skoro dve hodiny.no a nase kraska se vzbudila pred 4,musela jsem ohrat odstrikane mlicko takze vysala 110 odstrikanyho a uspalavala jsem zase do pul paty.ja pak nemohla usnout takze jsem byla jak zmlacena palici.navic po mym mlice po hodine rve a vytahne 120 Nutrose takze dneska byla skoro cely den na UM a ted odstrikam protoze prsa jsou jak sutr.no jenze co je mi to platny kdyz po koju vydzi max 2 hodky ☹
jinak holky my mame pokro,Eli se dneska sama zacala otacet na brisko 🙂
Miso myslis ze kdyz chodim s Eli na rehabilitaci taky kvuli tomu ze vic pouziva pravou stranu ze by ji ta masaz taky pomohla?

urbi
autor
17. kvě 2009

Neli , pást on umí, to problém není... nebo resp. on tu hlavu zaklání, takže "pase" dobře, ale když ho chovám, hlava mu často padá....ale spíš je problém to nepoužívání pravé ruky - ale už je to mnohem lepší 😉

jajinka27
17. kvě 2009

ahoj beru 😉 koukám taky super noc 😅

urbi
autor
17. kvě 2009

Beru, mylsim, že masáží není nikdy co zkazit....
Neli, to blití s tím bude stopro souviset....

Beru, já už teda nalitý prsa nemám a po mém mlíku dnes vydržel hodinu.... a to jsem kojila předtím naposledy před 12ti hodinama... ale já už to fakt neřešim, po UM je spokojenej, tak není co řešit

urbi
autor
17. kvě 2009

no nic, loučím se, máme tu nějak tupé nástroje, tak musíme ostřit 😀

berunka
17. kvě 2009

Miso ja jsem mela nality prsa od rana od pul devaty a to jsem odstrikavala ted.takze u me kojeni uz taky jde do haje.ale uz netruchlim.navic ted jsem odstrikavala jen do ulevy aby tam kdayztak bylo neco na noc a to co jsem odstrikala vypadalo jak kdybych ve vode rozpustila kousek kridy ☹ no a Eli vydrzela rano hodku a pul a pak sileny rev a po UM vydrzela 4 hodiny.
holky nestalo se vam taky ze by prcek jakoby najdenou prestal past koniky?ELi ted me prijde stavkuje nebo co a kdyz se otoci na brisko nebo ji tamna hraci dece otocim ja tak se parkrat zvedne a pak ma zabourenou hlavu v dece a rve:( zitra jdem zas na rehabku tak se na to zeptam.a porad pase na zavrenych pestickach ☹

febris
17. kvě 2009

cau holky u nas dnes bylo usinani obzvlast vypeceny 🙂)) 😝 2x jsem ho musela dokojovat, vzdycky u toho usnul, celkem sosal ale opravdu dlouho, no nevim, asi pres den pil malo a mel mnoho dojmu z vyletu... uz jsem myslela ze snad neusne. Zabral az v pul 10, potvurka.

nelinkav
17. kvě 2009

Hihi, tak ať se to u Urbinků povede a má to ten správnej říz 😀

Soni, jako že budu mít šavlu ve výstřihu ještě rok, jo? Se mám na co těšit 😝

Mám dotaz stran MS: měly jste tu první po porodu silnější než obvykle? A ty další už budou normálnější, nebo to bude už standartní stav? To by mě asi trefil šlak... používám mooncup, dřív jsem vylívala ráno a večer a i ten první den byl vždycky plenej jen zpoloviny, zato dneska je to trojnásobná dávka 😠

berunka
17. kvě 2009

Feb kde jste vyletovali?my byli dneska u svagrove a Eli taky byla hotova,cucela na slunecnik pak ji desne zajimali brantranci na hopacce 😀 zato cele koupani a pripravu jidla doslova hystericky prorvala ale hned po jidle vytuhla.to po tom revu jsem se ani nedivila 😒

berunka
17. kvě 2009

Neli ja jsem mela teda prvni tak normal,pak dalsi teda extra poradnou a pak dalsi jen tri dny a posledni byla takovy standard.akorat mi prijde ze me vic bolelo bricho.

sonisek
17. kvě 2009

Neli, má první MS po porodu ani tak silná nebo jako dlouhá, asi 10 dní 😒

beru, super, že se malá přetáčí 😵

nelinkav
17. kvě 2009

Feb, prý až o půl desáté. Stelliš s náma včera strašila do jedenácti, dneska teda milostivě zalomila kousínek po desáté... Jsem zvědavá, v kolik bude vstávat, bo slovo režim je jí poslední dobou úplně cizí 😅 Oproti tomu, že už jakýs takýs měla...Nechápu, ale nenadělám nic.

