Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
15. čer 2009

Jiran je z té noci samozřejmě taky ko, i když se ke Kubíkovi jen otočil, když řičel a já připravovala sunar a normáloně si zavolal do práce, že je vyřízenej a přijde dýl. Vystřelit na Mars, chlapy mizerný, viď sluni? 😉

sluninka
15. čer 2009

jáji...hlavně že on je příjemnej, že bych ho oklepala kosou 😀 😀 😀

teda jak tak přemejšlim nad těma sporťákama a golfáčema..já se modlim,aby Naty vydržel v hlubokým co nejdýl..i když teda včera jsem byli i s taťkou ve Stromovce a Naty jak byla protivná,tak jsem ji zvedlav korbě ten nesmysl aby mohla sedět a to byl klid, se i usmívala na kolemjdoucí i na koně 😀 já neci sporťák, chci svoje majinký mimíííí 😅

jajinka27
15. čer 2009

anac...jeee tobě se o mě i zdááá 😵 kočárek už nedááááááááááám, je můj a můj a můůůj 😀 😀

beru...jasnýýýý 😉

asi si půjdem dát dvacet 😀

nám zuby nerostou 😀

joo a včera si v lehátku sednul až málem přepadnul dopředu, jelimánek 😀

sluninka
15. čer 2009

beru...asi jo 😀 to bude sranda až budou všichni lézt jeden přes druhýho 😀

anac...mě říká Honza prej tss si to klidně vyměnim,budu hlídat malou a Ty budeš dělat moji práci...no a nakonec hsme dospěli k tomu,že by ji měl jen na půl dne,bez domácích prací a pak si vezme dovču na zotavenou 😀 pár facek za to😀

palenda
15. čer 2009

Dobré ráno, kočky! Chci se zeptat, v kolik tak chodí večer spát a do kolika ráno spí Vaši broučkové?? U nás je totiž už několik dní (no spíš už bych to mohla počítat na týdny) usínání kolem 19h, pak v noci se mi budí v 1 ve 3 a v 5 je budíček!

jajinka27
15. čer 2009

ahojky Palen,
nám usíná taky kolem 19té, pak ho budím o půlnoci a pak spí jak kdy, do 5 nebo do 6 do rána, ale pak usne u kojení v posteli

kacatko03
15. čer 2009

už to jdeeeeeeeee.....

jáji tak ve čtvrtek se přidám... fíla mi odjíždí v 9 ráno a pak volnoooooo tak provětráme PP P 😀 😀 😀 kdo všechno pujde????

sluni: to je mazec vid...šmejdi jedny...

u nás noci taky ko, dospáváme dopoledne a dnes i 2h. odpolko.....a zuby nikde 😀

jajinka27
15. čer 2009

já ho ještě v PP nepovezu, pěkně bude hajat v hlubokým 😀

zítra nás čeká 2.hexa, jsem zvědavá..

jinak půjde Věrka, já, Martina, ty, Zuzka??

luca30
15. čer 2009

Ahojky holky, tak Vás zdravím po delší době, nějak Vás nestíhám...

Jak se všichni máte, koukám, že už přesedláváte na sporťáky no u nás to taky nebude dlouho trvat..

Kubík je ok, teď byl na kontrole s tím varlátkem..hydrokela je tam pořád, takže jdeme na kontrolu zase v září...

Jinak koukám že máte Peg perego já uvažuji o koupi novéh casualplay S4 nebo tedy xlander xa stále nejsem rozhodnuta, bohužel do našeho terénu se zatím neodvážím do golfek s plasovýmy koly.

Veru: Tobík už sedí nebo se mi to jen zdá na těch fotkách??

kacatko03
15. čer 2009

jaji: ahaaaa ale v PP muže taky ležet 😀 😉 😉 😉

luca: ten Xlander má snad každej. nedávno sem si na tebe vzpomněla, vyrazila sem ven a každá druhá měla Xlander sporták...jen jiné barvy 😀. Toba sedí jen v kočárku, bo jak není přikurtovanej jak se umí přitáhnout za madlo když je v polo lehu. ale jinak sám na zemi nesedí. Ale chtěl by 😀

jajinka27
15. čer 2009

veru...no mě to přijde brzo, přeci jen mu je jen 5 měsíců

ma12
15. čer 2009

Soni: tak to bych nedelala, nerozvazovala bych s nima pracovni pomer, kdyz by si pak otehotnela a nesla do prace, tak nemas narok na materskou. Krom toho nevim, kdo by ti platil zdravotni a socialni, asi stat...
A volala ti v sobotu jo? To je prastena...

My byli na koupani a bylo to super. Anicce se to strasne libilo. Uz mela podlozenou hlavicku plovakama a "plavala" si uplne sama.

Anac: Anicka ma jen minirymu, ale to neberu jako nemoc, uz je v poho.

V ten ctvrtek klasika stromovka? nebo co ZOO?

luca30
15. čer 2009

Marti: vy se máte s tím plaváním u nás je to až od jednoho roku, což mě hodně mrzí, malý má vodu rád ale do velkýho bazénu si s ním netroufnu ještě by něco mohl chytit a pro prcky to tady není...

