Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

l78
19. kvě 2009

Tak do Pelhřimova bych snad dojela autem, domluvím se s Tomem, co má v plánu, a možná se na vás přijela podívat.

Sraz je dopo?

cline
19. kvě 2009

Urbi říkala, že Anac přijíždí do Pe bus ve 12 takže tak nějak.

petkakrutik
19. kvě 2009

Chojky 🙂

Toni, ty se hlavně opovaž nepřijet!!!!! Jak my k tomu s Patričkem pak přijdeme?

U nás taky leje jak z konve, ale ven jsem vyrazila a dobře udělala. prcek spí už hodinu. Byla jsem na poště pro nové hadry vel. 68. Mňo, ale ty gatě mi zrovna extra velké nepřijdou. S látkovkama se do nich narve jen na chvíli. a takové jsou krásné, bůůůů 😢

ilon, jj, viděla jsem, že máš boldíka, my máme 4kolku, ale řeknu ti, byl to boj. MM furt chtěl 3kolku. Mně se na něm taky líbí právě ta hluboká korbička 🙂

bila.pani
19. kvě 2009

peti,já mám třeba s boldíkem problém se dostat do busu co jezdí u nás,začaly tu jezdit ty ,,supermoderní" co nemají ty dvojité dveře,a do těch úzkých já kočár nenacpu skrz ty široký kola..Už se mi několikrát stalo,že jsem musela čekat hodinu na další bus.. 😠 Ale jinak jsem s ním spokojená 🙂

jajinka27
19. kvě 2009

tak jsem zpět, takže já kolena nic moc, mám hodně jezdit na rotopedu nebo kole, brát vitamíny pro kojící matky, dostala jsem ortopedické vložky do bot a po skončení kojení se uvidí co dál, prej za to může porod a to že kojím

no a v poradně, tom přibral za ty dva týdny cca 350g nebo tak nějak a už má 68cm, uffff takže najíždíme na velikost 74 😅 Dostal první Hexu, ani si toho nevšiml, byl totiž tak ukecanej a vysmátej že o tom ani neví. Byl tam takovej šašek, všichi z něj byli nadšený, jak je šikovnej a jak povídá a jak je aktivní, no to je super, hlavně v noci 🙂))Chlámal se tam na jednoho tatínka ale jak 🙂) ten z něj byl úplně unešenej, protože ten jejich chlapeček (mimochodem jen o 3 dny starší, taky narozen v Krči, maminku jsem potkala už x krát) tak jenom ležel a koukal 😀

nelinkav
19. kvě 2009

Ahoj holky,
Urbinkům gratuluji k doublevýročí, Slunince držím pěsti, ať se brzy uzdraví a ostatním středočeškám závidím srazíky 😵

Ad. večerejší diskuze: dámy si neráčily všimnout, že neli po porodu neukázala ani jednu svoji fotku 😀 😔 No, budete čubrnět na drát 😝 Chjo.

Jaji, co máš s koleny? Už jsi měla nějaký problémy před těhu? Já mám revma, takže mi v nich normálně křupalo, problémy jsem měla spíš se zápěstíma, ale teď po porodu, poslední týdny je to fakt sadomaso, jsem jak skládací metr, nemůžu se zvednout už ani ze sedačky, natož z wecka, který je níž 😝

Vel.74 je nám zatím hódně vzdálená 🙂

Jinak u nás je hnus, k ránu byla bouřka, teď je chladno a vypadá to na další déšť, takže my, co fungujem jak přírodní barometr užíváme parádní bolehlav 😒

febris
19. kvě 2009

jaji tak super, gratulace 🙂 krasne pribira, ted dozene to co predtim nenabiral 😵
kamoska se ted paradoxne radovala ze jeji syn pribral za mesic jen 210g 😀 to je ten co mel ve 3m 7500g 😀 pri 60cm 😀
a jaji, tomik je teda peknej dlouhan, danysek mel ve 4m "jen" 66 😅

byla u me na navsteve kamoska s o 3t mladsim klukem a danysek vedle nej byl taky jak uplny trestiprdlo, furt sermoval ruckama nozkama, vykrikoval, "mlatil" kamosovi omylem obcas do obliceje a ten lezel a koukal, nevedel co si o vznikly situaci ma myslet 😀

btw, ta kamoska ma asi s kolenama uplne stejny problemy jako ty... :(

febris
19. kvě 2009

jaji 90% deti ve veku tomika je mensich 😀 to bude fakt celej tatinek 😵 danysek je teda zatim proti nemu fakt prcek 😀

jajinka27
19. kvě 2009

neli...no jen mi v nich křupalo ale teď, jak píšeš, sotva si sednu, zvednu a na wc to je nejhorší 😖

feb...mnooo byl tam nejhubenější a nejdelší 😀

jajinka27
19. kvě 2009

to naše dítko vypadá jak kdyby ho nikdo neočkoval, je živej až až 😀

kocka5
19. kvě 2009

Hojte,

tak jsem z5 z očkování - 3bodnutí.

Jarouš na chvíli zčervenal a zavřísknul....ale jinak dobrý. Už hodinku spí. 😉 Jo a má 71cm a 8,1kg.

