Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
23. čer 2009

ilon..jo jo tak už i ječí, ale nejdu tam až za chvilku, je unavenej jako hrom

bila.pani
23. čer 2009

A když ho necháš brečet v postýlce uklidní se a usne sám? Já to už zkoušela,ale po pěti minutách jsem neměla nervy to poslouchat..A tady to mám zpátky - je naučená na chování 😖

jajinka27
23. čer 2009

kdepaaaaak, je to tak v 5% usne sám a zbytek ho musím vyndat a buď uspat v posteli nebo si tu hrajeme, je to děsný, závidím těm co jim dítka usnou kdekoli, v postýlce nebo na hrací dece

bila.pani
23. čer 2009

Takový byl Lucasek - to bylo hodný miminko..Skoro neplakal,usnul vždy a všude.krásně usínal v postýlce,v kočárku nikdy neřval..Byl zkrátka zlatíčko..Kdybych měla Janinku jako první mimi,druhé už nechci 😀

jajinka27
23. čer 2009

už spííííííííííííííííííííí, jupíííííííííí, vyhrála jsem 😀 předtím spal 25min, tak jsem zvědavá kolik dá teď 😀

bila.pani
23. čer 2009

Tak tfuj tfuj,at to jsou aspon tři hodky 😀 😉

jajinka27
23. čer 2009

ftipálku 😀 tak 20min a budu ráda 😀

palenda
23. čer 2009

Ahoj holky, je hnusně a tady je toho zase tolik napovídáno ... nestihnu to asi dočíst, tak jsem zkoukla jen poslední 2 stránky.

Feb - do sauny se při kojení může! Nesmí se jen v těhotenství. Vím to určitě, protože mě to taky zajímalo! Vy jste byli včera na kontrole, co? Tak kolik Danielek měří a váží? My byli na kontrole dnes - V. má 5 měsíců a 1 týden - a má 68cm a 8,22 kg.

Ilon,jaji - u nás je to s usínáním stejně, jako že by usnul na hrací dece - to si vůůůbec neumím představit! Teď si zvyknul usínat u mě v náručí, když poskakuku na míči ... + občas usne v kočárku, když je už hodně unavený

Marti - taky jsem zvědavá, na ten e-shop!! Zajímá mě toho víc, písnu IP.

jajinka27
23. čer 2009

palen...pěkné míry, taky dlouhán koukám 😉 Nás čeká kontrola až 29.7. a tipuju něco přes 70cm 😅

a usínání, já nějak nechápu když večer usne v postýlce v pohodě, co mu vadí přes den?

berunka
23. čer 2009

ahojkyyy holkyyyy,tak u nas podobne jako u Koal,prsi a je celkem zima.dopoledne jsme byli pesky na orochajde v Nachode,po ceste zpatky jsme zmokli a ted vegetime na pokoji.

palenda
23. čer 2009

Jinak začínáme přikrmovat - večer kaši a příští týden začneme se zeleninkou k obědu, ale tak mi nějak teprve teď došlo, že nemám ani žádnou židličku na krmení ani nevím, kde tu zeleninku pak ohřívat (mikrovlnku nemáme, tak asi jedině ve vodě??? - jéžiš! To kojení je teda jednodušší.

palenda
23. čer 2009

Jaji - u nás neusne ani večer! jediné, kdy nemá problém usnout, je v noci - to u kojení vytuhneme obvykle oba 😀

jajinka27
23. čer 2009

palen...já ho krmím v lehátku ale je to síla, už tam jsou flíčky, tomu jsem nezabránila, do židličky je malej 😒

no u nás z ničeho nic usíná večer v pohodě, někdy s dudlem někdy bez, prostě si musel jen zvyknout že nespí zavinut a že se může volně hýbat

palenda
23. čer 2009

Jaji - tak to je super, vím, že jsi s tím večerním usínám dost bojovala, co?!
Já nemám ani lehátko, tak zbývá jedině autosedačka (provizorně) a asi stejně budu muset něco pořídit

No nic, jdu chvíli pracovat, ale snad ještě nakouknu.