Veru: právě proto že ho má každý ne teda u nás na dědině to bych byla první ale v Boskovicích se potkává časo, ale už i často se tam potkává ta S4, jen doufám, že Kubík v tom sporťáku vydrží když už mu ho koupíme nový.. 😉 😉

sonisek
15. čer 2009

Marti, my stejně zase uvažujem o tom, že za ty dva roky půjdu pracovat, ale k nim nechci...vůbec nevím...a jsem na ten čtvrtek zvědavá, jak to vymyslíme...manža jde se mnou, ale jdem ještě něco zařídit, jinak jsme se mohly vidět...pak z Prahy pojedem asi rovnou k jeho rodičům...
Prosim tě, jak jsme spolu prve byli ve Vršovicích v tom dětském obchodě, jak se jmenoval? Jsem to už zapomněla 😅
Ona volala v pátek, ale to jsem nestihla zvednout, tak jsem jí chtěla zavolat v pondělí...a ona nelenila a zavolala v sobotu 😀

berunka
15. čer 2009

Marti ja osobne bych klidne sla do ZOO protoze si myslim ze pokud bude vedro je jedno jestli budeme courat po ZOO nebo Stromovce.ale vzhledem k tomu ze neni jisty jestli budu moct dorazit tak se podrobim vetsine pokud vyrazime 😉
Jaji my uz mame 6 mesicu a taky porad Ela jezdi v hlubokem.myslim ze kdybych ji do sportaku posadila taky by to zvladla a byla by asi i hodnejsi( i kdyz ona je i tak v kocarku hodna) ale na ty zadicka to jeste neni.

jajinka27
15. čer 2009

beru..no já ho tam dám cca v těch 6 měsících, uvidíme

ma12
15. čer 2009

Soni: slune se to jmenuje.
Luco: my chodime do vanicek, od zari az do bazenu. Ale jak ji meĺi nasi na vikend, tak ji vzali do naseho baziku, a moc se to Ane prej libilo.
My berem na prvni dovolenou (to Anicce bude bez mesice pul roku) uz ve sportaku, jinak by se nam do auta uz nic neveslo. Prozmenu hledam dovolenou. Se asi po..u.

sluninka
15. čer 2009

už to jde,no že to trvalo.. 😠

sluninka
15. čer 2009

jinak máme zvýšenou teplotu, tak jsem zvědavá jak jí bude až půjde spinkat 😒

kacatko03
15. čer 2009

slzuni takymáme zvýšenou t.

berunka
15. čer 2009

holky tak nam dneska prisla hraci deka s medou Pu a Ela uz v ni vegeti,vecer hodim fotky 😀

kacatko03
15. čer 2009

zuzi: super.....ale já myslela že máte hrací deku už jednu....ale tady u tý pu je dobré že jde dát do postýlky 🙂

febris
15. čer 2009

ad baleni na dovcu- jsme premysleli ze poridime rakev na strechu. To bude asi nevyhnutelny, zvlast pokud bude 2. mimi. A to mame dost velkej kufr 😅 Ted jsme brali misto kocarku akorat vozejk za kolo, kterej je hodne skladnej neb se da splacnout na placicku a i tak jsme jeli narachly. Ale je fakt, ze kdyz s sebou clovek tahne dvoje brusle, chranice, helmy na kola, kola, tasticky na kola, boty na kola, sportovni hadry... to zabere desne mista a je to neskladny.

ma12
15. čer 2009

Ted vidim, ze jsem napsala bez mesice pul roku, ale ono ji bude bez tejdne pul roku 😀 😀 😀
Feb: nam veci na brusle odpadaj a jestli s sebou kola, to jeste nevime ale asi ne.

monique_2006
15. čer 2009

feb - a co teprve kdybyste meli velkyho psa 🙂 ja jsem zvedava jak se sbalime my. taky kupujeme velky auto, jinak bysme byli bez sance

marti - jsem si taky rikala, proc nenapises 5 mesicu 🙂)

ma12
15. čer 2009

Monique: to vis, chci bejt zajimava 😀 😀 😀 😀 😀 , dorazis ve ctvrtek na sraz?

febris
15. čer 2009

monco tak by se nam uz urcite nevesel 🙂 jsme premysleli co jsme meli zbytecne a moc veci to teda nebylo :( tak nevim kde ubrat... akorat jsme meli navic naky hadry, neb jsem zila v presvedceni ze zarucene zmoknem a budeme muset mit co na prevleceni a pro prcka jsme meli plno teplyho obleceni navic. Kolem 1000m n m je to nepredvidatelny... a co jsme videli, lidi to desne podcenujou 😕 zvlast na kolech, kdyz frcite z kopce, muze byt fakt chladno a lidi na vyjizdce jak kdyby byli nekde v tropech 😀

jajinka27
15. čer 2009

mončo...to bys mohla ale Stromovka je pro tebe daleko co? i když dojela bys za mnou na metro a pak pojedem spolu??

petruna26
15. čer 2009

holky, v kolik ve čtvrtek jdete?

kacatko03
15. čer 2009

tak kluci mají oba zvýšenou tepltou se po....ru...chjo snad to nic nebude. se z toho nevyhrabeme 😠