Mimochodem, taky se za chvíli rozpadnu....bolí mě celá Terka. Dnes si dám šumivý vápník....půlku. 😉

jajinka27
19. kvě 2009

jo a mudr o Synflorixu věděla ale nedoporučila mi to dávat zároveň s hexou, prý radši zvlášť, tak se za měsíc dohodneme co a jak

febris
19. kvě 2009

jaji na danecka ockovani taky spis pusobilo tak ze byl aktivnejsi... hlavne vecer ;) ba ne, choval se jako dycky, jen cecer byl trochu mrzutejsi na jeho pomery

kocko teda jarousek taky zadnej prcek 🙂 tak to ma bejt, ooo, jak by na svete bylo krasne kdyby vsichni chlapi meli 190-200cm 😀 😀 😀

jajinka27
19. kvě 2009

feb...no večer by to na něj mohlo zapůsobit tak že by spal, a nejlépe bez nahazování dudla, nevím co si to teď zvyknul 😖

febris
19. kvě 2009

jaji nam prcek taky posledni 2 dny zlobi s usinanim, doufam ze je to jen prechodna zalezitost ;) 😅

hanka128
19. kvě 2009

achojky tak jsme zpět z ovy a máme za sebou 4měsíční poradnu-6200g,62cm od minule + 400g a dr. nic neříkala tak dobrý 😵 hexu maru nedostala bo ramínko je furt nezhojené, tak to jenom zase propíchli a snad do třetice všeho dobrého 😀
no a vyfásli jsme žádanku na rehabku na vojtovku bo to visení maruščiny hlavy až málem u zadku.....mno tak jsem hned volala ex esli můžeme k němu a můžem 😵 bo tady cvičí už vojtovku jenom jedna stará paní a není moc dobrá 😝 tak příští úterý šupajdíme civčit do brna, bo do jimramova se bez auta nedostaneme a brno je vlakem v pohodě.

a co je nového?

hanka128
19. kvě 2009

tak jsem jenom přečetla že by se možná jelo do jihlavy do zoo-jsem pro-je to tam docela fajn 😉

a to brno 20.6. zatím nevím bo kamarádka 19.6. odjíždí tak bych neměla kde přespat a možná v tu dobu asi bude cesta zase do ovy 😔

jajinka27
19. kvě 2009

feb...no jo večer mi to neva ale on chce v noci co hodinu dudlíka ☹

febris
19. kvě 2009

jaji no u nas bylo bylo asi totez... kdyby si necucal parohace. Trochu se v noci probere, nahodi parohace, parkrat zatahne a spi dal...

febris
19. kvě 2009

no jenze to taky neni to pravy vorechovy...

hanka128
19. kvě 2009

feb maru žužle palce taky pořád....a v noci když se malinko probere tak hned cumlá-pro mě je to za něco..nechtěli jsme dudana..tak se naučila na palečky.

bila.pani
19. kvě 2009

Ahoj Hani!Už jsem si říkala co s tebou je.. 😉

nelinkav
19. kvě 2009

Hani, pokud se nepletu, tak poslední verze byla, že Brno v červnu ne, že by byla Kroměříž v červenci, tuším kolem toho 14.???

bila.pani
19. kvě 2009

Hani, jj Neli má pravdu,Brno nakonec padlo.. ☹

hanka128
19. kvě 2009

no to já nevím , já na netu byla naposledy ve čtvrtek 😀
hm ale kroměříž..to je blbé to bych musela jet vlakem do kojetína a z něj pak motorákem do kroměříže ☹

nelinkav
19. kvě 2009

Hani, a proč ne z Brna přímým vlakem do Kromclu?

bila.pani
19. kvě 2009

Já jsem zvědavá jak to nakonec dopadne.. 😅 Ale srazík bych si moc přála.. 😔

hanka128
19. kvě 2009

vždyť tam žádný nejede ne???
jinak na bráně jsem koupila vlnu a pletu maru deku, mamča zase plete vlňáčky a pak jsem tam musela koupit ty natahivací vlňáky od disany-oranžové-nádhera 😵 a ještě mě čekají na poště dvoje vlňáčky lovíky 😵
a krásné bylo fakt mě to potěšilo jsem jedné paní prodávala plínečky a ona mi donesla kromě peněz ještě jabka-mě tím dostala 🙂

hm a teď přemýšlím jak se do příštího týdne zkrášlit ať ze mě ex nemám šoky 😅 ale kila mi jenom tak nezmizí ☹

bila.pani
19. kvě 2009

Hani,až přijdeš na to jak se co nejrychleji a nejefektivněji zkrášlit tak mi dej hned vědět 😀 Taky bych to brala

nelinkav
19. kvě 2009

Tak tip na fofr zkrášlení potřebuju taky, ať vám v sobotu nevyplaším děcka 😀
Hani, přímej tam určo jede, nebo aspoň já jsem s ním za dob studií jezdila (přímej do Valu to bral přes Kromcl - no, je to dva roky).

Ilčo, tak my dvě bysme se teoreticky mohly srazit i příští víkend, mm zas chytá roupy a chce vyrazit s kamarády do deště na vodu ( 😠 ), tak budem u našich... Ještě ti dám vědět, jak to dopadne konkrétně, ju.