Beru, mě při tom bolívají spíš záda, a to teda tentokrát krapet víc, než dřív... I když mi teď došlo, že beztak vlastně nemám s čím srovnávat, když jsem svoji ms měla před 9 lety, tedy ještě těžce v pubertě 😕
Jinak s tím pasením jsme na tom podobně. Už to bylo ukázkový, pak najednou vztek a ryje brázdy... Prostě podle nálady, únavy... přece se nebude přepínat, když se jí nechce 😎 Pěsti většinou taky zaťatý... A ty sliny, to jsou dávky 😀

berunka
17. kvě 2009

Soni jsem koukala jak z jara.jeste rano jsem ji musela pomahat za ruku,pritahovala se ale sama se neotocila.a odpoledne uz se trikrat pretocila sama i si vyndala z pod sebe rucicku.tak se musime na rehabce pochlubit.akorat jsem zvedava co mi rekne na to paseni.kdyz je nahata pase krasne i kdyz si ted hraje na letadlo a ty pesti jsou porad.ale jakmile ji dam na brisko oblecenou s plenou tak je temer po paseni 😒

nelinkav
17. kvě 2009

Soni, ty taky plně kojíš, ne??? Já jen že by ten, co tvrdil, že při plném kojení žena nemenstruuje, zasloužil přes držku stejně jak Karp i všichni ostatní zastánci kouzelnýho třetího měsíce. Já jsem někdy z toho obratu tak očarovaná, že vidím rudě 😠 😀

jajinka27
17. kvě 2009

holky mějte se, stává se ze mě vrchní nahazovač, už jsem tam byla 2x během 30min, no už se těším na noc 😖

sonisek
17. kvě 2009

Neli, jj, jen kojím...a je to nespravedlivé, moje ségra MS dostala až 8 měsíců po porodu! 😠 😠

sonisek
17. kvě 2009

náš malej nejdřív teda pást nechtěl, ale teď pase jak divej a ještě se u toho tlemí, konečně 😎

petruna26
17. kvě 2009

Ahoj kočky.. Další diskuze, jo?
Tak jsem dočetla aspoň tu novou tady...
Jáji, přeju dobrou noc, ať se to zlepší.. U nás teď taky nic moc - první zátah sice cca do 1, ale pak už jí co hodinu a půl - už týden.. Takže se taky moc nevyspím..

Jinak, vy už jste měly všechny MS? já ne...

Dejte mi pak pls. vědět do IP, jak s tím srazem, kdyby mi to náhodou uniklo... 🙂 - jinak já bych sraz na sraz viděla tak okolo 11...

berunka
17. kvě 2009

holky ja kojila plne do 4.meice a MS jsem dostala od sestinedeli 3x 😠 z toho jednou to bylo teda fakt narez ze jsem myslela ze budu muset k doktorovi.jsem se nemohla ani zvednout jak kdyby mi nekdo pustil kohoutek ☹ a co se tyka zazracneho tretiho mesice tak u nas je to to samy.do tretiho mesice jsem mela hodny kouzelny miminko.ted je to cim dal tim horsi.jak objevuje novy veci a rozciluje ji ze ji to nejde tak je to obcas na provaz 😀

sonisek
17. kvě 2009

jaji, přeji aspoň trochu klidnější noc....já už bych nevěděla co dělat teda ☹

Já jdu na kutě, dneska nějak pozdě, na mě...tak zase zítra páčko

ma12
17. kvě 2009

Cus, tak my jeste cekame az se vysterilizuji nastroje a pujdem jeste vzbudit Anuli at se na noc nadlabne.

Holky mam prosbu, napiste mi pak nekdo sms v kolik je sraz u vystaviste (asi ty Zuzi kdyz k nam pojedes vid 🙂) at to vim, prootze se az do soboty na net nedostanu. A to jeste jdu v patek parit, prespavam doma a v sobotu rano si jedu pro Anu, tak snad se nezkalim pod obraz at jsem na srazu pouzitelna. Jinak to vypada s pocaskem dobre.
Kosu jdeme ostrit podruhe, soudruzi by meli radost, ze plnime nad plan 😀
Urbi, takze sluss s kojenim?
Jaji: jen se vypovidej, to pomaha a hlavne na to nejsi sama.
my byli dnes u dedy v nemocni a holky teda priserna navsteva.

Jo a malem bych zapomnela, Anicka se dnes poprvy otocila z paseni koniku na zada. A pak to jeste 2xzopakovala. To je taaaak nadherny

MS jsem mela uz 3 a uzivala jsem si je vsechny 😠

ma12
17. kvě 2009

Jo a jeste mam prosbu na Anac a na Petrunu, holky rada vam hracky privezu, ale nevim, kam je date. Budete tam mit nekde auto? Anac nepojedes autem? Ze by ses pro ne mohla stavit 😉

Kdybyste nekdo nemel co delat a chtel se stavit, tak bazik ma 26 stupnu a ma byt kraaaasne 😀

berunka
17. kvě 2009

Marti a kde jsi u rodicu?uricte ti dam vedet ohleden sraziku myslim ze tu padlo neco o desate hodine.takze ja bych k tobe dorazila uz rano aby jsme mohly v klidku vyrazit 😉 kdo vlastne vsechno na srazik jdete??