bila.pani
23. čer 2009

Palen,my používáme na střídačku lehátko a autosedačku 😉

jajinka27
23. čer 2009

palen... jo jo hodně bojovala, uff jsem ráda že se to naučil 😵 tak přes autosedačku staré prostěradlo jinak bude celá od mrkve 😅

febris
23. čer 2009

palen koukam dalsi poradnej chlap 🙂 danysek mel 8520, 70cm
s tema prikrmama- uz jsem stejne premyslela, musim poridit naky lzicky a poohlednout se po tom co je na trhu... se mi do toho vubec nechce :( chci porad svyho malyho "mlicnaka" 😅

bila.pani
23. čer 2009

jaji,o mrkvi mi ani nemluv,dnes ji měla malá k obědu,s plnou pusou kýchla a já mám flekatý tričko,potah na židli,ubrus a něco se najde i na zdi 🙄

jajinka27
23. čer 2009

ilon...mnoo a vzhledem k tomu že mrkev je skoro všude tak máme polovinu bodýček s flekama, on si pak strčí ruku do pusy a šup na kalhoty pokud nejsem rychlejší, no mazec 😀

kalian
23. čer 2009

Holky, ahoj! Dorotka sice na chvíli vyuhla, ale čeká mě kupa nádobí, tak jen nakukuju. Chtěla jsem jít ven, potřebuju jídlo a drogerku, ale pořád déšť, to se mi nechce. Nemám totiž pláštěnku.

Jak mluvíte o příkrmech, nojo, kojo je prostě jednodušší, co naplat. A mimča ho většinou nebojkotují jako první lžičky 🙂 Napadlo mě, jestli nejde přikrmování o chvíli odložit? Třeba začít až od sedmého měsíce? Byl by to velký problém, co myslíte? U nás byla jedna paní, co kojila snad až do roku (!), ale nevím, jak to s jejím dítkem dopadlo, jestli je v pohodě a nic mu nechybí a tak. Tak jdu nad tím hloubat k tomu nádobí, než se mi paviánek vzbudí.

jajinka27
23. čer 2009

ilon...jinak už je vzhůru, dal 30min 😀

jajinka27
23. čer 2009

co vlastně Jiřka, už jsou zpět z Řecka??

pismenko
23. čer 2009

Kali, moje řeč 🙂 🙂 Já bych nejraději taky kojila až do roku 🙂 🙂 A ty příkrmy oddaluju jak se dá.No možná začneme taky až po 6m...
Jo a mimochodem vybrali jste krásný jméno 😵 😵

pismenko
23. čer 2009

jáji a co vy??Tomča dobrýý??nějak mi uniklo, jak jste na tom teď s usínám a nocí?Snad dobře 😉 😉

febris
23. čer 2009

kali 7m je max, ja zacnu asi v 6m a 1 tyden ;) nebo v 6,5m 🙂

jajinka27
23. čer 2009

pismen...jo jo uz dobre, jak si zvyknul spat nezavinut tak dobry, usne vecer sam a budime ho kolem půlnoci na jidlo a pak spi do 6 do rána, takže jsem ráda 😵 od půl roku zkusíme nebudit, uvidíme 😀 a díky za optání

a jak válčíte vy?

jajinka27
23. čer 2009

holky dneska budu péct toto : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48575

pak poreferuju 😉

pismenko
23. čer 2009

Feb, ale ten Váš mladej má tak luxusní míry, že snad cpát ho mrkví bude hřích 🙂 🙂 😉

kalian
23. čer 2009

Feb: 7 je hezké číslo, to by šlo 🙂 navíc by nám těch 6 měs vycházelo, když budeme u našich, to já bych nerada, ještě by mi tam mixovali nějaký bůček 😀

Písmen: jj, taky máte supr jméno 😉 Naši z toho byli na mrtvici, páč jsem se za svobodna jmenovala Machalová a určitě znáš pohádku S čerty nejsou žerty 😀 No už si snad zvykli.

palenda
23. čer 2009

kali - doktorka dnes říkala, že některé maminky, co chtějí plně kojit např.do 8.měsíce, pak mají ty dětičky chudokrevné apod. Takže spíš doporučovala nejpozději po 6.měsíci začít přikrmovat.